SukunimiEtunimiSiirron tyyppiVanha seuraUusi seuraUudet sarjatasotVuokra-aikaKasvattajaseuraEdustusoikeuden alkamispäiväKellonaikaSiirron purkamispäiväKellonaikaKorotettu sarjatasoTasonkorotuspäivä
AaltoJoniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaKouvolan Pallonlyöjät30.1.202017:58
Ahlgren AnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaNurmeksen Sepot ry28.1.202016:32
AhlholmJennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaTyrnävän TempausNaisten YkköspesisNivala-Pesis10.1.202020:12
AhoRoosaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaIkaalisten TarmoNaisten suomensarjaKankaanpään Maila25.2.202014:56
AhoAaroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHalsuan ToivoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisPerhon Kiri31.1.202020:24
AhoAaroLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatPerhon Kiri31.1.202020:48
AholaViljaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202015:44
AholaVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäPöytyän UrheilijatNaisten YkköspesisHämeenkyrön Räpsä10.12.201910:35
AholaSannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PP EdustusIkaalisten TarmoNaisten suomensarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit28.1.202018:20
AhonenTuijaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisTyrnävän TempausKempeleen KiriNaisten SuperpesisKiimingin Urheilijat4.1.202010:09
AhonenMilkaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatToholammin UrheilijatKannuksen UraC-G-tytöt aluesarjaToholammin Urheilijat29.1.202009:55
AhonenJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiteen Pallo-90Vima-2014Miesten maakuntasarjaJuvan Nuorisopesis ry10.1.202018:31
AhonenAnnaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatJyväskylän PesisTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat29.5.202019:31
AhonenAapoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamSimon KiriMiesten suomensarjaNapapiirin Pesis team30.4.202015:08
AhvanainenVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatNaisten suomensarjaJoensuun Maila20.1.202018:38
Ala-RistaniemieElliMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKöyliön LallitPesäsudet, SäkyläC-G-tytöt aluesarjaKöyliön Lallit12.2.202007:52
Ala-TuuhonenTaruTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHämeenkyrön RäpsäMynämäen VesaNaisten SuperpesisHämeenkyrön Räpsä1.3.202012:56
AlanenPihlaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat29.1.202009:06
AlanenPihlaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202018:41
AlanenIidaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisHyvinkään TahkoTyttöjen Superpesis, C-tytötEspoon Pesis19.1.202022:37
AlavaSusannaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesä YsitManse PP EdustusNaisten SuperpesisLoimaan Palloilijat -Juniorit7.1.202022:41
AlavainioToniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaihian LujaKempeleen KiriMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat10.6.202013:35
AlonenEveliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloRoihu ryNaisten suomensarjaPäiväkummun Pesis27.1.202013:57
AmmesmäkiJuhoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaVimpelin Veto30.1.202018:03
AngervistoTommiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKankaanpään MailaLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisLappajärven Veikot30.1.202009:13
AniaSagaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:14
AntikainenKalleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojatPuurtilan Kisa-Pojat25.1.202016:42
AntilaElmeriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritAlavuden Peli-VeikotMiesten YkköspesisAlajärven Ankkurit29.1.202022:06
AnttilaMiikaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen JymyJussitKoskenkorvan UrheilijatMiesten SuperpesisKankaanpään Maila28.12.201917:58
AnttilaKristaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSumman PonnistusHaminan PalloilijatC-G-tytöt aluesarjaSumman Ponnistus15.6.202010:12
AnttilaJanniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSumman PonnistusHaminan PalloilijatC-G-tytöt aluesarjaSumman Ponnistus15.6.202010:09
AnttilaHenriikkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat13.11.201909:50
AnttilaEmmaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPerhon KiriVeteli PesisC-G-tytöt aluesarjaPerhon Kiri13.6.202023:16
AnttiroikoFiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaNurmon Jymy2.1.202015:00
AnttonenElmeriTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatRoihu ryKeravan Pesis Juniorit ryC-G-pojat aluesarjaRoihu ry2.2.202016:58
AsikainenMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEurajoen VeikotPomarkun PyryMiesten suomensarjaPuurtilan Kisa-Pojat22.6.202012:11
AumalaLiisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäLahden MailaveikotNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisManse PP21.5.202010:00
AutioIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:18
AuvinenJennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitHaminan PalloilijatNaisten YkköspesisImatran Pallo-Veikot14.1.202013:10
BergJohannaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-tytötIlmajoen Kisailijat19.2.202020:41
BohjanenVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötIlmajoen Kisailijat23.11.201921:05
BrandtAtteTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKoskenkorvan UrheilijatAlajärven AnkkuritMiesten YkköspesisJyväskylän Kiri12.1.202012:33
BöhmLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisPuna-Mustat ryMiesten suomensarjaEspoon Pesis25.6.202010:06
CabezaoliasMarcosTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVeteli PesisKokkolan KiriC-G-pojat aluesarjaVeteli Pesis24.3.202020:11
CabezaoliasLucasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVeteli PesisKokkolan KiriC-G-pojat aluesarjaVeteli Pesis24.3.202020:19
CederqvistSuviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryNaisten maakuntasarjaLahden Mailaveikot7.6.202010:56
DahlströmJereTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisImatran Pallo-VeikotKouvolan PallonlyöjätMiesten SuperpesisVaasan Maila7.1.202014:56
EerikäinenLauraMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatReisjärven PilkeHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaReisjärven Pilke30.1.202020:52
Ehrukainen RikuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaIlomantsin Urheilijat28.1.202016:25
ElglandJuliusTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHalsuan ToivoVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaPerhon Kiri21.1.202021:30
ElomaaSiiri Päivikki Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä9.1.202011:24
ErkkiläJaakkoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVähänkyrön ViestiKoskenkorvan UrheilijatMiesten SuperpesisVähänkyrön Viesti28.12.201918:00
ErkkiläEssiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailattaret, VaasaVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti17.2.202010:41
ErkkiläEmmi HelmiMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis ryKajaanin PallokerhoNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis30.9.2020Sotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202012:19
ErkkiläEmmi HelmiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötSotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202022:17
EskolaLydiaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritC-tytötPöytyän Urheilijat31.1.202021:08
FinniläTaruTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasEspoon PesisNaisten YkköspesisNurmon Jymy25.1.202010:30
FlankkilaJereTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKärsämäen KatajaSotkamon Jymy-Pesis ryC-G-pojat aluesarjaKärsämäen Kataja28.1.202014:27
ForsellNeaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHaminan PalloilijatPesä YsitNaisten SuperpesisHaminan Palloilijat8.4.202007:37
FrantsilaAurora Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202015:37
FrantsilaAmandaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202015:51
GrönJukka Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:24
GröndahlLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPaimion PesisPöytyän UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisPaimion Pesis27.1.202021:19
HaapakoskiSami Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVimpelin VetoPattijoen UrheilijatMiesten SuperpesisYlivieskan Kuula27.1.202020:26
HaapakoskiMilaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-tytöt aluesarjaYlivieskan Kuula30.1.202020:47
HaapamäkiVilleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaKoskenkorvan Urheilijat30.1.202018:33
HaapanenNeaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun LipottaretOulun Lippo juniorit ryNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry24.1.202013:25
HaapasaloOonaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisNaisten maakuntasarja30.9.2020Veteli Pesis1.7.202012:32
HaapojaVanessaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäSeinäjoen Maila-JussitC-G-tytöt aluesarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit13.6.202014:23
HaavistoJereTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriOtakoppi ryMiesten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry30.1.202016:09
HaavistoAinoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäLahden MailaveikotTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä21.5.202009:55
HaikolaVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötSievin Sisu27.1.202013:10
HaikolaEliasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatJalasjärven Jalas15.12.201910:28
HakalaTaruTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
HakalaMelinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIkaalisten TarmoManse PPNaisten maakuntasarjaIkaalisten Tarmo11.1.202019:20
HakalaHennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyKajaanin PallokerhoNaisten YkköspesisKajaanin Pallokerho4.1.202017:15
HakomäkiEmiliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritNaisten maakuntasarja, C-tytötYlihärmän Pesis-Junkkarit11.12.201921:17
HakoniemiIlonaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaitilan JyskeFeraTyttöjen SuperpesisLaitilan Jyske30.1.202015:42
HallasuoMarkusTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritOulun Lippo juniorit ryMiesten YkköspesisNurmon Jymy7.6.202013:02
HalmeHenrikTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotLaitilan JyskeMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat30.6.202020:46
HalttunenJereTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202014:14
HammarbergAnne Maria Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaIlmajoen Kisailijat31.3.202015:14
HamporiAnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202015:33
HandolinJereTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko15.2.202012:46
HangasmaaMiikaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuna-Mustat ryHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisRoihu ry27.1.202018:1518.6.202015:59
HanniLasseTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, C-pojatKannuksen Ura29.1.202010:08
HannilaJuhaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriPoikien SuperpesisSimon Kiri26.1.202008:58
HannuniemiEmmiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisTyrnävän TempausSiilinjärven PesisNaisten SuperpesisTyrnävän Tempaus20.1.202020:03
HannusKiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisOulaisten Huima27.1.202013:34
HappoSohviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaReisjärven Pilke30.1.202016:14
HapponenEevertTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuijon PesisSiilinjärven PesisC-G-pojat aluesarjaPuijon Pesis25.5.202016:23
HarjuVilleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202015:20
HarjuMikael Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatKouvolan PallonlyöjätPoikien SuperpesisHaminan Palloilijat29.1.202010:22
HarjuArmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryC-G-tytöt aluesarjaMailajuniorit ry, Kankaanpää12.11.201919:36
HarjulaHanna-Kaisa Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPerhon KiriKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaSaarijärven Pullistus29.1.202010:08
HarjunenAnniinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryUlvilan Pesä-VeikotNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry3.4.202010:02
HarjuvaaraJereMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHyvinkään TahkoUlvilan Pesä-VeikotMiesten Ykköspesis1.10.2020Hyvinkään Tahko31.1.202018:388.6.202016:32
HarriTimoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäLaihian LujaMiesten maakuntasarjaLapuan Virkiä25.6.202015:54
HartikainenAtteTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisSiilinjärven PesisMiesten maakuntasarjaSotkamon Jymy-Pesis ry28.6.202014:30
HartikainenAnttiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKouvolan PallonlyöjätJoensuun MailaMiesten SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry22.1.202011:52
HatvajennaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat31.1.202018:19
HaukilehtoArttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiVaasan Mailan junioritC-pojatVähänkyrön Viesti21.1.202009:49
HaukkalaMikkoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitManse PP EdustusMiesten SuperpesisYlihärmän Pesis-Junkkarit7.1.202022:30
HaukkalaManu Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritKankaanpään MailaMiesten SuperpesisVähänkyrön Viesti31.1.202022:26
HaukkalaEemeliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten suomensarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit31.1.202019:55
HaukkamaaAatuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoKipe -06, JärvenpääMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarjaKeravan Pesis Juniorit ry5.1.202023:47
HautaVeli-MattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetLaihian LujaMiesten maakuntasarjaKyrön Voima25.6.202015:50
HautakangasAapoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiVaasan Mailan junioritMiesten maakuntasarjaAlajärven Ankkurit29.6.202022:09
HautakoskiEmmaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHalsuan ToivoVeteli PesisC-G-tytöt aluesarjaHalsuan Toivo13.6.202023:27
HautakoskiEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatVeteli PesisNaisten maakuntasarjaVeteli Pesis31.1.202020:57
HautalaJenniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulunsalon VasamaKempeleen KiriNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisOulunsalon Vasama5.11.201918:41
HautalaAnnaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatManse PPRuoveden PirkatC-G-tytöt aluesarjaManse PP27.5.202020:59
HautalahtiIitaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLappajärven VeikotVimpelin VetoC-G-tytöt aluesarjaLappajärven Veikot17.6.202010:33
HautamäkiNellaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiLaihian LujaC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti15.6.202009:48
HautamäkiHelmiinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:59
HautaniemiAnttiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat7.1.202013:43
HautaniemiAnniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:58
Haverinen JaakkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaKesälahden Urheilijat28.1.202016:37
HeikkalaJuhoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVeteli PesisVimpelin VetoMiesten SuperpesisVeteli Pesis27.1.202020:17
HeikkalaJuhoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVeteli Pesis31.1.202021:26
HeikkalaElisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis31.1.202013:20
HeikkalaAatu Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraC-pojatYlivieskan Kuula29.1.202010:19
HeikkiläTanjaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääHämeenkyrön RäpsäNaisten YkköspesisKipe -06, Järvenpää29.1.202014:26
Heikkilä Miko Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisVeteli Pesis31.1.202010:03
Heikkilä Miko Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatVeteli Pesis31.1.202013:27
HeikkiläJussiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveYlistaron Kilpa-VeljetMiesten suomensarjaKoskenkorvan Urheilijat13.2.202009:17
HeikkiläJereLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisHaminan Palloilijat28.1.202018:17
HeikkiläEmmaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJanakkalan JanaHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisHämeenlinnan Paukku10.12.201920:44
HeikkiläEmmaMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHyvinkään TahkoMynämäen VesaNaisten Superpesis1.10.2020Hämeenlinnan Paukku3.7.202012:30
HeikkiläArttuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatNivala-PesisMiesten maakuntasarja30.9.2020Toholammin Urheilijat5.6.202019:21
HeikkiläAleksi Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis rySuomussalmen RastiMiesten suomensarja30.9.2020Toholammin Urheilijat28.1.202020:34
HeikkinenMeijuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKuhmon Kiva PesisPuijon PesisNaisten maakuntasarjaKuhmon Kiva Pesis21.6.202018:14
HeikkinenJusaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriSimon KiriMiesten YkköspesisTyrnävän Tempaus25.1.202013:13
Heikkinen JoniMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarja30.9.2020Ilomantsin Urheilijat28.1.202016:57
HeikkinenJereMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis rySuomussalmen RastiMiesten suomensarja30.9.2020Sotkamon Jymy-Pesis ry25.2.202018:39
HeikkinenJereLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSuomussalmen RastiSotkamon Jymy-Pesis ryPoikien SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry23.3.202011:35
HeikkinenJaninaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatKiteen Pallo-90Naisten maakuntasarja30.9.2020Ilomantsin Urheilijat27.6.202013:01
HeikkonenOlaviTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKärsämäen KatajaSotkamon Jymy-Pesis ryC-G-pojat aluesarjaKärsämäen Kataja7.6.202023:05
heinimäkisanteriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKankaanpään MailaPoikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot31.1.202021:59
heinimäkisanteriMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotJokioisten KoetusMiesten suomensarja30.9.2020Ulvilan Pesä-Veikot31.5.202019:50
HeinimäkiKasperiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKouvolan PallonlyöjätPuna-Mustat ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisEspoon Pesis24.6.202009:57
HeininevaJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatKannuksen UraMiesten maakuntasarjaToholammin Urheilijat21.6.202012:31
Heinola Vilma Josefiina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarjaMailajuniorit ry, Kankaanpää10.1.202014:19
HeinonenMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:32
HeinonenMika-MattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko15.2.202012:51
HeinonenAnttonLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryKankaanpään MailaPoikien SuperpesisPomarkun Pyry31.1.202022:13
HeiskanenTerhoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKeravan Pesis Juniorit ryHyvinkään TahkoC-G-pojat aluesarjaKeravan Pesis Juniorit ry18.11.201914:22
HelasmeriKatja Elena Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNurmijärven MailaKipe -06, JärvenpääNaisten aluesarjaNurmijärven Maila29.6.202016:24
HellströmNikolasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatEurajoen VeikotUlvilan Pesä-VeikotC-G-pojat aluesarjaEurajoen Veikot21.6.202014:04
HelminenEmiliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloPuijon PesisNaisten YkköspesisVihdin Pallo12.11.201914:53
HettulaViliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisHyvinkään TahkoMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisVihdin Pallo27.1.202017:33
HiekkanenSuviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEi seuraaJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaEi seuraa9.1.202015:47
HietalaJuusoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisToholammin Urheilijat31.1.202020:28
HietalaJuusoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatToholammin Urheilijat31.1.202020:51
HietamäkiRiiaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuNivala-PesisNaisten maakuntasarja30.9.2020Sievin Sisu30.1.202019:45
HietanenMoonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry31.1.202020:51
HietanenMoonaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryMailajuniorit ry, KankaanpääC-tytötPomarkun Pyry1.6.202015:37
HietanenMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry31.1.202020:35
HiipakkaNooraTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLaihian LujaVaasan Mailan junioritC-G-tytöt aluesarjaLaihian Luja2.6.202016:29
HiltulaSiljaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriTyttöjen SuperpesisSimon Kiri5.6.202021:59
HiltunenMette Emma JohannaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatNaisten maakuntasarja, C-tytöt30.9.2020Ilomantsin Urheilijat7.1.202016:17
HiltunenAApoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaMuhoksen Pallo-Salamat24.5.202013:57
HiltunenAApoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatOulun Lippo juniorit ryPoikien Superpesis, C-pojatMuhoksen Pallo-Salamat31.5.202019:31
HirveläSanniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-tytötYlihärmän Pesis-Junkkarit26.5.202022:22
HoikkaNooaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHyvinkään TahkoLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisHyvinkään Tahko19.2.202011:58
HokkaNeaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat19.1.202017:33
HolopainenIinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVaasan Mailan junioritLaihian LujaC-G-tytöt aluesarjaVaasan Mailan juniorit22.6.202011:52
HolstiMikaelTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuNivala-PesisMiesten maakuntasarjaSievin Sisu4.7.202021:55
HongistoMiroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlöjärven PalloManse PPC-pojatYlöjärven Pallo30.1.202023:24
HongistoMiikkaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloManse PPC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo11.1.202017:54
HonkalaAnnaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLapuan VirkiäSeinäjoen Maila-JussitNaisten SuperpesisNurmon Jymy31.1.202020:48
HonkanenJuusoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJuva PesisRekolan Pesis ryMiesten maakuntasarjaPuurtilan Kisa-Pojat6.5.202020:02
HonkanenHeikkiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPäiväkummun PesisRekolan Pesis ryMiesten maakuntasarjaSaaren Urheilijat31.1.202014:38
HonkaperäEeva Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaReisjärven Pilke30.1.202016:10
HopeavuoriHetaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatToholammin UrheilijatKannuksen UraC-G-tytöt aluesarjaToholammin Urheilijat29.1.202009:59
HotakainenJari-PekkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHalsuan ToivoKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaHalsuan Toivo27.2.202018:47
HourulaInaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry30.1.202023:56
HuhtakangasJaloTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKempeleen KiriPuijon PesisC-G-pojat aluesarjaKempeleen Kiri16.6.202022:26
HuhtasaloNiklasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisRuskon Pallo-67C-pojatTurku Pesis25.2.202017:57
HukkaVirpiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJyväskylän PesisManse PP EdustusNaisten SuperpesisPuna-Mustat ry7.1.202022:34
HuopanaMinna Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVetelin UrheilijatToholammin UrheilijatNaisten maakuntasarjaVeteli Pesis31.1.202022:20
HuotariNelliMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis ryKajaanin PallokerhoNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis30.9.2020Sotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202012:16
HuotariNelliLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötSotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202022:21
HuovariLilliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuKannuksen UraNaisten maakuntasarjaSievin Sisu1.6.202012:07
HuovilaVäinöTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKärsämäen Kataja30.1.202015:21
HuovilaVäinöLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatKärsämäen Kataja30.1.202015:26
HuovinenTiiaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat19.1.202017:26
HurskainenTopiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKiteen Pallo-90Joensuun MailaMiesten SuperpesisKiteen Pallo-9020.1.202017:03
HutriEllamariaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäMailattaret, VaasaNaisten YkköspesisLahden Mailaveikot16.1.202008:13
HuumoJuliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaSeinäjoen Maila-Jussit13.1.202019:35
HuuskaMikko Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoJyväskylän LohiMiesten suomensarjaJyväskylän Kiri29.1.202016:01
HuuskoSofia Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202018:56
HuuskoAkseliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVeteli PesisVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaVeteli Pesis21.1.202021:37
HynyJohannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailattaret, VaasaKajaanin PallokerhoNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarjaVaasan Maila13.1.202010:47
HynyElisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:06
HyvönenJonne Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääCobra-TeamMiesten maakuntasarjaHyvinkään Tahko28.1.202015:27
HyvönenIiroMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän LohiMiesten suomensarja30.9.2020Jyväskylän Kiri31.5.202015:48
HyvönenHannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNeNu-PesisJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaNeNu-Pesis7.1.202014:24
HyötiläJanikaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKöyliön LallitPesäsudet, SäkyläC-G-tytöt aluesarjaKöyliön Lallit29.5.202014:43
HämäläinenVille Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKiteen Pallo-90Imatran Pallo-VeikotMiesten SuperpesisKiteen Pallo-9030.1.202016:45
HämäläinenOonaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPesäkarhut PoriFeraC-G-tytöt aluesarjaPesäkarhut Pori28.1.202015:34
HämäläinenMeriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääRoihu ryNaisten suomensarjaKipe -06, Järvenpää30.1.202013:54
HämäläinenKristiina Määräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKokemäen Kova-VäkiUlvilan Pesä-VeikotC-G-tytöt aluesarjaKokemäen Kova-Väki4.6.202013:25
HämäläinenJaniMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoPuna-Mustat ryMiesten suomensarja30.9.2020Puna-Mustat ry1.7.202010:22
HänninenMatias Määräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaSiilinjärven PesisMiesten Superpesis1.10.2020Siilinjärven Pesis9.1.202015:18
Härkönen NiinaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaLapuan VirkiäNaisten SuperpesisJoensuun Maila30.1.202008:57
HärkönenHerttaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatPesä YsitNaisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPesä Ysit17.3.202011:02
HärkönenHerttaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitHaminan PalloilijatC-tytötPesä Ysit28.5.202019:41
HölsöOliviaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNurmon JymyLapuan VirkiäC-G-tytöt aluesarjaSeinäjoen Maila-Jussit28.11.201913:53
IivonenJoonaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisLoimaan Palloilijat -Juniorit30.1.202009:19
IkolaJonnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritNaisten maakuntasarja, C-tytötLapuan Virkiä11.12.201916:25
IllikainenJanikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaKiimingin Urheilijat30.1.202023:49
IllikainenAnnikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatTyrnävän TempausNaisten maakuntasarjaKiimingin Urheilijat30.1.202021:36
IlolaJoelTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritPöytyän UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisJokioisten Koetus27.1.202021:50
IloniemiLiisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloEspoon PesisNaisten maakuntasarjaImatran Pallo-Veikot16.6.202013:34
ImpolaJereTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattijoen UrheilijatKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaPattijoen Urheilijat27.2.202018:30
InnalaTeemuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisLatokasken Tiikerit 2015Miesten maakuntasarjaEspoon Pesis10.3.202015:36
IrjalaHarri Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotKiteen Pallo-90Poikien SuperpesisEspoon Pesis7.6.202021:26
IsoahoJoniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaToholammin Urheilijat27.2.202018:36
IsohanniEetuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVimpelin VetoKannuksen UraMiesten YkköspesisKannuksen Ura30.1.202012:36
IsoniemiRoosaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuLapuan VirkiäNaisten maakuntasarja, C-tytötKauhajoen Karhu11.5.202018:27
IsoniemiMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiIlmajoen KisailijatNaisten maakuntasarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202021:18
JaakkoHietikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattu JunioritTyrnävän TempausMiesten maakuntasarjaPattu Juniorit26.1.202018:28
JaakkolaMatiasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisIin Urheilijat23.1.202023:49
JaakkolaMarloTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisVilske-Pojat30.1.202009:30
JaakonahoTyttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaSeinäjoen Maila-Jussit7.6.202016:04
JacklinVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriTyttöjen SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat30.1.202022:45
JakonenJessika Orvokki Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKokemäen Kova-VäkiPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKokemäen Kova-Väki9.1.202012:49
JauhiainenKiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatJalasjärven JalasNaisten YkköspesisKinnulan Kimmot Pesäpallo21.1.202017:28
JetsonenEmmaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisYlivieskan KuulaC-tytöt30.9.2020Nivala-Pesis3.6.202014:08
JoensuuMikaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiYlistaron Kilpa-VeljetMiesten suomensarja30.9.2020Vaasan Maila6.6.202023:00
JoentaustaKatja Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäIkaalisten TarmoNaisten suomensarjaHämeenkyrön Räpsä28.1.202017:49
Jokela Veera Sofia Kaarina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKokemäen Kova-VäkiPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKöyliön Lallit9.1.202011:35
JokelaJuhoMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis rySuomussalmen RastiMiesten suomensarja30.9.2020Sotkamon Jymy-Pesis ry14.4.202011:34
JokelaEmmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKöyliön LallitLaitilan JyskeNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, C-tytötKöyliön Lallit20.1.202017:31
JokelaEmiliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKöyliön LallitLaitilan JyskeNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, C-tytötKöyliön Lallit20.1.202017:33
JokelainenMaija Sigrid JustiinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202012:13
JokilehtoLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoReisjärven PilkeMiesten maakuntasarjaReisjärven Pilke2.7.202017:25
JokinenJuusoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitAlavuden Peli-VeikotMiesten YkköspesisSeinäjoen Maila-Jussit29.1.202021:57
JouppiHanna-MariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäMailattaret, VaasaNaisten YkköspesisYlihärmän Pesis-Junkkarit16.1.202017:39
JulinNikoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisPöytyän Urheilijat30.1.202009:28
JunkkariLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisLatokasken Tiikerit 2015Miesten maakuntasarjaEspoon Pesis7.6.202016:25
JunnikkalaRiikka Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatUlvilan Pesä-VeikotEurajoen VeikotC-G-tytöt aluesarjaUlvilan Pesä-Veikot1.12.201904:13
JunnonahoJoniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisOulaisten HuimaC-G-pojat aluesarjaKärsämäen Kataja5.6.202019:51
JunttilaElliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitLapuan VirkiäNaisten maakuntasarja, C-tytötSeinäjoen Maila-Jussit18.12.201920:34
JuntunenTuomasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaPuna-Mustat ryMiesten suomensarjaJoensuun Maila22.6.202013:56
JuntunenOnniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKeravan Pesis Juniorit ryHyvinkään TahkoC-G-pojat aluesarjaKeravan Pesis Juniorit ry28.1.202022:03
JuntunenAatuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKeravan Pesis Juniorit ryHyvinkään TahkoC-pojatVantaanjoen Juoksu28.1.202022:24
JussilaVeeraLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-tytötIlmajoen Kisailijat19.2.202020:39
JussilaTuomasTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaImatran Pallo-VeikotMiesten SuperpesisYlivieskan Kuula30.1.202016:36
JussilaLuukasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPesäkarhut PoriEurajoen VeikotC-G-pojat aluesarjaEurajoen Veikot28.5.202011:33
JussilaJenniinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryC-tytötIin Urheilijat29.1.202019:36
JussilaEetuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatKankaanpään MailaPoikien SuperpesisKoskenkorvan Urheilijat2.1.202018:18
JuurakkoLauriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretAlavuden Peli-VeikotAlajärven AnkkuritPoikien SuperpesisAlavuden Peli-Veikot7.6.202021:56
JuuselaAnnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKinnulan Kimmot PesäpalloToholammin UrheilijatNaisten maakuntasarjaKinnulan Kimmot Pesäpallo31.1.202022:54
juveniusOliviaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puijon Pesis31.1.202019:12
JuvonenLiljaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretViinijärven UrheilijatJoensuun MailaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötViinijärven Urheilijat28.1.202018:14
JyrkkäJuha-MattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPerhon KiriVeteli PesisMiesten suomensarjaHalsuan Toivo31.1.202020:52
JyrkkäJonnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisKannuksen UraNaisten suomensarjaNivala-Pesis30.1.202012:55
JyrkkäAkuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHalsuan ToivoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisVeteli Pesis31.1.202011:16
JyrkkäAkuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatVeteli Pesis31.1.202013:34
JälköRoope Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatSiilinjärven Pesis28.1.202014:54
JänttiJohannaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuijon PesisSiilinjärven PesisC-G-tytöt aluesarjaPuijon Pesis27.1.202014:43
JärveläWenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis10.6.202016:51
JärveläVillastiinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaNivala-Pesis3.2.202014:11
JärveläRenneTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis3.2.202014:16
JärveläRenneMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHaapajärven Pesä-KiilatOulun Lippo juniorit ryC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis6.6.202010:13
JärvenojaJuhoMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatToholammin UrheilijatKannuksen UraC-G-pojat aluesarjaToholammin Urheilijat1.6.202012:55
JärvenojaJesseMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatNivala-PesisMiesten maakuntasarja30.9.2020Toholammin Urheilijat3.6.202022:17
JärvilehtoJenniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaJalasjärven Jalas31.3.202015:09
JärvilehtoJaanaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-tytötIlmajoen Kisailijat19.2.202020:36
JärvimäkiNeaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasKauhajoen KarhuNaisten maakuntasarjaJalasjärven Jalas2.6.202014:07
JärvinenTeroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaKankaanpään Maila31.1.202021:48
JärvinenJooseTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatRoihu ryKeravan Pesis Juniorit ryC-G-pojat aluesarjaHalsuan Toivo28.1.202023:04
JärvinenIlonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:21
JärvinenIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraJanakkalan JanaNaisten YkköspesisJanakkalan Jana14.3.202021:12
KaakinenHennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisTyrnävän Tempaus3.11.201911:01
Kaaranka Terhi Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetIlmajoen KisailijatNaisten maakuntasarjaKuortaneen Kunto26.6.202007:08
KaasilaPaavoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry27.6.202008:34
KahilainenMarja-LeenaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisYlivieskan Kuula28.1.202019:45
KaistilaSofia Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti26.1.202020:32
KaistilaSofia Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiYlihärmän Pesis-JunkkaritC-tytötVähänkyrön Viesti29.1.202018:2626.5.202022:19
KaistinenMarjaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaHämeenlinnan Paukku31.3.202015:22
KalajanniskaEssiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattijoen UrheilijatJyväskylän PesisNaisten suomensarjaHaapajärven Pesä-Kiilat15.6.202021:12
KallioJennaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisNurmon JymyFeraNaisten SuperpesisNurmon Jymy21.12.201912:17
KallioJamiMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLaihian LujaJurvan LiekkiC-G-pojat aluesarjaLaihian Luja29.6.202023:51
Kallio-KujalaRiikka Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitKauhajoen KarhuNaisten maakuntasarjaKauhajoen Karhu24.5.202013:35
KalliokoskiTuomoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaNurmon Jymy23.6.202006:54
KalliokoskiJennikaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPerhon KiriVeteli PesisC-G-tytöt aluesarjaPerhon Kiri13.6.202023:21
KalliomäkiVihtoriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritJoensuun MailaMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisJokioisten Koetus19.12.201911:32
KanalaMetteTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHalsuan ToivoVeteli PesisC-G-tytöt aluesarjaHalsuan Toivo13.6.202023:33
KanervaRiinaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoTyttöjen SuperpesisJanakkalan Jana6.6.202023:12
KanervaFanniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPJanakkalan JanaNaisten YkköspesisJanakkalan Jana13.11.201918:18
Kangas Usva Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatUlvilan Pesä-VeikotPesäkarhut PoriC-G-tytöt aluesarjaFera4.3.202015:00
Kangas KiisaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatUlvilan Pesä-VeikotPesäkarhut PoriC-G-tytöt aluesarjaFera4.3.202014:57
Kangas NeeaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaTyrnävän Tempaus18.11.201920:56
KangasahoLottaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVimpelin Veto31.1.202012:57
KangasahoKiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVimpelin Veto27.1.202019:38
KangasharjuJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPyhäjärven PohtiKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaPyhäjärven Pohti27.2.202018:57
KangasluomaJimiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaLapuan Virkiä12.1.202010:53
KangassaloMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry31.1.202021:43
KangassaloMillaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryMailajuniorit ry, KankaanpääC-tytötPomarkun Pyry1.6.202015:44
KankaanpääSamuli Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKankaanpään MailaPoikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot31.1.202022:02
KankaanpääMaiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLappajärven VeikotVimpelin VetoC-G-tytöt aluesarjaLappajärven Veikot17.6.202010:25
KankareJanneTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisNeNu-PesisMiesten maakuntasarjaPuijon Pesisjuniorit (lop.)25.2.202022:12
KantoPaula Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyC-G-tytöt aluesarjaPeräseinäjoen Toive16.1.202018:50
KantoElinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPeräseinäjoen Toive23.11.201920:24
KantonenAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTurku PesisRuskon Pallo-67Miesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaTurku Pesis6.3.202008:40
KarevaaraPetrusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaMiesten suomensarjaHämeenlinnan Paukku27.5.202019:51
KarevaaraEeliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaMiesten suomensarjaHämeenlinnan Paukku27.5.202019:36
KarhuJasminTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-G-tytöt aluesarjaLapuan Virkiä25.1.202007:46
KarhukorpiTomiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaHalsuan Toivo27.2.202018:00
KarhulaMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPJokioisten Koetus JunioritMiesten suomensarjaManse PP29.1.202016:38
KarhulaMarkusLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritManse PPPoikien SuperpesisManse PP29.1.202016:57
KariNinniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
kariIivoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatTyrnävän TempausMiesten maakuntasarjaIin Urheilijat13.12.201920:42
KarjalainenMattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEurajoen VeikotKesälahden UrheilijatMiesten maakuntasarjaKesälahden Urheilijat7.6.202017:57
KarjalainenKonsta Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis ryOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatKeravan Pesis Juniorit ry28.1.202020:40
KarjalainenKimLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuna-Mustat ryHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisPuna-Mustat ry13.5.202012:5925.5.202009:57
KarjalainenKalleTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSotkamon Jymy-Pesis ryOulun Lippo juniorit ryC-G-pojat aluesarjaOulun Lippo juniorit ry28.1.202020:55
KarjalainenInkaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatOulun Lippo juniorit ryOulunsalon VasamaC-G-tytöt aluesarjaOulun Lippo juniorit ry1.11.201917:39
KarjalainenEemeliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis ryOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatOulun Lippo juniorit ry28.1.202020:48
KarppanenJariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202016:47
KarvinenLeeviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatJoensuun MailaMiesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatPuurtilan Kisa-Pojat19.12.201911:52
KarvonenEero Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiYlistaron Kilpa-VeljetMiesten suomensarjaVähänkyrön Viesti31.1.202023:05
KatajamäkiSenni Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-G-tytöt aluesarjaLapuan Virkiä23.1.202012:53
KatajamäkiOonaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-G-tytöt aluesarjaLapuan Virkiä11.12.201916:35
KatajistoJukka-Pekka Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotPomarkun PyryMiesten suomensarjaKoskenkorvan Urheilijat21.1.202017:23
KatajistoJanne Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKylävuoren KaikuKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat22.6.202017:55
KauhanenRasmusTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSiilinjärven PesisPuijon PesisC-G-pojat aluesarjaSiilinjärven Pesis13.6.202019:16
KauhanenEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisLoimaan Palloilijat -JunioritNaisten suomensarjaPuijon Pesisjuniorit (lop.)28.1.202009:51
KaunismäkiKostiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten KoetusPesäsudet, SäkyläMiesten maakuntasarjaKöyliön Lallit29.5.202014:56
KauppinenOskariTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHalsuan ToivoVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaHalsuan Toivo28.1.202020:21
KauppinenJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaHalsuan Toivo27.2.202018:08
KauppinenJoonasTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriSimon KiriMiesten YkköspesisKempeleen Kiri30.4.202014:59
KauppinenIstoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatLahden MailaveikotMiesten suomensarjaKouvolan Pallonlyöjät29.1.202016:05
KaurilaArttuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisPöytyän Urheilijat30.1.202009:25
KeihänenJere Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaIlmajoen Kisailijat26.6.202009:27
KeinonenMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriFeraTyttöjen SuperpesisPesäkarhut Pori30.1.202008:14
KekäläinenJuliaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten SuperpesisSimon Kiri4.1.202010:27
KelttoMarjaanaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotOulunsalon VasamaNaisten YkköspesisYlistaron Kilpa-Veljet23.11.201912:19
KelttoMaria Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlistaron Kilpa-VeljetNaisten suomensarjaLapuan Virkiä21.1.202020:13
KemellMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraReisjärven PilkeMiesten maakuntasarjaReisjärven Pilke31.1.202019:41
KemiläinenJimiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaC-pojatPuijon Pesis18.5.202011:29
KemppainenVeetiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis8.6.202021:35
KemppainenSara-EllaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriManse PP EdustusNaisten SuperpesisKempeleen Kiri7.1.202022:44
KemppainenMineaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraHaapajärven Pesä-KiilatC-tytötKannuksen Ura23.1.202019:51
KemppainenLindaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisOulunsalon VasamaPesä YsitNaisten SuperpesisOulunsalon Vasama8.4.202007:23
KemppainenJaakko Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaOulun Lippo juniorit ryMiesten YkköspesisMuhoksen Pallo-Salamat7.6.202016:40
KemppainenEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatTyrnävän TempausNaisten suomensarjaTyrnävän Tempaus1.11.201914:51
KemppainenEllaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriC-tytötTyrnävän Tempaus1.11.201916:16
KemppainenEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötTyrnävän Tempaus12.3.202014:14
Kemppilä EelisTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202017:34
KenraaliAuraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoNaisten suomensarja, C-tytötJanakkalan Jana1.2.202009:47
Kerola RiinaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen JymyJussitLapuan VirkiäNaisten SuperpesisLapuan Virkiä30.1.202009:35
KerolaPetraTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitMynämäen VesaNaisten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit18.1.202008:49
KerolaLaura Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisIkaalisten Tarmo3.12.201913:49
Keski-PetäjäMiikaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritOulun Lippo juniorit ryMiesten YkköspesisKannuksen Ura7.6.202012:55
KeskinenHeidiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamKeravan Pesis Juniorit ryNaisten maakuntasarjaKeravan Pesis Juniorit ry28.11.201916:29
KeskiöJohannesLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatSiilinjärven Pesis29.1.202021:32
KestiEerikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriOulunsalon VasamaNaisten YkköspesisKempeleen Kiri23.11.201912:05
KetolaViivi Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
KetolaSeveriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotPöytyän UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot27.1.202022:29
KetolaJeminaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuMailattaret, VaasaC-tytötKauhajoen Karhu13.5.202022:45
KetolainenVille Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiteen Pallo-90Kesälahden UrheilijatMiesten maakuntasarja30.9.2020Kesälahden Urheilijat6.6.202019:43
KetolainenVille Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKesälahden UrheilijatKiteen Pallo-90Poikien SuperpesisKesälahden Urheilijat7.6.202021:12
kettunenessiMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puijon Pesis31.1.202019:16
KettunenEetuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryPoikien SuperpesisJyväskylän Kiri27.1.202013:26
KettunenEetuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän LohiMiesten suomensarja30.9.2020Jyväskylän Kiri7.6.202016:34
KettunenAkuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHyvinkään TahkoKoskenkorvan UrheilijatMiesten SuperpesisJyväskylän Kiri28.12.201917:02
KeurulainenAuriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisHyvinkään TahkoTyttöjen Superpesis, C-tytötEspoon Pesis19.1.202022:41
KilpeläinenElmoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojatPuurtilan Kisa-Pojat25.1.202010:00
KilpeläinenAapeliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojatPuurtilan Kisa-Pojat25.1.202009:53
KilpiNiklasLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaitilan JyskePöytyän UrheilijatC-pojatLaitilan Jyske30.1.202016:54
KinnunenSaraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun LipottaretOulunsalon VasamaNaisten YkköspesisOulun Lippo juniorit ry23.11.201912:31
KinnunenOona Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatJyväskylän PesisNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKinnulan Kimmot Pesäpallo5.1.202008:48
KinnunenEemiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat31.1.202010:44
KippolaEliasLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraC-pojatYlivieskan Kuula1.6.202012:51
KirjalaHeidiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyTurku PesisNaisten suomensarjaNurmon Jymy9.1.202015:47
KirvesmäkiEemeliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHalsuan ToivoVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaPerhon Kiri21.1.202021:25
KirvesmäkiAatuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisPerhon Kiri31.1.202020:31
KirvesmäkiAatuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatPerhon Kiri31.1.202020:55
KiuruViiviMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuHaapajärven Pesä-KiilatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis30.9.2020Sievin Sisu31.1.202013:04
KiveläVilmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyYlistaron Kilpa-VeljetNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaYlistaron Kilpa-Veljet26.5.202008:32
KiveläEssiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraYlivieskan KuulaTyttöjen SuperpesisKannuksen Ura27.1.202015:11
KivijärviRaikoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloPuna-Mustat ryMiesten maakuntasarjaLouhen Lukko27.6.202010:18
KivikangasJonnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisOulun Lippo juniorit ry26.1.202012:19
KivilahtiVeli-MattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatImatran Pallo-VeikotMiesten suomensarjaHaapajärven Pesä-Kiilat1.6.202023:30
KivilahtiHenni-Riikka Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuMailajuniorit ry, KankaanpääC-tytötKauhajoen Karhu31.1.202013:243.2.202010:35
KivilähdeIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoUlvilan Pesä-VeikotNaisten maakuntasarjaPesäkarhut Pori3.4.202010:08
Kivistö-RahnastoOonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatSeinäjoen Maila-JussitC-tytötIlmajoen Kisailijat19.11.201921:02
KnuuttilaVeraTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:14
KohonenToniTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisOulun Lippo juniorit ryKouvolan PallonlyöjätMiesten SuperpesisKiteen Pallo-907.1.202015:02
KoistinenOttoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatIin Urheilijat15.1.202014:01
KoivistoTommiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSimon KiriKempeleen KiriMiesten SuperpesisKempeleen Kiri19.2.202010:26
KoivistoKiraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVähänkyrön Viesti29.1.202020:30
KokkoSamiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuYlistaron Kilpa-VeljetMiesten suomensarjaKoskenkorvan Urheilijat31.1.202022:39
KokkoMatiasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat17.2.202014:02
KokkoJenniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaLappajärven Veikot31.1.202000:01
KokkoniemiOlivia Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja30.9.2020Reisjärven Pilke3.6.202009:35
KoljonenOtsoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisOtakoppi ryMiesten suomensarjaEspoon Pesis27.1.202020:38
KolppanenIlkkaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSievin SisuNivala-PesisMiesten aluesarjaSievin Sisu5.6.202018:07
KomulainenMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoTyrnävän TempausMiesten maakuntasarjaKajaanin Pallokerho15.1.202019:19
Kontiola HeikkiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisReisjärven PilkeMiesten maakuntasarjaNivala-Pesis31.1.202019:01
KontturiSiinaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlomantsin UrheilijatKiteen Pallo-90C-G-tytöt aluesarjaIlomantsin Urheilijat13.6.202021:50
KorhonenSohviTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisManse PP EdustusSiilinjärven PesisNaisten SuperpesisJanakkalan Jana22.1.202019:49
KorhonenSenniTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisManse PP EdustusKempeleen KiriNaisten SuperpesisJanakkalan Jana4.1.202010:16
KorhonenRoosaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKajaanin PallokerhoLatokasken Tiikerit 2015Naisten aluesarjaSotkamon Jymy-Pesis ry14.5.202011:28
KorhonenJussiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryKempeleen KiriMiesten SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry18.1.202017:07
Korjonen JoonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202015:37
KorkeakoskiKaiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat28.1.202010:50
KorkeasaariKonstaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaSeinäjoen Maila-Jussit12.1.202010:58
Korkia-ahoAnnika Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaSeinäjoen Maila-Jussit20.1.202022:42
KorkiamäkiMatiasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet12.11.201915:24
KorkiamäkiJuliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisLoimaan Palloilijat -JunioritNaisten suomensarjaLoimaan Palloilijat28.1.202009:21
KorpelaIirisTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHumppilan VeikotJokioisten Koetus JunioritC-G-tytöt aluesarjaHumppilan Veikot2.2.202011:30
KorpelaEveliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaLapuan Virkiä17.1.202009:12
KorpiNeaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPeräseinäjoen Toive23.11.201920:29
KorpilammiIidaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryC-G-tytöt aluesarjaMailajuniorit ry, Kankaanpää12.11.201919:28
KorpilammiEmmaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryC-G-tytöt aluesarjaMailajuniorit ry, Kankaanpää12.11.201919:31
KorpilammiAnniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryC-G-tytöt aluesarjaPomarkun Pyry12.11.201919:20
KorpinenEetuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaPoikien SuperpesisPuijon Pesis3.6.202018:47
KortehistoAtteLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisNurmon Jymy29.1.202010:32
KortesojaOttoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloHämeenkyrön RäpsäC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo3.6.202022:35
KoskelaRoopeTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis26.4.202019:05
KoskelaLilianLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraYlivieskan KuulaTyttöjen SuperpesisKannuksen Ura27.1.202015:15
KoskelaIinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraVeteli PesisNaisten maakuntasarjaHalsuan Toivo7.6.202013:21
KoskelaElielLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraHaapajärven Pesä-KiilatPoikien SuperpesisKannuksen Ura28.1.202019:16
KoskiSaijaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän PesisJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaEi seuraa14.1.202010:29
KoskiSaijaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry30.6.202014:05
KoskiJuhoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet12.1.202010:16
KoskiHeidiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän PesisJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaSotkamon Jymy-Pesis ry15.1.202009:48
koskiellaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puijon Pesis31.1.202019:20
KoskiAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetNurmon JymyC-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet29.1.202008:10
KoskinenMariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHämeenkyrön RäpsäNaisten YkköspesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202014:18
KoskinenJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKesälahden UrheilijatPunkaharjun UrheilijatMiesten maakuntasarjaKesälahden Urheilijat9.6.202012:36
KOSKINENJASMINTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaIkaalisten TarmoNaisten suomensarjaPesäkarhut Pori25.2.202014:51
KostamoJasseMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTohmajärven PomppuKiteen Pallo-90Miesten suomensarja30.9.2020Tohmajärven Pomppu24.6.202014:06
KotimaaOnniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraC-pojatKannuksen Ura29.1.202010:37
KotimaaAinoMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-tytöt aluesarjaYlivieskan Kuula30.1.202020:51
KotiniemiJyriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääLatokasken Tiikerit 2015Miesten maakuntasarjaEspoon Pesis6.6.202018:19
KotroVilleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiteen Pallo-90Jyväskylän LohiMiesten suomensarjaJyväskylän Kiri31.5.202013:43
KreivaldDanaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisPeräseinäjoen Toive23.11.201920:34
KreusNicolaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryPattijoen UrheilijatTyttöjen SuperpesisOulun Lippo juniorit ry28.5.202010:22
kreusFeliciaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryPattijoen UrheilijatTyttöjen SuperpesisOulun Lippo juniorit ry28.5.202010:32
KuismaRikuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatReisjärven PilkeMiesten maakuntasarjaReisjärven Pilke28.5.202019:48
KuittinenKaisaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoTyttöjen SuperpesisJanakkalan Jana6.6.202023:16
KuittinenHeidiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJuvan Nuorisopesis ryViinijärven UrheilijatNaisten suomensarjaViinijärven Urheilijat3.6.202014:27
KujalaTytti-LottaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti29.1.202013:42
KukkonenRonja Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat6.11.201921:56
KukkonenMarkoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriNapapiirin Pesis teamPoikien SuperpesisSimon Kiri7.3.202017:23
KukolaHeiniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPesäkarhut Pori5.5.202010:29
KulmalaJohannesMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLoimaan Palloilijat -JunioritJokioisten Koetus JunioritC-G-pojat aluesarjaLoimaan Palloilijat -Juniorit28.1.202020:52
KumpulaRoniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraC-pojatYlivieskan Kuula29.1.202010:15
KumpulaEetuMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis14.5.202010:12
KumpulainenKalleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisJoensuun MailaMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisEspoon Pesis19.12.201911:42
KumpumäkiVenla Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatTyrnävän TempausNaisten suomensarjaTyrnävän Tempaus1.11.201916:16
KumpumäkiVenla Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriC-tytötTyrnävän Tempaus1.11.201916:32
KumpumäkiVenla Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötTyrnävän Tempaus12.3.202014:27
KumpumäkiJoonasLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat28.1.202010:47
KunnariArttuTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSastamalan KumuriHumppilan VeikotMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaSastamalan Kumuri27.1.202009:25
KuntsiElsaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatPesä YsitNaisten suomensarjaHaminan Palloilijat14.5.202019:25
KuntsiElsaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitHaminan PalloilijatNaisten suomensarja30.9.2020Haminan Palloilijat26.6.202009:54
KuokkanenJarnoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatYlöjärven PalloMiesten maakuntasarjaRuoveden Pirkat23.6.202020:38
KuoppalaTanjaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaRuskon Pallo-676.3.202008:54
KuoppalaJuuliaMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLapuan VirkiäMynämäen VesaNaisten Superpesis13.8.2020Vimpelin Veto13.6.202015:0029.6.202015:28
KuoppalaJuttaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäMailattaret, VaasaNaisten YkköspesisVimpelin Veto16.1.202017:35
KuoppalaHenniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraHämeenkyrön RäpsäNaisten YkköspesisLappajärven Veikot29.1.202014:33
KuosmanenMarikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPyhäjärven PohtiManse PPNaisten maakuntasarjaPyhäjärven Pohti25.3.202017:28
KuosmanenArttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatKärsämäen Kataja28.1.202010:14
KurikkaKonstaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisImatran Pallo-VeikotSotkamon Jymy-Pesis ryMiesten SuperpesisSiilinjärven Pesis27.11.201920:16
KurkiKristiinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaTurku Pesis6.3.202008:51
KuronenLauriMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotEurajoen VeikotMiesten maakuntasarja30.9.2020Eurajoen Veikot6.7.202013:12
KuronenAkiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:09
KurthOonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaNapapiirin Pesis teamNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry29.12.201913:05
KurttiMinttuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäSeinäjoen Maila-JussitC-tytötLapuan Virkiä8.11.201917:37
KurttilaMoonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretViinijärven UrheilijatJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaViinijärven Urheilijat9.1.202012:46
KustulaIlmariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKempeleen Kiri28.1.202019:04
KuusijoensuuJuliaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoTyttöjen SuperpesisJanakkalan Jana6.6.202023:21
KuusiluotoLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatIin Urheilijat14.1.202018:51
KuusistoJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat3.6.202017:01
KyllönenRikuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKärsämäen Kataja28.1.202019:21
KyllönenRamiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKärsämäen Kataja28.1.202019:30
KyllönenMinna Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNurmijärven MailaVirkkalan KiriNaisten aluesarjaNurmijärven Maila20.4.202012:32
Kyllönen KimTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202016:16
KylmäOskuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitImatran Pallo-VeikotC-pojatPesä Ysit23.2.202010:38
Kylmänen Vilma Määräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaMuhoksen Pallo-Salamat1.6.202013:13
Kylmänen LuukasMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriC-G-pojat aluesarjaMuhoksen Pallo-Salamat23.6.202011:19
Kylä-KauseJohannaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVantaanjoen JuoksuLatokasken Tiikerit 2015Naisten aluesarjaFera28.6.202020:24
KyngäsInkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryKempeleen KiriNaisten maakuntasarjaOulun Lippo juniorit ry12.6.202012:11
KyröläinenKatriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausRoihu ryNaisten suomensarjaKempeleen Kiri28.1.202002:03
KytömäkiMikkoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlavuden Peli-VeikotSeinäjoen JymyJussitMiesten SuperpesisVähänkyrön Viesti27.1.202014:14
KärkkäinenElmeriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatPuijon Pesis29.1.202018:29
KärnäHanna Reetta MariaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoPuijon PesisNaisten maakuntasarjaKajaanin Pallokerho21.6.202011:17
Kärnä-JantunenPirittaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotIlmajoen KisailijatNaisten suomensarjaLappajärven Veikot31.3.202015:03
KäyräEmmiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriOulun Lippo juniorit ryC-tytötIin Urheilijat16.12.201911:40
KöninkiMiiaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Siilinjärven Pesis26.2.202019:38
KöykkäJoonas Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetNurmon JymyC-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet11.2.202018:50
LaakkonenJoonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatNivala-PesisMiesten maakuntasarjaNivala-Pesis7.6.202014:07
LaaksoSamuliMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloEspoon PesisC-pojat30.9.2020Vihdin Pallo16.6.202011:51
LaaksoJanneTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatNivala-PesisMiesten maakuntasarjaToholammin Urheilijat31.5.202023:17
LaamanenJustusMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloHämeenkyrön RäpsäC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo3.6.202022:42
LaatikainenLinneaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriTyrnävän TempausNaisten YkköspesisOulun Lippo juniorit ry27.6.202014:04
LaatikainenLinneaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisTyrnävän TempausPesä YsitNaisten SuperpesisOulun Lippo juniorit ry6.7.202012:26
LahtiSaanaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202020:08
LahtiErikTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatHaminan PalloilijatMiesten YkköspesisEspoon Pesis14.1.202012:57
LahtiEliasLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisHaminan Palloilijat28.1.202018:10
LahtinenNiiloTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulunsalon VasamaKempeleen KiriMiesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisOulunsalon Vasama7.6.202020:36
LahtinenFannyTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesäkarhut PoriFeraNaisten SuperpesisPesäkarhut Pori21.12.201912:22
Laine Vilma Anna Eveliina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKöyliön LallitPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKokemäen Kova-Väki14.1.202009:38
LaineElliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötHämeenlinnan Paukku1.2.202009:03
LaitilaMiikoMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet12.1.202010:39
LaitilaAleksiMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet12.1.202010:36
LaitinenViivi Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKauhajoen KarhuKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaKauhajoen Karhu28.12.201919:04
LakaniemiNooraLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritC-tytötLapuan Virkiä15.6.202020:59
LamminniemiVernaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja30.9.2020Reisjärven Pilke3.6.202009:26
LamminsivuAaroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPJokioisten Koetus JunioritMiesten suomensarjaYlöjärven Pallo29.1.202016:20
LamminsivuAaroLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritManse PPPoikien SuperpesisYlöjärven Pallo29.1.202016:45
LankinenVeetiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotKiteen Pallo-90Poikien SuperpesisPesä Ysit7.6.202021:22
LankinenJarnoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202021:17
LantelaAleksi Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretAlavuden Peli-VeikotAlajärven AnkkuritPoikien SuperpesisKuortaneen Kunto7.6.202022:05
LantiainenVilleTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHaminan PalloilijatSiilinjärven PesisMiesten SuperpesisJuvan Nuorisopesis ry9.1.202015:09
LassilaTaneliTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVimpelin VetoManse PP EdustusMiesten SuperpesisVimpelin Veto3.7.202017:37
LassilaOkkoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSeinäjoen Maila-JussitVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaSeinäjoen Maila-Jussit17.6.202011:15
LassilaKalleTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSeinäjoen Maila-JussitVimpelin VetoC-G-pojat aluesarjaSeinäjoen Maila-Jussit17.6.202011:11
LassilaJennaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
LassilaEemeliLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto29.1.202010:36
LassilaAnniina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVimpelin Veto28.1.202008:28
LassilaAleksiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto28.1.202011:22
LastamaIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaLaitilan JyskeNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaLaitilan Jyske13.1.202012:47
Latva-KokkoAnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatPuna-Mustat ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat25.6.202017:26
Latva-PanulaEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyMailajuniorit ry, KankaanpääNaisten YkköspesisKauhajoen Karhu16.1.202015:47
LatvakoskiMandi Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti28.12.201919:06
LatvalaTony Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatKankaanpään MailaPoikien Superpesis1.7.2020Koskenkorvan Urheilijat30.5.202010:02
LatvalaTiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaIlmajoen Kisailijat4.2.202019:47
LatvalaTaruTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyIlmajoen KisailijatNaisten maakuntasarjaYlistaron Kilpa-Veljet28.1.202020:44
LatvataloVeeraTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202012:13
LaukkanenVilleTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPyhäjärven PohtiHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaPyhäjärven Pohti1.4.202017:49
LaukkanenTaneliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamPuijon PesisMiesten suomensarjaSiilinjärven Pesis10.6.202015:45
LaukkanenAntti Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisPyhäjärven Pohti28.1.202019:33
LaulainenLoviisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääRoihu ryNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKeravan Pesis Juniorit ry20.1.202016:07
LaulumaaSimoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKärsämäen KatajaMiesten maakuntasarja, C-pojatOulaisten Huima31.12.201910:16
LaulumaaSimoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaOulaisten HuimaMiesten maakuntasarjaOulaisten Huima27.6.202014:14
LaxLottaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLappajärven VeikotMynämäen VesaNaisten SuperpesisPesäkarhut Pori18.1.202008:57
LehikoinenJoni Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaKiteen Pallo-90Miesten SuperpesisTohmajärven Pomppu31.1.202014:30
LehtikangasTaikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLahden MailaveikotManse PPNaisten maakuntasarjaLahden Mailaveikot7.3.202012:52
LehtikangasJoelMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattijoen UrheilijatTyrnävän TempausMiesten maakuntasarja30.9.2020Pattu Juniorit14.6.202022:27
LehtiläSaraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaLaitilan JyskeNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaMynämäen Vesa13.1.202013:00
LehtimäkiMaijuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry31.1.202021:31
LehtimäkiMaijuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryMailajuniorit ry, KankaanpääC-tytötPomarkun Pyry1.6.202015:48
LehtinenKaroliinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatOtakoppi ryLatokasken Tiikerit 2015Naisten aluesarjaEspoon Pesis29.5.202012:23
LehtoRoosaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPLahden MailaveikotNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisPesä Ysit30.1.202021:31
LehtoJereTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatKempeleen KiriMiesten suomensarjaOulun Lippo31.1.202013:01
LehtoEetuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaRiihimäen Pallonlyöjät (2015)30.1.202019:08
LehtoEetuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten KoetusHyvinkään TahkoPoikien Superpesis, C-pojatRiihimäen Pallonlyöjät (2015)30.1.202019:22
LehtoArttuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoKipe -06, JärvenpääMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko24.1.202011:06
LehtoArttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääManse PPPoikien SuperpesisHyvinkään Tahko29.1.202010:05
LehtonenTomiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritManse PPPoikien SuperpesisJokioisten Koetus28.1.202020:19
LehtonenKalleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten KoetusLammin LujaMiesten suomensarjaLammin Luja19.11.201919:31
LehtonenJohannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarjaJokioisten Koetus30.5.202013:35
LehtovuoriEeviTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryC-G-tytöt aluesarjaIin Urheilijat4.3.202015:11
LeijalaKatiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloRoihu ryNaisten Ykköspesis, Tyttöjen SuperpesisVihdin Pallo31.1.202018:23
LeinonenHymyLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202018:58
LeinonenAlexTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän LohiMiesten suomensarjaJyväskylän Kiri6.1.202014:57
LepistöPinjaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuSeinäjoen Maila-JussitNaisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötKauhajoen Karhu15.1.202010:44
LepistöEssiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiVaasan Mailan junioritC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti30.1.202016:13
LeponiemiMattiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVeteli PesisOulaisten HuimaMiesten aluesarjaHalsuan Toivo5.6.202016:15
LeponiemiIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaVimpelin VetoNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötOulaisten Huima30.1.202016:00
LeppäharjuSiiriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuLapuan VirkiäNaisten maakuntasarja, C-tytötKauhajoen Karhu31.1.202022:35
LeppäläNooraTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSiilinjärven PesisPesä YsitNaisten SuperpesisPattijoen Urheilijat8.4.202007:32
LeppänenSiiriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHämeenkyrön RäpsäSeinäjoen Maila-JussitNaisten SuperpesisHämeenkyrön Räpsä31.1.202020:58
LeppänivaMikiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202014:50
LeskeläHenrikLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat28.1.202010:53
LeskinenJimiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattijoen UrheilijatTyrnävän TempausMiesten maakuntasarjaPattu Juniorit26.1.202019:07
LevanenEnniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLahden MailaveikotHyvinkään TahkoNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisLahden Mailaveikot5.6.202019:42
LeväinenOttoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJuva PesisRekolan Pesis ryMiesten maakuntasarjaLeppävirran Viri6.5.202019:58
LidmanSofiaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiLaihian LujaC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti15.6.202010:46
LiikalaNikolasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatAlavuden Peli-VeikotSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaAlavuden Peli-Veikot3.12.201910:50
LiikalaJohannesTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatAlavuden Peli-VeikotSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaAlavuden Peli-Veikot29.1.202009:21
LiikanenMiroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaMiesten maakuntasarja, C-pojatHämeenlinnan Paukku27.5.202019:25
LiikanenMiroLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLammin LujaLahden MailaveikotC-pojatHämeenlinnan Paukku5.6.202018:30
LiimatainenOona Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesäkarhut PoriLapuan VirkiäNaisten SuperpesisPesäkarhut Pori30.1.202009:40
LiinamaaJuhoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten suomensarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit30.1.202019:29
LiinamaaJuhoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlihärmän Pesis-JunkkaritVeteli PesisPoikien SuperpesisYlihärmän Pesis-Junkkarit31.1.202009:55
LillunenJannikaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaFeraNaisten SuperpesisJoensuun Maila21.12.201912:10
LindbergHeidiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän PesisPesä YsitNaisten suomensarjaMuhoksen Pallo-Salamat14.5.202019:23
LinnarantaAnnaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puijon Pesis31.1.202019:25
LintuAadaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLappajärven VeikotVimpelin VetoC-G-tytöt aluesarjaLappajärven Veikot17.6.202010:29
LitjaJonnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatNaisten suomensarjaViinijärven Urheilijat20.1.202018:25
LohiPietariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisTyrnävän Tempaus26.1.202018:50
LohilahtiHeiniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryC-G-tytöt aluesarjaIin Urheilijat26.1.202013:14
LoponenSiiriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatLahden MailaveikotTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat21.5.202009:29
LoponenSanniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202018:46
LoponenSanniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatLahden MailaveikotTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat21.5.202009:46
LoponenEmmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausOulunsalon VasamaC-G-tytöt aluesarjaTyrnävän Tempaus1.11.201917:33
LotvonenNeaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat4.1.202010:21
LoukkolaToukoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry5.6.202013:01
LouttiLotta Emilia Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraPesäkarhut PoriNaisten maakuntasarja, C-tytötFera25.2.202016:30
LuhtavaaraSanttuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaOulun Lippo juniorit ryMiesten YkköspesisOulun Lippo juniorit ry7.6.202016:45
LuomaniemiKatriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKöyliön LallitRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaKokemäen Kova-Väki6.3.202008:47
LuostariJuusoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoKipe -06, JärvenpääMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko24.1.202011:46
LuostariJuusoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääManse PPPoikien SuperpesisHyvinkään Tahko29.1.202010:18
LuostariAapoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoRiihimäen Pallonlyöjät (2015)Miesten maakuntasarjaHyvinkään Tahko7.6.202022:16
LuukkainenJoniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän LohiViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaViinijärven Urheilijat30.3.202015:32
LuuriAnni Marjatta Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSeinäjoen Maila-JussitNurmon JymyC-G-tytöt aluesarjaSeinäjoen Maila-Jussit8.6.202022:00
LylyJessica Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisSievin Sisu27.1.202015:03
LylyJesminaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötSievin Sisu27.1.202013:16
LångEmmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKeravan Pesis Juniorit ryRoihu ryNaisten suomensarjaKeravan Pesis (lop.)30.1.202000:04
LähteenmäkiTommiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPomarkun PyryKankaanpään MailaC-G-pojat aluesarjaPomarkun Pyry5.5.202021:12
LämsäPietroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNokian PesisYlöjärven PalloMiesten maakuntasarjaNokian Pesis30.6.202016:16
LöytökorpiMinna-Mari Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriMailajuniorit ry, KankaanpääNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarjaFera24.1.202011:04
MahlamäkiMikkoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHaminan PalloilijatAlavuden Peli-VeikotMiesten YkköspesisKoskenkorvan Urheilijat29.1.202020:37
MajuriKristaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuijon PesisSiilinjärven PesisC-G-tytöt aluesarjaPuijon Pesis11.12.201913:40
MalikineKristianTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKoskenkorvan UrheilijatHyvinkään TahkoMiesten SuperpesisKouvolan Pallonlyöjät20.12.201914:21
MalinenTommiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLoimaan Palloilijat -JunioritManse PP EdustusMiesten SuperpesisHämeenlinnan Paukku3.2.202020:26
MannilaJukkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan MailaYlistaron Kilpa-VeljetMiesten suomensarjaVimpelin Veto6.6.202022:33
ManninenVenlaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat29.1.202009:27
ManninenVenlaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202009:01
ManninenHelmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPyhäjärven PohtiHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaPyhäjärven Pohti15.1.202020:59
MansikkaViljamiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitMiesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatKoskenkorvan Urheilijat19.1.202010:37
MansikkamäkiTuukkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKipe -06, JärvenpääMiesten suomensarjaUlvilan Pesä-Veikot4.12.201909:17
MansikkamäkiTaijuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriUlvilan Pesä-VeikotNaisten maakuntasarjaUlvilan Pesä-Veikot3.4.202010:13
MantilaTerhiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuJanakkalan JanaNaisten YkköspesisHämeenlinnan Paukku4.7.202020:12
MarjamäkiVenla Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatUlvilan Pesä-VeikotPesäkarhut PoriC-G-tytöt aluesarjaUlvilan Pesä-Veikot4.3.202015:04
markkulanikoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaJokioisten KoetusMiesten suomensarjaYlöjärven Pallo11.1.202015:13
MartikainenTuukkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJuva PesisViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJuvan Pallo11.6.202016:55
MartikainenKristianTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202017:05
MartimoSallaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatFeraNaisten suomensarjaSimon Kiri30.1.202008:24
MartimoSallaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraSimon KiriNaisten maakuntasarjaSimon Kiri2.7.202021:04
MartinmäkiRoosaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisNurmon JymySiilinjärven PesisNaisten SuperpesisNurmon Jymy22.1.202019:45
MarttilaOonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKokemäen Kova-VäkiPesäkarhut PoriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisKöyliön Lallit9.1.202011:41
MarttilaOonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriKokemäen Kova-VäkiNaisten suomensarjaKöyliön Lallit2.6.202022:01
MarttilaJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetSeinäjoen Maila-JussitMiesten suomensarjaIkaalisten Tarmo16.1.202023:24
MateroPerttuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriTyrnävän TempausC-pojatTyrnävän Tempaus23.1.202019:52
MatikainenTeemuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202015:27
MatikainenMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisNeNu-PesisMiesten maakuntasarjaPuijon Pesisjuniorit (lop.)10.1.202023:07
MatikainenMarkusLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatPoikien SuperpesisYlivieskan Kuula28.1.202019:09
MatikainenKristaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJanakkalan JanaNaisten YkköspesisHämeenkyrön Räpsä25.1.202013:14
MattilaTuomas Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän LohiVima-2014Miesten maakuntasarjaKouvolan Pallonlyöjät6.7.202022:37
MattilaOnniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisRuskon Pallo-67C-pojatTurku Pesis24.2.202019:01
MattilaJoonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotPomarkun PyryMiesten suomensarjaUlvilan Pesä-Veikot16.6.202017:18
MaunulaMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:52
MayerPetra Yarden Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatÄhtärin UrheilijatAlavuden Peli-VeikotC-G-tytöt aluesarjaÄhtärin Urheilijat1.6.202011:35
MeriläinenNikiMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuSotkamon Jymy-Pesis ryMiesten suomensarja, Poikien Superpesis, C-pojat30.9.2020Hämeenlinnan Paukku31.1.202011:01
MeriläinenMillaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötKajaanin Pallokerho31.1.202022:34
MertaniemiAnniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoAlajärven AnkkuritNaisten maakuntasarjaAlajärven Ankkurit2.6.202011:25
MetsoMarkusTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuna-Mustat ryEspoon PesisC-G-pojat aluesarjaPuna-Mustat ry13.6.202020:18
MiddletonBenjamin Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamSimon KiriC-pojatNapapiirin Pesis team24.5.202019:43
MiettinenKalleTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPuijon PesisSiilinjärven PesisMiesten SuperpesisPuijon Pesis30.1.202010:02
MikkolaVäinöTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPomarkun PyryUlvilan Pesä-VeikotC-G-pojat aluesarjaPomarkun Pyry7.4.202020:20
MikkolaValleTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloHämeenkyrön RäpsäC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo3.6.202022:30
MikkolaNikoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriPoikien SuperpesisSimon Kiri26.1.202008:33
MikkolaAnnikaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriTyttöjen Superpesis, C-tytötSimon Kiri3.6.202018:03
MikkonenKimmoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVantaanjoen JuoksuCobra-TeamMiesten maakuntasarjaRuoveden Pirkat10.6.202016:33
MikkonenIidaroosaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloRuoveden PirkatC-G-tytöt aluesarjaYlöjärven Pallo17.5.202015:18
MikkonenArtturi Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMaaningan MahtiSiilinjärven PesisC-G-pojat aluesarjaMaaningan Mahti2.5.202022:26
MoilanenNeaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotJyväskylän PesisNaisten suomensarjaJyväskylän Pesis17.12.201913:05
MoisanderJohannaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHämeenkyrön RäpsäManse PP EdustusNaisten SuperpesisManse PP28.1.202021:01
MoisioTopi Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaPuurtilan Kisa-Pojat30.1.202017:51
MolanderEnniMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLoimaan Palloilijat -JunioritPesäsudet, SäkyläC-G-tytöt aluesarjaLoimaan Palloilijat -Juniorit12.3.202014:43
MortensenMikoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHalsuan ToivoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisVeteli Pesis31.1.202011:12
MortensenMikoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatVeteli Pesis31.1.202013:31
MortensenMetteTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202019:07
MuiluKatariina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKokkolan KiriToholammin UrheilijatNaisten maakuntasarjaKokkolan Kiri31.1.202022:30
MukkalaMaijuTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatFeraLaitilan JyskeC-G-tytöt aluesarjaFera20.1.202017:13
MunkkiLottaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlihärmän Pesis-JunkkaritVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti7.6.202022:08
MuskuLauraLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritC-tytötPöytyän Urheilijat31.1.202021:13
MustonenSanteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaMiesten maakuntasarja, C-pojatHämeenlinnan Paukku27.5.202021:58
MustonenEemilLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryPoikien SuperpesisJyväskylän Kiri27.1.202013:42
MutikainenEetuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritManse PPPoikien SuperpesisJokioisten Koetus28.1.202020:33
MuuruvirtaNinoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisImatran Pallo-VeikotHaminan PalloilijatMiesten YkköspesisImatran Pallo-Veikot14.1.202012:51
MuuttolaOtsoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaReisjärven PilkeMiesten maakuntasarjaReisjärven Pilke28.5.202019:33
MyllykangasArmiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamOulaisten HuimaNaisten suomensarjaYlivieskan Kuula30.1.202019:49
MyllymäkiLenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetNurmon JymyC-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet31.1.202013:21
MyllymäkiEliasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetNurmon JymyC-G-pojat aluesarjaYlistaron Kilpa-Veljet31.1.202013:14
MyllyniemiJuusoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitManse PP EdustusMiesten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit7.1.202022:24
MyllyniemiJuttaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriJyväskylän PesisNaisten SuperpesisOulunsalon Vasama17.12.201912:44
MylläriJuliaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyC-G-tytöt aluesarjaPeräseinäjoen Toive16.1.202019:30
MyyräIinaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKuusankosken PuhtiPesä YsitTyttöjen SuperpesisKuusankosken Puhti14.5.202019:31
MäkeläSiniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PP EdustusHyvinkään TahkoTyttöjen SuperpesisPesäkarhut Pori28.5.202017:49
MäkeläSenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
MäkeläNeea Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:52
MäkeläMiikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetSeinäjoen Maila-JussitC-pojatYlistaron Kilpa-Veljet22.12.201911:49
MäkeläLyyliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
MäkeläJanetteTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritMailajuniorit ry, KankaanpääNaisten YkköspesisLoimaan Palloilijat -Juniorit16.1.202010:27
MäkeläEllaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLappajärven VeikotJyväskylän PesisNaisten SuperpesisJyväskylän Pesis17.12.201913:01
MäkiJouniTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritKoskenkorvan UrheilijatMiesten SuperpesisKoskenkorvan Urheilijat28.12.201918:02
Mäki-JussilaFannyTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötIlmajoen Kisailijat23.11.201921:34
Mäki-RajalaReettaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaihian LujaVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti7.6.202013:30
MäkinenSofia Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202009:06
MäkinenSofia Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatJyväskylän PesisTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat29.5.202019:25
MäkinenMarjukkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuJanakkalan JanaNaisten YkköspesisHämeenlinnan Paukku4.7.202020:16
MäkinenJeminaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202015:41
MäkinenJami Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisManse PPKankaanpään MailaMiesten SuperpesisKankaanpään Maila25.6.202012:57
MäkinenHelmiinaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHumppilan VeikotJokioisten Koetus JunioritC-G-tytöt aluesarjaHumppilan Veikot19.5.202022:42
MäkynenOona Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
MämmiMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLammin LujaVima-2014Miesten maakuntasarjaKuusankosken Puhti10.1.202015:42
MännistöVenlaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiVaasan Mailan junioritC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti25.1.202019:17
MäntyvaaraEemeli Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritTurku PesisMiesten suomensarjaJokioisten Koetus12.5.202018:11
MäntyvaaraAinoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritLoimaan Palloilijat -JunioritNaisten suomensarjaJokioisten Koetus28.1.202009:04
MärsyläNikoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryPuijon PesisMiesten YkköspesisKannuksen Ura31.1.202023:21
MärsyläMisaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPuijon PesisKempeleen KiriMiesten SuperpesisKannuksen Ura18.1.202016:26
MärsyläMisaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriPuijon PesisMiesten YkköspesisKannuksen Ura23.6.202023:43
MäättäKristaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVuokatin VetoNivala-PesisNaisten maakuntasarjaSotkamon Jymy-Pesis ry11.6.202012:43
MäättäEerikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaVuokatin Veto31.1.202008:42
NehvonenVenneTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryC-G-pojat aluesarjaIin Urheilijat25.5.202017:16
NenonenSanttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryKankaanpään MailaPoikien SuperpesisPomarkun Pyry31.1.202023:30
NenonenArttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriNapapiirin Pesis teamPoikien SuperpesisSimon Kiri7.3.202017:56
NevalainenVilmaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötKajaanin Pallokerho31.1.202022:39
NevalainenJenniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötKajaanin Pallokerho31.1.202022:38
NevalainenEetuTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatImatran Pallo-VeikotPesä YsitC-G-pojat aluesarjaJoensuun Maila25.5.202018:29
NiekkamaaHeikki Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryKankaanpään MailaPoikien SuperpesisPomarkun Pyry31.1.202022:16
NiemiMelindaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatJalasjärven JalasKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaJalasjärven Jalas28.12.201919:08
NiemiJuhaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJoensuun MailaManse PP EdustusMiesten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit7.1.202022:13
NiiranenVilleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202021:41
NikulaLasseTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLestijoen PesisKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaReisjärven Pilke27.2.202018:33
NikupeteriAnttiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriNapapiirin Pesis teamPoikien SuperpesisSimon Kiri7.3.202017:38
NiskanenValtteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKouvolan PallonlyöjätVima-2014Miesten maakuntasarjaKouvolan Pallonlyöjät10.1.202019:25
NisulaVenla Määräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatReisjärven PilkeHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaReisjärven Pilke4.6.202023:06
Nokso-KoivistoMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritSeinäjoen Maila-JussitMiesten suomensarjaLoimaan Palloilijat -Juniorit22.1.202015:45
NousiainenJoonaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriNapapiirin Pesis teamPoikien SuperpesisSimon Kiri7.3.202017:47
NumminenTittaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäsudet, SäkyläKokemäen Kova-VäkiNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, C-tytötKöyliön Lallit18.1.202021:25
NurkkalaVille Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattu JunioritOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisPattu Juniorit7.11.201918:26
NurkkalaElinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatManse PPNaisten maakuntasarjaOulun Lippo juniorit ry31.5.202011:10
NurmelaAntti Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat23.6.202008:06
NuutilaOonaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLoimaan Palloilijat -JunioritMynämäen VesaNaisten SuperpesisPöytyän Urheilijat18.1.202009:04
NykänenKonstaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatSiilinjärven Pesis29.1.202012:06
NylundEmmiinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatJalasjärven JalasKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaJalasjärven Jalas28.12.201919:07
NäppiNeeaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJanakkalan JanaNaisten YkköspesisUlvilan Pesä-Veikot25.1.202013:33
NäppäVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat6.1.202013:08
NäppäAinoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatPattijoen UrheilijatNaisten YkköspesisMuhoksen Pallo-Salamat27.1.202020:12
NärväAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKankaanpään MailaPomarkun PyryC-G-pojat aluesarjaKankaanpään Maila6.3.202006:37
OjakoskiSonja Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryTyrnävän TempausNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaTyrnävän Tempaus15.1.202013:48
OjakoskiSonja Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausOulun Lippo juniorit ryC-tytötTyrnävän Tempaus15.1.202014:49
OjalaEllinooraTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJanakkalan JanaPesä YsitNaisten SuperpesisHämeenlinnan Paukku8.4.202007:43
OjalaEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoNaisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötJanakkalan Jana18.6.202006:57
OjalaAtteTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatNivala-PesisMiesten maakuntasarjaNivala-Pesis7.6.202014:16
OjalaAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaLapuan Virkiä12.1.202010:49
OjanenOskariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitMiesten maakuntasarja, C-pojatJalasjärven Jalas17.1.202017:12
OjaniemiVilleTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitAlajärven AnkkuritMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisKoskenkorvan Urheilijat31.10.201920:56
OjanperäAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-pojat aluesarjaTyrnävän Tempaus4.6.202019:12
OlliPerttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto28.1.202011:01
OnnelaJuhoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaPöytyän Urheilijat28.1.202019:21
OravaIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaReisjärven Pilke30.1.202016:12
OravasaariMilla Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotJalasjärven JalasNaisten YkköspesisVähänkyrön Viesti21.1.202018:38
OrhanenViiviTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyC-G-tytöt aluesarjaPeräseinäjoen Toive16.1.202019:36
OrpanaRikuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän LohiLahden MailaveikotMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarjaLahden Mailaveikot20.3.202016:22
PaananenRasmusTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryKankaanpään MailaMiesten SuperpesisManse PP2.6.202017:19
PaasimäkiMiika Antti Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetSeinäjoen Maila-JussitMiesten suomensarjaNurmon Jymy4.6.202000:03
PaasonenJenniliinaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat19.1.202017:39
PaavolaSelma Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatReisjärven PilkeHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaReisjärven Pilke13.1.202014:23
PaavolaArtturiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKärsämäen KatajaHaapajärven Pesä-KiilatMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisReisjärven Pilke28.1.202019:36
PaavolaArtturiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatReisjärven Pilke31.1.202008:14
PajalaAntti Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääTurku PesisMiesten suomensarjaVimpelin Veto27.6.202020:00
PajarinenAatu Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMaaningan MahtiSiilinjärven PesisC-G-pojat aluesarjaMaaningan Mahti2.5.202022:19
PakanenMikkoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIin UrheilijatTyrnävän TempausMiesten aluesarjaIin Urheilijat1.7.202015:26
PakkalaAnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaVeteli Pesis27.2.202018:26
PakkanenPetraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRoihu ryHaminan PalloilijatNaisten YkköspesisHaminan Palloilijat14.1.202013:18
PalkkiEssiMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriKajaanin PallokerhoNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis1.10.2020Muhoksen Pallo-Salamat31.10.201916:5912.3.202017:13
PaloNiilo Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis1.6.202009:07
PaloJoonaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloHämeenkyrön RäpsäC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo3.6.202017:39
PalomäkiJanneTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJyväskylän LohiLaukaan UrheilijatMiesten YkköspesisJyväskylän Kiri27.1.202012:55
PalomäkiJanneTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän LohiMiesten suomensarjaJyväskylän Kiri31.5.202013:34
PalomäkiAnni-Mirjam Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritNaisten maakuntasarja, C-tytötLapuan Virkiä11.12.201916:14
PannulaTomasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaKannuksen Ura27.2.202018:23
ParantainenStinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHämeenkyrön RäpsäNaisten YkköspesisKiteen Pallo-9029.1.202014:08
ParhialaTanjaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuKannuksen UraNaisten maakuntasarja30.9.2020Sievin Sisu1.6.202011:59
ParhialaSonjaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuKannuksen UraNaisten maakuntasarja30.9.2020Sievin Sisu1.6.202012:13
ParkkinenSuvi-TuuliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKokemäen Kova-VäkiManse PPC-G-tytöt aluesarjaKokemäen Kova-Väki6.6.202020:40
PartanenViiviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattu JunioritPattijoen UrheilijatNaisten YkköspesisPattu Juniorit19.1.202018:56
PasanenPauliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäManse PPNaisten maakuntasarjaHämeenkyrön Räpsä21.1.202019:06
PasanenJuliaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLahden MailaveikotHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisLahden Mailaveikot19.1.202019:42
PasiNooraTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHaminan PalloilijatJoensuun MailaNaisten SuperpesisHaminan Palloilijat27.1.202014:19
PasoriOona Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriMailajuniorit ry, KankaanpääNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisPesäkarhut Pori24.1.202010:59
PassiNooraTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHyvinkään TahkoKipe -06, JärvenpääNaisten aluesarjaKipe -06, Järvenpää19.2.202016:39
PehkonenRoniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriTyrnävän TempausMiesten maakuntasarjaTyrnävän Tempaus22.1.202022:09
PekkarinenTuuliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaKinnulan Kimmot Pesäpallo30.1.202012:48
PekkarinenHannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKokkolan KiriToholammin UrheilijatNaisten maakuntasarjaKokkolan Kiri7.6.202021:54
PellonperäSylviLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatFeraTyttöjen SuperpesisPöytyän Urheilijat30.1.202012:52
PellonpääJanniina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitLapuan VirkiäNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit3.11.201910:50
PeltokangasKiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraToholammin UrheilijatNaisten maakuntasarjaToholammin Urheilijat31.3.202021:51
PeltolaSaaraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaPeräseinäjoen Toive23.11.201920:38
PeltolaEmmiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotJalasjärven JalasNaisten YkköspesisVimpelin Veto28.1.202020:29
PeltolaElmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPeräseinäjoen Toive23.11.201920:42
PeltomäkiSannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaNurmon Jymy28.1.202020:39
PeltomäkiMinttuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyIlmajoen KisailijatNaisten suomensarjaSeinäjoen Maila-Jussit28.1.202020:29
PennanenHarriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriOulaisten HuimaMiesten maakuntasarjaKempeleen Kiri26.6.202014:01
PensonenEmmalottaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:12
PenttinenRebeccaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaTyttöjen SuperpesisSiilinjärven Pesis31.1.202012:50
PenttinenIlariLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaPoikien SuperpesisSiilinjärven Pesis31.1.202021:56
PerkiömäkiEllaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötNurmon Jymy24.11.201912:48
PerkkiöSanteriTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-pojat aluesarjaOulaisten Huima3.6.202009:35
PerttunenHannaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötKajaanin Pallokerho31.1.202022:15
PeräahoVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisKannuksen UraNaisten suomensarjaNivala-Pesis30.1.202012:59
PeräahoMiikaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto29.1.202010:40
PesolaAriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPattijoen UrheilijatYlöjärven PalloMiesten maakuntasarjaPattijoen Urheilijat26.6.202010:40
PesonenMiitriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotKiteen Pallo-90Poikien SuperpesisImatran Pallo-Veikot7.6.202021:16
PesonenJeminaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry30.1.202023:34
PesonenAaroTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaKannuksen UraMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaKannuksen Ura29.1.202010:04C-nuorten SM-sarja29.1.2020
PietiläMaria Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaUlvilan Pesä-Veikot31.1.202021:03
Pihlaja-ahoNellaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:37
PihlajamaaMikkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaNivala-Pesis27.2.202018:49
PiipponenEmmi-KaisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriKajaanin PallokerhoNaisten suomensarjaKempeleen Kiri14.5.202022:12
PiirainenNettaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPeräseinäjoen Toive23.11.201919:24
PiirainenEmmi Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisPeräseinäjoen Toive23.11.201919:48
piisiatteLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKankaanpään MailaPoikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot31.1.202021:53
piisiatteMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotJokioisten KoetusMiesten suomensarja30.9.2020Ulvilan Pesä-Veikot31.5.202019:38
PiispanenSeveriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisAlajärven AnkkuritPattijoen UrheilijatMiesten SuperpesisNurmon Jymy27.1.202020:32
PilbackaNoraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaPöytyän UrheilijatNaisten YkköspesisPöytyän Urheilijat10.12.201914:46
PinolaOliviaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötKärsämäen Kataja31.12.201912:05
PippolaElsa Iita JustiinaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKiteen Pallo-90Joensuun MailaC-G-tytöt aluesarjaKiteen Pallo-9019.5.202013:37
PirhonenKonstaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTohmajärven PomppuKiteen Pallo-90Miesten suomensarja30.9.2020Tohmajärven Pomppu24.6.202014:11
PirskanenNeaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisPuurtilan Kisa-PojatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puijon Pesis31.1.202019:29
PohjolaSamuliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaMuhoksen Pallo-Salamat28.1.202021:02
PohjolaLaura Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraPattijoen UrheilijatNaisten YkköspesisMuhoksen Pallo-Salamat20.1.202020:53
PohjolaKatariinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatTyrnävän TempausNaisten maakuntasarjaMuhoksen Pallo-Salamat26.1.202014:12
PoikelaTuukkaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-pojat aluesarjaTyrnävän Tempaus4.6.202019:24
PollariAinoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatLappajärven VeikotNaisten YkköspesisHalsuan Toivo31.1.202012:47
PolsoRiikkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202019:15
PuhakkaLauraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän PesisEspoon PesisNaisten YkköspesisPuna-Mustat ry25.1.202010:45
PukkinenAnna-ElisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääLapuan VirkiäNaisten suomensarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit10.5.202017:00
PulkkinenSiiriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesä YsitJoensuun MailaNaisten SuperpesisSiilinjärven Pesis30.1.202015:24
PulkkinenSanteriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisOulun LippoSimon KiriMiesten YkköspesisKiimingin Urheilijat6.6.202018:02
PulkkinenNoraTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriJoensuun MailaNaisten SuperpesisSiilinjärven Pesis30.1.202015:19
PulkkinenJussiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202021:37
PulkkinenElliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoJyväskylän PesisNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry29.1.202008:02
PulkkinenAatuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaPoikien SuperpesisPuijon Pesis3.6.202018:34
PuolakkaMiiaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesäkarhut PoriManse PP EdustusNaisten SuperpesisKokemäen Kova-Väki28.1.202021:11
PuoskariVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaNurmon Jymy11.1.202014:58
PuputtiAlinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlistaron Kilpa-VeljetNaisten suomensarjaLapuan Virkiä8.5.202016:29
PuskaHannaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:56
PutkistoJennyTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKeravan Pesis Juniorit ryJyväskylän ValoNaisten maakuntasarjaKeravan Pesis Juniorit ry5.1.202010:10
PutkistoJennyMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Keravan Pesis Juniorit ry30.6.202014:00
PuurulaLauraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaReisjärven Pilke30.1.202016:08
PylväsRonjaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaYlivieskan KuulaTyttöjen SuperpesisYlivieskan Kuula27.1.202015:19
PyyTaimiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-tytöt aluesarjaOulaisten Huima29.12.201912:48
PäivinenTommiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisIlomantsin UrheilijatKiteen Pallo-90Miesten SuperpesisJoensuun Maila31.1.202014:54
PäivärintaMiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisKannuksen UraNaisten suomensarjaHaapajärven Pesä-Kiilat30.1.202013:02
PöyriKonstaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritPesäsudet, SäkyläMiesten maakuntasarja, C-pojatJokioisten Koetus29.5.202014:49
RaamiJaniMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLaukaan UrheilijatImatran Pallo-VeikotMiesten Superpesis1.10.2020Pesä Ysit31.5.202023:30
RadicKatriinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisPuna-Mustat ryNaisten maakuntasarjaPuurtilan Kisa-Pojat24.2.202010:30
RahikkaIida Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulunsalon VasamaOulun Lippo juniorit ryNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisOulun Lippo juniorit ry4.12.201907:07
RaikoAnni Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaManse PP23.2.202021:37
RainvuoriPekkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamVantaanjoen JuoksuMiesten maakuntasarjaNapapiirin Pesis team5.6.202010:30
RajalaVilmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaPeräseinäjoen Toive27.1.202019:10
RajalaTuomasLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritC-pojatLapuan Virkiä9.3.202018:06
RajalaNoora Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
RajalaLaura JessicaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202012:13
RajalaKasperLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryKankaanpään MailaPoikien SuperpesisPomarkun Pyry31.1.202022:08
RajalaJenni Täysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJalasjärven JalasLapuan VirkiäNaisten SuperpesisPeräseinäjoen Toive30.1.202009:30
RajalaJennaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-tytötLapuan Virkiä21.6.202019:07
RajamäkiSanna-KaisaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
RaninenLottaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-G-tytöt aluesarjaLapuan Virkiä23.1.202012:49
RannilaEeroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisPerhon Kiri31.1.202020:34
RannilaEeroLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisVimpelin VetoC-pojatPerhon Kiri31.1.202021:01
RantaVille-PekkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyPeräseinäjoen ToiveMiesten maakuntasarjaSeinäjoen Maila-Jussit24.6.202022:40
RantalaTuukkaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaYlivieskan Kuula31.3.202017:53
RantalaTuukkaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatYlivieskan Kuula30.5.202022:00
RantalaPasiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlistaron Kilpa-VeljetLaihian LujaMiesten maakuntasarjaAlajärven Ankkurit12.3.202015:13
RantalaNoora Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitJyväskylän PesisNaisten suomensarjaSeinäjoen Maila-Jussit23.12.201911:29
RantalaJuusoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatPoikien SuperpesisYlivieskan Kuula28.1.202019:13
RantalaAliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlmajoen KisailijatVähänkyrön ViestiNaisten maakuntasarjaVähänkyrön Viesti20.1.202022:34
RantamäkiVenlaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKuusankosken PuhtiHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisLahden Mailaveikot19.1.202019:38
RantanenSakariTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSastamalan KumuriHumppilan VeikotMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaSastamalan Kumuri27.1.202009:29
RantanenLenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloHämeenkyrön RäpsäC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo3.6.202022:38
RantonenEmmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPyhäjärven PohtiPesä YsitC-G-tytöt aluesarjaPyhäjärven Pohti22.6.202009:38
RasilainenHeikkiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten YkköspesisPöytyän Urheilijat30.1.202009:23
RastasHetaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritManse PPNaisten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat -Juniorit19.1.202013:23
RaudasojaSaaga AngeliaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKajaanin PallokerhoSeinäjoen Maila-JussitNaisten SuperpesisOulaisten Huima31.1.202020:53
RauhalaOlivia Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
RauhalaMatias Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatKankaanpään MailaPoikien Superpesis1.7.2020Koskenkorvan Urheilijat30.5.202010:04
RauhalaJuusoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisNeNu-PesisMiesten maakuntasarjaKinnulan Kimmot Pesäpallo29.6.202008:07
RauhamäkiArttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryPoikien SuperpesisJyväskylän Kiri27.1.202013:36
RauhamäkiArttuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatLohi-PesisMiesten suomensarja30.9.2020Jyväskylän Kiri7.6.202016:57
RautioTuomoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaKannuksen UraMiesten YkköspesisYlivieskan Kuula30.1.202012:43
RautiosiiriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaPattijoen UrheilijatTyttöjen SuperpesisOulaisten Huima14.6.202017:09
RehulaSanteriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisLahden Mailaveikot28.1.202011:06
RemesahoSaanaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatToholammin UrheilijatVeteli PesisC-G-tytöt aluesarjaToholammin Urheilijat7.6.202013:43
ReponenRoopeTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojatPuurtilan Kisa-Pojat24.1.202022:07
ReunanenMinttuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoPöytyän UrheilijatNaisten YkköspesisHyvinkään Tahko10.12.201910:45
ReunanenMinttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatHyvinkään TahkoTyttöjen SuperpesisHyvinkään Tahko11.1.202010:366.6.202022:56
ReunanenMinttuMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPöytyän UrheilijatHyvinkään TahkoNaisten Superpesis1.7.2020Hyvinkään Tahko6.6.202022:59
RihtiläTuijaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVantaanjoen JuoksuLatokasken Tiikerit 2015Naisten aluesarjaPesä Ysit8.6.202023:31
RihtiläElliTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoEspoon PesisNaisten maakuntasarjaEspoon Pesis22.2.202022:13
RiikonenMiikkaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotKouvolan PallonlyöjätPoikien SuperpesisImatran Pallo-Veikot6.6.202007:57
RiissanenTuaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatJoensuun MailaKiteen Pallo-90C-G-tytöt aluesarjaJoensuun Maila13.6.202021:42
RiissanenTuaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaKiteen Pallo-90Naisten maakuntasarja30.9.2020Joensuun Maila16.6.202016:46
RintalaRoopeLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitC-pojatKoskenkorvan Urheilijat30.1.202019:18
RintalaRoopeMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitMiesten maakuntasarja30.9.2020Koskenkorvan Urheilijat26.6.202022:13
RintalaRoniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat12.11.201913:20
RintalaJariTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKannuksen UraKokkolan KiriMiesten aluesarjaLappajärven Veikot27.2.202017:46Maakuntasarja28.2.2020
RintoVilmaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPeräseinäjoen ToiveSeinäjoen Maila-JussitC-G-tytöt aluesarjaPeräseinäjoen Toive23.6.202015:04
RislakkiAssiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääKeravan Pesis Juniorit ryNaisten maakuntasarjaKipe -06, Järvenpää17.2.202013:06
RissanenArttu Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaPoikien SuperpesisPuijon Pesis29.1.202014:21
RissanenAri Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaPuijon Pesis31.1.202007:09
RistolainenHenrikTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoKipe -06, JärvenpääMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko24.1.202020:11
RitamäkiIidaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:55
RitariAino-LinneaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRoihu ryKeravan Pesis Juniorit ryNaisten maakuntasarjaKeravan Pesis Juniorit ry19.1.202018:56
RitolaTomiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen JymyJussitMiesten SuperpesisKoskenkorvan Urheilijat3.6.202011:38
RitolaNeea Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPeräseinäjoen ToiveNurmon JymyC-G-tytöt aluesarjaPeräseinäjoen Toive16.1.202018:36
RitolaMariaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaTyrnävän TempausNaisten YkköspesisKeravan Pesis Juniorit ry10.1.202021:03
RoihaMarianneTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPesä YsitJoensuun MailaNaisten SuperpesisPesä Ysit27.1.202014:24
RoikoNeeaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraReisjärven PilkeC-tytötKannuksen Ura29.1.202019:47
RoivanenTeemuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatYlöjärven PalloMiesten maakuntasarjaRuoveden Pirkat23.6.202020:29
RoivanenElsaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatHämeenkyrön RäpsäC-tytötRuoveden Pirkat31.1.202009:11
RoivanenElsaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatLahden MailaveikotTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat21.5.202009:50
RonkainenMoona KristiinaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Jokioisten Koetus30.1.202020:43
RonkainenAltti-JussiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisPuijon PesisSotkamon Jymy-Pesis ryMiesten SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry4.6.202014:27
RosendahlIinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailajuniorit ry, KankaanpääPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPomarkun Pyry31.1.202021:20
RothströmJan Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojat30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat29.2.202013:29
RouhiainenPinjaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatFeraTyttöjen SuperpesisPöytyän Urheilijat30.1.202012:03
RummukainenNettaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisViinijärven Urheilijat3.12.201914:08
RuohoJulia Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriFeraTyttöjen SuperpesisPesäkarhut Pori30.1.202008:10
RuokojärviRamiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryKempeleen KiriMiesten suomensarjaKempeleen Kiri29.5.202021:35
RuusilaTeemuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretToholammin UrheilijatNivala-PesisMiesten maakuntasarjaToholammin Urheilijat31.5.202020:11
RuuskaPerttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisHalsuan Toivo28.1.202011:09
RuuskaHannaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeOulunsalon VasamaNaisten maakuntasarjaPyhäjärven Pohti2.6.202014:34
RuuskaAino Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretReisjärven PilkeNivala-PesisNaisten maakuntasarjaPyhäjärven Pohti30.1.202019:16
RytiläValtteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaJoensuun MailaMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKärsämäen Kataja6.1.202017:40
RäikkäJosefiina Lomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenkyrön RäpsäMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisHämeenkyrön Räpsä29.1.202015:47
RämöMiloTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotJokioisten Koetus JunioritMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, C-pojatHumppilan Veikot19.1.202014:25
RämöMikke Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotJokioisten Koetus JunioritMiesten maakuntasarja, C-pojat30.9.2020Humppilan Veikot19.1.202014:05
RäsänenRoopeLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotKouvolan PallonlyöjätPoikien SuperpesisImatran Pallo-Veikot6.6.202008:02
RäsänenMiisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatNaisten suomensarjaViinijärven Urheilijat20.1.202018:14
RäsänenEetuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTohmajärven PomppuKiteen Pallo-90Miesten suomensarja30.9.2020Kiteen Pallo-9024.6.202014:14
RätyTopiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotOtakoppi ryMiesten suomensarjaPesä Ysit24.1.202018:02
RätyJonnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKuusankosken PuhtiNaisten suomensarjaEi seuraa27.1.202011:23
Rönkä MarttiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatSiilinjärven Pesis28.1.202023:37
SaarinenLeoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPomarkun PyryKankaanpään MailaPoikien SuperpesisPomarkun Pyry31.1.202022:11
SaarvoJuhoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKeravan Pesis Juniorit ryKipe -06, JärvenpääMiesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatVantaanjoen Juoksu15.1.202018:32
SaastamoinenAinoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyPattijoen UrheilijatNaisten YkköspesisYlivieskan Kuula20.1.202020:43
SaastamoinenAatuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaSotkamon Jymy-Pesis ryMiesten SuperpesisYlivieskan Kuula27.11.201919:59
SahariSampo Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuna-Mustat ryKeravan Pesis Juniorit ryC-G-pojat aluesarjaPuna-Mustat ry29.1.202013:52
SahariAkseliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuna-Mustat ryKeravan Pesis Juniorit ryC-G-pojat aluesarjaPuna-Mustat ry26.1.202017:45
SallinenEmmaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJyväskylän PesisManse PP EdustusNaisten SuperpesisViinijärven Urheilijat7.1.202022:38
SalmelaSanteriMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHalsuan ToivoKannuksen UraMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, C-pojat30.9.2020Veteli Pesis29.1.202010:41
SalmelaRonjaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisRuoveden PirkatJyväskylän PesisNaisten SuperpesisRuoveden Pirkat17.12.201913:36
SalmelaJoelTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaKannuksen UraMiesten YkköspesisYlivieskan Kuula30.1.202012:48
SalmelaJessicaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPaimion PesisRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaPaimion Pesis22.6.202011:43
SalmelaFannyTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202019:30
SalmelaFannyLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotVimpelin VetoTyttöjen SuperpesisVeteli Pesis17.3.202018:43
SalmenahoJulia Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritNaisten maakuntasarja, C-tytötLapuan Virkiä11.12.201916:19
SalmiMinttu AmandaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Jokioisten Koetus30.1.202020:31
SalmiMattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatTyrnävän TempausC-pojatMuhoksen Pallo-Salamat30.1.202017:57
SalmiEetuMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriC-G-pojat aluesarjaMuhoksen Pallo-Salamat15.6.202015:19
SaloEmma AleksandraMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Humppilan Veikot30.1.202020:48
SalomaaJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaVeteli PesisMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisYlivieskan Kuula29.1.202010:51
SalonenMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIkaalisten TarmoPuijon PesisMiesten suomensarjaUlvilan Pesä-Veikot8.5.202018:16
SalonenMarkusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaMiesten suomensarjaUlvilan Pesä-Veikot31.5.202013:17
SampoVenlaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTurku PesisMynämäen VesaC-G-tytöt aluesarjaTurku Pesis28.5.202017:03
SampoAinoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTurku PesisMynämäen VesaC-G-tytöt aluesarjaTurku Pesis28.5.202016:59
SantalahtiEmmaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202012:13
SatokangasEmmiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisEspoon PesisHyvinkään TahkoNaisten SuperpesisVihdin Pallo19.1.202020:11
SaukkolaAkseliTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJyväskylän LohiLaukaan UrheilijatMiesten YkköspesisJyväskylän Kiri27.1.202013:03
SavelaPerttuLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat31.1.202008:19
SavelainenPetteriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatReisjärven Pilke28.1.202010:44
SavikoskiAappoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaSotkamon Jymy-Pesis ryMiesten SuperpesisYlivieskan Kuula27.11.201920:04
SavolaRosaliaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatReisjärven PilkeHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaReisjärven Pilke24.1.202015:02
SavolaEemeliTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatReisjärven PilkeHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaReisjärven Pilke24.1.202009:56
SavolaAleksiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto29.1.202010:28
SavolainenTeroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaLestijärven Kiisto27.2.202018:16
ScheweleffAlexandraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202019:57
SelinheimoMattiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202019:58
SelinkoSanimariaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoJanakkalan JanaNaisten maakuntasarjaHämeenlinnan Paukku1.7.202011:21
SelkäläKatjuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisSotkamon Jymy-Pesis ryNaisten maakuntasarjaEspoon Pesis7.6.202011:00
SepponenInka Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuMailajuniorit ry, KankaanpääNaisten suomensarja, C-tytötKauhajoen Karhu31.1.202010:20
SeppäläViiviLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasSeinäjoen Maila-JussitTyttöjen SuperpesisJalasjärven Jalas26.11.201910:01
SeppäläKarriMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaHaapajärven Pesä-KiilatC-G-pojat aluesarjaYlivieskan Kuula5.6.202014:52
SeppänenVille Määräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis rySuomussalmen RastiMiesten suomensarja30.9.2020Päiväkummun Pesis28.1.202021:29
SeppänenAarniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKipe -06, JärvenpääMiesten maakuntasarjaYlivieskan Kuula2.6.202014:02
SiiraReettaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisKempeleen Kiri30.1.202021:11
SiiraJennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretFeraTyrnävän TempausNaisten YkköspesisTyrnävän Tempaus10.1.202021:10
SiitonenAnneMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNurmijärven MailaNice-TeamNaisten aluesarjaNurmon Jymy11.6.202008:50
SiivolaVerttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatOtakoppi ryMiesten suomensarjaPuurtilan Kisa-Pojat30.1.202017:24
SikanenSaaraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretViinijärven UrheilijatPuijon PesisNaisten maakuntasarjaViinijärven Urheilijat15.6.202017:29
SillanpääSatuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMailattaret, VaasaYlistaron Kilpa-VeljetNaisten suomensarjaVähänkyrön Viesti31.1.202021:17
SillanpääEmiliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatPuijon PesisNaisten maakuntasarjaHaminan Palloilijat14.6.202021:04
SiltakoskiLiljaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-tytöt aluesarjaYlivieskan Kuula22.1.202021:29
SiltakoskiJenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlivieskan KuulaOulaisten HuimaC-G-tytöt aluesarjaYlivieskan Kuula29.12.201912:43
SiltalaLauriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiVaasan Mailan junioritC-pojatVähänkyrön Viesti21.1.202009:56
SiltalaEveliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaPeräseinäjoen Toive18.1.202011:09
SiltalaAnniinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaPeräseinäjoen Toive27.1.202019:08
SimolinSaaraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloJanakkalan JanaNaisten YkköspesisVihdin Pallo25.1.202013:00
SimonenEmmiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitHaminan PalloilijatNaisten YkköspesisKuusankosken Puhti14.1.202013:14
SinkkonenHennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääPuna-Mustat ryNaisten maakuntasarjaPäiväkummun Pesis16.6.202007:31
SipolaLauraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriOulunsalon VasamaNaisten YkköspesisKempeleen Kiri23.11.201912:26
SirviöIraLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötKajaanin Pallokerho31.1.202022:35
SneckJuliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKinnulan Kimmot PesäpalloVeteli PesisNaisten maakuntasarjaKinnulan Kimmot Pesäpallo31.1.202021:03
SoikkeliTuukkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaSeinäjoen Maila-JussitMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatKankaanpään Maila21.5.202018:15
SoiniIlonaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
SormunenIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaLahden MailaveikotNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisJanakkalan Jana16.12.201920:00
SorolaSamu-SeveriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatKärsämäen KatajaC-pojatHaapajärven Pesä-Kiilat28.1.202010:27
SorvojaArttuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaPattijoen UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien Superpesis30.9.2020Ylivieskan Kuula30.1.202021:21
StillViliLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamSimon KiriC-pojatNapapiirin Pesis team24.5.202019:38
SuhonenPinjaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Puurtilan Kisa-Pojat19.1.202017:19
SuhonenIdaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPieksämäen PalloilijatJoroisten UrheilijatNaisten maakuntasarja30.9.2020Pieksämäen Palloilijat6.2.202018:43
SuikkanenSaimiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKuusankosken PuhtiRoihu ryNaisten suomensarjaKymi-Pesis26.1.202009:58
SulinJenniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKokemäen Kova-VäkiFeraC-G-tytöt aluesarjaKöyliön Lallit1.6.202020:25
SuniEetuTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisYlivieskan KuulaPattijoen UrheilijatMiesten SuperpesisKempeleen Kiri27.1.202020:37
SunnariPihlaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaMuhoksen Pallo-Salamat10.11.201915:58
SunnariLottaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaMuhoksen Pallo-Salamat10.11.201915:52
SuokasMiklasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatLatokasken Tiikerit 2015Miesten maakuntasarjaNurmijärven Maila7.6.202021:47
SuomelaJuhoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisPuna-Mustat ryMiesten suomensarjaEspoon Pesis30.6.202015:22
SuominenJuho-EemilTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotEurajoen VeikotMiesten maakuntasarjaEurajoen Veikot22.5.202011:21
SuonsivuJesseTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202021:21
SuorsaSakuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry28.1.202021:14
SurakkaRasmusLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretImatran Pallo-VeikotHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisImatran Pallo-Veikot29.1.202016:36
SuvinenJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:57
SwanljungTuureTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuna-Mustat ryKeravan Pesis Juniorit ryC-G-pojat aluesarjaPuna-Mustat ry22.1.202013:12
SyrjäläSiljaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLapuan VirkiäSeinäjoen Maila-JussitNaisten SuperpesisIlmajoen Kisailijat31.1.202020:41
SyrjäläSanteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHumppilan VeikotJokioisten Koetus JunioritMiesten maakuntasarja, C-pojatHumppilan Veikot19.1.202014:37
SyrjäläJessikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJanakkalan JanaHyvinkään TahkoNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötHämeenlinnan Paukku29.1.202013:35
SäilynojaIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuOulaisten HuimaNaisten suomensarjaSievin Sisu30.1.202020:13
SäilynojaIidaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaYlivieskan KuulaC-tytötSievin Sisu31.1.202015:21
SäilynojaIidaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulaisten HuimaPattijoen UrheilijatTyttöjen SuperpesisSievin Sisu14.6.202013:29
SänttiEmmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritC-G-tytöt aluesarjaLapuan Virkiä11.12.201916:30
SärkkäSiljaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryKempeleen KiriNaisten maakuntasarjaOulunsalon Vasama3.6.202018:18
SäteriSiiriTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKöyliön LallitPesäsudet, SäkyläC-G-tytöt aluesarjaKöyliön Lallit12.2.202008:02
SöderströmHetaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaTurku Pesis10.3.202009:30
TairaFannyTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKauhajoen KarhuKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat28.12.201919:02
TaittonenMaiju Suoma SusannaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti19.1.202019:48
TakalokastariEppuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKärsämäen KatajaMiesten maakuntasarja, C-pojatOulaisten Huima31.12.201910:22
TakanenKatriMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuKannuksen UraNaisten maakuntasarja30.9.2020Sievin Sisu2.6.202010:06
TalvensaariHenriinaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKuusankosken PuhtiPesä YsitTyttöjen SuperpesisKuusankosken Puhti14.5.202019:30
TalvitieTeemuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasPeräseinäjoen ToiveMiesten maakuntasarjaJalasjärven Jalas7.6.202018:22
TanhuaKatiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisFeraJyväskylän PesisNaisten SuperpesisFera17.12.201912:54
TannerVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaLaitilan Jyske6.3.202009:50
TanninenLauriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaViinijärven Urheilijat28.1.202017:43
TanttuOulaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaMiesten maakuntasarja, C-pojat30.9.2020Hämeenlinnan Paukku27.5.202019:47
TauramaVerneriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatHyvinkään TahkoPoikien SuperpesisHaminan Palloilijat28.1.202018:21
TeiniJaakkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKylävuoren KaikuKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat26.6.202015:48
TeiniläHeidi Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaTurku Pesis10.3.202009:48
TelsavaaraLeeniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisHyvinkään TahkoTyttöjen Superpesis, C-tytötEspoon Pesis19.1.202022:34
TeppoRasmusTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen JymyJussitMiesten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit3.6.202012:01
TervoMiskaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEurajoen VeikotUlvilan Pesä-VeikotC-pojatEurajoen Veikot25.2.202009:51
TienvieriHannesTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNivala-PesisKärsämäen KatajaC-pojatNivala-Pesis28.1.202010:32
TienvieriHannesTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKärsämäen KatajaNivala-PesisMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaNivala-Pesis20.5.202012:25
TienvieriEmiliaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNivala-PesisHaapajärven Pesä-KiilatC-G-tytöt aluesarjaNivala-Pesis30.1.202013:47
TiirikainenMikiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisJoensuun MailaPoikien SuperpesisPuijon Pesis3.6.202018:42
TiittanenPaavoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKankaanpään MailaPoikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot31.1.202022:05
TikkaPekka Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKoskenkorvan UrheilijatKauhajoen KarhuMiesten maakuntasarjaKoskenkorvan Urheilijat26.6.202008:28
TikkakoskiSeveriTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisVeteli PesisKannuksen UraMiesten YkköspesisVeteli Pesis30.1.202012:52
TikkakoskiIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotTurku PesisNaisten suomensarjaHalsuan Toivo20.5.202012:16
TikkalaRikuTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVähänkyrön ViestiLaihian LujaMiesten maakuntasarjaJurvan Liekki12.3.202015:24
TiljanderJereTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPomarkun PyryUlvilan Pesä-VeikotC-G-pojat aluesarjaPomarkun Pyry7.4.202014:54
TimisjärviVenlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKempeleen KiriNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisOulun Lippo juniorit ry5.11.201912:09
TimoTuroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotPeräseinäjoen ToiveMiesten maakuntasarjaLappajärven Veikot7.6.202018:27
ToikkanenEllaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraYlivieskan KuulaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytöt30.9.2020Kannuksen Ura27.1.202013:30
ToivolaJuhoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKoskenkorvan UrheilijatImatran Pallo-VeikotMiesten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit30.1.202017:49
ToivonenJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoPöytyän UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisVihdin Pallo27.1.202021:26
ToivonenJennyTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:16
ToivonenIdaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötPeräseinäjoen Toive23.11.201921:13
ToivonenHelmiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatMerikarvian LukkoPomarkun PyryC-G-tytöt aluesarjaMerikarvian Lukko7.6.202020:43
TolonenVeera Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryNaisten aluesarja, C-G-tytöt aluesarjaIin Urheilijat15.11.201917:37
TolonenNinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisNaisten maakuntasarjaSiilinjärven Pesis23.6.202018:44
TolonenAntti Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryMuhoksen Pallo-SalamatMiesten suomensarjaMuhoksen Pallo-Salamat28.1.202021:20
TolppiVeikkaMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHaapajärven Pesä-KiilatOulun Lippo juniorit ryC-G-pojat aluesarjaHaapajärven Pesä-Kiilat4.6.202016:21
TolvanenVille-MattiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuijon PesisSiilinjärven PesisPoikien SuperpesisPuijon Pesis28.1.202019:49
ToropainenAntti-JussiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKiteen Pallo-90Puijon PesisMiesten YkköspesisKiteen Pallo-9031.1.202023:03
torppatimoMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PP EdustusJokioisten KoetusMiesten suomensarja30.6.2020Halsuan Toivo26.6.202020:36
TorppaHannesTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPerhon KiriKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaPerhon Kiri27.2.202018:54
TossavainenIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoNapapiirin Pesis teamNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry15.6.202011:16
TuhkanenAnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKouvolan PallonlyöjätLahden MailaveikotMiesten suomensarjaLahden Mailaveikot29.1.202016:18
TuikkaNeaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötSotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202022:12
TuikkaMarkusTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryHyvinkään TahkoMiesten SuperpesisKajaanin Pallokerho20.12.201914:04
TulkkiBenjaminTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTornion RajalyöntiSimon KiriC-G-pojat aluesarjaTornion Rajalyönti18.6.202009:54
TunkkariCaritaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisLappajärven VeikotNaisten YkköspesisVeteli Pesis27.1.202019:58
TunkkariCaritaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotKannuksen UraTyttöjen Superpesis, C-tytötVeteli Pesis17.3.202018:3217.3.202019:11
TunkkariCaritaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotVimpelin VetoTyttöjen Superpesis, C-tytötVeteli Pesis31.3.202022:02
TunturiJuliusTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVaasan Mailan junioritTurku PesisC-G-pojat aluesarjaVaasan Mailan juniorit7.6.202012:54
TunturiJaakkoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritTurku PesisMiesten maakuntasarja, C-pojatVaasan Mailan juniorit7.6.202012:03
TuohisaariTuomasTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKoskenkorvan UrheilijatManse PP EdustusMiesten SuperpesisKoskenkorvan Urheilijat7.1.202022:27
TuomelaTeroTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVeteli PesisAlajärven AnkkuritMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarjaAlajärven Ankkurit31.1.202010:02
TuomiTildaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisFeraPesäkarhut PoriNaisten SuperpesisPesäkarhut Pori20.2.202009:02
TuominenMatiasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatEurajoen VeikotUlvilan Pesä-VeikotC-G-pojat aluesarjaEurajoen Veikot3.4.202010:17
TuomistoEricaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasKauhajoen KarhuNaisten maakuntasarjaJalasjärven Jalas26.6.202016:43
TurjaHerttaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritSeinäjoen Maila-JussitNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit28.1.202020:18
TurpelaIitaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuEspoon PesisNaisten suomensarjaEspoon Pesis31.1.202019:13
TurtiainenJesseTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRoihu ryPuna-Mustat ryMiesten maakuntasarja, Poikien SuperpesisKeravan Pesis Juniorit ry12.2.202021:19
TuuliTiitusTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPJokioisten Koetus JunioritMiesten suomensarjaYlöjärven Pallo29.1.202016:31
TuuliTiitusLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten Koetus JunioritManse PPPoikien SuperpesisYlöjärven Pallo29.1.202016:51
TuuliMartta Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloRuoveden PirkatC-G-tytöt aluesarjaYlöjärven Pallo17.5.202015:37
TuuliJoakimTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlöjärven PalloManse PPC-pojatYlöjärven Pallo30.1.202023:20
TuuliElmerTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlöjärven PalloManse PPC-G-pojat aluesarjaYlöjärven Pallo27.5.202009:17
TörmänenHillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKempeleen KiriIin UrheilijatNaisten maakuntasarjaOulun Lippo juniorit ry23.6.202020:25
TörrönenImmoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJoensuun MailaViinijärven UrheilijatMiesten maakuntasarjaJoensuun Maila28.1.202017:49
UdeliusSofiaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatVähänkyrön ViestiKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaVähänkyrön Viesti10.5.202021:32
UdeliusOonaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSeinäjoen Maila-JussitKempeleen KiriC-G-tytöt aluesarjaVaasan Mailan juniorit10.5.202021:38
UrpoJennaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKankaanpään MailaTurku PesisNaisten suomensarjaUlvilan Pesä-Veikot9.1.202019:18
UskiIlkkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPuurtilan Kisa-PojatPuijon PesisC-pojatPuurtilan Kisa-Pojat24.1.202021:26
UuroInnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:24
UusitaloAnttiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan PalloilijatLoimaan Palloilijat -JunioritMiesten maakuntasarjaLoimaan Palloilijat31.1.202020:18
UusmiesHeiniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuNapapiirin Pesis teamNaisten suomensarjaKankaanpään Maila30.12.201912:39
VaajakariTaigaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPesäkarhut Pori31.1.202021:11
VahteraMonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaMynämäen Vesa23.2.202021:47
VainikainenSimoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSiilinjärven PesisJoensuun MailaMiesten SuperpesisSiilinjärven Pesis21.1.202013:56
VainikkaAapoMääräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKouvolan PallonlyöjätHaminan PalloilijatC-G-pojat aluesarjaKouvolan Pallonlyöjät12.6.202010:44
VainionpäätimoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKipe -06, JärvenpääVantaanjoen JuoksuMiesten maakuntasarjaPerhon Kiri3.6.202018:49
ValajärviIidaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJanakkalan JanaNaisten YkköspesisHyvinkään Tahko25.1.202013:07
ValkamaRoosaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatHämeenkyrön RäpsäManse PPC-G-tytöt aluesarjaHämeenkyrön Räpsä12.1.202014:50
ValkeapääJaniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesä YsitImatran Pallo-VeikotMiesten maakuntasarjaSaaren Urheilijat30.1.202016:50
ValveJesseTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PPIkaalisten TarmoMiesten suomensarjaKouvolan Pallonlyöjät30.1.202018:08
VanhataloEmiliaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:09
VapaavuoriAinoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisRoihu ryJyväskylän PesisNaisten SuperpesisRoihu ry17.12.201913:25
VaramäkiIdaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuLapuan VirkiäNaisten maakuntasarja, C-tytöt30.9.2020Kauhajoen Karhu31.1.202022:275.2.202015:07
VaramäkiIdaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuLapuan VirkiäNaisten maakuntasarja, C-tytötKauhajoen Karhu6.2.202018:47
VarisRonjaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatPuijon PesisSiilinjärven PesisNaisten aluesarja, C-G-tytöt aluesarjaPuijon Pesis27.2.202010:54
VaronenVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiteen Pallo-90Joensuun MailaNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötKiteen Pallo-9020.1.202011:16
VartiainenEveliinaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuJanakkalan JanaNaisten YkköspesisHämeenlinnan Paukku4.7.202020:21
VarvelinLauraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKinnulan Kimmot PesäpalloNaisten suomensarjaYlivieskan Kuula30.1.202012:16
VastamäkiMaijaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisJyväskylän PesisPesäkarhut PoriNaisten SuperpesisJyväskylän Pesis1.11.201914:32
VehmanIraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRoihu ryEspoon PesisNaisten YkköspesisRoihu ry18.1.202023:01
VeijalainenHeikkiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTurku PesisPöytyän UrheilijatPoikien SuperpesisTurku Pesis27.1.202021:40
VeijolaJoonas Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIin UrheilijatOulun Lippo juniorit ryMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarja, Poikien Superpesis, C-pojatIin Urheilijat10.12.201912:48
VeikkolaValtteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJokioisten KoetusLammin LujaMiesten suomensarjaLammin Luja19.11.201919:25
VeittikoskiVilleMääräaikainen seurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryHaminan PalloilijatMiesten Ykköspesis1.10.2020Simon Kiri19.2.202011:15
VeittikoskiVerttiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriPoikien SuperpesisSimon Kiri19.6.202010:30
VeittikoskiJuliusTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis rySimon KiriMiesten YkköspesisSimon Kiri25.1.202013:30
VeittikoskiJuliusLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSimon KiriKempeleen KiriPoikien SuperpesisSimon Kiri26.1.202011:04
VenäläinenVeetiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSiilinjärven PesisPuijon PesisC-pojatSiilinjärven Pesis28.1.202013:03
VepsäläinenPetraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaTyrnävän TempausNaisten suomensarjaRoihu ry25.1.202012:33
VepsäläinenJoonasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHyvinkään TahkoJokioisten KoetusMiesten suomensarjaHyvinkään Tahko11.1.202015:38
VepsäläinenJanneTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatJokioisten KoetusMiesten suomensarjaKipe -06, Järvenpää11.1.202015:01
VerronenAnniLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKannuksen UraOulaisten HuimaC-tytötKannuksen Ura22.6.202022:51
VertanenTomiTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKinnulan Kimmot PesäpalloKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaKarstulan Kiva27.2.202018:19
VertanenSallaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRoihu ryPuijon PesisNaisten YkköspesisPäiväkummun Pesis2.11.201914:11
VienolaAleksiMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymySuomussalmen RastiMiesten suomensarja30.9.2020Nurmon Jymy10.6.202017:37
VierimaaJanikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötSievin Sisu27.1.202013:20
VierimaaEerika Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSievin SisuYlivieskan KuulaNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisSievin Sisu27.1.202015:07
VierimaaAinoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretOulun Lippo juniorit ryIin UrheilijatNaisten maakuntasarjaOulun Lippo juniorit ry29.1.202019:53
VihervaaraNicoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretUlvilan Pesä-VeikotKankaanpään MailaPoikien SuperpesisUlvilan Pesä-Veikot10.6.202017:23
VihriäläMikkoLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto28.1.202011:13
VihriäläLauriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoVeteli PesisPoikien SuperpesisVimpelin Veto28.1.202011:18
ViianenSanniTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat28.1.202013:15
ViinikanojaSuviTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKuusankosken PuhtiOulun Lippo juniorit ryNaisten suomensarjaLahden Mailaveikot2.1.202015:48
ViinikkaPinjaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatÄhtärin UrheilijatAlavuden Peli-VeikotC-G-tytöt aluesarjaÄhtärin Urheilijat21.5.202009:40
ViitaLindaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisLappajärven VeikotKempeleen KiriNaisten SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit4.1.202009:55
ViitalaMariaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasKauhajoen KarhuNaisten maakuntasarjaJalasjärven Jalas26.6.202016:23
ViitanenViljamiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraC-pojatYlivieskan Kuula29.1.202010:22
ViitanenJasminLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRuoveden PirkatMailajuniorit ry, KankaanpääTyttöjen SuperpesisRuoveden Pirkat29.1.202009:32
VikajärviTopiLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNapapiirin Pesis teamSimon KiriC-pojatNapapiirin Pesis team24.5.202019:49
VikströmJereTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryHyvinkään TahkoMiesten SuperpesisSotkamon Jymy-Pesis ry20.12.201914:39
ViljanenTomiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKoskenkorvan UrheilijatAlajärven AnkkuritC-G-pojat aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat3.1.202023:41Maakuntasarja, C-pojat SM2.6.2020
VilkkoJuhaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHämeenlinnan PaukkuLammin LujaC-pojat30.9.2020Hämeenlinnan Paukku27.5.202019:31
VilkkoJuhaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLammin LujaLahden MailaveikotC-pojatHämeenlinnan Paukku5.6.202018:39
VilleHyvönenLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryPoikien SuperpesisJyväskylän Kiri27.1.202013:30
VilleHyvönenMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLaukaan UrheilijatJyväskylän LohiMiesten suomensarja30.9.2020Jyväskylän Kiri7.6.202016:49
VilpakkaSannaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritC-tytötLapuan Virkiä2.6.202011:14
VimpariIlkkaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatTyrnävän TempausPattu JunioritC-G-pojat aluesarjaTyrnävän Tempaus8.6.202008:37
VirolainenSanteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaminan PalloilijatSumman PonnistusMiesten maakuntasarjaHaminan Palloilijat21.6.202016:58
VirtaLiinaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretEspoon PesisHyvinkään TahkoTyttöjen Superpesis, C-tytötEspoon Pesis19.1.202022:45
VIRTALASONJATäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatÄhtärin UrheilijatAlavuden Peli-VeikotC-G-tytöt aluesarjaÄhtärin Urheilijat21.5.202021:39
VirtanenMinttuMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretIlomantsin UrheilijatViinijärven UrheilijatNaisten maakuntasarja, C-tytöt30.9.2020Ilomantsin Urheilijat7.1.202016:23
VirtanenMinnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSeinäjoen Maila-JussitNurmon JymyNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötSeinäjoen Maila-Jussit23.11.201919:37
VirtanenKatiTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatNurmijärven MailaLatokasken Tiikerit 2015Naisten aluesarjaHarjavallan Jymy29.5.202014:10
VirtanenJuliaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisNurmon JymySeinäjoen Maila-JussitNaisten SuperpesisNurmon Jymy31.1.202021:02
VirtoRiiaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloJanakkalan JanaNaisten YkköspesisVihdin Pallo25.1.202013:23
VoutilainenJonnaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatJoensuun MailaKeravan Pesis Juniorit ryNaisten aluesarjaJoensuun Maila23.6.202009:05
VoutilainenIida Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMuhoksen Pallo-SalamatKempeleen KiriNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisMuhoksen Pallo-Salamat13.11.201918:15
VulliHannaTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisManse PP EdustusSiilinjärven PesisNaisten SuperpesisHämeenkyrön Räpsä22.1.202019:39
VuorelaLassiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHaminan PalloilijatKouvolan PallonlyöjätMiesten SuperpesisRuotsinpyhtään Riento7.1.202014:47
VuorinenSelmaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäYlihärmän Pesis-JunkkaritNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarja, Tyttöjen SuperpesisJalasjärven Jalas11.12.201916:05
VuorinenSanniTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaJalasjärven Jalas21.1.202018:07
VuorinenPetraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJyväskylän ValoPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaÄhtärin Urheilijat19.5.202009:57
VuorioRoope Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatSastamalan KumuriHumppilan VeikotMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaSastamalan Kumuri27.1.202009:20
VuorisaloJennyTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPesäkarhut PoriPomarkun PyryNaisten maakuntasarjaPesäkarhut Pori31.1.202021:27
VuorusRiina Täysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJalasjärven JalasPeräseinäjoen ToiveNaisten maakuntasarjaPeräseinäjoen Toive16.1.202010:36
VuotiMiiaMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretSotkamon Jymy-Pesis ryKajaanin PallokerhoNaisten Ykköspesis, Naisten suomensarja, Tyttöjen Superpesis30.9.2020Sotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202012:20
VuotiMiiaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKajaanin PallokerhoSotkamon Jymy-Pesis ryC-tytötSotkamon Jymy-Pesis ry31.1.202022:23
VähäNiklasMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKannuksen UraMiesten suomensarja30.9.2020Ylivieskan Kuula1.6.202012:43
VähäkuopusAnnaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, C-tytötVähänkyrön Viesti29.1.202020:02
VähäsöyrinkiMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarjaTurku Pesis4.2.202014:47
väistöwaltteriTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretJuva PesisJyväskylän LohiMiesten suomensarjaJoensuun Maila29.1.202015:51
VäisänenJuusoTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisSotkamon Jymy-Pesis ryPuijon PesisMiesten YkköspesisKajaanin Pallokerho31.1.202023:13
VäliheikkiErikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretTyrnävän TempausKempeleen KiriTyttöjen SuperpesisTyrnävän Tempaus2.6.202023:28
VälkkiläRoope Määräaikainen seurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKauhajoen KarhuSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaKauhajoen Karhu12.5.202011:37
VälkkiläOonaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKauhajoen KarhuIlmajoen KisailijatNaisten suomensarja, Naisten maakuntasarjaKauhajoen Karhu30.1.202019:02
VänttinenOskariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVihdin PalloPöytyän UrheilijatMiesten suomensarja, Poikien SuperpesisVihdin Pallo27.1.202021:31
VärriTaruTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretManse PP EdustusLoimaan Palloilijat -JunioritNaisten suomensarjaPöytyän Urheilijat28.1.202009:45
VärriTaruTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLoimaan Palloilijat -JunioritPöytyän UrheilijatNaisten maakuntasarjaPöytyän Urheilijat2.7.202008:36
VästinsaloElmeriLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritC-pojatLapuan Virkiä9.3.202018:06
VästinsaloElmeriMääräaikainen seurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritMiesten maakuntasarja, C-pojat30.9.2020Lapuan Virkiä22.6.202023:05
VäänänenMillaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry30.1.202023:40
VäänänenAnttiTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisKempeleen KiriSimon KiriMiesten YkköspesisKempeleen Kiri25.1.202013:21
WahlRoniTäysseurasiirto – Superpesis, miesten YkköspesisHyvinkään TahkoHaminan PalloilijatMiesten YkköspesisJokioisten Koetus14.1.202013:03
WallinMarikaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretMynämäen VesaRuskon Pallo-67Naisten maakuntasarjaMynämäen Vesa23.2.202021:42
WesterlundJasminTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretPöytyän UrheilijatTurku PesisNaisten suomensarjaMynämäen Vesa9.1.202014:09
WimanVeeraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretKiimingin UrheilijatOulunsalon VasamaNaisten suomensarjaOulun Lippo juniorit ry30.1.202023:26
WinterOonaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretAlajärven AnkkuritVimpelin VetoTyttöjen SuperpesisAlajärven Ankkurit23.1.202020:56
Yli-HannukselaNeeaTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatIlmajoen KisailijatKoskenkorvan UrheilijatC-G-tytöt aluesarjaIlmajoen Kisailijat25.1.202014:54
Yli-KortesniemiAliisaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretNurmon JymyLapuan VirkiäNaisten suomensarja, Tyttöjen SuperpesisNurmon Jymy3.11.201910:43
Yli-KortesniemiAliisaLomake 4 - Nuoren pelaajan määräaikainen siirto – poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLapuan VirkiäAlajärven AnkkuritC-tytötNurmon Jymy2.6.202011:08
Yli-MutkaMiraTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:33
Yli-OjanperäTopiasTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatKoskenkorvan UrheilijatSeinäjoen Maila-JussitC-G-pojat aluesarjaKoskenkorvan Urheilijat3.12.201910:59
YlikojolaJutta Täysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatLapuan VirkiäSeinäjoen Maila-JussitC-G-tytöt aluesarjaJalasjärven Jalas27.4.202022:09
YlikuljuTeppoTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlivieskan KuulaKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaPattijoen Urheilijat27.2.202018:04
YliluomaAtsoTäysseurasiirto – aikuisten ja C-G-junioreiden aluesarjatYlistaron Kilpa-VeljetYlihärmän Pesis-JunkkaritMiesten aluesarja, C-G-pojat aluesarjaYlihärmän Pesis-Junkkarit12.1.202010:43
YlinenJariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretRekolan Pesis ryLatokasken Tiikerit 2015Miesten maakuntasarjaKankaanpään Maila7.6.202013:55
YlipahkalaJariTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretHaapajärven Pesä-KiilatYlivieskan KuulaMiesten suomensarja, Miesten maakuntasarjaYli-Iin Naseva30.6.202017:27
YlisuutariPirkka-PekkaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVimpelin VetoKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaVimpelin Veto27.2.202018:39
Ylä-SoininmäkiNiklasTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretYlöjärven PalloManse PPC-pojatRuoveden Pirkat30.1.202023:08
ÄkkinenPihlaTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretVaasan Mailan junioritMailattaret, VaasaNaisten maakuntasarja, Tyttöjen Superpesis, C-tytötVaasan Mailan juniorit29.1.202020:40
ÖvermarkJoakimTäysseurasiirto – naisten Ykköspesis, suomensarja, maakuntasarja, poikien ja tyttöjen Superpesis, C-nuoretLappajärven VeikotKokkolan KiriMiesten maakuntasarjaLappajärven Veikot27.2.202018:13

Sivu päivitetään seuraavaksi: 8.7.2020 12:00