Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 08:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Pattu mustaHp-k4-13
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 08:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)NipeUra E-tytöt7-11
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 08:30Safari 1 (tekonurmi)HP-KUra E-pojat7-2
E-pojat pelisarjaLohkovärierä 121.5.2022 08:30Safari 2 (tekonurmi)YK E-pojatKäKa12-0
E-pojat pelisarjaLohkovärierä 121.5.2022 08:30Safari 3 (tekonurmi)KeKi E-pojat blueNiPe13-7
G-junioritG-juniorit21.5.2022 09:00Kaisaniemi 2 (hiekka)Ura G-junioritPattu-juniorit musta10-8
G-junioritG-juniorit21.5.2022 09:00Kaisaniemi 1 (hiekka)Kuulapesis G-junioritPattu-juniorit keltainen7-23
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 09:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)TyTe E-TempausKeKi7-4
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 09:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Pattu keltainenYPJ 108-23
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 09:30Safari 1 (tekonurmi)KeKi E-pojat whiteLippo Ep1010-3
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 221.5.2022 09:30Safari 2 (tekonurmi)YPJ e-pojatKPK6-10
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 221.5.2022 09:30Safari 3 (tekonurmi)VePeVäVi E juniorit5-8
G-junioritG-juniorit21.5.2022 10:00Kaisaniemi 1 (hiekka)Pattu-juniorit keltainenYPJ punaiset18-5
G-junioritG-juniorit21.5.2022 10:00Kaisaniemi 2 (hiekka)YPJ valkoisetUra G-juniorit0-2
G-junioritG-juniorit21.5.2022 10:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)Oulun Lippo junioritYPJ musta19-14
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 10:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Ura E-tytötPattu keltainen11-10
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 10:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)YPJ 10Nipe18-7
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 10:30Safari 1 (tekonurmi)Ura E-pojatKeKi E-pojat white3-7
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-421.5.2022 10:30Safari 2 (tekonurmi)KäKaYPJ e-pojat20-5
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-421.5.2022 10:30Safari 3 (tekonurmi)NiPeVePe0-10
G-junioritG-juniorit21.5.2022 11:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)YPJ KetutOulun Lippo juniorit16-14
G-junioritG-juniorit21.5.2022 11:00Kaisaniemi 1 (hiekka)YPJ punaisetKuulapesis G-juniorit11-16
G-junioritG-juniorit21.5.2022 11:00Kaisaniemi 2 (hiekka)Pattu-juniorit mustaYPJ valkoiset12-9
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 11:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Hp-kTyTe E-Tempaus7-8
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 11:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)KeKiPattu musta18-7
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 11:30Safari 1 (tekonurmi)Lippo Ep10HP-K3-5
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-221.5.2022 11:30Safari 2 (tekonurmi)YK E-pojatKPK11-2
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-221.5.2022 11:30Safari 3 (tekonurmi)KeKi E-pojat blueVäVi E juniorit4-20
G-junioritG-juniorit21.5.2022 13:30Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)YPJ mustaPattu-juniorit keltainen9-27
G-junioritG-juniorit21.5.2022 13:30Kaisaniemi 1 (hiekka)YPJ KetutUra G-juniorit14-19
G-junioritG-juniorit21.5.2022 13:30Kaisaniemi 2 (hiekka)Oulun Lippo junioritYPJ valkoiset18-10
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 13:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Ura E-tytötYPJ 109-13
E-tytöt pelisarjaAlkusarja21.5.2022 13:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Pattu keltainenNipe9-10
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 13:30Safari 1 (tekonurmi)KeKi E-pojat whiteHP-K5-11
E-pojat pelisarjaSijat 1-4 välierä 121.5.2022 13:30Safari 2 (tekonurmi)YK E-pojatKeKi E-pojat blue17-1
E-pojat pelisarjaSijat 5-8 välierä 121.5.2022 13:30Safari 3 (tekonurmi)KäKaNiPe8-6
G-junioritG-juniorit21.5.2022 14:30Kaisaniemi 2 (hiekka)Ura G-junioritYPJ punaiset17-7
G-junioritG-juniorit21.5.2022 14:30Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)Pattu-juniorit mustaYPJ musta23-11
G-junioritG-juniorit21.5.2022 14:30Kaisaniemi 1 (hiekka)Kuulapesis G-junioritYPJ Ketut16-20
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 14:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)TyTe E-TempausPattu musta9-7
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 14:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Hp-kKeKi19-2
E-pojat kilpasarjaAlkusarja21.5.2022 14:30Safari 1 (tekonurmi)Ura E-pojatLippo Ep108-8
E-pojat pelisarjaSijat 1-4 välierä 221.5.2022 14:30Safari 2 (tekonurmi)VäVi E junioritKPK15-4
E-pojat pelisarjaSijat 5-8 välierä 221.5.2022 14:30Safari 3 (tekonurmi)VePeYPJ e-pojat12-3
E-tytöt pelisarjaSijat 1-221.5.2022 15:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)YPJ 10Ura E-tytöt12-13
E-tytöt pelisarjaSijat 3-421.5.2022 15:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)NipePattu keltainen11-7
E-pojat kilpasarjaSijat 3-421.5.2022 15:30Safari 1 (tekonurmi)Lippo Ep10Ura E-pojat9-2
E-pojat pelisarjaSijat 3-421.5.2022 15:30Safari 2 (tekonurmi)KeKi E-pojat blueKPK5-7
E-pojat pelisarjaSijat 7-821.5.2022 15:30Safari 3 (tekonurmi)NiPeYPJ e-pojat14-7
E-tytöt kilpasarjaSijat 1-221.5.2022 16:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)TyTe E-TempausHp-k6-12
E-tytöt kilpasarjaSijat 3-421.5.2022 16:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)KeKiPattu musta2-11
E-pojat kilpasarjaSijat 1-221.5.2022 16:30Safari 1 (tekonurmi)HP-KKeKi E-pojat white10-6
E-pojat pelisarjaSijat 1-221.5.2022 16:30Safari 2 (tekonurmi)YK E-pojatVäVi E juniorit12-3
E-pojat pelisarjaSijat 5-621.5.2022 16:30Safari 3 (tekonurmi)KäKaVePe3-8