Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 18.5.2021 08:30Kivioja 1 (hiekka)YK E-pojatOuHu E-pojat 6-5
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 09:00Suvanto (hiekka)Kannuksen Ura KeltainenKäKa13-19
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 09:00Päivärinta (hiekka)Ylivieskan KuulaKannuksen Ura Musta8-22
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko A8.5.2021 09:00Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)HP-KPattu ET098-16
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko B8.5.2021 09:00Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)PyPoOuHu1-16
E-tytöt pelisarjaAlkulohko C8.5.2021 09:00Jokiranta 1 (hiekka)NiPePattU E-tytöt14-7
E-tytöt pelisarjaAlkulohko D8.5.2021 09:00Jokiranta 2 (hiekka)E-tytöt Ura TyTe E-tytöt9-20
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 18.5.2021 09:00Safari 1 (tekonurmi)PattUKinnulan Kimmot11-4
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 28.5.2021 09:00Safari 2 (tekonurmi)E-pojat Ura HP-K E-pojat6-5
E-pojat pelisarjaLohkovälierä 28.5.2021 09:45Kivioja 1 (hiekka)Keki EpVePe3-11
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-28.5.2021 10:15Safari 1 (tekonurmi)PattUE-pojat Ura 2-3
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-48.5.2021 10:15Safari 2 (tekonurmi)Kinnulan KimmotHP-K E-pojat4-12
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 10:30Suvanto (hiekka)Kannuksen Ura MustaKannuksen Ura Keltainen10-13
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 10:30Päivärinta (hiekka)KäKaYlivieskan Kuula17-6
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko A8.5.2021 10:45Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Lippo E09tHP-K7-9
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko B8.5.2021 10:45Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)KeKi WhitePyPo20-1
E-tytöt pelisarjaAlkulohko C8.5.2021 10:45Jokiranta 1 (hiekka)KeKi BlueNiPe11-6
E-tytöt pelisarjaAlkulohko D8.5.2021 10:45Jokiranta 2 (hiekka)SoJy E-tytötE-tytöt Ura 10-5
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-28.5.2021 11:30Safari 1 (tekonurmi)YK E-pojatVePe14-1
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-48.5.2021 11:30Safari 2 (tekonurmi)OuHu E-pojat Keki Ep9-6
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko A8.5.2021 12:15Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Pattu ET09Lippo E09t9-12
E-tytöt kilpasarjaAlkulohko B8.5.2021 12:15Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)OuHuKeKi White4-17
E-tytöt pelisarjaAlkulohko C8.5.2021 12:15Jokiranta 1 (hiekka)PattU E-tytötKeKi Blue5-15
E-tytöt pelisarjaAlkulohko D8.5.2021 12:15Jokiranta 2 (hiekka)TyTe E-tytötSoJy E-tytöt8-9
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 13:00Päivärinta (hiekka)Ylivieskan KuulaKannuksen Ura Keltainen5-19
G-juniorit (pienpesis)Ottelut8.5.2021 13:00Suvanto (hiekka)KäKaKannuksen Ura Musta11-9
E-pojat pelisarjaVälierä 3 (sijat 5-8)8.5.2021 13:30Safari 1 (tekonurmi)HP-K E-pojatKeki Ep5-4
E-pojat pelisarjaVälierä 4 (sijat 5-8)8.5.2021 13:30Safari 2 (tekonurmi)OuHu E-pojat Kinnulan Kimmot8-4
E-tytöt kilpasarjaSijat 3-48.5.2021 14:00Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Lippo E09tOuHu11-9
E-tytöt kilpasarjaSijat 5-68.5.2021 14:00Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)HP-KPyPo22-6
E-tytöt pelisarjaSijat 3-48.5.2021 14:00Jokiranta 1 (hiekka)NiPeTyTe E-tytöt8-9
E-tytöt pelisarjaSijat 5-68.5.2021 14:00Jokiranta 2 (hiekka)PattU E-tytötE-tytöt Ura 15-6
E-pojat pelisarjaVälierä 1 (sijat 1-4)8.5.2021 14:30Safari 1 (tekonurmi)E-pojat Ura VePe6-1
E-pojat pelisarjaVälierä 2 (sijat 1-4)8.5.2021 14:30Safari 2 (tekonurmi)YK E-pojatPattU7-3
E-tytöt kilpasarjaSijat 1-28.5.2021 15:45Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Pattu ET09KeKi White9-17
E-tytöt pelisarjaSijat 1-28.5.2021 15:45Jokiranta 1 (hiekka)KeKi BlueSoJy E-tytöt10-5
E-pojat pelisarjaSijat 5-68.5.2021 15:45Safari 1 (tekonurmi)HP-K E-pojatOuHu E-pojat 7-2
E-pojat pelisarjaSijat 7-88.5.2021 15:45Safari 2 (tekonurmi)Keki EpKinnulan Kimmot14-3
E-pojat pelisarjaSijat 1-28.5.2021 17:00Safari 1 (tekonurmi)E-pojat Ura YK E-pojat4-9
E-pojat pelisarjaSijat 3-48.5.2021 17:00Safari 2 (tekonurmi)VePePattU3-13