Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 08:30Kenttä 1KoU punainenSoJy violetti4-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 08:30Kenttä 3VM-JunioritEspoon Pesis4-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko F26.3.2022 08:30Kenttä 2SMJ P10 valkoinenKPL keltainen12-5näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 09:30Kenttä 1KPL mustaLP-Juniorit6-4näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 09:30Kenttä 3KaMa oranssiPesäkarhut2-0näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko C26.3.2022 09:30Kenttä 2SoJy oranssiKoU valkoinen6-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko D26.3.2022 10:30Kenttä 2SMJ P11 punainenAA P114-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko E26.3.2022 10:30Kenttä 3DAP-TeamKaMa sininen5-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko F26.3.2022 10:30Kenttä 1PuPeSMJ P10 valkoinen7-14näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 11:30Kenttä 1KPL mustaKoU punainen13-5näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 11:30Kenttä 3PesäkarhutVM-Juniorit11-2näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko C26.3.2022 11:30Kenttä 2SMJ P12 kultaSoJy oranssi2-11näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 12:30Kenttä 1SoJy violettiLP-Juniorit0-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko E26.3.2022 12:30Kenttä 2KaMa sininenSMJ P11 punainen4-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko F26.3.2022 12:30Kenttä 3KPL keltainenPuPe3-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 13:30Kenttä 3KaMa oranssiEspoon Pesis3-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko C26.3.2022 13:30Kenttä 1KoU valkoinenSMJ P12 kulta7-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko D26.3.2022 13:30Kenttä 2AA P11KeKi13-5näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 14:30Kenttä 1LP-JunioritKoU punainen4-8näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A26.3.2022 14:30Kenttä 3SoJy violettiKPL musta4-2näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko E26.3.2022 14:30Kenttä 2SMJ P11 punainenDAP-Team6-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 15:30Kenttä 1Espoon PesisPesäkarhut10-3näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B26.3.2022 15:30Kenttä 3VM-JunioritKaMa oranssi2-13näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja lohko D26.3.2022 15:30Kenttä 2KeKiSMJ P11 punainen7-6näytä
E-pojat pelisarjaPuolivälierä E1-F226.3.2022 16:30Kenttä 1SMJ P11 punainenPuPe11-5näytä
E-pojat pelisarjaPuolivälierä F1-E226.3.2022 16:30Kenttä 3SMJ P10 valkoinenDAP-Team7-9näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarjan kolmoset sijat 9.-12.26.3.2022 16:30Kenttä 2KPL keltainenKaMa sininen9-10näytä
E-pojat pelisarjaPuolivälierä C1-D226.3.2022 17:30Kenttä 1KoU valkoinenSMJ P11 punainen3-11näytä
E-pojat pelisarjaPuolivälierä D1-C226.3.2022 17:30Kenttä 3AA P11SoJy oranssi12-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarjan kolmoset sijat 9.-12.26.3.2022 17:30Kenttä 2SMJ P12 kultaKeKi3-9näytä