Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 09:30Kenttä 8 Lehtikankaan koulu kumirouheSMJ P11 PunainenKPL Mustat13-8näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 09:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouhesojy oranssiPesäkarhut F11- tytöt4-12näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 10:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheSMJ P11 MustaPesäkarhut F11-pojat11-6näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiPesäkarhut F12-pojatAA0-20näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiSoJy oranssiHP-K10-5näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheJyväskylän KiriJoKo juniorit17-7näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiSMJ P12 KäKa10-4näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 8 Lehtikankaan koulu kumirouheLaJyIPV F-Pojat3-9näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 4 Jalkapallostadion kumirouheSMJ T11 ValkoinenHP-K F-tytöt14-6näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 5 Jalkapallostadion kumirouhePesäkarhut ItikatSiiPe F-tytöt 8-13näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 12:30Kenttä 6 Jalkapallostadion kumirouheHP F-tytötIPV F-tytöt7-3näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiOulun LippoKajaanin pallokerho, GF Juniorit13-7näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiSMJ P11 PunainenKiPa-903-7näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheLMV F-PojatTahko/Espoo FP7-5näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiPuijon pesis/F-pojatKPL Mustat10-5näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 4 Jalkapallostadion kumirouhePuhtiViU2-18näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 6 Jalkapallostadion kumirouheSMJ T12Pattu f-tytöt14-11näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 13:30Kenttä 5 Jalkapallostadion kumirouhesojy oranssiHyvinkään Tahko F-tytöt7-9näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 13:30Kenttä 13 Vimpelinlaakson harjoitusnurmiSoJy valkoinenKPL G4-18näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 13:30Kenttä 14 Vimpelinlaakson harjoitusnurmi,pienpesiskenttäKiri GPesäkarhut G-punaiset14-9näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiPesä Ysit F-pojatJoma7-15näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiKPL KeltaisetSoJy violetti9-24näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiSMJ P11 MustaSiipe F-pojat13-6näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheKeKiPesäkarhut F11-pojat4-15näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 6 Jalkapallostadion kumirouheSoJy Violetti GpPesäkarhut Mintut17-1näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 5 Jalkapallostadion kumirouheSMJ P13 punainen GpSMJ P13 musta Gp7-9näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 14:30Kenttä 4 Jalkapallostadion kumirouhekirittäret FG-tytötSMJT11 Punainen4-23näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 14:30Kenttä 13 Vimpelinlaakson harjoitusnurmiSoJy oranssiSoJy violetti17-11näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 14:30Kenttä 14 Vimpelinlaakson harjoitusnurmi,pienpesiskenttäMJ GtPesäkarhut G-valkoiset19-18näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiSMJ P12 Pesäkarhut F12-pojat38-5näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiKäKaJyväskylän Kiri14-10näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheHP-KAA0-16näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiJoKo junioritLaJy8-20näytä
F-pojatFP alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 8 Lehtikankaan koulu kumirouheIPV F-PojatSoJy oranssi6-10näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 10 Vimpelinlaakson päänurmiHP F-tytötLMV11-10näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 9 Vimpelinlaakso päänurmiPesäkarhut ItikatIPV F-tytöt4-15näytä
F-tytötFt alkusarja A13.7.2021 17:30Kenttä 11 Vimpelinlaakson päänurmiSiiPe F-tytöt SMJ T11 Valkoinen5-14näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 17:30Kenttä 13 Vimpelinlaakson harjoitusnurmiKPL GMJ Gt23-10näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 17:30Kenttä 14 Vimpelinlaakson harjoitusnurmi,pienpesiskenttäPesäkarhut G-valkoisetSoJy oranssi12-12näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouheTahko/Espoo FPPuijon pesis/F-pojat8-9näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiLMV F-PojatKiPa-904-9näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiKPL MustatOulun Lippo5-13näytä
F-pojatFP alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiKajaanin pallokerho, GF JunioritSMJ P11 Punainen9-29näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 11 Vimpelinlaakson päänurmiHyvinkään Tahko F-tytötPattu f-tytöt12-12näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 10 Vimpelinlaakson päänurmiViUsojy oranssi9-14näytä
F-tytötFt alkusarja B13.7.2021 18:30Kenttä 8 Lehtikankaan koulu kumirouheSMJ T12Pesäkarhut F11- tytöt5-18näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 18:30Kenttä 14 Vimpelinlaakson harjoitusnurmi,pienpesiskenttäSoJy violettiKiri G2-20näytä
G pienpeliG-pienpeli alkusarja13.7.2021 18:30Kenttä 13 Vimpelinlaakson harjoitusnurmiPesäkarhut G-punaisetSoJy valkoinen15-11näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 7 Lehtikankaan koulu kumirouhePesäkarhut F11-pojatKPL Keltaiset8-4näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 1 Pesäpallostadion hiekkanurmiKeKiSiipe F-pojat11-10näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 3 Pesäpallostadion hiekkanurmiSoJy violettiPesä Ysit F-pojat6-4näytä
F-pojatFp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 2 Pesäpallostadion hiekkanurmiJomaSMJ P11 Musta15-14näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 8 Lehtikankaan koulu kumirouheSMJ P13 punainen GpSoJy Violetti Gp4-13näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 11 Vimpelinlaakson päänurmiJoMa GpSMJ P13 musta Gp12-11näytä
F-tytötFt+Gp alkusarja C13.7.2021 19:30Kenttä 10 Vimpelinlaakson päänurmiPesäkarhut Mintutkirittäret FG-tytöt2-16näytä