Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 08:30Telakone-Areena, HumppilaKePeKiri6-7näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 08:30Jokioisten PesäpallokenttäKaMaKoU3-5näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 08:30Loimaan PesäpallostadionHP-KMansePP3-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 08:30Jokioisten AlakenttäJoMa PunTuPe6-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 08:30HarjoituskenttäKeKiLaJy8-2näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 08:30Alastaron pesäpallokenttäPesäkarhut PunaisetHP-K10-11näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 08:30Oripään pesäpallokenttäKipa-90Pesäkarhut Mustat3-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 08:30KeskuskouluEuVeHP3-15näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 08:30SammonkatuIPVHuVe20-9näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:00Pema-Areena 3MJSMJ8-5näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 09:00Pema-Areena 1PesäkarhutPuhti15-1näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 09:00Alastaron KouluSMJUP-V109-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 09:00HirvihoviViUFera12-5näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäSiiPe MustatPattU13-10näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:00Pema-Areena 2RuoPiKePe10-5näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 09:00PuistokatuLMVLP8-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 09:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäÄhtäriPuhti23-15näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:30Telakone-Areena, HumppilaPaukkuEspoo 4-3näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:30Jokioisten PesäpallokenttäJoMaKPL Yellow23-3näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 09:30Loimaan PesäpallostadionLMVSoJy2-4näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 09:30Jokioisten AlakenttäKPL FPattU1-21näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 09:30HarjoituskenttäIkaalinenKPL E14-4näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 09:30Oripään pesäpallokenttäPesäsudetKallan Pomppu4-20näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 09:30Alastaron pesäpallokenttäLPTahko7-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 09:30KeskuskouluMyVeSimo3-24näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 09:30SammonkatuJoMa ValkPesäkarhut095-14näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 10:00Pema-Areena 3HPLippo16-4näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 10:00Pema-Areena 1MansePPKeKi2-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 10:00HirvihoviVirkiä ValkPomPy13-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 10:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäUP-V09VM 9-4näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 10:00Pema-Areena 2KiPa-90SoJy 8-15näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 10:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäSiiPe KeltKeKi7-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 10:00PuistokatuRoihuJana5-12näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 10:00Alastaron KouluPeToTahko11-15näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 10:30Jokioisten PesäpallokenttäLippoAA16-4näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 10:30Telakone-Areena, HumppilaSMJKiPa-903-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 10:30Jokioisten AlakenttäSiiPeLMV13-15näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 10:30Loimaan PesäpallostadionKiriSMJ4-21näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 10:30Alastaron pesäpallokenttäPuPePuMu10-9näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 10:30Oripään pesäpallokenttäVeVeSoJy6-16näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 11:00Pema-Areena 2Pesäkarhut SuskutMJ18-3näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 11:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäVirkiä SinJoMa20-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 11:00Alastaron KouluEspooKirittäret15-14näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 11:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäPesäkarhut PunLaJy8-17näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 13:00Telakone-Areena, HumppilaEspoo KoU9-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 13:00Loimaan PesäpallostadionKePePaukku4-12näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 13:00Jokioisten PesäpallokenttäMansePPIPV14-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 13:00Alastaron pesäpallokenttäKPL FKeKi5-9näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 13:00Oripään pesäpallokenttäPesäkarhut PunaisetIkaalinen3-11näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 13:00SammonkatuPesäsudetLP7-11näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 13:00KeskuskouluTahkoPesäkarhut Mustat6-18näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 13:00Jokioisten AlakenttäHPSimo5-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 13:00HarjoituskenttäHuVePesäkarhut090-28näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 13:30Pema-Areena 1RoihuPattU0-20näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 13:30KymppiKatto-Areena 1, PöytyäOuHuHP-K20-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 13:30PuistokatuUP-V09RuoPi14-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 13:30KymppiKatto-Areena 2, PöytyäFeraPomPy13-5näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 13:30HirvihoviKeKiUP-V1017-16näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 13:30Pema-Areena 3ÄhtäriKiPa-9011-10näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 13:30PeltoinenPeToSiiPe Kelt4-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 13:30Pema-Areena 2LPJana11-12näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:00Loimaan PesäpallostadionJoMaLippo7-2näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:00Telakone-Areena, HumppilaKPL YellowAA3-18näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 14:00Jokioisten PesäpallokenttäLMVKPL Black7-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:00Alastaron pesäpallokenttäLMVLaJy9-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:00HarjoituskenttäTuPePattU8-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 14:00Oripään pesäpallokenttäKiriPuPe11-8näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 14:00SammonkatuKallan PomppuSoJy29-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 14:00KeskuskouluKipa-90VeVe17-9näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 14:00Jokioisten AlakenttäMyVeJoMa Valk4-3näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:30Pema-Areena 1MJHP0-20näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 14:30KymppiKatto-Areena 1, PöytyäPesäkarhutMansePP9-7näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 14:30Pema-Areena 3Pesäkarhut SuskutVirkiä Sin1-13näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 14:30HirvihoviSMJEspoo15-14näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 14:30KymppiKatto-Areena 2, PöytyäVirkiä ValkRoihu19-1näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:30Pema-Areena 2PattUVM 12-15näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 14:30PuistokatuLaJyKePe16-3näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 14:30PeltoinenTahkoKirittäret13-9näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 15:00Telakone-Areena, HumppilaKiriKaMa7-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:00Jokioisten PesäpallokenttäSMJHP-K8-4näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:00Loimaan PesäpallostadionTahkoKiPa-900-20näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 15:00HarjoituskenttäSiiPeJoMa Pun2-19näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:00Oripään pesäpallokenttäHP-KPuMu15-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:00Alastaron pesäpallokenttäKPL ESMJ5-12näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 15:00Jokioisten AlakenttäIPVEuVe9-10näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 15:30Pema-Areena 1SMJLippo5-9näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:30KymppiKatto-Areena 1, PöytyäPuhtiKeKi12-15näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:30PuistokatuSoJy MJ15-12näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 15:30Pema-Areena 3PuhtiJoMa10-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 15:30KymppiKatto-Areena 2, PöytyäLMVViU7-14näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 15:30Pema-Areena 2Pesäkarhut PunSiiPe Mustat12-11näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 17:30Loimaan PesäpallostadionLippoKePe8-3näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 17:30Jokioisten PesäpallokenttäAAEspoo 5-10näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 17:30Telakone-Areena, HumppilaMansePPKPL Black1-26näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 17:30Oripään pesäpallokenttäKeKiTuPe7-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 17:30HarjoituskenttäLPKipa-908-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 17:30Jokioisten AlakenttäPesäkarhut MustatKallan Pomppu7-14näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 17:30Alastaron pesäpallokenttäJoMa ValkHP3-15näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 18:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäHPRoihu18-3näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 18:00Pema-Areena 1MansePPOuHu1-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 18:00Pema-Areena 2SiiPe KeltSMJ6-10näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 18:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäUP-V10Tahko13-12näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 18:00Pema-Areena 3RuoPiPattU17-13näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 18:00PuistokatuRoihuFera1-23näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 18:30Jokioisten PesäpallokenttäKiriKoU7-9näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 18:30Loimaan PesäpallostadionKaMaJoMa3-10näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 18:30Telakone-Areena, HumppilaTahkoHP-K3-17näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 18:30Oripään pesäpallokenttäSiiPeLaJy11-19näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 18:30SammonkatuPesäkarhut PunaisetPuMu14-9näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 18:30KeskuskouluSMJHP-K15-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 18:30Jokioisten AlakenttäVeVeTahko9-13näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 18:30HarjoituskenttäSimoHuVe19-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 18:30Alastaron pesäpallokenttäEuVeMyVe3-10näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 19:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäMJLippo4-10näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:00Pema-Areena 1PesäkarhutKeKi3-2näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 19:00Pema-Areena 2PomPyLP6-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 19:00Pema-Areena 3Pesäkarhut PunKePe12-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:00PeltoinenÄhtäriJoMa15-4näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:00HirvihoviMJPuhti20-21näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 19:00PuistokatuViUVirkiä Valk6-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 19:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäEspooKeKi2-7näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 19:30Loimaan PesäpallostadionKPL YellowPaukku1-23näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:30Telakone-Areena, HumppilaLMVIPV3-24näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:30Jokioisten PesäpallokenttäKiPa-90SoJy15-0näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 19:30Oripään pesäpallokenttäJoMa PunKPL F22-4näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 19:30Alastaron pesäpallokenttäPattULMV20-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:30SammonkatuIkaalinenKiri15-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 19:30KeskuskouluPuPeKPL E13-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 19:30Jokioisten AlakenttäPesäsudetSoJy9-8näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 19:30HarjoituskenttäIPVPesäkarhut092-21näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 20:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäFeraPattU1-9näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 20:00Pema-Areena 1RäpsäHP-K11-15näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 20:00PuistokatuVM LaJy7-10näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 20:00PeltoinenKiPa-90Pesäkarhut Suskut10-9näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C27.7.2021 20:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäPeToKirittäret9-20näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D27.7.2021 20:00Pema-Areena 2LMVJana10-13näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A27.7.2021 20:00Pema-Areena 3SiiPe MustatUP-V092-14näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B27.7.2021 20:00HirvihoviVirkiä SinSoJy 11-10näytä