Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 12:30Loimaan PesäpallostadionSoJyKPL Black2-13näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 13:00Telakone-Areena, HumppilaEspoo KaMa9-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 13:00Jokioisten PesäpallokenttäAAKePe3-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 13:00Jokioisten AlakenttäTuPeKPL F10-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 13:00HarjoituskenttäKPL EKiri11-6näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 13:00KeskuskouluTahkoKipa-907-13näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 13:00SammonkatuPesäkarhut09EuVe15-1näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 13:00Pema-Areena 1FeraRoihu8-2näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 13:00Pema-Areena 3KeKiRäpsä12-0näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 13:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäPattUUP-V092-22näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 13:00Pema-Areena 2SoJy Pesäkarhut Suskut12-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 13:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäKeKiSMJ10-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 13:00PuistokatuFeraVirkiä Valk6-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 13:30Loimaan PesäpallostadionMansePPLMV12-1näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 14:00Telakone-Areena, HumppilaKoUJoMa3-19näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 14:00Jokioisten PesäpallokenttäKiriPaukku4-18näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 14:00Jokioisten AlakenttäPattUSiiPe7-10näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 14:00HarjoituskenttäSMJPesäkarhut Punaiset16-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 14:00KeskuskouluPesäkarhut MustatPesäsudet7-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 14:00SammonkatuSimoIPV16-4näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 14:00Pema-Areena 1SMJHP2-14näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 14:00Pema-Areena 3PuhtiMansePP3-12näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 14:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäVM Pesäkarhut Pun12-12näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 14:00Pema-Areena 2MJÄhtäri4-16näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 14:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäUP-V10PeTo23-2näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 14:00PuistokatuPomPyLMV12-13näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 14:30Loimaan PesäpallostadionKiPa-90HP-K24-3näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 15:00Telakone-Areena, HumppilaKPL YellowLippo1-29näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 15:00Jokioisten PesäpallokenttäTahkoSMJ1-35näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 15:00Jokioisten AlakenttäLMVKeKi8-14näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 15:00HarjoituskenttäHP-KPuPe6-2näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 15:00KeskuskouluKallan PomppuVeVe23-5näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 15:00SammonkatuHuVeJoMa Valk11-12näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 15:00Pema-Areena 1PattUMJ9-4näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 15:00Pema-Areena 3HP-KPesäkarhut1-18näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 15:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäLaJyRuoPi9-8näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 15:00Pema-Areena 2PuhtiVirkiä Sin5-14näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 15:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäTahkoEspoo11-9näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 15:00PuistokatuLPRoihu7-6näytä
E-pojat kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 15:30Loimaan PesäpallostadionKPL BlackIPV6-3näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 16:00Jokioisten AlakenttäLaJyJoMa Pun3-7näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 16:00HarjoituskenttäPuMuIkaalinen1-14näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 16:00KeskuskouluSoJyLP10-18näytä
E-pojat pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 16:00SammonkatuHPMyVe9-7näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 16:00Pema-Areena 1LippoFera5-11näytä
E-tytöt kilpasarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 16:00Pema-Areena 3RäpsäOuHu4-16näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko A26.7.2021 16:00KymppiKatto-Areena 2, PöytyäKePeSiiPe Mustat7-15näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko B26.7.2021 16:00Pema-Areena 2JoMaKiPa-9010-11näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko C26.7.2021 16:00KymppiKatto-Areena 1, PöytyäKirittäretSiiPe Kelt11-9näytä
E-tytöt pelisarjaAlkusarja, Lohko D26.7.2021 16:00PuistokatuJanaViU8-9näytä