Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-pojat kilpasarjaVälierät A1 - B2/A3 voittaja24.7.2021 08:301. PuijoSoJy violettiAA1-0 (9-3, 5-5)näytä
C-pojat kilpasarjaVälierät B1 - A2/B3 voittaja24.7.2021 08:302. NeulamäkiKPL C1HP0-1 (3-3, 0-7)näytä
C-pojat pelisarjaVälierä: A1-B2/A3 voittaja24.7.2021 08:3012. VuorelaSMJ C2Espoon Pesis5-6näytä
C-pojat pelisarjaVälierä: B1-A2/B3 voittaja24.7.2021 08:3013. AhmoKiriUPV12-3näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 15.-16.24.7.2021 08:3015. KuuslahtiKiPe06KePe25-5näytä
C-tytöt kilpasarjaVälierä: A1 - B2/A3 voittaja24.7.2021 08:3010. ManttuKeKi C1Fera1-0 (10-1, 1-1)näytä
C-tytöt kilpasarjaVälierä: B1 - A2/B3 voittaja24.7.2021 08:3011. POP AreenaPesäkarhut C-PunaisetHP-K0-2 (0-8, 0-3)näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelut: sijat 17.-19.24.7.2021 08:3014. TanhulaManse PPSiKi4-3näytä
C-tytöt pelisarjaVälierä: E1-F224.7.2021 08:303. LitmanenLPPesäkarhut D-punaiset5-1näytä
C-tytöt pelisarjaVälierä: F1-E224.7.2021 08:304. LippumäkiSMJ DTViU4-2näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 19.-20.24.7.2021 08:305. KeskuskenttäSoJy violettiAPV12-6näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 21.-22.24.7.2021 08:306. KoulupuistoTahko BrownLMV14-7näytä
C-tytöt pelisarjaSijat 23-2524.7.2021 08:307. Minna CanthJoMa punainenHP-K 28-4näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 9-1024.7.2021 09:453. LitmanenLMVSiKi5-4näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 11-1224.7.2021 09:454. LippumäkiManse PPLippo2-6näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 13-1424.7.2021 09:455. KeskuskenttäJoMaTahko Yellow4-9näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 17.-18.24.7.2021 09:4515. KuuslahtiRPpaiTahko Brown9-10näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 9.-10.24.7.2021 09:4512. VuorelaMailattaretSiiPe9-11näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 11.-12.24.7.2021 09:4513. AhmoHPJoMa musta4-1näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelut: sijat 17.-19.24.7.2021 09:4514. TanhulaSiKiRoihu4-5näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 17.-18.24.7.2021 09:456. KoulupuistoMailattaret 2MyVe 2-17näytä
C-tytöt pelisarjaSijat 23-2524.7.2021 09:457. Minna CanthRoihu DTJoMa punainen4-5näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 5-624.7.2021 11:001. PuijoPuPeSMJ C13-8näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 7-824.7.2021 11:002. NeulamäkiViVeHP-K6-4näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 15-1624.7.2021 11:003. LitmanenKiPa -90IPV3-6näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 17-1824.7.2021 11:004. LippumäkiKeKi JoKo Juniorit 3-9näytä
C-pojat kilpasarjaSijoitusottelu sijat 19-2024.7.2021 11:005. KeskuskenttäPöUKaMa13-7näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 11.-12.24.7.2021 11:0015. KuuslahtiRePiPaukku / JoKo11-9näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 5.-6.24.7.2021 11:0010. ManttuSMJ ValkoinenKirittäret10-1näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 7.-8.24.7.2021 11:0011. POP AreenaSoJy oranssiVirkiä10-3näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 13.-14.24.7.2021 11:0012. VuorelaAAPattU15-2näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelu: 15.-16.24.7.2021 11:0013. AhmoLaJyLippo Valkoinen6-11näytä
C-tytöt kilpasarjaSijoitusottelut: sijat 17.-19.24.7.2021 11:0014. TanhulaRoihuManse PP5-2näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 13.-14.24.7.2021 11:006. KoulupuistoPuhtiSMJ Punainen3-8näytä
C-tytöt pelisarjaSijat 23-2524.7.2021 11:007. Minna CanthHP-K 2Roihu DT4-3näytä
C-pojat kilpasarjaPronssiottelu24.7.2021 13:001. PuijoAAKPL C12-0 (7-3, 5-3)näytä
C-pojat pelisarjaPronssiottelu24.7.2021 13:0011. POP AreenaSMJ C2UPV7-6näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 5.-6.24.7.2021 13:0012. VuorelaIiUMuPS C1-0näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 7.-8.24.7.2021 13:0013. AhmoYPJPattU2-4näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 9.-10.24.7.2021 13:0015. KuuslahtiLaJyPaukku / JoKoJuniorit13-16näytä
C-pojat pelisarjaSijoitusottelu 13.-14.24.7.2021 13:0014. TanhulaSoJy oranssiKPL C26-5näytä
C-tytöt kilpasarjaPronssiottelu24.7.2021 13:0010. ManttuFeraPesäkarhut C-Punaiset1-0 (3-3, 3-2)näytä
C-tytöt pelisarjaPronssiottelu24.7.2021 13:002. NeulamäkiPesäkarhut D-punaisetViU4-0näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 5.-6.24.7.2021 13:003. LitmanenMailajunioritYPJ0-1näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 7.-8.24.7.2021 13:004. LippumäkiPesäkarhut C-mustatJANA4-3näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 9.-10.24.7.2021 13:005. KeskuskenttäRuoPi / RäpsäKeKi C24-6näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 11.-12.24.7.2021 13:006. KoulupuistoLippo SininenOulaisten Huima 12-11näytä
C-tytöt pelisarjaSijoitusottelu 15.-16.24.7.2021 13:007. Minna CanthUra Vihti / Espoo4-2näytä
C-pojat kilpasarjaLoppuottelu24.7.2021 15:001. PuijoSoJy violettiHP0-2 (4-6, 3-11)näytä
C-pojat pelisarjaLoppuottelu24.7.2021 15:0011. POP AreenaEspoon PesisKiri0-20näytä
C-tytöt kilpasarjaLoppuottelu24.7.2021 15:0010. ManttuKeKi C1HP-K1-2 (0-3, 5-3, 0-0, 1-2)näytä
C-tytöt pelisarjaLoppuottelu24.7.2021 15:002. NeulamäkiLPSMJ DT2-1näytä