Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-pojat pelisarjaA-lohko23.7.2021 08:3013. AhmoKePeYPJ5-11näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko23.7.2021 08:3014. TanhulaSMJ C2KiPe068-1näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko23.7.2021 08:3015. KuuslahtiSoJy oranssiKPL C217-4näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko23.7.2021 08:3010. ManttuPaukku / JoKoLaJy3-4näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko23.7.2021 08:3011. POP AreenaRePiEspoon Pesis5-13näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko23.7.2021 08:3012. VuorelaRPpaiTahko Brown5-8näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)23.7.2021 08:304. LippumäkiMailajunioritViU7-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)23.7.2021 08:303. LitmanenJANALP1-10näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)23.7.2021 08:301. PuijoSMJ DTYPJ9-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)23.7.2021 08:302. NeulamäkiPesäkarhut C-mustatPesäkarhut D-punaiset2-9näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)23.7.2021 08:305. KeskuskenttäKeKi C2SMJ Punainen15-3näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)23.7.2021 08:306. KoulupuistoUra Lippo Sininen3-8näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko23.7.2021 09:4513. AhmoMuPS CPaukku / JoKoJuniorit4-9näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko23.7.2021 09:4514. TanhulaPattUUPV3-10näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko23.7.2021 09:4510. ManttuKeKi C1LaJy7-4näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko23.7.2021 09:4511. POP AreenaKirittäretSiiPe2-14näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko23.7.2021 09:4512. VuorelaPattUManse PP2-13näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)23.7.2021 09:452. NeulamäkiVihti / EspooRuoPi / Räpsä3-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)23.7.2021 09:451. PuijoPuhtiOulaisten Huima 5-5näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)23.7.2021 09:454. LippumäkiRoihu DTMailattaret 24-11näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)23.7.2021 09:453. LitmanenTahko BrownAPV6-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)23.7.2021 09:455. KeskuskenttäSoJy violettiJoMa punainen12-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)23.7.2021 09:456. KoulupuistoHP-K 2MyVe 1-9näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko23.7.2021 11:002. NeulamäkiManse PPHP3-4näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko23.7.2021 11:001. PuijoViVeLMV5-4näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko23.7.2021 11:003. LitmanenIPVJoKo Juniorit 5-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko23.7.2021 11:005. KeskuskenttäPuPeLippo11-7näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko23.7.2021 11:004. LippumäkiSMJ C1KaMa8-1näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko23.7.2021 11:0010. ManttuSMJ ValkoinenHP4-1näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko23.7.2021 11:0011. POP AreenaVirkiäRoihu3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko23.7.2021 11:0012. VuorelaSoJy oranssiJoMa musta6-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko23.7.2021 11:0013. AhmoMailattaretLippo Valkoinen7-8näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko23.7.2021 13:005. KeskuskenttäPöUJoMa4-21näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko23.7.2021 13:003. LitmanenAAKiPa -9010-6näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko23.7.2021 13:004. LippumäkiSoJy violettiKeKi 22-2näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko23.7.2021 13:002. NeulamäkiHP-KKPL C14-5näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko23.7.2021 13:001. PuijoSiKiTahko Yellow10-7näytä
Itä-LänsiItä-Länsi pelisarja pojat23.7.2021 13:1510. ManttuItä pelisarja pojatLänsi pelisarja pojat2-1näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: A4-B523.7.2021 14:1511. POP AreenaSoJy oranssiMailattaret8-7näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: A6-B723.7.2021 14:1512. VuorelaHPAA2-1näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: A8-B923.7.2021 14:1513. AhmoLaJyManse PP8-2näytä
Itä-LänsiItä-Länsi pelisarja tytöt23.7.2021 15:0010. ManttuItä pelisarja tytötLänsi pelisarja tytöt3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: B4-A523.7.2021 15:3011. POP AreenaSiiPeVirkiä2-5näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: B6-A723.7.2021 15:3012. VuorelaPattUJoMa musta3-4näytä
C-tytöt kilpasarjaRistikkäisottelu: B8-A923.7.2021 15:3013. AhmoLippo ValkoinenSiKi3-2näytä
C-pojat kilpasarjaPuolivälierä A2-B323.7.2021 18:301. PuijoHPPuPe2-0 (8-0, 21-4)näytä
C-pojat kilpasarjaPuolivälierä B2-A323.7.2021 18:302. NeulamäkiSMJ C1AA0-1 (3-3, 0-2)näytä
C-pojat pelisarjaPuolivälierä: A2-B323.7.2021 18:3012. VuorelaIiUUPV7-12näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: A4-B523.7.2021 18:3013. AhmoYPJLaJy6-0näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: A6-B723.7.2021 18:3015. KuuslahtiSoJy oranssiRePi5-6näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: A8-B923.7.2021 18:3016. PöljäKiPe06RPpai19-0näytä
C-tytöt kilpasarjaPuolivälierä: A2-B323.7.2021 18:3010. ManttuSMJ ValkoinenHP-K0-1 (1-2, 1-1)näytä
C-tytöt kilpasarjaPuolivälierä: B2-A323.7.2021 18:3011. POP AreenaKirittäretFera1-2 (2-1, 2-4, 0-0, 3-4)näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: E3-F423.7.2021 18:303. LitmanenMailajunioritPesäkarhut C-mustat5-1näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: G1-H223.7.2021 18:304. LippumäkiRuoPi / RäpsäLippo Sininen12-6näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: G3-H423.7.2021 18:305. KeskuskenttäPuhtiUra 13-4näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: J1-K223.7.2021 18:306. KoulupuistoMailattaret 2SoJy violetti10-4näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: J3-K423.7.2021 18:307. Minna CanthTahko BrownJoMa punainen22-8näytä
C-pojat pelisarjaPuolivälierä: B2-A323.7.2021 19:4512. VuorelaEspoon PesisMuPS C4-3näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: B4-A523.7.2021 19:4513. AhmoPattUPaukku / JoKoJuniorit13-6näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: B6-A723.7.2021 19:4515. KuuslahtiPaukku / JoKoKPL C213-8näytä
C-pojat pelisarjaRistikkäisottelu: B8-A923.7.2021 19:4516. PöljäTahko BrownKePe4-8näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: F3-E423.7.2021 19:453. LitmanenYPJJANA7-3näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: H1-G223.7.2021 19:454. LippumäkiKeKi C2Oulaisten Huima 15-7näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: H3-G423.7.2021 19:455. KeskuskenttäSMJ PunainenVihti / Espoo11-7näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: K1-J223.7.2021 19:456. KoulupuistoMyVe APV4-2näytä
C-tytöt pelisarjaRistikkäisottelu: K3-J423.7.2021 19:457. Minna CanthHP-K 2LMV3-9näytä