Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:302. NeulamäkiSoJy violettiLMV4-1näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:301. PuijoPöUKiPa -903-7näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:303. LitmanenHPJoMa19-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 08:305. KeskuskenttäSiKiJoKo Juniorit 17-7näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 08:304. LippumäkiHP-KLippo6-3näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 08:3016. PöljäSMJ C2Paukku / JoKoJuniorit7-6näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 08:3015. KuuslahtiPaukku / JoKoRPpai14-9näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 08:3014. TanhulaLaJyEspoon Pesis2-10näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:3012. VuorelaRoihuHP3-6näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:3011. POP AreenaSiKiLaJy3-4näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 08:3010. ManttuSMJ ValkoinenJoMa musta9-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 08:3013. AhmoAAManse PP4-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)22.7.2021 08:306. KoulupuistoSMJ PunainenLippo Sininen5-4näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)22.7.2021 08:307. Minna CanthUra KeKi C23-5näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 09:454. LippumäkiViVeManse PP6-3näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 09:455. KeskuskenttäKeKi AA1-13näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 09:451. PuijoKaMaKPL C14-24näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 09:453. LitmanenTahko YellowPuPe4-5näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 09:452. NeulamäkiIPVSMJ C11-2näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 09:4512. VuorelaYPJKiPe069-9näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 09:4516. PöljäKPL C2IiU4-20näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 09:4514. TanhulaRePiUPV4-13näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 09:4515. KuuslahtiTahko BrownKiri0-20näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 09:4511. POP AreenaFeraSoJy oranssi6-0näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 09:4510. ManttuKeKi C1Virkiä8-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 09:4513. AhmoSiiPePesäkarhut C-Punaiset0-9näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)22.7.2021 09:456. KoulupuistoVihti / EspooPuhti6-10näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)22.7.2021 09:458. JynkänlahtiRoihu DTTahko Brown2-12näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)22.7.2021 09:457. Minna CanthAPVLMV14-10näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 11:0013. AhmoKePeSoJy oranssi3-7näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 11:0011. POP AreenaLippo ValkoinenPattU2-12näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 11:0010. ManttuHP-KKirittäret7-8näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)22.7.2021 11:004. LippumäkiMailajunioritJANA6-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)22.7.2021 11:001. PuijoLPViU9-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)22.7.2021 11:003. LitmanenYPJPesäkarhut D-punaiset4-5näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)22.7.2021 11:002. NeulamäkiPesäkarhut C-mustatSMJ DT2-4näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)22.7.2021 11:005. KeskuskenttäOulaisten Huima RuoPi / Räpsä13-15näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:001. PuijoSoJy violettiHP7-2näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:002. NeulamäkiPöUAA1-1näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:003. LitmanenKiPa -90ViVe5-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 13:005. KeskuskenttäHP-KPuPe6-7näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 13:004. LippumäkiSiKiKaMa6-11näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 13:0015. KuuslahtiIiUMuPS C15-4näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 13:0016. PöljäUPVRPpai17-0näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:0012. VuorelaJoMa mustaKeKi C10-16näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:0011. POP AreenaSMJ ValkoinenSoJy oranssi4-1näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:0013. AhmoFeraHP2-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 13:0010. ManttuSiKiRoihu1-6näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 13:0014. TanhulaMailattaretSiiPe8-3näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)22.7.2021 13:007. Minna CanthHP-K 2SoJy violetti5-10näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)22.7.2021 13:006. KoulupuistoJoMa punainenMyVe 4-15näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 14:154. LippumäkiKeKi JoMa6-13näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko22.7.2021 14:155. KeskuskenttäManse PPLMV5-9näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:151. PuijoLippoIPV6-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:153. LitmanenSMJ C1JoKo Juniorit 2-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:152. NeulamäkiTahko YellowKPL C11-9näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko22.7.2021 14:1516. PöljäPaukku / JoKoJunioritSoJy oranssi2-13näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko22.7.2021 14:1515. KuuslahtiKiriPattU14-7näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko22.7.2021 14:1513. AhmoVirkiäLaJy5-0näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:1512. VuorelaLippo ValkoinenPesäkarhut C-Punaiset5-10näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:1511. POP AreenaManse PPHP-K2-24näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko22.7.2021 14:1510. ManttuAAPattU1-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)22.7.2021 14:157. Minna CanthAPVRoihu DT7-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)22.7.2021 14:156. KoulupuistoMailattaret 2LMV8-6näytä
Itä-LänsiItä-Länsi kilpasarja tytöt22.7.2021 17:301. PuijoItä kilpasarja tytötLänsi kilpasarja tytöt2-0 (3-1, 8-3)näytä
Itä-LänsiItä-Länsi kilpasarja pojat22.7.2021 19:301. PuijoItä kilpasarja pojatLänsi kilpasarja pojat2-0 (3-2, 4-3)näytä