Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:301. PuijoTahko YellowHP-K3-8näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:305. KeskuskenttäKPL C1SMJ C110-8näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:303. LitmanenPuPeJoKo Juniorit 3-4näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:302. NeulamäkiSiKiIPV6-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:304. LippumäkiLippoKaMa8-1näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 08:3014. TanhulaKiPe06SoJy oranssi8-8näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 08:3015. KuuslahtiEspoon PesisRPpai24-9näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 08:3012. VuorelaSoJy oranssiLaJy9-5näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:3013. AhmoManse PPSiiPe6-4näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:3011. POP AreenaMailattaretHP-K1-9näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 08:3010. ManttuLippo ValkoinenAA8-9näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko21.7.2021 08:308. JynkänlahtiViUPesäkarhut D-punaiset6-3näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko21.7.2021 08:307. Minna CanthMailattaret 2Lippo Sininen7-9näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko21.7.2021 08:306. KoulupuistoMyVe RuoPi / Räpsä5-5näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:454. LippumäkiKiPa -90HP0-8näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:451. PuijoKeKi PöU9-5näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:455. KeskuskenttäJoMaManse PP5-8näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:453. LitmanenAALMV10-1näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:452. NeulamäkiSoJy violettiViVe13-5näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 09:4515. KuuslahtiYPJPaukku / JoKoJuniorit16-12näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 09:4514. TanhulaKePeMuPS C0-20näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 09:4512. VuorelaLaJyUPV2-21näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:4511. POP AreenaSiKiKeKi C12-19näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 09:4510. ManttuFeraSMJ Valkoinen5-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 09:4513. AhmoPesäkarhut C-PunaisetKirittäret1-2näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 09:456. KoulupuistoRoihu DTJoMa punainen5-6näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 09:458. JynkänlahtiYPJLMV7-6näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 09:457. Minna CanthLPSMJ Punainen20-0näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 11:0014. TanhulaIiUSMJ C22-5näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 11:0013. AhmoKiriRePi10-0näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 11:0010. ManttuJoMa mustaRoihu9-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 11:0011. POP AreenaHPVirkiä6-15näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko21.7.2021 11:001. PuijoUra HP-K 215-1näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko21.7.2021 11:003. LitmanenTahko BrownMailajuniorit4-6näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko21.7.2021 11:002. NeulamäkiPesäkarhut C-mustatVihti / Espoo4-3näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko21.7.2021 11:006. KoulupuistoPuhtiSMJ DT4-4näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko21.7.2021 11:005. KeskuskenttäAPVJANA1-18näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko21.7.2021 11:004. LippumäkiSoJy violettiKeKi C24-14näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 13:0014. TanhulaEspoon PesisPattU7-8näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 13:0015. KuuslahtiTahko BrownPaukku / JoKo6-11näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 13:0011. POP AreenaLippo ValkoinenManse PP6-6näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 13:0012. VuorelaSiiPePattU1-3näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 13:0013. AhmoMailattaretKirittäret1-10näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 13:001. PuijoSMJ PunainenYPJ1-13näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 13:002. NeulamäkiJoMa punainenOulaisten Huima 0-15näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko21.7.2021 13:003. LitmanenLPRoihu DT19-0näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:153. LitmanenKaMaPuPe3-7näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:155. KeskuskenttäIPVHP-K9-9näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:152. NeulamäkiTahko YellowLippo4-6näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:151. PuijoJoKo Juniorit KPL C113-26näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:154. LippumäkiSiKiSMJ C12-9näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 14:1515. KuuslahtiKiPe06MuPS C3-11
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 14:1514. TanhulaKPL C2KePe7-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 14:1512. VuorelaFeraJoMa musta2-1näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 14:1511. POP AreenaLaJyHP10-7näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 14:1513. AhmoRoihuSoJy oranssi0-19näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 14:1510. ManttuHP-KAA4-1näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:302. NeulamäkiKeKi KiPa -905-7näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:301. PuijoLMVJoMa8-2näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:304. LippumäkiSoJy violettiManse PP3-2näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:303. LitmanenHPAA6-5näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:305. KeskuskenttäViVePöU2-10näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 15:3012. VuorelaIiUYPJ17-6näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 15:3015. KuuslahtiRPpaiRePi18-13näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 15:3013. AhmoKiriLaJy7-3näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:3010. ManttuSiKiVirkiä5-4näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 15:3011. POP AreenaKeKi C1SMJ Valkoinen5-2näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 17:1511. POP AreenaSoJy oranssiSMJ C29-11näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 17:1510. ManttuPaukku / JoKoPattU9-13näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)21.7.2021 17:151. PuijoLPMailajuniorit6-1näytä
C-tytöt pelisarjaLohko E (sijat 1-8)21.7.2021 17:152. NeulamäkiViUJANA8-3näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)21.7.2021 17:155. KeskuskenttäOulaisten Huima Vihti / Espoo9-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko G (sijat 9-16)21.7.2021 17:156. KoulupuistoRuoPi / RäpsäPuhti8-4näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)21.7.2021 17:153. LitmanenLMVTahko Brown7-10näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)21.7.2021 17:154. LippumäkiMailattaret 2APV7-7näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko21.7.2021 18:3011. POP AreenaKPL C2KiPe065-4näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko21.7.2021 18:3010. ManttuTahko BrownEspoon Pesis3-18näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)21.7.2021 18:304. LippumäkiPesäkarhut D-punaisetSMJ DT4-12näytä
C-tytöt pelisarjaLohko F (sijat 1-8)21.7.2021 18:303. LitmanenYPJPesäkarhut C-mustat7-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)21.7.2021 18:301. PuijoSMJ PunainenUra 9-11näytä
C-tytöt pelisarjaLohko H (sijat 9-16)21.7.2021 18:302. NeulamäkiLippo SininenKeKi C24-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)21.7.2021 18:306. KoulupuistoMyVe SoJy violetti4-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko K (sijat 17-25)21.7.2021 18:305. KeskuskenttäJoMa punainenHP-K 24-7näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko21.7.2021 19:4510. ManttuSiKiFera0-9näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko21.7.2021 19:4511. POP AreenaAAPesäkarhut C-Punaiset1-5näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)21.7.2021 19:451. PuijoLMVRoihu DT7-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko J (sijat 17-25)21.7.2021 19:452. NeulamäkiTahko BrownMailattaret 22-12näytä