Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:003. LitmanenViVeKeKi 4-3näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:001. PuijoJoMaAA4-19näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:002. NeulamäkiKiPa -90SoJy violetti5-4näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 13:004. LippumäkiKPL C1PuPe13-3näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 13:005. KeskuskenttäLippoSiKi6-10näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 13:0015. KuuslahtiSMJ C2KPL C29-7näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 13:0014. TanhulaMuPS CYPJ2-1näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:0012. VuorelaKeKi C1Fera6-0näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:0013. AhmoVirkiäSMJ Valkoinen2-6näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:0010. ManttuHPSoJy oranssi5-6näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 13:0011. POP AreenaJoMa mustaSiKi3-3näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 13:007. Minna CanthOulaisten Huima YPJ1-6näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 13:006. KoulupuistoLMVLP1-15näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 13:008. JynkänlahtiSMJ PunainenJoMa punainen6-3näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 14:155. KeskuskenttäLMVHP2-22näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 14:154. LippumäkiManse PPPöU10-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:152. NeulamäkiSMJ C1HP-K4-2näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:151. PuijoIPVTahko Yellow0-3näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:153. LitmanenJoKo Juniorit KaMa3-2näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 14:1515. KuuslahtiKePeIiU0-20näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 14:1514. TanhulaPaukku / JoKoJunioritKiPe068-3näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 14:1516. PöljäPattULaJy10-7näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 14:1510. ManttuLaJyRoihu3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:1513. AhmoHP-KLippo Valkoinen6-0näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:1511. POP AreenaPesäkarhut C-PunaisetPattU7-4näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 14:1512. VuorelaManse PPMailattaret6-18näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 14:156. KoulupuistoVihti / EspooUra 4-4näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 14:157. Minna CanthTahko BrownHP-K 26-11näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 14:158. JynkänlahtiPesäkarhut C-mustatMailajuniorit4-2näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 15:3013. AhmoUPVEspoon Pesis5-7näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 15:3014. TanhulaPaukku / JoKoKiri1-18näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 15:3012. VuorelaRePiTahko Brown4-5näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 15:3010. ManttuKirittäretAA11-3näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 15:302. NeulamäkiViURuoPi / Räpsä4-3näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 15:303. LitmanenMailattaret 2Pesäkarhut D-punaiset0-6näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 15:301. PuijoLippo SininenMyVe 9-6näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 15:304. LippumäkiJANASoJy violetti6-2näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 15:305. KeskuskenttäPuhtiKeKi C27-15näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 15:306. KoulupuistoAPVSMJ DT3-23näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:152. NeulamäkiJoMaKiPa -907-4näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:151. PuijoViVeHP5-5näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 17:153. LitmanenIPVKaMa3-1näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 17:155. KeskuskenttäPuPeSiKi14-11näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 17:154. LippumäkiKPL C1Lippo11-2näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 17:1515. KuuslahtiSoJy oranssiMuPS C5-8näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 17:1516. PöljäKPL C2Paukku / JoKoJuniorit12-29näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 17:1514. TanhulaRPpaiPattU3-7näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:1512. VuorelaSoJy oranssiSiKi19-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:1513. AhmoLaJySMJ Valkoinen2-3näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:1511. POP AreenaHPJoMa musta3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 17:1510. ManttuVirkiäFera9-5näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 17:156. KoulupuistoLMVRoihu DT9-3näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 17:157. Minna CanthLPOulaisten Huima 20-0näytä
C-tytöt pelisarjaA-lohko19.7.2021 17:158. JynkänlahtiYPJJoMa punainen12-2näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 18:303. LitmanenAASoJy violetti1-6näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 18:304. LippumäkiLMVPöU5-1näytä
C-pojat kilpasarjaA-lohko19.7.2021 18:305. KeskuskenttäManse PPKeKi 11-0näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 18:302. NeulamäkiSMJ C1Tahko Yellow7-2näytä
C-pojat kilpasarjaB-lohko19.7.2021 18:301. PuijoJoKo Juniorit HP-K9-12näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:3016. PöljäTahko BrownUPV3-8näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:3014. TanhulaEspoon PesisPaukku / JoKo16-5näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:3015. KuuslahtiLaJyRePi14-3näytä
C-tytöt kilpasarjaA-lohko19.7.2021 18:3010. ManttuKeKi C1Roihu14-1näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 18:3013. AhmoPattUMailattaret1-7näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 18:3012. VuorelaPesäkarhut C-PunaisetManse PP9-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 18:3011. POP AreenaHP-KSiiPe4-7näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:308. JynkänlahtiMailajunioritUra 11-10näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:306. KoulupuistoTahko BrownPesäkarhut C-mustat6-8näytä
C-tytöt pelisarjaB-lohko19.7.2021 18:307. Minna CanthVihti / EspooHP-K 219-5näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 19:4512. VuorelaKiPe06KePe14-2näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 19:4513. AhmoYPJSMJ C23-5näytä
C-pojat pelisarjaA-lohko19.7.2021 19:4515. KuuslahtiIiUSoJy oranssi23-9näytä
C-pojat pelisarjaB-lohko19.7.2021 19:4514. TanhulaKiriRPpai19-2näytä
C-tytöt kilpasarjaB-lohko19.7.2021 19:4511. POP AreenaKirittäretLippo Valkoinen2-8näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 19:455. KeskuskenttäLippo SininenRuoPi / Räpsä7-10näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 19:456. KoulupuistoPesäkarhut D-punaisetMyVe 20-3näytä
C-tytöt pelisarjaC-lohko19.7.2021 19:454. LippumäkiViUMailattaret 210-1näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 19:453. LitmanenSMJ DTSoJy violetti7-6näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 19:451. PuijoPuhtiAPV21-2näytä
C-tytöt pelisarjaD-lohko19.7.2021 19:452. NeulamäkiJANAKeKi C24-3näytä