Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 13:0010. Suoperä 2HP-KKeki Ep6-7näytä
E-pojat kilpasarjaPojat kilpasarja17.6.2021 13:009. Suoperä 1Lippo -09 valkoinenHP-K4-3näytä
E-tytöt kilpasarjaTytöt kilpasarja17.6.2021 14:004. Salmela1OuHuPattu ET096-7näytä
E-tytöt kilpasarjaTytöt kilpasarja17.6.2021 14:005. Salmela2Keki WhiteSoJy7-3näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 14:0010. Suoperä 2SMJ E10 mustaLippo E10 valkoinen15-9näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 14:008. Vuokatin Urheiluopiston nurmiOuHuSoJy violetti 22-2näytä
E-pojat kilpasarjaPojat kilpasarja17.6.2021 14:009. Suoperä 1SoJy oranssi SiKi6-8näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 15:006. Salmela3TyTePattu ET107-5näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 15:005. Salmela2Lippo E10-11 PyPo6-7näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 15:004. Salmela1NiPeKeki Blue3-10näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 15:0010. Suoperä 2Lippo -09 sininenSoJy Fp8-9näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 15:008. Vuokatin Urheiluopiston nurmiLippo E10 sininenPattU5-3näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 15:009. Suoperä 1SMJ E10 punainenIiU9-3näytä
E-tytöt kilpasarjaTytöt kilpasarja17.6.2021 18:004. Salmela1Pattu ET09Lippo ET 094-2näytä
E-tytöt kilpasarjaTytöt kilpasarja17.6.2021 18:005. Salmela2SoJyOuHu8-8näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 18:009. Suoperä 1Keki EpNaPe20-0näytä
E-pojat kilpasarjaPojat kilpasarja17.6.2021 18:001. HiukkaLippo -09 valkoinenSMJ valkoinen21-0näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 19:005. Salmela2TyTePyPo4-3näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 19:004. Salmela1SoJy violettiKeki Blue5-13näytä
E-tytöt pelisarjaTytöt pelisarja17.6.2021 19:006. Salmela3NiPeLippo E10-11 11-9näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 19:009. Suoperä 1SoJy FpLippo E10 valkoinen2-4näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 19:008. Vuokatin Urheiluopiston nurmiUraIiU14-7näytä
E-pojat kilpasarjaPojat kilpasarja17.6.2021 19:001. HiukkaHP-KSoJy oranssi 12-13näytä
E-tytöt kilpasarjaTytöt kilpasarja17.6.2021 20:004. Salmela1Keki WhiteLippo ET 099-10näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja A17.6.2021 20:001. HiukkaLippo -09 sininenHP-K10-11näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 20:008. Vuokatin Urheiluopiston nurmiOuHuSMJ E10 punainen4-2näytä
E-pojat pelisarjaPojat pelisarja B17.6.2021 20:009. Suoperä 1SoJy violetti Lippo E10 sininen5-8näytä