Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 14:00Tekonurmi 1SoJy oranssiSoJy violetti10-10näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 14:00Tekonurmi 2IiU F-junioritKeki fp13-12näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 14:00Tekonurmi 3Lippo jr. Fp valkoinenSimon Kiri F-pojat3-7näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisB naperot AS14.6.2019 14:00Kumirouhe 3PyPoBSoJy oranssi16-13näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C A lohko14.6.2019 14:00Kumirouhe 1SoJy G-tytöt 2SoJy violetti8-15näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C A lohko14.6.2019 14:00Kumirouhe 2G-Juniorit Pattu mustaReiPi18-15näytä
F-pojat pelisarjaFP PS alkusarja14.6.2019 15:00Tekonurmi 2Lippo jr Fp SininenNiPe4-17näytä
F-pojat pelisarjaFP PS alkusarja14.6.2019 15:00Tekonurmi 1Pattu F-PojatTyTe6-7näytä
F-pojat pelisarjaFP PS alkusarja14.6.2019 15:00Tekonurmi 3Haapajärven Pesä-KiilatKäKa23-11näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS B14.6.2019 15:00Kumirouhe 1LippoPattu musta9-4näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisB naperot AS14.6.2019 15:00Kumirouhe 2SoJy oranssiPaUr21-9näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C B lohko14.6.2019 15:00Kumirouhe 3Haapajärven Pesä-KiilatKäKa14-11näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS A14.6.2019 16:00Tekonurmi 1Pattu keltSiKi18-6näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS B14.6.2019 16:00Tekonurmi 3SoJyTyTe13-13näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS A14.6.2019 16:00Tekonurmi 2KeKiOuHu13-11näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C B lohko14.6.2019 16:00Kumirouhe 2G-Juniorit Pattu keltainenSoJy Gt7-8näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C A lohko14.6.2019 16:00Kumirouhe 1G-Juniorit Pattu G-Juniorit Pattu musta10-15näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C B lohko14.6.2019 16:00Kumirouhe 3IiuKäKa6-18näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 18:00Tekonurmi 1Simon Kiri F-pojatSoJy violetti8-13näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 18:00Tekonurmi 2HP-K F-09Keki fp16-1näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 18:00Kumirouhe 1Lippo jr. Fp valkoinenSoJy oranssi3-8näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS B14.6.2019 18:00Tekonurmi 3LippoSoJy13-7näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C A lohko14.6.2019 18:00Kumirouhe 2ReiPiSoJy violetti17-12näytä
F-pojat pelisarjaFP PS alkusarja14.6.2019 19:00Tekonurmi 1NiPeTyTe9-13näytä
F-pojat pelisarjaFP PS alkusarja14.6.2019 19:00Tekonurmi 2Lippo jr Fp SininenPattu F-Pojat13-11näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS B14.6.2019 19:00Tekonurmi 3Pattu mustaTyTe16-10näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisB naperot AS14.6.2019 19:00Kumirouhe 1PaUrPyPoB8-22näytä
F-pojat kilpasarjaFP KS14.6.2019 20:00Tekonurmi 1HP-K F-09IiU F-juniorit18-3näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS A14.6.2019 20:00Tekonurmi 3OuHuSiKi43-5näytä
F-tytöt kilpasarjaFT AS A14.6.2019 20:00Tekonurmi 2KeKiPattu kelt19-9näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisB naperot AS14.6.2019 20:00Kumirouhe 1SoJy oranssiPyPoB14-12näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C B lohko14.6.2019 20:00Kumirouhe 3KäKaSoJy Gt19-9näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisNaperot C B lohko14.6.2019 20:00Kumirouhe 2IiuG-Juniorit Pattu keltainen6-13näytä