Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 12:30Yhteiskoulu, KurikkaPesäkarhut d-valkoiset Fera D22-17näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 12:30Paulaharjun koulu, KurikkaPesäkarhut D-mustatMailajuniorit4-3näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 12:30Koskenkorvan pesäpallostadionKoU DAA D keltainen7-11näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 12:30Ilmajoen LaidunalueManse Dp punainenHyvinkään Tahko Brown6-8näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 12:30Tuiskulan koulu, KurikkaFera E2MJ E-tytöt7-11näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 12:30Västilän koulu, IlmajokiRäpsäKöyliön Lallit E-tytöt8-7näytä
E-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 12:30Pukkioniemen kenttäSudet08SMJ P07 musta7-7näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 13:30Ilmajoen keskuskenttäVM D-t oranssiFera D14-7näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 13:30Kankaan koulu, KurikkaPesäkarhut D-punaisetIk0517-2näytä
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 13:30Yhteiskoulu, KurikkaManse PPTahko Yellow10-4näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 13:30Paulaharjun koulu, KurikkaKirittäret D-tytötVirkiä valkoinen15-5näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 13:30Koskenkorvan pesäpallostadionHyvinkään Tahko YellowKeKi0-6näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 13:30Ilmajoen LaidunalueKaMa E07SMJ Punainen2-7näytä
D-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 13:30Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmiEuVe DKaMa D- pojat7-5näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 13:30Koulukeskus 1, JalasjärviPesäkarhut E-08 Susset SMJ E-tytöt Punainen5-20näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 13:30Koulukeskus 2, JalasjärviSMJ E-tytöt MustaPesäkarhut E-08 Milet10-3näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 13:30Tuiskulan koulu, KurikkaKK-VVäVi E-tytöt7-11näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 13:30Luovan koulu, KurikkaSMJ E-tytöt ValkoinenAPV musta8-5näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 13:30Västilän koulu, Ilmajoki Laihian Luja E-tNJ E tytöt9-19näytä
E-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 13:30Jurvan keskustan kenttäULPOSMJ P08 Valkoinen5-17näytä
E-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 13:30Pukkioniemen kenttäAA-08Laihian Luja White20-4näytä
E-pojat pelisarjaLohko C14.6.2019 13:30Koskenkorvan kouluKaMa E08SMJ P08 Musta5-11näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 14:30Ilmajoen keskuskenttäTahko BlackPeKi3-13näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 14:30Kankaan koulu, KurikkaVirkiä sininenRoihu dtk15-9näytä
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 14:30Yhteiskoulu, KurikkaIK-06SMJ D-tytöt12-13näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 14:30Paulaharjun koulu, KurikkaPeto06APV11-3näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 14:30Koskenkorvan pesäpallostadionAA -06SMJ Musta2-6näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 14:30Ilmajoen LaidunalueKuKu D-pAPV4-3näytä
D-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 14:30Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmiUPVSMJ D-Pojat0-7näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 14:30Koulukeskus 1, JalasjärviPesäkarhut E07AA-076-1näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 14:30Koulukeskus 2, JalasjärviFera E1Virkiä sininen6-4näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 14:30Tuiskulan koulu, KurikkaAA-08Fera E27-12näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 14:30Västilän koulu, IlmajokiAPV keltainenRäpsä6-5näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 14:30Luovan koulu, KurikkaVirkiä valkoinenIK13-7näytä
E-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 14:30Jurvan keskustan kenttäVive-ENJ pojat 0711-12näytä
E-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 14:30Pukkioniemen kenttäAPV ESudet0811-9näytä
E-pojat pelisarjaLohko C14.6.2019 14:30Koskenkorvan kouluKoU ELaihian Luja Blue16-2näytä
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 15:30Yhteiskoulu, KurikkaPesäkarhut d-valkoiset Tahko Yellow4-17näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 15:30Paulaharjun koulu, KurikkaPesäkarhut D-mustatVirkiä valkoinen10-3näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 15:30Koskenkorvan pesäpallostadionUPV DpKoU D9-2näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 15:30Ilmajoen LaidunalueManse Dp punainenSMJ Punainen0-17näytä
D-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 15:30Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmiSMJ P07 punainenEuVe D14-3näytä
E-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 15:30Jurvan keskustan kenttäJurvan liekkiULPO8-11näytä
E-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 15:30Pukkioniemen kenttäSMJ P07 mustaAA-088-11näytä
E-pojat pelisarjaLohko C14.6.2019 15:30Koskenkorvan koulukakaKaMa E087-11näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 16:30Koskenkorvan pesäpallostadionAA D keltainenHyvinkään Tahko Yellow8-5näytä
E-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 16:30Pukkioniemen kenttäLaihian Luja WhiteAPV E2-26näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 18:00Ilmajoen keskuskenttäFera D1Tahko Black14-12näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 18:00Kankaan koulu, KurikkaIk05Virkiä sininen3-4näytä
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 18:00Yhteiskoulu, KurikkaManse PPSMJ D-tytöt17-9näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 18:00Paulaharjun koulu, KurikkaKirittäret D-tytötAPV6-5näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 18:00Panttilan kenttäKeKiAA -064-3näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 18:00Ilmajoen LaidunalueHyvinkään Tahko BrownKuKu D-p15-3näytä
D-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 18:00Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmiKaMa D- pojatSMJ D-Pojat16-2näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 18:00Koulukeskus 1, JalasjärviSMJ E-tytöt PunainenPesäkarhut E073-10näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 18:00Koulukeskus 2, JalasjärviPesäkarhut E-08 MiletFera E11-14näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 18:00Tuiskulan koulu, KurikkaVäVi E-tytötSMJ E-tytöt Valkoinen10-8näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 18:00Luovan koulu, KurikkaMJ E-tytötKK-V11-3näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 18:00Västilän koulu, IlmajokiKöyliön Lallit E-tytöt Laihian Luja E-t16-7näytä
E-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 18:00Jurvan keskustan kenttäSMJ P08 ValkoinenNJ pojat 0711-13näytä
E-pojat pelisarjaLohko C14.6.2019 18:00Koskenkorvan kouluSMJ P08 MustaLaihian Luja Blue21-4näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 19:00Ilmajoen keskuskenttäPeKiVM D-t oranssi7-6näytä
D-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 19:00Kankaan koulu, KurikkaRoihu dtkPesäkarhut D-punaiset5-6näytä
D-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 19:00Yhteiskoulu, KurikkaFera D2IK-0613-2näytä
D-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 19:00Paulaharjun koulu, KurikkaMailajunioritPeto068-9näytä
D-pojat kilpasarjaAlkusarja14.6.2019 19:00Panttilan kenttäSMJ MustaUPV Dp2-3näytä
D-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 19:00Ilmajoen LaidunalueKaMa E07APV13-3näytä
D-pojat pelisarjaLohko B14.6.2019 19:00Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmiUPVSMJ P07 punainen3-6näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko A14.6.2019 19:00Koulukeskus 1, JalasjärviAA-07Pesäkarhut E-08 Susset 18-4näytä
E-tytöt kilpasarjaLohko B14.6.2019 19:00Koulukeskus 2, JalasjärviVirkiä sininenSMJ E-tytöt Musta6-11näytä
E-tytöt pelisarjaLohko A14.6.2019 19:00Tuiskulan koulu, KurikkaAPV mustaAA-088-10näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 19:00Västilän koulu, IlmajokiIKAPV keltainen3-19näytä
E-tytöt pelisarjaLohko B14.6.2019 19:00Luovan koulu, KurikkaNJ E tytötVirkiä valkoinen14-4näytä
E-pojat pelisarjaLohko A14.6.2019 19:00Jurvan keskustan kenttäVive-EJurvan liekki24-2näytä
E-pojat pelisarjaLohko C14.6.2019 19:00Koskenkorvan kouluKoU Ekaka15-7näytä