Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Naperoleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
31.7.2019
1.8.2019
2.8.2019
3.8.2019
4.8.2019
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 08:30
1. Pizzavarikko
Puhti Punainen
Pattu FT
2-17
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 08:30
8. Sale
VM
Peki f-tytöt
6-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 08:30
10. St1
HP F-tytöt
SiiPe
9-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 08:30
5. Jaanan Taksi
Virkiä
Joma/Kipa F-tytöt
9-6
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 08:30
4. Emron
SMJ tytöt-10
SoJy
12-10
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 08:30
3. Rivieera
Kiri
KePe
10-9
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 08:30
2. Taksi J&M Leponiemi
Lippo-IiU
MyVe F-pojat
3-13
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 08:30
9. Eurohamsteri
Espoon Pesis FP
PuPe
7-10
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 09:00
14. Hakalinna
Pesäkarhut G11- tytöt
Puhti
22-4
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 09:00
15. Grillis ja Shell Pomarkku
SMJ P11 Punainen
Pesäkarhut G-pojat
13-4
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 09:30
1. Pizzavarikko
Manse PP F-tytöt
IK
3-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 09:30
8. Sale
MJ F ORANSSI
Tahko F-tytöt
9-10
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 09:30
10. St1
Pesäkarhut F09-tytöt
SMJ T09
8-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 09:30
5. Jaanan Taksi
UPV F09-TYTÖT
Ysit
7-3
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 09:30
4. Emron
PomPy F-Tytöt
Lippo
7-13
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 09:30
11. Postelli
Pesäkarhut F10 pojat
IPV F-POJAT
10-8
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 09:30
3. Rivieera
Pyry-Pesis
Pattu F-Pojat
10-6
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 09:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
SMJ P09 Rojo
Tarmo
16-1
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 09:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KPL F09 Vatut
SiiPe F PiällysVelemut
5-0
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 09:30
9. Eurohamsteri
JoMa punainen
Manse PP F-pojat
4-13
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 09:30
12. K-Market Rise
EuVe G / Pikku-Ilvekset
Räpsä
13-8
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 09:30
13. Kimmon Kenkä
MJ G-tytöt mustat
Fera G valkoinen
5-12
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 10:00
15. Grillis ja Shell Pomarkku
SMJ P11 Musta
Pesäkarhut G-12
17-2
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 10:00
14. Hakalinna
SMJ T11
KPL G Apat
15-11
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 10:30
1. Pizzavarikko
KaKa
Roihu
5-20
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 10:30
8. Sale
Jalas
kirittäret
11-17
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 10:30
10. St1
Räpsä F-tytöt
KeKi
3-14
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 10:30
5. Jaanan Taksi
RuoPi F
OuHu
3-23
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 10:30
4. Emron
Puhti valkoinen
NiPe
11-10
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 10:30
3. Rivieera
KiPa-90 Musta
LaJy F-pojat
16-1
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 10:30
2. Taksi J&M Leponiemi
HP-K
Kipa-90 punaiset
8-4
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 10:30
11. Postelli
LMV
SoJy violetti
8-7
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 10:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
KoU F-Pojat
Pesäkarhut F10 dap
14-5
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 10:30
9. Eurohamsteri
Lippo Juniorit valkoinen
Tahko F-pojat
14-5
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 10:30
12. K-Market Rise
SuPo
Reisjärven Pilke
17-22
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 10:30
13. Kimmon Kenkä
KaMa G-pojat
HP G
2-13
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 11:00
14. Hakalinna
KiPa-90/IPV G-pojat
SoJy violetti
8-4
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 11:00
15. Grillis ja Shell Pomarkku
Joma G-pojat
Pyry pesis
26-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 12:30
4. Emron
IK
Pattu FT
8-8
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 12:30
10. St1
Tahko F-tytöt
Peki f-tytöt
10-10
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 12:30
5. Jaanan Taksi
SMJ T09
SiiPe
7-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 12:30
1. Pizzavarikko
Ysit
Joma/Kipa F-tytöt
11-8
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 12:30
8. Sale
Lippo
SoJy
18-10
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 12:30
9. Eurohamsteri
IPV F-POJAT
KAMA 1
7-10
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 12:30
3. Rivieera
Tarmo
HP F-pojat
5-12
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 12:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
Puhti
KPL G Apat
6-16
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 12:30
14. Hakalinna
KaMa G-pojat
SMJ T11
15-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 13:30
4. Emron
Puhti Punainen
Roihu
9-11
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 13:30
10. St1
VM
kirittäret
16-16
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 13:30
5. Jaanan Taksi
HP F-tytöt
KeKi
8-13
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 13:30
1. Pizzavarikko
Virkiä
OuHu
13-16
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 13:30
8. Sale
SMJ tytöt-10
NiPe
9-16
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 13:30
11. Postelli
Kiri
Pyry-Pesis
9-7
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 13:30
9. Eurohamsteri
SMJ P09 Blanco
Pesäkarhut F10 pojat
15-1
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 13:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Pesäkarhut 09 Pojat
SMJ P09 Rojo
6-7
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 13:30
3. Rivieera
Lippo-IiU
KPL F09 Vatut
6-28
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 13:30
2. Taksi J&M Leponiemi
Espoon Pesis FP
Manse PP F-pojat
3-16
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 13:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
KiPa-90/IPV G-pojat
Joma G-pojat
19-7
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 13:30
14. Hakalinna
Pyry pesis
Pesäkarhut G11- tytöt
15-15
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 13:30
13. Kimmon Kenkä
MJ G-tytöt
Fera G sininen
9-4
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 13:30
12. K-Market Rise
Euve F-pojat
RuoPi F-G
18-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 14:30
4. Emron
MJ F MUSTA
KaKa
25-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 14:30
10. St1
LaJy F-tytöt
Jalas
17-3
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 14:30
5. Jaanan Taksi
UPV F10-tytöt
Räpsä F-tytöt
11-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 14:30
1. Pizzavarikko
Fera F
RuoPi F
7-6
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 14:30
8. Sale
Pesäkarhut F10-Tytöt
Puhti valkoinen
17-11
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 14:30
9. Eurohamsteri
SoJy oranssi
KPL F Hakit
14-7
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 14:30
11. Postelli
LaJy F-pojat
Pattu F-Pojat
4-11
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 14:30
3. Rivieera
Kipa-90 punaiset
SiiPe F PiällysVelemut
11-7
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 14:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Kama 09
JoMa musta
7-5
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 14:30
2. Taksi J&M Leponiemi
PuPe
Lippo Juniorit valkoinen
1-6
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 14:30
14. Hakalinna
SoJy violetti
SMJ P11 Musta
8-21
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 14:30
13. Kimmon Kenkä
SiiPe G
IPV Gtytöt
10-14
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 14:30
12. K-Market Rise
ViU
SoJy Gt
8-11
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 15:30
4. Emron
Pattu FT
Manse PP F-tytöt
13-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 15:30
10. St1
Peki f-tytöt
MJ F ORANSSI
9-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 15:30
5. Jaanan Taksi
SiiPe
Pesäkarhut F09-tytöt
8-6
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 15:30
1. Pizzavarikko
Joma/Kipa F-tytöt
UPV F09-TYTÖT
3-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 15:30
8. Sale
SoJy
PomPy F-Tytöt
15-8
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 15:30
11. Postelli
KiPa-90 Musta
KePe
19-3
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 15:30
3. Rivieera
HP-K
MyVe F-pojat
18-10
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 15:30
2. Taksi J&M Leponiemi
JoMa punainen
Tahko F-pojat
3-11
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 15:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
SoJy violetti
Pesäkarhut F10 dap
14-4
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 15:30
9. Eurohamsteri
KoU F-Pojat
LMV
5-9
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 15:30
13. Kimmon Kenkä
Reisjärven Pilke
EuVe G / Pikku-Ilvekset
18-18
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 15:30
12. K-Market Rise
HP G
MJ G-tytöt mustat
13-1
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 17:30
4. Emron
Roihu
MJ F MUSTA
6-20
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 17:30
5. Jaanan Taksi
kirittäret
LaJy F-tytöt
5-13
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 17:30
10. St1
KeKi
UPV F10-tytöt
21-11
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 17:30
1. Pizzavarikko
OuHu
Fera F
9-6
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 17:30
8. Sale
NiPe
Pesäkarhut F10-Tytöt
18-3
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 17:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Pyry-Pesis
LaJy F-pojat
12-7
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 17:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KPL F Hakit
IPV F-POJAT
6-7
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 17:30
3. Rivieera
KPL F09 Vatut
Kipa-90 punaiset
13-10
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 17:30
9. Eurohamsteri
JoMa musta
Tarmo
12-5
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 17:30
11. Postelli
Lippo Juniorit valkoinen
Espoon Pesis FP
9-8
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 17:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
Pesäkarhut G-12
KaMa G-pojat
1-18
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 17:30
14. Hakalinna
Pesäkarhut G-pojat
Pyry pesis
11-11
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 17:30
13. Kimmon Kenkä
MJ G-tytöt
Räpsä
5-14
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 17:30
12. K-Market Rise
Euve F-pojat
Fera G valkoinen
10-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
1.8.2019 18:30
4. Emron
Manse PP F-tytöt
KaKa
15-4
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
1.8.2019 18:30
5. Jaanan Taksi
MJ F ORANSSI
Jalas
18-3
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
1.8.2019 18:30
8. Sale
Pesäkarhut F09-tytöt
Räpsä F-tytöt
18-6
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
1.8.2019 18:30
1. Pizzavarikko
UPV F09-TYTÖT
RuoPi F
16-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
1.8.2019 18:30
10. St1
PomPy F-Tytöt
Puhti valkoinen
5-13
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 18:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
KiPa-90 Musta
Kiri
9-5
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 18:30
2. Taksi J&M Leponiemi
SMJ P09 Blanco
SoJy oranssi
12-2
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 18:30
3. Rivieera
HP-K
Lippo-IiU
27-3
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 18:30
9. Eurohamsteri
Pesäkarhut 09 Pojat
Kama 09
10-8
näytä
F-pojat
Fp lohko C
1.8.2019 18:30
11. Postelli
Manse PP F-pojat
PuPe
7-5
näytä
G-sarja
G-sarja
1.8.2019 18:30
14. Hakalinna
SMJ P11 Punainen
SoJy violetti
10-5
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 18:30
13. Kimmon Kenkä
Fera G sininen
SiiPe G
12-15
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 18:30
12. K-Market Rise
RuoPi F-G
ViU
14-6
näytä
F-pojat
Fp lohko A
1.8.2019 19:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KAMA 1
Pesäkarhut F10 pojat
14-7
näytä
F-pojat
Fp lohko B
1.8.2019 19:30
9. Eurohamsteri
HP F-pojat
SMJ P09 Rojo
4-9
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
1.8.2019 19:30
13. Kimmon Kenkä
SuPo
IPV Gtytöt
17-14
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
1.8.2019 19:30
12. K-Market Rise
KaMa G-pojat
SoJy Gt
5-6
näytä