Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
F-pojatFp lohko A31.7.2019 11:302. Taksi J&M Leponiemi KAMA 1LaJy F-pojat11-4näytä
F- tytöt Ft lohko A31.7.2019 12:306. Nahkapaikka MJ F MUSTAManse PP F-tytöt13-9näytä
F- tytöt Ft lohko B31.7.2019 12:301. Pizzavarikko LaJy F-tytötMJ F ORANSSI9-8näytä
F- tytöt Ft lohko C31.7.2019 12:308. Sale UPV F10-tytötPesäkarhut F09-tytöt9-15näytä
F- tytöt Ft lohko D31.7.2019 12:304. Emron Fera FUPV F09-TYTÖT10-11näytä
F- tytöt Ft lohko E31.7.2019 12:305. Jaanan Taksi Pesäkarhut F10-TytötPomPy F-Tytöt8-10näytä
F-pojatFp lohko A31.7.2019 12:302. Taksi J&M Leponiemi IPV F-POJATSMJ P09 Blanco5-13näytä
F-pojatFp lohko A31.7.2019 12:3011. Postelli Pesäkarhut F10 pojatKiPa-90 Musta4-13näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 12:307. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö TarmoPesäkarhut 09 Pojat4-6näytä
F-pojatFp lohko C31.7.2019 12:303. Rivieera SoJy violettiLippo Juniorit valkoinen0-12näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 12:3014. Hakalinna SMJ T11Pesäkarhut G-1214-4näytä
F-G pienpeliPienpelisarja A31.7.2019 12:3012. K-Market Rise MJ G-tytötEuVe G / Pikku-Ilvekset5-17näytä
F-G pienpeliPienpelisarja B31.7.2019 12:3013. Kimmon Kenkä Euve F-pojatMJ G-tytöt mustat21-1näytä
F- tytöt Ft lohko A31.7.2019 13:306. Nahkapaikka KaKaPuhti Punainen14-12näytä
F- tytöt Ft lohko B31.7.2019 13:301. Pizzavarikko JalasVM2-10näytä
F- tytöt Ft lohko C31.7.2019 13:308. Sale Räpsä F-tytötHP F-tytöt12-12näytä
F- tytöt Ft lohko D31.7.2019 13:304. Emron RuoPi FVirkiä7-18näytä
F- tytöt Ft lohko E31.7.2019 13:305. Jaanan Taksi Puhti valkoinen SMJ tytöt-1015-8näytä
F-pojatFp lohko A31.7.2019 13:302. Taksi J&M Leponiemi KPL F HakitPattu F-Pojat10-15näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 13:307. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö JoMa mustaSiiPe F PiällysVelemut12-4näytä
F-pojatFp lohko C31.7.2019 13:3011. Postelli Manse PP F-pojatLMV5-4näytä
F-pojatFp lohko C31.7.2019 13:303. Rivieera Pesäkarhut F10 dapTahko F-pojat5-12näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 13:3014. Hakalinna Pesäkarhut G11- tytötSMJ P11 Punainen8-14näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 13:3015. Grillis ja Shell Pomarkku SMJ P11 MustaKiPa-90/IPV G-pojat11-12näytä
F-G pienpeliPienpelisarja A31.7.2019 13:3012. K-Market Rise RäpsäFera G sininen2-10näytä
F-G pienpeliPienpelisarja B31.7.2019 13:3013. Kimmon Kenkä Fera G valkoinenRuoPi F-G18-16näytä
F- tytöt Ft lohko A31.7.2019 14:306. Nahkapaikka RoihuPattu FT5-13näytä
F- tytöt Ft lohko B31.7.2019 14:301. Pizzavarikko kirittäretPeki f-tytöt17-15näytä
F- tytöt Ft lohko C31.7.2019 14:308. Sale KeKiSiiPe16-7näytä
F- tytöt Ft lohko D31.7.2019 14:304. Emron OuHuJoma/Kipa F-tytöt10-5näytä
F- tytöt Ft lohko E31.7.2019 14:305. Jaanan Taksi NiPeSoJy14-10näytä
F-pojatFp lohko A31.7.2019 14:302. Taksi J&M Leponiemi KePePyry-Pesis10-16näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 14:307. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö MyVe F-pojatKPL F09 Vatut8-7näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 14:3011. Postelli SMJ P09 RojoHP-K9-3näytä
F-pojatFp lohko C31.7.2019 14:303. Rivieera JoMa punainenEspoon Pesis FP10-8näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 14:3014. Hakalinna Pyry pesisKPL G Apat9-19näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 14:3015. Grillis ja Shell Pomarkku Pesäkarhut G-pojatPuhti28-4näytä
F-G pienpeliPienpelisarja A31.7.2019 14:3012. K-Market Rise SiiPe GSuPo21-15näytä
F-G pienpeliPienpelisarja B31.7.2019 14:3013. Kimmon Kenkä ViUKaMa G-pojat9-5näytä
F- tytöt Ft lohko A31.7.2019 15:306. Nahkapaikka IKMJ F MUSTA9-5näytä
F- tytöt Ft lohko B31.7.2019 15:301. Pizzavarikko Tahko F-tytötLaJy F-tytöt8-12näytä
F- tytöt Ft lohko C31.7.2019 15:308. Sale SMJ T09UPV F10-tytöt14-9näytä
F- tytöt Ft lohko D31.7.2019 15:304. Emron YsitFera F9-8näytä
F- tytöt Ft lohko E31.7.2019 15:305. Jaanan Taksi LippoPesäkarhut F10-Tytöt12-8näytä
F-pojatFp lohko A31.7.2019 15:302. Taksi J&M Leponiemi KiriSoJy oranssi8-10näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 15:307. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö Lippo-IiUKama 093-14näytä
F-pojatFp lohko B31.7.2019 15:3011. Postelli HP F-pojatKipa-90 punaiset5-8näytä
F-pojatFp lohko C31.7.2019 15:303. Rivieera PuPeKoU F-Pojat9-10näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 15:3014. Hakalinna Pesäkarhut G-12SoJy violetti5-19näytä
G-sarjaG-sarja31.7.2019 15:3015. Grillis ja Shell Pomarkku KaMa G-pojatJoma G-pojat19-8näytä
F-G pienpeliPienpelisarja A31.7.2019 15:3012. K-Market Rise IPV GtytötReisjärven Pilke14-21näytä
F-G pienpeliPienpelisarja B31.7.2019 15:3013. Kimmon Kenkä SoJy GtHP G11-16näytä