Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Nuorisoleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
22.7.2019
23.7.2019
24.7.2019
25.7.2019
26.7.2019
27.7.2019
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
C-tytöt kilpasarja
Sijat 13-14
27.7.2019 08:00
Villa Park
RÄPSÄ-04
Siipe C-tytöt
8-3
näytä
C-tytöt kilpasarja
Välierä A1-B2/A3 voittaja
27.7.2019 08:00
Martti
Fera
Kirittäret
1-0 (3-3, 3-1)
näytä
C-tytöt kilpasarja
Välierä B1-A2/B3 voittaja
27.7.2019 08:00
Puolimatka
YK
LaJy
1-0 (4-3, 3-3)
näytä
C-pojat kilpasarja
Välierä A1-B2/A3 voittaja
27.7.2019 08:00
Pihkala
KPL
KeKi1
2-0 (5-0, 12-4)
näytä
C-pojat kilpasarja
Sijat 9-10
27.7.2019 08:00
juholanmäki / Järvenpää
Vive
PattU C-pojat
6-4
näytä
C-pojat pelisarja
Välierä E1-F2
27.7.2019 08:00
Peltosaari / Riihimäki
Ylivieskan Kuula C1
KaMa -04
8-0
näytä
C-pojat pelisarja
Välierä F1-E2
27.7.2019 08:00
Vehkoja
SMJ 2
KPL
8-6
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 7-8
27.7.2019 08:00
VR
KeKi2
Espoo
5-8
näytä
C-pojat pelisarja
Lohko J
27.7.2019 08:00
Sveitsi
SMJ-3
Roihu
8-17
näytä
C-pojat pelisarja
Lohko J
27.7.2019 08:00
Viertola
HP
Lippo Sininen
15-14
näytä
C-pojat pelisarja
Lohko K
27.7.2019 08:00
Hakala
Tahko Yellow
Hyvinkään Tahko Black
19-2
näytä
C-pojat pelisarja
Lohko K
27.7.2019 08:00
Paavola
Ylivieskan Kuula C2
VM C-pojat
9-11
näytä
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
27.7.2019 08:15
Mustamännistö
IPV
JoKo
8-8
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 9-10
27.7.2019 09:15
Peltosaari / Riihimäki
KeKi1
Mailattaret
8-5
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 11-12
27.7.2019 09:15
Vehkoja
Muhoksen Pallo-Salamat
MJ-Cty
4-1
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 15-16
27.7.2019 09:15
Villa Park
YPJ C03
Lahti
2-9
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 5-6
27.7.2019 09:15
Koivikko / Kerava
Pesäkarhut C-Mustat
Joma punaiset
8-11
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 15-16
27.7.2019 09:15
Sveitsi
HuVe
Pesä Ysit CT
13-5
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 17-18
27.7.2019 09:15
Viertola
JoU
Espoo
5-2
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 19-20
27.7.2019 09:15
Paavola
Roihu CT
PuPe
8-4
näytä
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
27.7.2019 09:15
Hakala
Jana CT
Oulu2
4-7
näytä
C-pojat kilpasarja
Sijat 11-12
27.7.2019 09:15
juholanmäki / Järvenpää
NaPe
AA Sininen
6-3
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 11-12
27.7.2019 09:15
VR
AA Keltainen
Joma/Kipa C-pojat
15-18
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 15-16
27.7.2019 09:15
Nurmijärven kirkonkylän kenttä
UPV C-pojat
Kiri White
15-5
näytä
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
27.7.2019 09:30
Mustamännistö
Loimaa
Manse PP C-pojat
20-5
näytä
C-tytöt pelisarja
Välierä E1-F2
27.7.2019 10:00
Martti
ViVe
Oulu1
3-5
näytä
C-tytöt pelisarja
Välierä F1-E2
27.7.2019 10:00
Puolimatka
SiKi
Sievin Sisu C-tytöt
13-14
näytä
C-pojat kilpasarja
Välierä B1-A2/B3 voittaja
27.7.2019 10:00
Pihkala
SMJ C1
Lippo Valkea
1-2 (10-3, 3-6, 0-0, 1-3)
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 5-6
27.7.2019 10:30
Vehkoja
Pesäkarhut C-Punaiset
Pattu Juniorit C-tytöt
5-4
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 17-18
27.7.2019 10:30
Villa Park
Hyvinkään Tahko
RuoPi C-tytöt
7-3
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 7-8
27.7.2019 10:30
Koivikko / Kerava
Jalas
NJ-04
9-20
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 9-10
27.7.2019 10:30
Sveitsi
SMJ D-tytöt
Pesäkarhut D-punaiset
5-6
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 11-12
27.7.2019 10:30
Viertola
HP-k
OuHu
10-9
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 13-14
27.7.2019 10:30
Paavola
Fera C2
SMJ
12-2
näytä
C-pojat kilpasarja
Sijat 5-6
27.7.2019 10:30
juholanmäki / Järvenpää
SoJy 1
Tahko Brown
5-10
näytä
C-pojat kilpasarja
Sijat 13-14
27.7.2019 10:30
Nurmijärven kirkonkylän kenttä
PuPe
Kiri Blue
10-9
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 9-10
27.7.2019 10:30
Hakala
APV
Kipe 06 Kilpa
7-11
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 13-14
27.7.2019 10:30
VR
KiPe-06 D-pojat
LMV
3-19
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 25-26
27.7.2019 10:30
Mustamännistö
OSVA C-pojat
SMJ-3
12-12
näytä
C-tytöt kilpasarja
Loppuottelu
27.7.2019 13:00
Pihkala
YK
Fera
0-1 (3-3, 3-4)
näytä
C-tytöt kilpasarja
Pronssiottelu
27.7.2019 13:00
Martti
LaJy
Kirittäret
0-2 (0-4, 2-6)
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 7-8
27.7.2019 13:00
Vehkoja
HP
KPK
8-4
näytä
C-tytöt kilpasarja
Sijat 19-20
27.7.2019 13:00
Sveitsi
PETO
YPJ C04
10-6
näytä
C-tytöt pelisarja
Pronssiottelu
27.7.2019 13:00
Puolimatka
SiKi
ViVe
7-19
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 21-22
27.7.2019 13:00
Viertola
Joma mustat
PiKi
5-4
näytä
C-tytöt pelisarja
Sijat 23-24
27.7.2019 13:00
Paavola
Pori pesäkarhut valkoiset
Mailattaret / SMJ / ViVe
11-6
näytä
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
27.7.2019 13:00
Nurmijärven kirkonkylän kenttä
Manse PP C-pojat
IPV
7-6
näytä
C-pojat pelisarja
Pronssiottelu
27.7.2019 13:00
Peltosaari / Riihimäki
KPL
KaMa -04
10-19
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 21-22
27.7.2019 13:00
Villa Park
Roihu
Ylivieskan Kuula C2
4-13
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 23-24
27.7.2019 13:00
VR
Manse PP Cp2
Hyvinkään Tahko Black
0-1 (9-17, 0-0)
näytä
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
27.7.2019 14:15
Sveitsi
Puhti
Jana CT
10-7
näytä
C-pojat kilpasarja
Sijat 7-8
27.7.2019 14:15
Vehkoja
KäKa
SiiPe
4-6
näytä
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
27.7.2019 14:15
Nurmijärven kirkonkylän kenttä
KoU C-pojat
JoKo
12-14
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 5-6
27.7.2019 14:15
Villa Park
HP Tiikerit
SoJy 2
2-4
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 17-18
27.7.2019 14:15
Viertola
HP
Tahko Yellow
8-18
näytä
C-pojat pelisarja
Sijat 19-20
27.7.2019 14:15
Paavola
Lippo Sininen
VM C-pojat
13-20
näytä
C-tytöt pelisarja
Loppuottelu
27.7.2019 14:30
Puolimatka
Sievin Sisu C-tytöt
Oulu1
6-12
näytä
C-pojat pelisarja
Loppuottelu
27.7.2019 14:30
Peltosaari / Riihimäki
SMJ 2
Ylivieskan Kuula C1
7-18
näytä
C-pojat kilpasarja
Loppuottelu
27.7.2019 15:00
Pihkala
Lippo Valkea
KPL
0-2 (0-4, 7-9)
näytä
C-pojat kilpasarja
Pronssiottelu
27.7.2019 15:00
Martti
SMJ C1
KeKi1
0-1 (3-5, 4-4)
näytä