Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00Koivikko / KeravaPETO Lahti4-9näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00VehkojaRuoPi C-tytötSiipe C-tytöt1-3näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00Villa ParkFeraPattu Juniorit C-tytöt4-3näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00PuolimatkaMJ-CtyKirittäret5-4näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00Nurmijärven kirkonkylän kenttäMailattaretKeKi16-3näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 13:00SveitsiHP-kPori pesäkarhut valkoiset13-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 13:00PaavolaPuhtiJoma mustat5-8näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 13:00ViertolaSiKiNJ-048-13näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00PihkalaSiiPeNaPe7-5näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00MarttiKoU C-pojatSoJy 10-16näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00juholanmäki / JärvenpääViveLoimaa7-6näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 13:00Peltosaari / RiihimäkiKPLIPV20-0näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 13:00HakalaKeKi2SoJy 210-14näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 13:00MustamännistöYlivieskan Kuula C2UPV C-pojat4-12näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 13:00VRRoihuLMV8-20näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 14:15Nurmijärven kirkonkylän kenttäPesäkarhut C-PunaisetMuhoksen Pallo-Salamat7-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 14:15Koivikko / KeravaYKHyvinkään Tahko11-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 14:15SveitsiEspooSMJ4-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 14:15VehkojaOulu1PiKi21-2näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 14:15PaavolaPuPeOulu24-5näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 14:15ViertolaSievin Sisu C-tytötJalas21-20näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 14:15PuolimatkaJana CTJoma punaiset5-15näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 14:15Villa ParkPesä Ysit CTPesäkarhut D-punaiset3-8näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 14:15MarttiPuPeLippo Valkea12-0näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 14:15Peltosaari / RiihimäkiTahko BrownManse PP C-pojat20-3näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 14:15juholanmäki / JärvenpääAA SininenPattU C-pojat3-12näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 14:15PihkalaKiri BlueKäKa8-18näytä
C-pojat pelisarjaLohko B22.7.2019 14:15VRKipe 06 KilpaHyvinkään Tahko Black12-5näytä
C-pojat pelisarjaLohko B22.7.2019 14:15HakalaEspoo APV2-1näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 14:15MustamännistöVM C-pojatJoma/Kipa C-pojat2-16näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 15:30Villa ParkYPJ C03LaJy4-7näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 15:30PihkalaKPKHP9-6näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 15:30VehkojaYPJ C04RÄPSÄ-041-6näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 15:30MarttiJoKoSMJ C12-16näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 15:30Peltosaari / RiihimäkiHPAA Keltainen8-23näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 15:30PuolimatkaTahko YellowKaMa -04 2-3näytä
C-pojat pelisarjaLohko D22.7.2019 15:30Nurmijärven kirkonkylän kenttäSMJ 2KPL8-8näytä
C-pojat pelisarjaLohko D22.7.2019 15:30Koivikko / KeravaOSVA C-pojatManse PP Cp25-6näytä
C-pojat pelisarjaLohko D22.7.2019 15:30juholanmäki / JärvenpääKiri WhiteKiPe-06 D-pojat12-11näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 17:15VehkojaPattu Juniorit C-tytötMailattaret3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 17:15Villa ParkPETO KeKi12-7näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 17:15PihkalaSiipe C-tytötLahti6-4näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 17:15ViertolaHP-kPuhti25-5näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 17:15SveitsiJoma mustatHuVe6-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko C22.7.2019 17:15PaavolaPori pesäkarhut valkoisetNJ-043-11näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 17:15juholanmäki / JärvenpääKoU C-pojatPuPe1-10näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 17:15Peltosaari / RiihimäkiLMVUPV C-pojat11-5näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 17:15PuolimatkaSoJy 2SMJ-3 25-5näytä
C-pojat pelisarjaLohko A22.7.2019 17:15MarttiKeKi2Ylivieskan Kuula C212-5näytä
C-pojat pelisarjaLohko B22.7.2019 17:15VRHP TiikeritAPV23-5näytä
C-pojat pelisarjaLohko B22.7.2019 17:15Nurmijärven kirkonkylän kenttäLippo SininenKipe 06 Kilpa0-11näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30Nurmijärven kirkonkylän kenttäKirittäretFera4-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30Koivikko / KeravaRuoPi C-tytötMJ-Cty3-7näytä
C-tytöt pelisarjaLohko D22.7.2019 18:30VehkojaPesäkarhut C-MustatOuHu11-1näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 18:30ViertolaJoma punaisetPesä Ysit CT24-4näytä
C-tytöt pelisarjaLohko D22.7.2019 18:30PuolimatkaRoihu CTJoU6-13näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 18:30PaavolaOulu1Jana CT32-1näytä
C-tytöt pelisarjaLohko B22.7.2019 18:30SveitsiPesäkarhut D-punaisetMailattaret / SMJ / ViVe19-3näytä
C-tytöt pelisarjaLohko D22.7.2019 18:30Villa ParkViVeSMJ D-tytöt17-3näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30PihkalaKPLVive17-2näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30Peltosaari / RiihimäkiSoJy 1NaPe11-1näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30MarttiLoimaaLippo Valkea6-11näytä
C-pojat kilpasarjaLohko A22.7.2019 18:30juholanmäki / JärvenpääIPVSiiPe2-4näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 18:30HakalaHPVM C-pojat15-12näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 18:30VRKaMa -04 Joma/Kipa C-pojat7-6näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45Nurmijärven kirkonkylän kenttäLaJyKPK9-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45VehkojaYPJ C03Pesäkarhut C-Punaiset3-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45PuolimatkaYPJ C04Hyvinkään Tahko3-10näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45Villa ParkYKMuhoksen Pallo-Salamat11-2näytä
C-tytöt kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45Koivikko / KeravaRÄPSÄ-04HP7-6näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 19:45PaavolaJalasEspoo14-12näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 19:45SveitsiPuPeFera C23-10näytä
C-tytöt pelisarjaLohko A22.7.2019 19:45ViertolaSMJOulu28-3näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45juholanmäki / JärvenpääManse PP C-pojatKiri Blue5-10näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45MarttiPattU C-pojatKeKi10-8näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45Peltosaari / RiihimäkiKäKaSMJ C13-14näytä
C-pojat kilpasarjaLohko B22.7.2019 19:45PihkalaAA SininenTahko Brown2-16näytä
C-pojat pelisarjaLohko C22.7.2019 19:45HakalaAA KeltainenYlivieskan Kuula C10-21näytä