Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 9-1020.7.2019 08:30T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä)Tahko BlackVirkiä sininen10-7näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 15-1620.7.2019 08:30T12 Lintula 2, TakakenttäMailajunioritSiipe Mustat5-12näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 19-2020.7.2019 08:30T14 Oulunsalo KK KenttäLippo valkoinenKaKa23-10näytä
D-tytöt kilpasarjaVälierä B1-A2/B320.7.2019 08:30T11 Lintula1, ParkkipaikkaFera D1HP16-2näytä
D-tytöt pelisarjaLoppulohko W (53-59)20.7.2019 08:30T20 Metsokangas (KR)Siipe KeltaisetVM sininen2-10näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 25-2620.7.2019 08:30T13 Niittyaro, TakakenttäFera D2PattU D06-tytöt5-4näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 31-3220.7.2019 08:30T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR)Pesäkarhut E07JoKo juniorit/PöU9-6näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 37-3820.7.2019 08:30T17 Normaalikoulu2 (KR)SMJ PunainenViU D-tytöt3-7näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 43-4420.7.2019 08:30T18 Pateniemi (KR)KK-V D-tytötPeto0611-10näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 49-5020.7.2019 08:30T19 Talvikkipuisto (KR)Roihu D-tytöt pelisarjaPuPe 13-10näytä
D-pojat kilpasarjaLoppulohko Z (23-25)20.7.2019 08:30P4 KiiminkiJoMa 2HalTo5-16näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 9-1020.7.2019 08:30P3 StadionKiPa-90IPV9-5näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 15-1620.7.2019 08:30P2 Niittyaro 2, (Keski)Espoo WhiteKiri Blue9-8näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 21-2220.7.2019 08:30P1 Niittyaro1 (parkkipaikka)LMVLippo Musta2-8näytä
D-pojat pelisarjaVälierät20.7.2019 08:30P5 KelloAA D keltainen -05SMJ punainen6-15
D-pojat pelisarjaLoppusarja W (58-62)20.7.2019 08:30P22 Haapalehto HiekkaPuPeLippo Jr Sininen9-10näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 36-3720.7.2019 08:30P8 Hovisuo (KR)Espoo BlueKePe4-6näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 42-4320.7.2019 08:30P9 Hiukkavaara (KR)PKPTyTe8-1näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 48-4920.7.2019 08:30P10 Laivakangas (KR)EuVe DHyvinkään Tahko Brown5-0näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 54-5520.7.2019 08:30P21 Normaalikoulu 1 (KR)HuVeYK-V2-4näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 7-820.7.2019 09:30T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä)SoJyPattU D05-tytöt11-1näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 13-1420.7.2019 09:30T12 Lintula 2, TakakenttäSMJ MustaPesäkarhut D-mustat15-6näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 17-1820.7.2019 09:30T14 Oulunsalo KK KenttäJoMa punainenAA3-14näytä
D-tytöt kilpasarjaVälierä A1-B2/A320.7.2019 09:30T11 Lintula1, ParkkipaikkaPeKiKeki D1-tytöt4-18näytä
D-tytöt pelisarjaLoppulohko W (53-59)20.7.2019 09:30T20 Metsokangas (KR)Kipa Tahko Yellow7-13näytä
D-tytöt pelisarjaPelisarja pronssiottelu: Sijoitus 23-2420.7.2019 09:30T13 Niittyaro, TakakenttäVe-Vi-PesisLippo sininen14-5näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 29-3020.7.2019 09:30T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR)IK-06PiKi-Pesis8-7näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 35-3620.7.2019 09:30T17 Normaalikoulu2 (KR)OuHuMyVe -06-0710-11näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 41-4220.7.2019 09:30T18 Pateniemi (KR)YKSoJy6-8näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 47-4820.7.2019 09:30T19 Talvikkipuisto (KR)YPJ D-tytötNipe d-tytöt6-5näytä
D-pojat kilpasarjaLoppulohko Z (23-25)20.7.2019 09:30P4 KiiminkiHalToJoKo juniorit D-pojat4-4näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 7-820.7.2019 09:30P3 StadionAA-06JoMa 113-6näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 13-1420.7.2019 09:30P2 Niittyaro 2, (Keski)Ylivieskan KuulaKaMa D-pojat4-2näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 19-2020.7.2019 09:30P1 Niittyaro1 (parkkipaikka)SiKiLippo Jr Valkoinen3-10näytä
D-pojat pelisarjaVälierät20.7.2019 09:30P5 KelloYPJPöU D-pojat5-8
D-pojat pelisarjaLoppusarja W (58-62)20.7.2019 09:30P22 Haapalehto HiekkaSoJy oranssiUPV7-5näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 34-3520.7.2019 09:30P8 Hovisuo (KR)Lajy D-pojatManse 068-4näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 40-4120.7.2019 09:30P9 Hiukkavaara (KR)Kiri WhiteJoMa3-4näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 46-4720.7.2019 09:30P10 Laivakangas (KR)Vaasan Maila D-pojatSiiPe7-12näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 52-5320.7.2019 09:30P21 Normaalikoulu 1 (KR)IiUPattU D-pojat8-2näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 5-620.7.2019 10:30T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä)VM oranssiPesäkarhut D-punaiset9-10näytä
D-tytöt kilpasarjaSijoitus 11-1220.7.2019 10:30T12 Lintula 2, TakakenttäRoihuSiki Dt-056-16näytä
D-tytöt pelisarjaPelisarja finaali: Sijoitus 21-2220.7.2019 10:30T13 Niittyaro, TakakenttäManse PPLp D-tytöt3-9näytä
D-tytöt pelisarjaLoppulohko W (53-59)20.7.2019 10:30T20 Metsokangas (KR)VM sininenSiki Dt0610-1näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 27-2820.7.2019 10:30T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR)Lajy D-tytötKirittäret D-tytöt10-7näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 33-3420.7.2019 10:30T17 Normaalikoulu2 (KR)Keki D2-tytötTyTe Dt3-4näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 39-4020.7.2019 10:30T18 Pateniemi (KR)ViPa DtEspoon Pesis D-tytöt10-7näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 45-4620.7.2019 10:30T19 Talvikkipuisto (KR)KPK DtIk0518-7näytä
D-tytöt pelisarjaSijoitus 51-5220.7.2019 10:30T14 Oulunsalo KK KenttäVirkiä valkoinenPesäkarhut d-valkoiset 17-14näytä
D-pojat kilpasarjaLoppulohko Z (23-25)20.7.2019 10:30P4 KiiminkiJoKo juniorit D-pojatJoMa 26-1näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 5-620.7.2019 10:30P3 StadionKeKi WhiteKPL Yellow5-10näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 11-1220.7.2019 10:30P2 Niittyaro 2, (Keski)Manse PPUPV Dp2-5näytä
D-pojat kilpasarjaSijoitus 17-1820.7.2019 10:30P1 Niittyaro1 (parkkipaikka)Hyvinkään Tahko YellowViVe6-4näytä
D-pojat pelisarjaLoppusarja W (58-62)20.7.2019 10:30P22 Haapalehto HiekkaOuHuPuPe5-3näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 30-3120.7.2019 10:30P5 KelloKoU DNipe kelt.8-11näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 32-3320.7.2019 10:30P8 Hovisuo (KR)Ysit/IPVKPL E10-3näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 38-3920.7.2019 10:30P9 Hiukkavaara (KR)SMJ D-p. valkoinenRoihu DP10-0näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 44-4520.7.2019 10:30P10 Laivakangas (KR)KiPe06KPL Black11-4näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 50-5120.7.2019 10:30P21 Normaalikoulu 1 (KR)Sudet -05Ylivieskan Kuula5-6näytä
D-tytöt pelisarjaLoppulohko W (53-59)20.7.2019 11:30T20 Metsokangas (KR)JoMa mustaHämeenkyrön Räpsä D-tytöt2-29näytä
D-pojat pelisarjaSijoitus 56-5720.7.2019 11:30P8 Hovisuo (KR)KeKi BlueTuPe D-pjat4-24näytä
D-tytöt kilpasarjaPronssiottelu20.7.2019 12:30T13 Niittyaro, TakakenttäHPPeKi8-12näytä
D-pojat kilpasarjaPronssiottelu20.7.2019 13:00P3 StadionHPHP-K20-1näytä
D-pojat pelisarjaPelisarja pronssiottelu: Sijoitus 28-2920.7.2019 13:00P1 Niittyaro1 (parkkipaikka)AA D keltainen -05YPJ1-8näytä
D-tytöt kilpasarjaFinaali20.7.2019 14:00T13 Niittyaro, TakakenttäFera D1Keki D1-tytöt7-11näytä
D-pojat kilpasarjaFinaali20.7.2019 14:30P3 StadionSoJy violettiSMJ musta8-9näytä
D-pojat pelisarjaPelisarja Finaali: Sijoitus 26-2720.7.2019 14:30P1 Niittyaro1 (parkkipaikka)SMJ punainenPöU D-pojat4-3näytä