Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 12:30Liuhtari 1APVUPV F-10-tytöt3-10näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 12:30Liuhtari 2AASMJ T098-8näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 12:30Liuhtari 3ViVePesäkarhut F10-Tytöt6-5näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 12:30Pisko 2MansePP F-pojatSMJ P09 Rojo6-16näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 12:30Pisko 1SMJ P09 BlancoViVe13-4näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 12:30Liuhtari 4Pesäkarhut G11-tytötVirkiä26-4näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 12:30PouttuFeran G1Ha-Jy G-tytöt16-6näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 12:30AlanurmoPesäkarhut G12SMJ T12 punaiset8-6näytä
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 13:30Liuhtari 1MansePP FPesäkarhut F09-tytöt3-11näytä
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 13:30Liuhtari 4Räpsä F-tytötÄhtU F-Tytöt11-12näytä
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 13:30AlanurmoMJ F2SMJ T107-10näytä
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 13:30PouttuPomPy F-TytötVirkiä Sininen8-12näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 13:30Pisko 2AA keltainenPesäkarhut F-096-8näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 13:30Pisko 1Kama 1Pesäkarhut F-10 6-8näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 13:30Liuhtari 2SMJ G-tytöt-11Fera G2-tytöt15-5näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 13:30Liuhtari 3MJ G-tytötSMJ T12 mustat4-9näytä
G-pienpeliPienpeli7.6.2019 13:30HaapakoskiSMJ GtMJ G-tytöt22-15näytä
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 14:30Liuhtari 2MJ F1UP-V F097-8näytä
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 14:30Liuhtari 3Fera FIK5-10näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 14:30Liuhtari 4Virkiä ValkoinenAPV14-9näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 14:30Pisko 1KoU F-pojat Virkiä 11-8näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 14:30Pisko 2YK-VPesäkarhut9-11näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 14:30Liuhtari 1Lave F joukkue SMJ P108-20näytä
G-pojat G-pojat7.6.2019 14:30AlanurmoSMJ 11 MustaViVe17-4näytä
G-pojat G-pojat7.6.2019 14:30PouttuKaMa G-PojatSMJ 11 Punainen6-9näytä
G-pienpeliPienpeli7.6.2019 14:30HaapakoskiSMJ P11Pesäkarhut G-pojat16-12näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 15:30Pisko 2Pesäkarhut F-09SMJ P09 Blanco6-7näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 15:30Pisko 1ViVeMansePP F-pojat8-9näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 15:30Liuhtari 1SMJ T12 punaisetFera G2-tytöt8-10näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 15:30AlanurmoFeran G1MJ G-tytöt9-5näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 15:30Liuhtari 3Pesäkarhut G11-tytötSMJ T12 mustat16-3näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 15:30Liuhtari 2SMJ G-tytöt-11Virkiä15-5näytä
G-pojat G-pojat7.6.2019 15:30Liuhtari 4KoU G-pojatSMJ P129-9näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 16:30Liuhtari 1Virkiä ValkoinenViVe2-7näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 16:30Liuhtari 3SMJ T09UPV F-10-tytöt7-2näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 16:30Liuhtari 2AAPesäkarhut F10-Tytöt
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 16:30Liuhtari 4AA keltainenPesäkarhut F-10
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 16:30Pisko 2SMJ P09 RojoKama 14-0näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 16:30Pisko 1VM F-pojatYK-V0-2näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 16:30PouttuHa-Jy G-tytötPesäkarhut G121-0näytä
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 17:30Liuhtari 3Fera FMansePP F
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 17:30Liuhtari 1UP-V F09IK
F-tytöt kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 17:30Liuhtari 2MJ F1Pesäkarhut F09-tytöt
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 17:30Pisko 2ÄhtU F-TytötPomPy F-Tytöt
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 17:30Pisko 1SMJ T10Virkiä Sininen
G-pojat G-pojat7.6.2019 17:30AlanurmoViVeKoU G-pojat4-4näytä
G-pojat G-pojat7.6.2019 17:30Liuhtari 4KaMa G-PojatSMJ 11 Musta
G-pojat G-pojat7.6.2019 17:30PouttuSMJ 11 PunainenSMJ P1214-4
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 18:30Liuhtari 2APVSMJ T093-13näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 18:30Liuhtari 3Pesäkarhut F10-TytötUPV F-10-tytöt3-8näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 18:30Pisko 1Lave F joukkue VM F-pojat9-5näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 18:30Pisko 2KoU F-pojat SMJ P1019-3näytä
F-pojat pelisarjaAlkulohko7.6.2019 18:30Liuhtari 1Virkiä Pesäkarhut14-8näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 18:30PouttuMJ G-tytötSMJ T12 punaiset4-9näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 18:30Liuhtari 4SMJ T12 mustatFera G2-tytöt8-16näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 18:30AlanurmoFeran G1Pesäkarhut G11-tytöt4-16näytä
G-pienpeliPienpeli7.6.2019 18:30HaapakoskiMJ G-tytötSMJ P118-14näytä
F-tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 19:30Liuhtari 3Virkiä ValkoinenAA10-8näytä
F-tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 19:30Liuhtari 4MJ F2Räpsä F-tytöt4-10näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 19:30Liuhtari 1ViVeKama 111-6näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 19:30Pisko 1MansePP F-pojatSMJ P09 Blanco2-13näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 19:30Pisko 2Pesäkarhut F-09Pesäkarhut F-10 11-4näytä
F-pojat kilpasarjaKilpasarja7.6.2019 19:30Liuhtari 2SMJ P09 RojoAA keltainen17-6näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 19:30AlanurmoPesäkarhut G12SMJ G-tytöt-114-21näytä
G-tytöt G-tytöt7.6.2019 19:30PouttuVirkiäHa-Jy G-tytöt9-9näytä
G-pienpeliPienpeli7.6.2019 19:30HaapakoskiSMJ GtPesäkarhut G-pojat12-8näytä