E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | LMV E-tytöt | EuVe E-tytöt | 8-8 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Tahko Yellow | Likkahukat 08 | 10-4 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | KK-V | Roihu White | 20-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | ViPa ET | LPjr | 9-3 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | RuoPi E-tytöt | SiiPe Keltaiset | 15-1 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | APV E-tytöt | Fera E2 | 10-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | M | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | IPV | Roihu E-pojat | 2-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | M | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | KäKa | Pesä-Kiilat | 4-8 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | JoMa pun | Kipe06 E-junnut | 6-5 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | Pyry-Pesis | HP E-peli | 4-15 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | Sudet-08 | JaJa - E | 9-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | Ouhu | SMJ valkoinen | 12-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Räpsä | Virkiä Valkoinen | 6-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | MJ E-tytöt | IK | 7-9 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | NJ | Pesäkarhut E-08 Susset | 14-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | AA | KöLa -07 | 9-4 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | Jana ET | Kirittäret | 23-2 | näytä |
E-pojat pelisarja | I | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | EuVe E | AA-08 | 9-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | J | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | Kepe | SMJ P08 Valkoinen | 7-8 | näytä |
E-pojat pelisarja | K | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IiU E-junnut | Kipa-90 | 2-18 | näytä |
E-pojat pelisarja | L | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | SMJ P07 Musta | KoU E | 7-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | N | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | KPL E YELLOW | TuPe E-pojat | 7-4 | näytä |
E-pojat pelisarja | O | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | KaMa08 | ULPO | 8-8 | näytä |
E-pojat pelisarja | P | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | Siipe EP | KeKi E1 | 6-13 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | HP oranssit | Joma | 9-10 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | ViU | Puhti | 11-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | SuPo E-tytöt | ILU | 11-13 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Simon Kiri E-tytöt | Ysit/Pohti | 9-10 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | LaJy E2 | Pattu E07 tytöt | 8-10 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | IPV, E-tytöt | Pattu Pinkit | 7-13 | näytä |
E-pojat pelisarja | I | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | SiKi E-pojat | Lippo sininen | 9-3 | näytä |
E-pojat pelisarja | J | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | LMV | KPL E BLACK | 7-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | K | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | Nj07 | Lajy E-pojat | 9-10 | näytä |
E-pojat pelisarja | L | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Kiri | SMJ P08 Musta | 6-9 | näytä |
E-pojat pelisarja | N | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | SoJy violetti | Espoon Pesis White | 7-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | O | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | HuVe | Espoon Pesis Blue | 10-9 | näytä |
E-pojat pelisarja | P | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | PuPe keltainen | PKP | 14-8 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | SiiPe Mustat | Fera E1 | 1-25 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | LaJy E1 | Pesäkarhut E-08 Milet | 20-0 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | KIPA-90 | Ouhu | 6-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Räpsä | SoJy | 14-3 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | KPK | MJ E-tytöt | 9-8 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | KaMa E07 | IPV | 26-2 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | JoKo juniorit E-pojat | JoMa | 4-2 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | Kipe06 E-junnut | HP E-peli | 7-9 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 13:30 | KENTTÄ 22 | Leppävaara B | HP-K | Pesäkarhut E-08 Susset | 17-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 13:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | Sievin sisu | KöLa -07 | 6-13 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 13:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | Fera E2 | Kirittäret | 9-10 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Virkiä sininen | Lippo E-tytöt | 10-9 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | KeKi E-tytöt | Manse E07T | 9-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | SMJ valkoinen | Joma | 8-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Virkiä Valkoinen | ViU | 3-11 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | IK | ILU | 12-13 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | PuPe Mustat | KPL E | 3-13 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | PattU Juniorit | Tahko E- Pojat | 4-4 | näytä |
E-pojat pelisarja | I | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | AA-08 | Lippo sininen | 12-10 | näytä |
E-pojat pelisarja | K | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Lajy E-pojat | Kipa-90 | 7-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | N | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | Espoon Pesis White | TuPe E-pojat | 6-9 | näytä |
E-pojat pelisarja | O | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | Espoon Pesis Blue | ULPO | 9-4 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | SuPo E-pojat | JaJa - E | 5-9 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 14:30 | KENTTÄ 22 | Leppävaara B | Ysit/Pohti | NJ | 5-14 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 14:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | AA | LaJy E2 | 8-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 14:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | APV E-tytöt | IPV, E-tytöt | 15-2 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | OsVa ET | Tahko Brown | 14-2 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Roihu Blue | TyTe | 10-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | HP oranssit | 10-9 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Likkahukat 08 | Puhti | 10-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | SuPo E-tytöt | KK-V | 16-12 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | Manse PP E07-pojat | Lippo valkoinen | 0-20 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | SMJ P07 Punainen | SoJy oranssi | 0-14 | näytä |
E-pojat pelisarja | I | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | EuVe E | SiKi E-pojat | 8-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | K | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Nj07 | IiU E-junnut | 20-8 | näytä |
E-pojat pelisarja | N | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | SoJy violetti | KPL E YELLOW | 5-7 | näytä |
E-pojat pelisarja | O | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | HuVe | KaMa08 | 9-10 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | JoMa pun | Pyry-Pesis | 6-8 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 15:30 | KENTTÄ 22 | Leppävaara B | LPjr | Simon Kiri E-tytöt | 13-9 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 15:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | Pattu E07 tytöt | SiiPe Keltaiset | 12-2 | näytä |
E-tytöt pelisarja | F | 3.7.2019 15:30 | KENTTÄ 24 | Laaksolahti B | Jana ET | Pattu Pinkit | 9-8 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | SMJ musta | HP mustat | 2-25 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | Pesäkarhut E07 | SMJ punainen | 6-5 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | SuPo E-tytöt | IK | 7-21 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | AA-07P | Hml Paukku E-p | 8-2 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | HP-K | HP E-pojat | 1-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | J | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | KPL E BLACK | SMJ P08 Valkoinen | 6-5 | näytä |
E-pojat pelisarja | L | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | SMJ P08 Musta | KoU E | 9-13 | näytä |
E-pojat pelisarja | P | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | PKP | KeKi E1 | 3-10 | näytä |
E-pojat pelisarja | P | 3.7.2019 16:00 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | PuPe keltainen | Siipe EP | 5-5 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Pesäkarhut E-08 Milet | Virkiä sininen | 0-14 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | KIPA-90 | LMV E-tytöt | 4-18 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | SoJy | Tahko Yellow | 13-14 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | KPK | Roihu White | 18-2 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 22 | Leppävaara B | ViPa ET | HP-K | 9-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | RuoPi E-tytöt | Sievin sisu | 11-2 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | KPL E | IPV | 10-0 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | JoKo juniorit E-pojat | PattU Juniorit | 25-3 | näytä |
E-pojat pelisarja | J | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | LMV | Kepe | 8-9 | näytä |
E-pojat pelisarja | L | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Kiri | SMJ P07 Musta | 4-10 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | SuPo E-pojat | Sudet-08 | 8-7 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 16 | Tackla A | OsVa ET | SMJ punainen | 6-5 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | Fera E1 | KeKi E-tytöt | 12-4 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Roihu Blue | SMJ musta | 5-16 | näytä |
E-tytöt pelisarja | A | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | Joma | 6-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja | B | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | ViU | Likkahukat 08 | 9-3 | näytä |
E-tytöt pelisarja | C | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | ILU | KK-V | 5-13 | näytä |
E-tytöt pelisarja | D | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 22 | Leppävaara B | Ysit/Pohti | LPjr | 8-6 | näytä |
E-tytöt pelisarja | E | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | SiiPe Keltaiset | LaJy E2 | 5-14 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | Manse PP E07-pojat | AA-07P | 6-4 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | SoJy oranssi | HP E-pojat | 18-0 | näytä |
E-pojat pelisarja | M | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | Pesä-Kiilat | Roihu E-pojat | 12-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | M | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | KäKa | IPV | 9-6 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | Kipe06 E-junnut | Pyry-Pesis | 13-7 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | TyTe | HP mustat | 1-22 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | A | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | LaJy E1 | Lippo E-tytöt | 11-1 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 16 | Tackla A | Pesäkarhut E07 | Tahko Brown | 10-1 | näytä |
E-tytöt kilpasarja | B | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 17 | Tackla B | Manse E07T | SiiPe Mustat | 8-2 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | PuPe Mustat | KaMa E07 | 2-10 | näytä |
E-pojat kilpasarja | A | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | Lippo valkoinen | Hml Paukku E-p | 12-3 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | SMJ P07 Punainen | HP-K | 7-10 | näytä |
E-pojat kilpasarja | B | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | JoMa | Tahko E- Pojat | 4-1 | näytä |
E-pojat pelisarja | Q | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | JoMa pun | HP E-peli | 10-7 | näytä |