Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E-tytöt kilpasarjaB1.7.2019 13:30KENTTÄ 17 | Tackla BSMJ punainenFera E12-15näytä
E-tytöt kilpasarjaA1.7.2019 13:30KENTTÄ 16 | Tackla APesäkarhut E-08 MiletSMJ musta1-21näytä
E-tytöt pelisarjaA1.7.2019 13:30KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto ALMV E-tytötSMJ valkoinen10-6näytä
E-tytöt pelisarjaB1.7.2019 13:30KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto BTahko YellowVirkiä Valkoinen12-11näytä
E-tytöt pelisarjaC1.7.2019 13:30KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto CRoihu WhiteIK8-12näytä
E-pojat kilpasarjaA1.7.2019 13:30KENTTÄ 01 | Cuuma AIPVAA-07P7-3näytä
E-pojat kilpasarjaB1.7.2019 13:30KENTTÄ 02 | Cuuma BHP E-pojatJoKo juniorit E-pojat1-24näytä
E-pojat pelisarjaA1.7.2019 13:30KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäEuVe ELMV7-7näytä
E-pojat pelisarjaC1.7.2019 13:30KENTTÄ 03 | Cuuma CIPVJaJa - E13-12näytä
E-pojat pelisarjaE1.7.2019 13:30KENTTÄ 05 | Keski-Espoo AHuVeKipe06 E-junnut10-6näytä
E-pojat pelisarjaG1.7.2019 13:30KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttäKaMa08Pyry-Pesis12-4näytä
E-tytöt kilpasarjaA1.7.2019 14:30KENTTÄ 16 | Tackla AHP mustatLaJy E111-4näytä
E-tytöt kilpasarjaB1.7.2019 14:30KENTTÄ 17 | Tackla BTahko BrownManse E07T3-18näytä
E-tytöt pelisarjaA1.7.2019 14:30KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto AJomaKIPA-908-3näytä
E-tytöt pelisarjaB1.7.2019 14:30KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto BSoJyViU9-10näytä
E-tytöt pelisarjaC1.7.2019 14:30KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto CILUKPK6-15näytä
E-tytöt pelisarjaD1.7.2019 14:30KENTTÄ 15 | Tapion kenttäNJViPa ET9-7näytä
E-tytöt pelisarjaE1.7.2019 14:30KENTTÄ 23 | Laaksolahti ARuoPi E-tytötAA6-10näytä
E-tytöt pelisarjaF1.7.2019 14:30KENTTÄ 24 | Laaksolahti BAPV E-tytötJana ET8-16näytä
E-pojat kilpasarjaA1.7.2019 14:30KENTTÄ 01 | Cuuma AHml Paukku E-pKaMa E074-6näytä
E-pojat kilpasarjaB1.7.2019 14:30KENTTÄ 02 | Cuuma BSMJ P07 PunainenTahko E- Pojat18-4näytä
E-pojat pelisarjaB1.7.2019 14:30KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäEspoon Pesis WhiteKPL E BLACK5-15
E-pojat pelisarjaD1.7.2019 14:30KENTTÄ 03 | Cuuma CSMJ P08 ValkoinenTuPe E-pojat13-9näytä
E-pojat pelisarjaF1.7.2019 14:30KENTTÄ 05 | Keski-Espoo AEspoon Pesis BlueLajy E-pojat3-7näytä
E-pojat pelisarjaH1.7.2019 14:30KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttäULPOHP E-peli16-8näytä
E-tytöt kilpasarjaA1.7.2019 15:30KENTTÄ 16 | Tackla ARoihu BlueVirkiä sininen7-6näytä
E-tytöt pelisarjaB1.7.2019 15:30KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto BPuhtiRäpsä7-16näytä
E-tytöt pelisarjaC1.7.2019 15:30KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto CMJ E-tytötSuPo E-tytöt14-13näytä
E-tytöt pelisarjaD1.7.2019 15:30KENTTÄ 15 | Tapion kenttäYsit/PohtiHP-K12-14näytä
E-tytöt pelisarjaE1.7.2019 15:30KENTTÄ 23 | Laaksolahti ALaJy E2Sievin sisu21-14näytä
E-tytöt pelisarjaF1.7.2019 15:30KENTTÄ 24 | Laaksolahti BIPV, E-tytötKirittäret12-14näytä
E-pojat kilpasarjaA1.7.2019 15:30KENTTÄ 01 | Cuuma AKPL EManse PP E07-pojat7-3näytä
E-pojat kilpasarjaB1.7.2019 15:30KENTTÄ 02 | Cuuma BHP-KJoMa2-6näytä
E-pojat pelisarjaA1.7.2019 15:30KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäSuPo E-pojatKäKa8-17näytä
E-pojat pelisarjaC1.7.2019 15:30KENTTÄ 03 | Cuuma CKepeKPL E YELLOW18-7näytä
E-pojat pelisarjaE1.7.2019 15:30KENTTÄ 05 | Keski-Espoo AKiriNj075-6näytä
E-pojat pelisarjaG1.7.2019 15:30KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttäSiipe EPSMJ P07 Musta4-13näytä
E-pojat pelisarjaB1.7.2019 16:30KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäSudet-08AA-081-17näytä
E-pojat pelisarjaD1.7.2019 16:30KENTTÄ 03 | Cuuma CJoMa punRoihu E-pojat5-8näytä
E-pojat pelisarjaF1.7.2019 16:30KENTTÄ 05 | Keski-Espoo APKPSMJ P08 Musta5-25näytä
E-tytöt kilpasarjaB1.7.2019 18:00KENTTÄ 17 | Tackla BKeKi E-tytötOsVa ET5-6näytä
E-tytöt kilpasarjaA1.7.2019 18:00KENTTÄ 16 | Tackla ALippo E-tytöt TyTe7-6näytä
E-tytöt pelisarjaA1.7.2019 18:00KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto ASMJ valkoinenEuVe E-tytöt7-11näytä
E-tytöt pelisarjaD1.7.2019 18:00KENTTÄ 15 | Tapion kenttäPesäkarhut E-08 SussetSimon Kiri E-tytöt13-12näytä
E-pojat kilpasarjaA1.7.2019 18:00KENTTÄ 01 | Cuuma ALippo valkoinenPuPe Mustat10-3näytä
E-pojat kilpasarjaB1.7.2019 18:00KENTTÄ 02 | Cuuma BPattU JunioritSoJy oranssi2-8näytä
E-tytöt kilpasarjaB1.7.2019 19:00KENTTÄ 15 | Tapion kenttäPesäkarhut E07SiiPe Mustat23-3näytä
E-tytöt pelisarjaB1.7.2019 19:00KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto AVirkiä ValkoinenLikkahukat 088-5näytä
E-tytöt pelisarjaD1.7.2019 19:00KENTTÄ 16 | Tackla ALPjrNJ10-17näytä
E-tytöt pelisarjaE1.7.2019 19:00KENTTÄ 17 | Tackla BKöLa -07Pattu E07 tytöt7-8näytä
E-pojat pelisarjaA1.7.2019 19:00KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäLMVSoJy violetti11-3näytä
E-pojat pelisarjaC1.7.2019 19:00KENTTÄ 03 | Cuuma CSiKi E-pojatIPV6-5näytä
E-pojat pelisarjaG1.7.2019 19:00KENTTÄ 01 | Cuuma AIiU E-junnutKaMa0813-5näytä
E-pojat pelisarjaH1.7.2019 19:00KENTTÄ 02 | Cuuma BKipa-90KoU E7-9näytä
E-tytöt pelisarjaA1.7.2019 20:00KENTTÄ 15 | Tapion kenttäOuhuHP oranssit14-4näytä
E-tytöt pelisarjaC1.7.2019 20:00KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto AIKKK-V19-8näytä
E-tytöt pelisarjaE1.7.2019 20:00KENTTÄ 16 | Tackla ASiiPe KeltaisetAA5-12näytä
E-tytöt pelisarjaF1.7.2019 20:00KENTTÄ 17 | Tackla BPattu PinkitFera E27-8näytä
E-pojat pelisarjaB1.7.2019 20:00KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttäEspoon Pesis WhitePesä-Kiilat7-9näytä
E-pojat pelisarjaD1.7.2019 20:00KENTTÄ 03 | Cuuma CLippo sininenSMJ P08 Valkoinen5-5näytä
E-pojat pelisarjaE1.7.2019 20:00KENTTÄ 02 | Cuuma BPuPe keltainenKipe06 E-junnut9-8näytä
E-pojat pelisarjaH1.7.2019 20:00KENTTÄ 01 | Cuuma AHP E-peliKeKi E12-8näytä