Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
D- tytöt pelisarjaLohko B17.7.2018 13:3018 Ikuri 1Joko Pompy 3-7näytä
D- tytöt pelisarjaLohko C17.7.2018 13:3023 LielahtiFera 2Jana 18-6näytä
D- tytöt pelisarjaLohko D17.7.2018 13:3014 Messukylä 2Tahko 05Pesäkarhut Valkoiset20-2näytä
D- pojat kilpasarjaLohko A17.7.2018 14:3001 Kauppi 1LoimaaKaMa -04 4-13näytä
D- pojat kilpasarjaLohko B17.7.2018 14:3003 Kauppi 3SMJ P04JoKo 5-1näytä
D- pojat kilpasarjaLohko C17.7.2018 14:3024 RantaperkiöSMJ P05 MustaTahko Brown3-1
D- pojat kilpasarjaLohko D17.7.2018 14:3022 PyynikkiKaMa -05Manse PP 04-053-11näytä
D- pojat pelisarjaLohko A17.7.2018 14:3004 Kauppi 4Manse PP punainenEspoo White3-17näytä
D- pojat pelisarjaLohko B17.7.2018 14:3009 Ahvenisjärvi 1KeVaManse PP 04-054-8näytä
D- pojat pelisarjaLohko C17.7.2018 14:3006 Sorsapuisto 1Espoo BlueKöla-0511-9näytä
D- pojat pelisarjaLohko D17.7.2018 14:3005 Kaupin vesitorniUP-V 05PöU 8-9näytä
D- pojat pelisarjaLohko E17.7.2018 14:3002 Kauppi 2UP-V 04HuVe 5-3näytä
D- pojat pelisarjaLohko F17.7.2018 14:3011 KuusikkopuistoRoihuSMJ P05 Punainen6-6näytä
D- pojat pelisarjaLohko G17.7.2018 14:3017 TipotieEuVe LMV/KiPe066-5näytä
D- pojat pelisarjaLohko H17.7.2018 14:3012 MäkipuistoYPAKipe06Whites0-22näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A17.7.2018 14:3016 TahmelaPesäkarhut punaisetRoihu 16-3näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B17.7.2018 14:3007 Sorsapuisto 2LaJyNJ-0416-5näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko C17.7.2018 14:3025 VehmainenPesäkarhut mustat RÄPSÄ-040-17näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko D17.7.2018 14:3010 Ahvenisjärvi 2MJ-1Ruopi Mustat11-7näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A17.7.2018 14:3023 LielahtiEspoo BlueLoimaa6-16näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A17.7.2018 14:3020 Lentävänniemi 1KirittäretKöLa / Maju 210-10näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B17.7.2018 14:3018 Ikuri 1Ruopi ValkoisetVirkiä7-10näytä
D- tytöt pelisarjaLohko C17.7.2018 14:3013 Messukylä 1KK-V LMV 13-6näytä
D- tytöt pelisarjaLohko D17.7.2018 14:3014 Messukylä 2SMJ punainenEspoo White6-16näytä
D- pojat kilpasarjaLohko A17.7.2018 15:3001 Kauppi 1Kipa-90LMV0-3näytä
D- pojat kilpasarjaLohko B17.7.2018 15:3003 Kauppi 3KäKaAlajärven Ankkurit 041-4näytä
D- pojat kilpasarjaLohko C17.7.2018 15:3024 RantaperkiöYK punaisetKoU11-12näytä
D- pojat kilpasarjaLohko D17.7.2018 15:3022 PyynikkiIPVKiri Blue4-7näytä
D- pojat pelisarjaLohko A17.7.2018 15:3004 Kauppi 4RP-AhtoJoMa1-6näytä
D- pojat pelisarjaLohko B17.7.2018 15:3009 Ahvenisjärvi 1PK-PYPJ1-6näytä
D- pojat pelisarjaLohko C17.7.2018 15:3006 Sorsapuisto 1VM IPV-NAPA21-6näytä
D- pojat pelisarjaLohko D17.7.2018 15:3005 Kaupin vesitorniTahko YellowPuPe9-4näytä
D- pojat pelisarjaLohko E17.7.2018 15:3002 Kauppi 2Kiri WhiteKPL E5-15näytä
D- pojat pelisarjaLohko F17.7.2018 15:3011 KuusikkopuistoYK keltaisetKPL Yellow8-7näytä
D- pojat pelisarjaLohko G17.7.2018 15:3017 TipotieHPOuHu6-5näytä
D- pojat pelisarjaLohko H17.7.2018 15:3012 MäkipuistoYK-VHP-K 060-20näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A17.7.2018 15:3016 TahmelaSMJ MustaVePe3-14näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B17.7.2018 15:3007 Sorsapuisto 2SoJyHP11-6näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko C17.7.2018 15:3025 VehmainenTahko 04KaKa3-5näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko D17.7.2018 15:3010 Ahvenisjärvi 2VM sininenFera 17-7näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A17.7.2018 15:3020 Lentävänniemi 1Puhti IK0513-2näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B17.7.2018 15:3023 LielahtiPattU 05Pilke/Sisu22-5näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B17.7.2018 15:3018 Ikuri 1ViPa ViVe3-12näytä
D- tytöt pelisarjaLohko C17.7.2018 15:3021 Lentävänniemi 2SiiPe KeltaisetAA7-8näytä
D- tytöt pelisarjaLohko D17.7.2018 15:3013 Messukylä 1Pesä Ysit SiKi 044-17näytä
D- tytöt pelisarjaLohko D17.7.2018 15:3014 Messukylä 2PuPeVM oranssi7-21näytä
D- pojat kilpasarjaLohko A17.7.2018 16:3001 Kauppi 1Lippo jrVive12-2näytä
D- pojat kilpasarjaLohko B17.7.2018 16:3003 Kauppi 3KeKi WhiteKPL Black1-7näytä
D- pojat kilpasarjaLohko C17.7.2018 16:3024 RantaperkiöHPSoJy violetti2-4
D- pojat kilpasarjaLohko D17.7.2018 16:3022 PyynikkiSiiPeIiU11-1näytä
D- pojat pelisarjaLohko A17.7.2018 16:3004 Kauppi 4Lippo jr sininenManse PP punainen7-7näytä
D- pojat pelisarjaLohko B17.7.2018 16:3009 Ahvenisjärvi 1KeVaPattU 5-7näytä
D- pojat pelisarjaLohko C17.7.2018 16:3006 Sorsapuisto 1OsVa Espoo Blue4-15näytä
D- pojat pelisarjaLohko D17.7.2018 16:3005 Kaupin vesitorniPöU SiKi6-7näytä
D- pojat pelisarjaLohko E17.7.2018 16:3002 Kauppi 2Mups UP-V 042-8näytä
D- pojat pelisarjaLohko F17.7.2018 16:3011 KuusikkopuistoKeKi BlueRoihu1-12näytä
D- pojat pelisarjaLohko G17.7.2018 16:3017 TipotieLMV/KiPe06SuRa21-0näytä
D- pojat pelisarjaLohko H17.7.2018 16:3012 MäkipuistoKipe06WhitesSoJy oranssi26-1näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A17.7.2018 16:3016 TahmelaKeki WhiteSiiPe Mustat10-7näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B17.7.2018 16:3007 Sorsapuisto 2Lippo ValkoinenYK1-16näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko C17.7.2018 16:3025 VehmainenJoma punainenPattu juniorit musta 3-15näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko D17.7.2018 16:3010 Ahvenisjärvi 2YPJ-04Hp-k12-5näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A17.7.2018 16:3013 Messukylä 1OuHu pesisSMJ Valkoinen7-3näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A17.7.2018 16:3020 Lentävänniemi 1Simon Kiri 05Joma musta14-1näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B17.7.2018 16:3018 Ikuri 1ILUJoko 11-2näytä
D- tytöt pelisarjaLohko C17.7.2018 16:3021 Lentävänniemi 2ViU Keki Blue14-7näytä
D- tytöt pelisarjaLohko C17.7.2018 16:3023 LielahtiOsVa-LippoFera 21-21
D- tytöt pelisarjaLohko D17.7.2018 16:3014 Messukylä 2KPK Pesäkarhut Valkoiset16-0näytä