G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 12:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | Fera | UP-V G-tytöt | 7-11 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 12:30 | Boccia-kenttä urheilukeskus | Pesäkarhut F09 tytöt | Virkiä valkoinen | 13-16 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 12:30 | Käppärän koulun kenttä | PomPy F-Tytöt | UP-V F-tytöt | 3-11 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko C | 15.6.2018 12:30 | Liisantorin hiekkakenttä | Pesäkarhut F-08 | IK F-tytöt valkoinen | 14-4 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko C | 15.6.2018 12:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | VM E-tytöt | Virkiä sininen | 13-8 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 12:30 | Toejoen koulun kenttä | Virkiä valkoinen | RuoPi | 20-8 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 12:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | MAJU D2 /KöLa | PomPy Dt | 7-4 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 12:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | UP-V / PomPy F-pojat | SMJ F Valkoinen | 9-7 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 12:30 | Kaarisillan koulun kenttä 2 | SMJ F Musta | Kama F-Pojat | 13-5 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 12:30 | Herralahden keinonurmi | UP-V D05 | AA-keltainen 05-06 | 8-1 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 12:30 | Ulvilan Automaatio Areena | UPV D04 | KaaRo | 3-12 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 13:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | Pesäkarhut | Virkiä | 3-27 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 13:30 | Boccia-kenttä urheilukeskus | Fera F1 | LP | 11-11 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 13:30 | Käppärän koulun kenttä | Virkiän sininen | Fera F2 | 16-7 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko C | 15.6.2018 13:30 | Liisantorin hiekkakenttä | MJ F-Tytöt | SMJ T09 | 14-15 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 13:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1 | Pesäkarhut E-07 | Manse PP E06 | 16-5 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 13:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | UP-V E-tytöt | Fera E2 | 2-19 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 13:30 | Uudenkoiviston koulun kenttä | SMJ T08 Musta | Fera E3 | 13-9 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko C | 15.6.2018 13:30 | Toejoen koulun kenttä | Lallit E-tytöt | AA Sininen | 8-14 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 13:30 | Urheilukeskus 2 | NJ-04 | Fera D1 | 2-22 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 13:30 | Urheilukeskus 3 | VM D-t | Pesäkarhut D-punaiset | 9-17 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 13:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | VäVi Fyrryttäret | Pesäkarhut D-Valkoiset | 11-5 | näytä |
G- pojat | G-pojat | 15.6.2018 13:30 | Vähärauman hiekkakenttä 2 | SMJ 10/11 musta | KOU G-pojat | 14-11 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 13:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | SMJ F Punainen | EuVe F | 3-6 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 13:30 | Kaarisillan koulun kenttä 2 | Yk-v | UP-V F-09 | 5-25 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 13:30 | Aravan hiekkakenttä | KaMa E06 | UP-V Punaiset | 10-2 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 13:30 | Herttuan hiekkakenttä | Jalasjärven Jalas | SMJ P06 | 8-6 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 13:30 | Erku-Areena | KaMa D-05 | KaMa -04 pojat | 1-9 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 13:30 | Herralahden keinonurmi | KolaDP | SMJ -05 Punainen | 3-11 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 13:30 | Ulvilan Automaatio Areena | Euve D-pojat | APV | 4-14 | näytä |
G- pienpelisarja | G-pienpelisarja | 15.6.2018 13:30 | Länsi-Porin monitoimikenttä | UP-V | Ha-Jy | 21-1 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 14:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | MJ G-tytöt | ÄhtU | 11-4 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 14:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1 | Fera E1 | MJ E06-07 | 23-0 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 14:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | SMJ E Punainen | Pesäkarhut E06 | 6-9 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 14:30 | Toejoen koulun kenttä | NJ E-tytöt | SMJ E Valkoinen | 14-6 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 14:30 | Uudenkoiviston koulun kenttä | Apv e-tytöt | Lujapesis E-tytöt | 39-3 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 14:30 | Urheilukeskus 2 | RÄPSÄ-04 | Pesäkarhut D-mustat | 22-1 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 14:30 | Urheilukeskus 3 | SMJ D-Musta | MJ-D1 | 7-12 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 14:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | Tahko DT05 | Fera D2 | 10-14 | näytä |
G- pojat | G-pojat | 15.6.2018 14:30 | Vähärauman hiekkakenttä 2 | Pesäkarhut G-pojat | KaMa G-pojat | 9-17 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 14:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | Jalas F-Junnut | Luja | 7-15 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 14:30 | Aravan hiekkakenttä | KaMaE07 | SMJ P06 | 7-23 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 14:30 | Herttuan hiekkakenttä | APV | Tahko E- Pojat | 12-5 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 14:30 | Erku-Areena | SMJ -05 Musta | AA D-pojat 04 | 7-5 | näytä |
G- pienpelisarja | G-pienpelisarja | 15.6.2018 14:30 | Länsi-Porin monitoimikenttä | KaMa G-pojat | Jalas G-junnut | 11-5 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 15:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | SMJ T-10 | Fera | 6-18 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 15:30 | Boccia-kenttä urheilukeskus | Apv F-tytöt | Pesäkarhut F09 tytöt | 11-15 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 15:30 | Käppärän koulun kenttä | IK f-tytöt sininen | PomPy F-Tytöt | 13-6 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko C | 15.6.2018 15:30 | Liisantorin hiekkakenttä | KöLa 08 | Pesäkarhut F-08 | 11-15 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 15:30 | Uudenkoiviston koulun kenttä | Fera E3 | AA Keltainen | 20-15 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko C | 15.6.2018 15:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | SMJ T08 Punainen | VM E-tytöt | 10-15 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 15:30 | Toejoen koulun kenttä | RuoPi | Peto06 | 6-10 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 15:30 | Urheilukeskus 2 | Fera D1 | IK05 | 16-1 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 15:30 | Urheilukeskus 3 | Pesäkarhut D-punaiset | Roihu D | 24-4 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 15:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | APV | SMJ D-Punainen | 9-6 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 15:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | UP-V / PomPy F-pojat | SMJ F Punainen | 8-12 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 15:30 | Kaarisillan koulun kenttä 2 | Köla-08 | SMJ F Musta | 6-27 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 15:30 | Aravan hiekkakenttä | AA-06 | Tahko E- Pojat | 5-9 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 15:30 | Herttuan hiekkakenttä | Vm E-pojat | NJ07 | 25-4 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 15:30 | Erku-Areena | KeKi | SMJ P04 | 2-2 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 15:30 | Herralahden keinonurmi | VM D-p | UP-V D05 | 8-4 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 15:30 | Ulvilan Automaatio Areena | kou | UPV D04 | 6-5 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 16:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | Virkiä | UP-V G-tytöt | 13-14 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 17:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | MJ G-tytöt | Pesäkarhut | 8-6 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 17:30 | Käppärän koulun kenttä | Virkiä valkoinen | Fera F1 | 14-9 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 17:30 | Liisantorin hiekkakenttä | UP-V F-tytöt | Virkiän sininen | 3-18 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko C | 15.6.2018 17:30 | Boccia-kenttä urheilukeskus | IK F-tytöt valkoinen | MJ F-Tytöt | 14-10 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 17:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1 | Manse PP E06 | Fera E1 | 4-8 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 17:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | Pesäkarhut E06 | UP-V E-tytöt | 21-1 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko C | 15.6.2018 17:30 | Toejoen koulun kenttä | Virkiä sininen | Lallit E-tytöt | 16-5 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 17:30 | Urheilukeskus 2 | Pesäkarhut D-mustat | NJ-04 | 14-10 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 17:30 | Urheilukeskus 3 | MJ-D1 | VM D-t | 31-6 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 17:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | Fera D2 | VäVi Fyrryttäret | 17-3 | näytä |
G- pojat | G-pojat | 15.6.2018 17:30 | Vähärauman hiekkakenttä 2 | KaMa G-pojat | SMJ 10/11 punainen | 14-8 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 17:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | SMJ F Valkoinen | Jalas F-Junnut | 13-9 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 17:30 | Kaarisillan koulun kenttä 2 | Kama F-Pojat | UP-V F-09 | 18-12 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 17:30 | Aravan hiekkakenttä | UP-V Punaiset | KaMaE07 | 1-11 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 17:30 | Herttuan hiekkakenttä | SMJ P06 | APV | 11-23 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 17:30 | Erku-Areena | SMJ -05 Musta | KaMa D-05 | 6-2 | näytä |
G- pienpelisarja | G-pienpelisarja | 15.6.2018 17:30 | Länsi-Porin monitoimikenttä | KaMa G-pojat | Ha-Jy | 10-4 | näytä |
G- tytöt | G-tytöt | 15.6.2018 18:30 | Vähärauman hiekkakenttä 1 | ÄhtU | SMJ T-10 | 8-7 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 18:30 | Käppärän koulun kenttä | LP | Apv F-tytöt | 8-13 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 18:30 | Liisantorin hiekkakenttä | Fera F2 | IK f-tytöt sininen | 4-16 | näytä |
F- tytöt | Alkusarja lohko C | 15.6.2018 18:30 | Boccia-kenttä urheilukeskus | SMJ T09 | KöLa 08 | 11-30 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 18:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1 | MJ E06-07 | Pesäkarhut E-07 | 1-14 | näytä |
E- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 18:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | Fera E2 | SMJ E Punainen | 1-5 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 18:30 | Uudenkoiviston koulun kenttä | Lujapesis E-tytöt | SMJ T08 Musta | 4-17 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 18:30 | Toejoen koulun kenttä | SMJ E Valkoinen | Virkiä valkoinen | 8-16 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko A | 15.6.2018 18:30 | Urheilukeskus 2 | IK05 | RÄPSÄ-04 | 6-18 | näytä |
D- tytöt kilpasarja | Lohko B | 15.6.2018 18:30 | Urheilukeskus 3 | Roihu D | SMJ D-Musta | 14-10 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 18:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | Pesäkarhut D-Valkoiset | Tahko DT05 | 2-19 | näytä |
G- pojat | G-pojat | 15.6.2018 18:30 | Vähärauman hiekkakenttä 2 | KOU G-pojat | Pesäkarhut G-pojat | 4-24 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 18:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | EuVe F | Luja | 18-9 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 18:30 | Kaarisillan koulun kenttä 2 | Yk-v | Köla-08 | 10-11 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 18:30 | Aravan hiekkakenttä | AA-06 | KaMa E06 | 18-2 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 18:30 | Herttuan hiekkakenttä | Vm E-pojat | Jalasjärven Jalas | 33-2 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 18:30 | Erku-Areena | SMJ P04 | KaMa -04 pojat | 3-6 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 18:30 | Herralahden keinonurmi | AA-keltainen 05-06 | KolaDP | 8-3 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 18:30 | Pihlavan hiekkakenttä | KaaRo | Euve D-pojat | 14-1 | näytä |
G- pienpelisarja | G-pienpelisarja | 15.6.2018 18:30 | Länsi-Porin monitoimikenttä | Jalas G-junnut | UP-V | 3-21 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko A | 15.6.2018 19:30 | Toejoen koulun kenttä | Peto06 | NJ E-tytöt | 16-7 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 19:30 | Uudenkoiviston koulun kenttä | AA Keltainen | Apv e-tytöt | 10-9 | näytä |
E- tytöt pelisarja | Lohko C | 15.6.2018 19:30 | Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2 | AA Sininen | SMJ T08 Punainen | 13-8 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 19:30 | Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi | SMJ D-Punainen | MAJU D2 /KöLa | 5-20 | näytä |
D- tytöt pelisarja | Lohko B | 15.6.2018 19:30 | Urheilukeskus 3 | PomPy Dt | APV | 18-4 | näytä |
F- pojat | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 19:30 | Kaarisillan koulun kenttä 1 | SMJ F Valkoinen | SMJ F Punainen | 7-12 | näytä |
E- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 19:30 | Aravan hiekkakenttä | SMJ P06 | Tahko E- Pojat | 5-6 | näytä |
E- pojat pelisarja | Alkusarja | 15.6.2018 19:30 | Herttuan hiekkakenttä | Tahko E- Pojat | NJ07 | 12-8 | näytä |
D- pojat kilpasarja | Alkusarja | 15.6.2018 19:30 | Erku-Areena | KeKi | AA D-pojat 04 | 8-1 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko A | 15.6.2018 19:30 | Herralahden keinonurmi | SMJ -05 Punainen | VM D-p | 0-13 | näytä |
D- pojat pelisarja | Alkusarja lohko B | 15.6.2018 19:30 | Pihlavan hiekkakenttä | APV | kou | 7-6 | näytä |