Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
G- tytötG-tytöt15.6.2018 12:30Vähärauman hiekkakenttä 1 FeraUP-V G-tytöt7-11näytä
F- tytöt Alkusarja lohko A15.6.2018 12:30Boccia-kenttä urheilukeskusPesäkarhut F09 tytötVirkiä valkoinen13-16näytä
F- tytöt Alkusarja lohko B15.6.2018 12:30Käppärän koulun kenttäPomPy F-TytötUP-V F-tytöt3-11näytä
F- tytöt Alkusarja lohko C15.6.2018 12:30Liisantorin hiekkakenttäPesäkarhut F-08IK F-tytöt valkoinen14-4näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C15.6.2018 12:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2VM E-tytötVirkiä sininen13-8näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 12:30Toejoen koulun kenttäVirkiä valkoinenRuoPi20-8näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 12:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi MAJU D2 /KöLaPomPy Dt7-4näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 12:30Kaarisillan koulun kenttä 1UP-V / PomPy F-pojatSMJ F Valkoinen9-7näytä
F- pojat Alkusarja lohko B15.6.2018 12:30Kaarisillan koulun kenttä 2SMJ F MustaKama F-Pojat13-5näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A15.6.2018 12:30Herralahden keinonurmiUP-V D05AA-keltainen 05-068-1näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B15.6.2018 12:30Ulvilan Automaatio AreenaUPV D04KaaRo3-12näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 13:30Vähärauman hiekkakenttä 1 PesäkarhutVirkiä3-27näytä
F- tytöt Alkusarja lohko A15.6.2018 13:30Boccia-kenttä urheilukeskusFera F1LP11-11näytä
F- tytöt Alkusarja lohko B15.6.2018 13:30Käppärän koulun kenttäVirkiän sininenFera F216-7näytä
F- tytöt Alkusarja lohko C15.6.2018 13:30Liisantorin hiekkakenttäMJ F-TytötSMJ T0914-15näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 13:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1Pesäkarhut E-07Manse PP E0616-5näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 13:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2UP-V E-tytötFera E22-19näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 13:30Uudenkoiviston koulun kenttäSMJ T08 MustaFera E313-9näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C15.6.2018 13:30Toejoen koulun kenttäLallit E-tytötAA Sininen8-14näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 13:30Urheilukeskus 2NJ-04Fera D12-22näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 13:30Urheilukeskus 3VM D-tPesäkarhut D-punaiset9-17näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 13:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi VäVi FyrryttäretPesäkarhut D-Valkoiset11-5näytä
G- pojatG-pojat15.6.2018 13:30Vähärauman hiekkakenttä 2SMJ 10/11 mustaKOU G-pojat14-11näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 13:30Kaarisillan koulun kenttä 1SMJ F PunainenEuVe F3-6näytä
F- pojat Alkusarja lohko B15.6.2018 13:30Kaarisillan koulun kenttä 2Yk-vUP-V F-095-25näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 13:30Aravan hiekkakenttäKaMa E06UP-V Punaiset10-2näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 13:30Herttuan hiekkakenttäJalasjärven JalasSMJ P068-6näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 13:30Erku-AreenaKaMa D-05KaMa -04 pojat1-9näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A15.6.2018 13:30Herralahden keinonurmiKolaDPSMJ -05 Punainen3-11näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B15.6.2018 13:30Ulvilan Automaatio AreenaEuve D-pojat APV4-14näytä
G- pienpelisarjaG-pienpelisarja15.6.2018 13:30Länsi-Porin monitoimikenttäUP-VHa-Jy21-1näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 14:30Vähärauman hiekkakenttä 1 MJ G-tytötÄhtU11-4näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 14:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1Fera E1MJ E06-0723-0näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 14:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2SMJ E PunainenPesäkarhut E066-9näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 14:30Uudenkoiviston koulun kenttäApv e-tytötLujapesis E-tytöt39-3näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 14:30Toejoen koulun kenttäNJ E-tytötSMJ E Valkoinen14-6näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 14:30Urheilukeskus 2RÄPSÄ-04Pesäkarhut D-mustat22-1näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 14:30Urheilukeskus 3SMJ D-MustaMJ-D17-12näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 14:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi Tahko DT05Fera D210-14näytä
G- pojatG-pojat15.6.2018 14:30Vähärauman hiekkakenttä 2Pesäkarhut G-pojatKaMa G-pojat9-17näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 14:30Kaarisillan koulun kenttä 1Jalas F-JunnutLuja7-15näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 14:30Aravan hiekkakenttäKaMaE07SMJ P067-23näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 14:30Herttuan hiekkakenttäAPV Tahko E- Pojat12-5näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 14:30Erku-AreenaSMJ -05 MustaAA D-pojat 047-5näytä
G- pienpelisarjaG-pienpelisarja15.6.2018 14:30Länsi-Porin monitoimikenttäKaMa G-pojatJalas G-junnut11-5näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 15:30Vähärauman hiekkakenttä 1 SMJ T-10Fera6-18näytä
F- tytöt Alkusarja lohko A15.6.2018 15:30Boccia-kenttä urheilukeskusApv F-tytötPesäkarhut F09 tytöt11-15näytä
F- tytöt Alkusarja lohko B15.6.2018 15:30Käppärän koulun kenttäIK f-tytöt sininen PomPy F-Tytöt13-6näytä
F- tytöt Alkusarja lohko C15.6.2018 15:30Liisantorin hiekkakenttäKöLa 08Pesäkarhut F-0811-15näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 15:30Toejoen koulun kenttäRuoPiPeto066-10näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 15:30Uudenkoiviston koulun kenttäFera E3AA Keltainen20-15näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C15.6.2018 15:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2SMJ T08 PunainenVM E-tytöt10-15näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 15:30Urheilukeskus 2Fera D1IK0516-1näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 15:30Urheilukeskus 3Pesäkarhut D-punaisetRoihu D24-4näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 15:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi APVSMJ D-Punainen9-6näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 15:30Kaarisillan koulun kenttä 1UP-V / PomPy F-pojatSMJ F Punainen8-12näytä
F- pojat Alkusarja lohko B15.6.2018 15:30Kaarisillan koulun kenttä 2Köla-08SMJ F Musta6-27näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 15:30Aravan hiekkakenttäAA-06Tahko E- Pojat5-9näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 15:30Herttuan hiekkakenttäVm E-pojatNJ0725-4näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 15:30Erku-AreenaKeKiSMJ P042-2näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A15.6.2018 15:30Herralahden keinonurmiVM D-pUP-V D058-4näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B15.6.2018 15:30Ulvilan Automaatio AreenakouUPV D046-5näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 16:30Vähärauman hiekkakenttä 1 VirkiäUP-V G-tytöt13-14näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 17:30Vähärauman hiekkakenttä 1 MJ G-tytötPesäkarhut8-6näytä
F- tytöt Alkusarja lohko A15.6.2018 17:30Käppärän koulun kenttäVirkiä valkoinenFera F114-9näytä
F- tytöt Alkusarja lohko B15.6.2018 17:30Liisantorin hiekkakenttäUP-V F-tytötVirkiän sininen3-18näytä
F- tytöt Alkusarja lohko C15.6.2018 17:30Boccia-kenttä urheilukeskusIK F-tytöt valkoinenMJ F-Tytöt14-10näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 17:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1Manse PP E06Fera E14-8näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 17:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2Pesäkarhut E06UP-V E-tytöt21-1näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C15.6.2018 17:30Toejoen koulun kenttäVirkiä sininenLallit E-tytöt16-5näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 17:30Urheilukeskus 2Pesäkarhut D-mustatNJ-0414-10näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 17:30Urheilukeskus 3MJ-D1VM D-t31-6näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 17:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi Fera D2VäVi Fyrryttäret17-3näytä
G- pojatG-pojat15.6.2018 17:30Vähärauman hiekkakenttä 2KaMa G-pojatSMJ 10/11 punainen14-8näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 17:30Kaarisillan koulun kenttä 1SMJ F ValkoinenJalas F-Junnut13-9näytä
F- pojat Alkusarja lohko B15.6.2018 17:30Kaarisillan koulun kenttä 2Kama F-PojatUP-V F-0918-12näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 17:30Aravan hiekkakenttäUP-V PunaisetKaMaE071-11näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 17:30Herttuan hiekkakenttäSMJ P06APV 11-23näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 17:30Erku-AreenaSMJ -05 MustaKaMa D-056-2näytä
G- pienpelisarjaG-pienpelisarja15.6.2018 17:30Länsi-Porin monitoimikenttäKaMa G-pojatHa-Jy10-4näytä
G- tytötG-tytöt15.6.2018 18:30Vähärauman hiekkakenttä 1 ÄhtUSMJ T-108-7näytä
F- tytöt Alkusarja lohko A15.6.2018 18:30Käppärän koulun kenttäLPApv F-tytöt8-13näytä
F- tytöt Alkusarja lohko B15.6.2018 18:30Liisantorin hiekkakenttäFera F2IK f-tytöt sininen 4-16näytä
F- tytöt Alkusarja lohko C15.6.2018 18:30Boccia-kenttä urheilukeskusSMJ T09KöLa 0811-30näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 18:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 1MJ E06-07Pesäkarhut E-071-14näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 18:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2Fera E2SMJ E Punainen1-5näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 18:30Toejoen koulun kenttäSMJ E ValkoinenVirkiä valkoinen8-16näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 18:30Uudenkoiviston koulun kenttäLujapesis E-tytötSMJ T08 Musta4-17näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko A15.6.2018 18:30Urheilukeskus 2IK05RÄPSÄ-046-18näytä
D- tytöt kilpasarjaLohko B15.6.2018 18:30Urheilukeskus 3Roihu DSMJ D-Musta14-10näytä
D- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 18:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi Pesäkarhut D-ValkoisetTahko DT052-19näytä
G- pojatG-pojat15.6.2018 18:30Vähärauman hiekkakenttä 2KOU G-pojatPesäkarhut G-pojat4-24näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 18:30Kaarisillan koulun kenttä 1EuVe FLuja18-9näytä
F- pojat Alkusarja lohko B15.6.2018 18:30Kaarisillan koulun kenttä 2Yk-vKöla-0810-11näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 18:30Aravan hiekkakenttäAA-06KaMa E0618-2näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 18:30Herttuan hiekkakenttäVm E-pojatJalasjärven Jalas33-2näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 18:30Erku-AreenaSMJ P04KaMa -04 pojat3-6näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A15.6.2018 18:30Herralahden keinonurmiAA-keltainen 05-06KolaDP8-3näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B15.6.2018 18:30Pihlavan hiekkakenttä KaaRoEuve D-pojat 14-1näytä
G- pienpelisarjaG-pienpelisarja15.6.2018 18:30Länsi-Porin monitoimikenttäJalas G-junnutUP-V3-21näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 19:30Uudenkoiviston koulun kenttäAA KeltainenApv e-tytöt10-9näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A15.6.2018 19:30Toejoen koulun kenttäPeto06NJ E-tytöt16-7näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C15.6.2018 19:30Karhuhallin parkkipaikka kenttä 2AA SininenSMJ T08 Punainen13-8näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 19:30Urheilukeskus 3PomPy DtAPV18-4näytä
D- tytöt pelisarjaLohko B15.6.2018 19:30Urheilukeskus jalkapallokeinonurmi SMJ D-PunainenMAJU D2 /KöLa5-20näytä
F- pojat Alkusarja lohko A15.6.2018 19:30Kaarisillan koulun kenttä 1SMJ F ValkoinenSMJ F Punainen7-12näytä
E- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 19:30Aravan hiekkakenttäSMJ P06Tahko E- Pojat5-6näytä
E- pojat pelisarjaAlkusarja15.6.2018 19:30Herttuan hiekkakenttäTahko E- PojatNJ0712-8näytä
D- pojat kilpasarjaAlkusarja15.6.2018 19:30Erku-AreenaKeKiAA D-pojat 048-1näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A15.6.2018 19:30Herralahden keinonurmiSMJ -05 PunainenVM D-p0-13näytä
D- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B15.6.2018 19:30Pihlavan hiekkakenttä APVkou7-6näytä