Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 13:00K4 Niittyaro 2SoJyManse PP12-10näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 13:00K3 Niittyaro 1IPV 1KaMa17-2näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 13:00K6 TalvikkipuistoPattU C-pojatKeKi1-2näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 13:00K5 HuuhkajapuistoSMJ P01Tahko C11-23näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 13:00K7 NormaalikouluViPaManse PP5-3näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 13:00K15 LintulaHalsuan ToivoEspoo 1 1-11näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 13:00K16 Pitkäkangas kumirouheSMJT02Pesäkarhut3-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 13:00K14 KaakkuriYPJ 1JoMa3-10näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 13:00K13 Oulunsalon kirkonkyläVirkiäHP3-7näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko G24.7.2017 13:00K23 Kellon tekonurmiFera C3URA0-24näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko H24.7.2017 13:00K25 MetsokangasPuhtiPeTo2-1näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 14:15K4 Niittyaro 2HPYK4-15näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 14:15K3 Niittyaro 1JoMaViVe 15-5näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 14:15K5 HuuhkajapuistoKiPaSiiPe10-3näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 14:15K6 TalvikkipuistoKeKiPöU Cp7-2näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 14:15K7 NormaalikouluLoimaaLippo7-7näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 14:15K8 PateniemiTyTeRoihu13-7näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 14:15K9 RitaharjuViVe 2KEPE21-1näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 14:15K16 Pitkäkangas kumirouheMailajunioritKeKi C-tytöt 11-1näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 14:15K15 LintulaMailattaretKarhugirls7-6näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 14:15K14 KaakkuriFera-COulu 19-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 14:15K13 Oulunsalon kirkonkyläKPK 1Mups4-13näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko G24.7.2017 14:15K23 Kellon tekonurmiKK-V CtLallit C-tytöt9-8näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko H24.7.2017 14:15K25 MetsokangasKPK 2UP-V C-Tytöt11-4näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 15:30K6 TalvikkipuistoHyvinkää 2AA3-21näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 15:30K7 NormaalikouluTuPeUP-V C015-4näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 15:30K8 PateniemiPyryHyvinkää 38-1näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 15:30K9 RitaharjuKPL 2PK-P7-9näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 15:30K15 LintulaPattuSiipe5-6näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 15:30K13 Oulunsalon kirkonkyläNJRoihu5-9näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 15:30K25 MetsokangasYPJ C2Fera C22-4näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 17:15K6 TalvikkipuistoManse PPViVe 12-3näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 17:15K5 HuuhkajapuistoKaMa1HP15-4näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 17:15K3 Niittyaro 1SiiPeTahko C11-20näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 17:15K4 Niittyaro 2Manse PPLoimaa0-20näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko D24.7.2017 17:15K7 NormaalikouluKiriNaPe4-3näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 17:15K13 Oulunsalon kirkonkyläKarhugirlsPesäkarhut5-10näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 17:15K15 LintulaVirkiäFera-C4-3näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 17:15K18 Pitkäkangas hiekkaNi-PeOsVa6-18näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 17:15K25 MetsokangasLP-JRKeKi C-tytöt 25-4näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko D24.7.2017 17:15K20 Kaakkuri hiekkaOuHuPesä Ysit6-3näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K6 TalvikkipuistoIPV 1SoJy12-4näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K5 HuuhkajapuistoKPLJoMa10-1näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 18:30K3 Niittyaro 1KiPaSMJ P0117-3näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K4 Niittyaro 2TuPeViPa22-2näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 18:30K8 PateniemiUP-V Cp 02Hyvinkää 37-1näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 18:30K2 KiiminkiViVe 2KPL 22-13näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko D24.7.2017 18:30K7 NormaalikouluIPV 2LMV12-3näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K13 Oulunsalon kirkonkyläHalsuan ToivoPattu8-1näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K14 KaakkuriEspoo 1 Siipe3-10näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 18:30K17 HovisuoMupsNJ11-3näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 18:30K15 LintulaJoMaKPK 14-12näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 18:30K23 Kellon tekonurmiFera C2Espoo 2 16-0näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 18:30K18 Pitkäkangas hiekkaMyVeLMV C-Tytöt1-17näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 18:30K25 MetsokangasJoMa / mustatIK6-4näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko D24.7.2017 18:30K20 Kaakkuri hiekkaTahko CTRoihu-Hamina15-0näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko E24.7.2017 18:30K22 TeeripuistoKirittäretVimpelin Veto14-0näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko F24.7.2017 18:30K9 RitaharjuTyTeRuoPi C-t7-1näytä
C- pojat kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 19:45K3 Niittyaro 1Hyvinkää 2PöU Cp22-3näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 19:45K4 Niittyaro 2EspooUP-V C013-15näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 19:45K8 PateniemiRoihuKoU-C0-4näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko C24.7.2017 19:45K2 KiiminkiKEPEKaMa 22-24näytä
C- pojat pelisarjaAlkusarja lohko D24.7.2017 19:45K7 NormaalikouluSMJ03MUSTAJoKo1-6näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 19:45K13 Oulunsalon kirkonkyläMailajunioritMailattaret3-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 19:45K14 KaakkuriSMJT02KeKi C-tytöt 12-7näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 19:45K17 HovisuoYPJ 1Oulu 17-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkusarja lohko B24.7.2017 19:45K15 LintulaHPRoihu6-5näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko A24.7.2017 19:45K23 Kellon tekonurmiPesäkarhut D-punaisetYPJ C28-4näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko E24.7.2017 19:45K22 TeeripuistoISKUOulu 24-9näytä
C- tytöt pelisarjaAlkusarja lohko F24.7.2017 19:45K9 RitaharjuKePeHämeenkyrön Räpsä C-tytöt5-14näytä