Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Tenavaleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
9.7.2017
10.7.2017
11.7.2017
12.7.2017
13.7.2017
14.7.2017
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
E- pojat pelisarja
H-lohko
9.7.2017 12:00
12. Mustola 3
SoJy oranssi
KöLa
6-5
näytä
E- tytöt pelisarja
G-lohko
9.7.2017 12:00
10. Mustola 1
Fera 2
PeTo 06
7-9
näytä
E- tytöt pelisarja
E-lohko
9.7.2017 16:30
14. Mustola 5
Pesäkarhut 06
VM
13-0
näytä
E- pojat kilpasarja
D-lohko
9.7.2017 17:30
8. Monttu 2
SMJ 05 musta
KaMa 06
20-0
näytä
E- pojat kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
7. Monttu 1
Kiri Blue
ViVe 06
15-1
näytä
E- pojat kilpasarja
D-lohko
9.7.2017 17:30
16. Opiston nurmi
Manse PP 05
IPV
8-5
näytä
E- pojat kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
1. Hiukka
HP-K
UP-V
6-9
näytä
E- pojat pelisarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
6. Suoperä 2
SuRa
KeKi / Lippo
4-12
näytä
E- pojat pelisarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
5. Suoperä 1
LMV
EuVe
13-4
näytä
E- pojat pelisarja
C-lohko
9.7.2017 17:30
17. Vuokatti
JoKo 2
NiPe
6-11
näytä
E- pojat pelisarja
C-lohko
9.7.2017 17:30
9. Leivola
KPL 06 Yellow
KePe
7-12
näytä
E- pojat pelisarja
E-lohko
9.7.2017 17:30
18. Heinämäki
PuPe
MuPS
3-17
näytä
E- pojat pelisarja
H-lohko
9.7.2017 17:30
12. Mustola 3
Tahko
SMJ 06 valkoinen
3-16
näytä
E- pojat pelisarja
N-lohko
9.7.2017 17:30
12. Mustola 3
Tahko
SMJ 06 valkoinen
3-16
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
2. Salmela 1
Pesäkarhut 05
Lippo valkoinen
19-1
näytä
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
21. Pohjavaara
SMJ musta
Manse PP
13-2
näytä
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
3. Salmela 2
Tahko
PattU 05
8-9
näytä
E- tytöt pelisarja
A-lohko
9.7.2017 17:30
20. Naapurinvaara
RePi
KeKi Black
24-13
näytä
E- tytöt pelisarja
B-lohko
9.7.2017 17:30
15. Tenetti
Virkiä 05
NiPe
13-14
näytä
E- tytöt pelisarja
B-lohko
9.7.2017 17:30
14. Mustola 5
SiKi sininen
Kirittäret
8-4
näytä
E- tytöt pelisarja
C-lohko
9.7.2017 17:30
4. Salmela 3
PattU 06
KPK
8-8
näytä
E- tytöt pelisarja
D-lohko
9.7.2017 17:30
13. Mustola 4
KiPa-90
YPJ
9-17
näytä
E- tytöt pelisarja
F-lohko
9.7.2017 17:30
10. Mustola 1
OuHu
Mailajuniorit
9-17
näytä
E- tytöt pelisarja
H-lohko
9.7.2017 17:30
11. Mustola 2
JoMa
TyTe vihreät
10-6
näytä
E- pojat kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
7. Monttu 1
Tahko
JoMa punaiset
0-7
näytä
E- pojat kilpasarja
D-lohko
9.7.2017 18:30
16. Opiston nurmi
YK
KeKi Blue
8-5
näytä
E- pojat kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
1. Hiukka
HP
AA sininen
26-1
näytä
E- pojat kilpasarja
C-lohko
9.7.2017 18:30
8. Monttu 2
Lippo valkoinen
Joko 1
3-11
näytä
E- pojat pelisarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
5. Suoperä 1
YK-V
KäKa
4-12
näytä
E- pojat pelisarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
6. Suoperä 2
SiiPe
HP mustat
6-7
näytä
E- pojat pelisarja
D-lohko
9.7.2017 18:30
9. Leivola
PattU
KPL 06 Black
2-11
näytä
E- pojat pelisarja
D-lohko
9.7.2017 18:30
17. Vuokatti
Kiri White
YPJ
3-14
näytä
E- pojat pelisarja
E-lohko
9.7.2017 18:30
18. Heinämäki
OuHu
JaJa
8-10
näytä
E- pojat pelisarja
H-lohko
9.7.2017 18:30
12. Mustola 3
Ysit
SoJy oranssi
12-21
näytä
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
21. Pohjavaara
Puhti
AA
8-10
näytä
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
4. Salmela 3
LaJy
IK 05
16-3
näytä
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
20. Naapurinvaara
YK
SoJy
7-9
näytä
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
2. Salmela 1
SiiPe 05
KeKi White
1-20
näytä
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 18:30
3. Salmela 2
Roihu
Fera 1
1-22
näytä
E- tytöt pelisarja
D-lohko
9.7.2017 18:30
13. Mustola 4
Ura
PomPy
7-19
näytä
E- tytöt pelisarja
E-lohko
9.7.2017 18:30
14. Mustola 5
Lippo sininen
ViU
4-9
näytä
E- tytöt pelisarja
F-lohko
9.7.2017 18:30
10. Mustola 1
KaKa
SiiPe 06
23-2
näytä
E- tytöt pelisarja
G-lohko
9.7.2017 18:30
15. Tenetti
LP-juniorit
KeKi Blue
9-7
näytä
E- tytöt pelisarja
H-lohko
9.7.2017 18:30
11. Mustola 2
IK 06
Räpsä
15-13
näytä
E- pojat kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 19:30
16. Opiston nurmi
SoJy violetti
KPL
4-8
näytä
E- pojat kilpasarja
B-lohko
9.7.2017 19:30
8. Monttu 2
SiKi
KaMa 05
1-15
näytä
E- pojat kilpasarja
C-lohko
9.7.2017 19:30
1. Hiukka
Manse PP 06
KiPa-90
1-12
näytä
E- pojat kilpasarja
C-lohko
9.7.2017 19:30
7. Monttu 1
SMJ 05 punainen
KoU
5-4
näytä
E- pojat pelisarja
F-lohko
9.7.2017 19:30
17. Vuokatti
SMJ 06 punainen
Espoo
15-5
näytä
E- pojat pelisarja
F-lohko
9.7.2017 19:30
9. Leivola
VePe
SuperPark
21-10
näytä
E- pojat pelisarja
G-lohko
9.7.2017 19:30
6. Suoperä 2
Roihu
JoMa mustat
8-11
näytä
E- pojat pelisarja
G-lohko
9.7.2017 19:30
5. Suoperä 1
VM
TyTe
5-18
näytä
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 19:30
2. Salmela 1
Fera 3
VM 05
3-3
näytä
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
9.7.2017 19:30
4. Salmela 3
HP-K
HP
8-3
näytä
E- tytöt pelisarja
A-lohko
9.7.2017 19:30
20. Naapurinvaara
Espoo / Lahti / Roihu
SMJ punainen
12-13
näytä
E- tytöt pelisarja
C-lohko
9.7.2017 19:30
3. Salmela 2
Virkiä 06
PuPe
17-6
näytä
E- tytöt pelisarja
D-lohko
9.7.2017 19:30
13. Mustola 4
YPJ
Tyte keltaiset
4-26
näytä
E- tytöt pelisarja
E-lohko
9.7.2017 19:30
14. Mustola 5
VM
VePe
9-15
näytä
E- tytöt pelisarja
F-lohko
9.7.2017 19:30
10. Mustola 1
IiU
OuHu
13-7
näytä
E- tytöt pelisarja
G-lohko
9.7.2017 19:30
15. Tenetti
SiKi keltainen
PeTo 06
10-7
näytä
E- tytöt pelisarja
H-lohko
9.7.2017 19:30
11. Mustola 2
TyTe vihreät
KK-V
8-24
näytä