Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
Maakuntasarjat Itälohko
»
Miesten maakuntasarja - itälohko
» Lohko B
Maakuntasarjat Itälohko
Miesten maakuntasarja - itälohko
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
Naisten maakuntasarja - itälohko
Miesten maakuntasarja - itälohko
Lohko A
Lohko B
Ristikkäisottelu A1-B2
Ristikkäisottelu B1-A2
Nousukarsinta
Lohko B
Lohko B
#
Joukkue
O
V2-0
V2-1
V1-0
T
H0-1
H1-2
H0-2
JUOKSUT
P
1.
NeNu-Pesis
13
7
3
0
0
0
1
2
181 - 99
28
2.
PuPe 3
13
6
3
0
0
1
1
2
173 - 154
25
3.
PK-P
13
5
2
0
0
0
2
4
194 - 172
21
4.
SiiPe 2
13
4
0
0
0
1
3
5
133 - 177
15
5.
Juva Pesis
13
2
0
0
0
0
0
11
118 - 252
6
Lohko B
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
660958
18.5.2019 14:00
Ilomantsi
IlU
NeNu-Pesis
2-0 (2-0, 4-1)
näytä
660770
18.5.2019 15:00
Kesälahti
KesU
SiiPe 2
2-0 (10-9, 6-0)
näytä
660987
18.5.2019 16:00
Joensuu
JoMa 3
Juva Pesis
0-2 (7-8, 10-16)
näytä
660835
22.5.2019 18:00
Punkaharju
PuU
Juva Pesis
2-0 (8-4, 7-2)
näytä
660709
23.5.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
NeNu-Pesis
0-2 (6-9, 2-17)
näytä
660563
24.5.2019 18:00
Varkaus
PK-P
SiiPe 2
2-1 (5-6, 5-1, 1-0)
näytä
660916
26.5.2019 15:00
Varkaus
PK-P
IlU
0-2 (0-1, 1-5)
näytä
660848
26.5.2019 16:00
Kitee
KiPa 3
PuPe 3
2-0 (8-0, 10-2)
näytä
660631
31.5.2019 18:00
Juva
Juva Pesis
PK-P
0-2 (8-17, 3-4)
näytä
660602
3.6.2019 18:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
PuPe 3
2-1 (3-2, 1-2, 4-0)
näytä
660660
3.6.2019 18:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
PK-P
0-2 (2-14, 4-10)
näytä
660615
7.6.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
Juva Pesis
2-0 (24-4, 4-1)
näytä
660644
9.6.2019 16:00
Juva
Juva Pesis
NeNu-Pesis
0-2 (2-5, 2-4)
näytä
660877
9.6.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
IlU
0-1 (6-6, 5-17)
näytä
660796
15.6.2019 15:00
*
Ilomantsi
IlU
SiiPe 2
2-0 (11-3, 22-6)
näytä
660686
27.6.2019 18:00
Juva
Juva Pesis
SiiPe 2
0-2 (2-10, 5-6)
näytä
660945
29.6.2019 15:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
JoMa 3
2-0 (7-3, 6-1)
näytä
660822
30.6.2019 15:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
PuU
2-0 (7-3, 9-2)
näytä
660712
30.6.2019 16:00
Juva
Juva Pesis
PuPe 3
0-2 (5-7, 5-12)
näytä
660880
30.6.2019 16:00
Kitee
KiPa 3
PK-P
2-0 (6-3, 20-6)
näytä
660576
1.7.2019 18:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
NeNu-Pesis
2-0 (11-5, 8-7)
näytä
660819
3.7.2019 18:00
Varkaus
PK-P
PuU
2-0 (5-2, 18-7)
näytä
660699
8.7.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
PK-P
2-0 (9-4, 14-6)
näytä
660628
10.7.2019 18:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
PK-P
2-1 (4-5, 10-1, 5-0)
näytä
660657
10.7.2019 18:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
PuPe 3
1-2 (2-1, 2-7, 1-2)
näytä
660738
12.7.2019 18:00
Varkaus
PK-P
Juva Pesis
2-0 (10-3, 12-4)
näytä
660550
17.7.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
SiiPe 2
2-0 (9-0, 6-5)
näytä
660961
19.7.2019 18:00
Juva
Juva Pesis
KiPa 3
0-2 (1-9, 0-12)
näytä
660932
20.7.2019 15:00
Kesälahti
KesU
NeNu-Pesis
0-2 (2-4, 5-11)
näytä
660741
28.7.2019 15:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
Juva Pesis
2-0 (6-1, 13-4)
näytä
660725
2.8.2019 18:00
Varkaus
PK-P
NeNu-Pesis
2-1 (2-10, 8-3, 3-1)
näytä
660893
3.8.2019 13:00
Kesälahti
KesU
PK-P
0-2 (2-25, 3-10)
näytä
660767
3.8.2019 13:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
KiPa 3
0-1 (2-4, 2-2)
näytä
660929
4.8.2019 15:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
KiPa 3
2-1 (7-5, 7-9, 0-0, 2-0)
näytä
660903
6.8.2019 18:00
Joensuu
JoMa 3
PK-P
2-0 (10-8, 12-2)
näytä
660864
10.8.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
JoMa 3
2-1 (5-15, 13-8, 2-1)
näytä
660974
11.8.2019 16:00
Juva
Juva Pesis
KesU
2-0 (19-3, 5-2)
näytä
660806
11.8.2019 16:00
*
Punkaharju
PuU
PuPe 3
0-2 (0-1, 1-2)
näytä
660589
12.8.2019 11:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
Juva Pesis
2-0 (7-3, 11-6)
näytä
660592
13.8.2019 18:00
Varkaus
PK-P
PuPe 3
1-2 (6-2, 3-13, 0-2)
näytä
660673
14.8.2019 18:00
Nerkoo
NeNu-Pesis
SiiPe 2
2-0 (3-2, 12-2)
näytä
660783
17.8.2019 13:00
Siilinjärvi
SiiPe 2
JoMa 3
2-0 (11-0, 7-1)
näytä
660990
17.8.2019 14:00
Ilomantsi
IlU
Juva Pesis
2-0 (24-4, 18-1)
näytä
660851
17.8.2019 18:00
Kuopio
PuPe 3
KesU
2-0 (9-7, 4-3)
näytä
660754
18.8.2019 15:00
Punkaharju
PuU
SiiPe 2
2-1 (7-3, 7-8, 4-2)
näytä