Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
D-nuorten alueleiri 2019 Kempele
»
D-tytöt pelisarja
» Dt pelisarja
D-nuorten alueleiri 2019 Kempele
D-tytöt pelisarja
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
D-pojat kilpasarja
D-pojat pelisarja
D-tytöt kilpasarja
D-tytöt pelisarja
Dt pelisarja
Finaali
Pronssiottelu
Sijat 5-6
Sijat 7-8
Dt pelisarja
Dt pelisarja
#
Joukkue
O
V
T
H
JUOKSUT
P
1.
TyTe
7
6
0
1
95 - 31
12
2.
SiKi 06
7
5
1
1
62 - 33
11
3.
PattU 06
7
4
1
2
76 - 49
9
4.
Lippo sin
7
4
1
2
64 - 59
9
5.
KeKi 2
7
4
0
3
72 - 52
8
6.
OsVa
7
2
1
4
55 - 67
5
7.
SoJy 06
7
1
0
6
33 - 83
2
8.
Kannus
7
0
0
7
34 - 117
0
Dt pelisarja
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestäjä
Pöytäkirja
725660
11.6.2019 10:30
Linnakangas
Lippo sin
KeKi 2
9-3
D-pojat pelisarja: SoJy oranssi
näytä
725550
12.6.2019 18:00
Linnakangas
OsVa
SiKi 06
5-5
D-tytöt kilpasarja: KeKi 1
näytä
725686
10.6.2019 16:00
Junnukenttä
Kannus
KeKi 2
1-21
D-tytöt kilpasarja: Lippo valk
näytä
725592
11.6.2019 13:00
Linnakangas
OsVa
PattU 06
9-12
D-tytöt kilpasarja: Lippo valk
näytä
725631
10.6.2019 16:00
Ylikylä
OsVa
Lippo sin
8-11
D-tytöt kilpasarja: SiKi 05
näytä
725534
12.6.2019 10:30
Linnakangas
Kannus
SoJy 06
5-6
D-tytöt kilpasarja: SiKi 05
näytä
725495
10.6.2019 20:00
Ylikylä
SoJy 06
PattU 06
1-24
D-tytöt pelisarja: Kannus
näytä
725411
11.6.2019 10:30
Ylikylä
SoJy 06
TyTe
6-9
D-tytöt pelisarja: Kannus
näytä
725453
11.6.2019 15:00
Ylikylä
TyTe
Lippo sin
19-2
D-tytöt pelisarja: KeKi 2
näytä
725563
12.6.2019 13:30
Linnakangas
SiKi 06
Lippo sin
8-5
D-tytöt pelisarja: KeKi 2
näytä
725628
12.6.2019 18:00
Ylikylä
Kannus
PattU 06
6-13
D-tytöt pelisarja: KeKi 2
näytä
725576
12.6.2019 08:30
Ylikylä
SiKi 06
KeKi 2
9-5
D-tytöt pelisarja: Lippo sin
näytä
725615
12.6.2019 14:30
Linnakangas
PattU 06
KeKi 2
7-8
D-tytöt pelisarja: Lippo sin
näytä
725424
10.6.2019 19:00
Junnukenttä
TyTe
SiKi 06
2-3
D-tytöt pelisarja: OsVa
näytä
725547
11.6.2019 08:30
Ylikylä
SiKi 06
PattU 06
4-7
D-tytöt pelisarja: OsVa
näytä
725673
10.6.2019 19:00
Ylikylä
Lippo sin
Kannus
20-5
D-tytöt pelisarja: PattU 06
näytä
725440
12.6.2019 10:30
Ylikylä
TyTe
OsVa
10-6
D-tytöt pelisarja: PattU 06
näytä
725479
12.6.2019 15:30
Linnakangas
TyTe
Kannus
18-2
D-tytöt pelisarja: PattU 06
näytä
725644
10.6.2019 20:00
Junnukenttä
KeKi 2
OsVa
14-1
D-tytöt pelisarja: SiKi 06
näytä
725657
11.6.2019 09:30
Ylikylä
Kannus
OsVa
13-14
D-tytöt pelisarja: SiKi 06
näytä
725602
12.6.2019 09:30
Ylikylä
Lippo sin
PattU 06
7-7
D-tytöt pelisarja: SiKi 06
näytä
725505
12.6.2019 15:00
Ylikylä
OsVa
SoJy 06
12-2
D-tytöt pelisarja: SiKi 06
näytä
725437
10.6.2019 16:00
Ristisuo
TyTe
PattU 06
14-6
D-tytöt pelisarja: SoJy 06
näytä
725589
11.6.2019 13:00
Ylikylä
SiKi 06
Kannus
25-2
D-tytöt pelisarja: SoJy 06
näytä
725466
12.6.2019 19:00
Ylikylä
KeKi 2
TyTe
6-23
D-tytöt pelisarja: SoJy 06
näytä
725482
10.6.2019 15:00
Ristisuo
SiKi 06
SoJy 06
8-7
D-tytöt pelisarja: TyTe
näytä
725521
11.6.2019 14:00
Ylikylä
KeKi 2
SoJy 06
15-2
D-tytöt pelisarja: TyTe
näytä
725518
12.6.2019 20:00
Ylikylä
Lippo sin
SoJy 06
10-9
D-tytöt pelisarja: TyTe
näytä