Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
PPL eteläisen alueen maakuntasarjat
»
Naisten maakuntasarja etelä-lohko
» Lohko A
PPL eteläisen alueen maakuntasarjat
Naisten maakuntasarja etelä-lohko
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
Miesten maakuntasarja lounais-lohko
Naisten maakuntasarja etelä-lohko
Naisten maakuntasarjan lounais-lohko
Miesten maakuntasarja etelä-lohko
Runkosarja
Lohko A
Lohko B
Sijoitusottelut
Nousuottelu
Lohko A
Lohko A
#
Joukkue
O
V2-0
V2-1
V1-0
T
H0-1
H1-2
H0-2
JUOKSUT
P
1.
Haminan Palloilijat
15
9
1
1
0
0
3
1
272 - 174
34
2.
Päiväkummun Pesis
15
8
2
0
0
1
1
3
277 - 165
29
3.
Puna-Mustat II
15
7
2
1
0
1
0
4
222 - 163
27
4.
Kinnarin Pesis
15
7
0
2
0
0
2
4
259 - 167
27
5.
Lahden Mailaveikot
15
3
3
0
0
0
0
9
157 - 254
15
6.
Kuusankosken Puhti
15
1
1
1
0
1
1
10
106 - 179
9
Lohko A
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
558060
15.5.2018
Kinnarin Pesis
Puna-Mustat II
2-0 (7-5, 16-3)
558853
19.5.2018
Kinnarin Pesis
Nurmijärven Maila
2-0 (15-3, 5-4)
558109
22.5.2018
Haminan Palloilijat
Lahden Mailaveikot
2-0 (5-3, 11-8)
näytä
558141
22.5.2018
Päiväkummun Pesis
Puna-Mustat II
0-2 (5-14, 4-8)
näytä
558277
25.5.2018
Kuusankosken Puhti
Haminan Palloilijat
2-1 (10-3, 8-9, 2-1)
näytä
558057
26.5.2018
Kuusankosken Puhti
Puna-Mustat II
0-2 (7-15, 1-2)
näytä
558219
29.5.2018
Puna-Mustat II
Kinnarin Pesis
0-1 (1-6, 11-11)
näytä
558507
29.5.2018
Päiväkummun Pesis
Virkkalan Kiri
2-0 (9-3, 6-4)
näytä
558691
31.5.2018
Nurmijärven Maila
Päiväkummun Pesis
2-1 (1-10, 5-3, 1-0)
558073
4.6.2018
Puna-Mustat II
Haminan Palloilijat
2-1 (13-3, 5-8, 1-0)
näytä
558552
4.6.2018
Virkkalan Kiri
Kinnarin Pesis
0-2 (8-10, 6-10)
näytä
558264
7.6.2018
Kuusankosken Puhti
Kinnarin Pesis
2-0 (3-2, 5-3)
näytä
558170
8.6.2018
Kinnarin Pesis
Päiväkummun Pesis
1-2 (6-7, 11-4, 0-1)
558044
8.6.2018
Lahden Mailaveikot
Puna-Mustat II
0-2 (6-22, 3-11)
558125
12.6.2018
Haminan Palloilijat
Kuusankosken Puhti
2-0 (8-0, 7-4)
näytä
557993
13.6.2018
Puna-Mustat II
Päiväkummun Pesis
0-2 (7-8, 6-9)
näytä
558840
14.6.2018
Nurmijärven Maila
Kuusankosken Puhti
2-0 (4-2, 3-2)
558138
18.6.2018
Haminan Palloilijat
Kinnarin Pesis
2-1 (12-10, 2-11, 2-1)
näytä
558002
18.6.2018
Lahden Mailaveikot
Päiväkummun Pesis
0-2 (8-18, 1-4)
558756
20.6.2018
Espoon Pesis II
Päiväkummun Pesis
0-2 (5-12, 2-4)
näytä
558620
25.6.2018
Lahden Mailaveikot
Vihdin Pallo
0-2 (4-5, 1-5)
558015
26.6.2018
Kuusankosken Puhti
Päiväkummun Pesis
1-2 (6-13, 3-2, 0-1)
näytä
558808
2.7.2018
Puna-Mustat II
Hyvinkään Tahko III
1-0 (2-2, 4-2)
näytä
558280
3.7.2018
Kinnarin Pesis
Haminan Palloilijat
0-2 (3-9, 1-5)
558154
10.7.2018
Päiväkummun Pesis
Lahden Mailaveikot
2-0 (27-1, 5-2)
näytä
558633
14.7.2018
Kuusankosken Puhti
Vihdin Pallo
0-2 (0-1, 0-1)
559030
15.7.2018
Haminan Palloilijat
Espoon Pesis II
2-0 (16-1, 20-1)
näytä
558206
17.7.2018
Puna-Mustat II
Kuusankosken Puhti
2-0 (1-0, 1-0)
558594
17.7.2018
Päiväkummun Pesis
Vihdin Pallo
0-2 (6-7, 6-10)
näytä
558196
20.7.2018
Puna-Mustat II
Lahden Mailaveikot
2-0 (5-0, 8-2)
näytä
558099
21.7.2018
Kinnarin Pesis
Lahden Mailaveikot
2-0 (11-8, 10-8)
558167
22.7.2018
Päiväkummun Pesis
Kuusankosken Puhti
2-0 (19-4, 11-3)
näytä
558028
24.7.2018
Päiväkummun Pesis
Kinnarin Pesis
2-0 (22-2, 7-6)
näytä
558604
25.7.2018
Vihdin Pallo
Puna-Mustat II
2-0 (9-7, 14-1)
558989
29.7.2018
Kinnarin Pesis
Hyvinkään Tahko III
2-0 (20-3, 22-0)
559001
5.8.2018
Kinnarin Pesis
Espoon Pesis II
1-0 (5-5, 10-8)
558824
7.8.2018
Puna-Mustat II
Espoon Pesis II
2-1 (9-3, 5-8, 2-0)
näytä
558646
8.8.2018
Vihdin Pallo
Kinnarin Pesis
2-0 (1-0, 1-0)
559014
10.8.2018
Haminan Palloilijat
Hyvinkään Tahko III
0-2 (5-10, 4-7)
näytä
558769
12.8.2018
Puna-Mustat II
Nurmijärven Maila
2-0 (19-3, 9-4)
näytä
558950
13.8.2018
Hyvinkään Tahko III
Kuusankosken Puhti
2-0 (8-5, 7-1)
558251
16.8.2018
Lahden Mailaveikot
Haminan Palloilijat
2-1 (6-18, 12-4, 2-2, 4-3)
näytä
558086
18.8.2018
Kuusankosken Puhti
Lahden Mailaveikot
0-2 (1-6, 6-8)
näytä
558183
19.8.2018
Haminan Palloilijat
Päiväkummun Pesis
1-0 (7-7, 9-8)
näytä
558235
20.8.2018
Lahden Mailaveikot
Kuusankosken Puhti
2-0 (4-1, 10-6)
näytä
558510
21.8.2018
Virkkalan Kiri
Puna-Mustat II
0-2 (3-13, 3-6)
näytä
558730
23.8.2018
Hyvinkään Tahko III
Päiväkummun Pesis
0-2 (1-12, 4-14)
558248
24.8.2018
Lahden Mailaveikot
Kinnarin Pesis
0-2 (2-20, 4-7)
558549
25.8.2018
Kuusankosken Puhti
Virkkalan Kiri
1-0 (10-1, 2-2)
näytä
558662
26.8.2018
Vihdin Pallo
Haminan Palloilijat
0-2 (5-16, 3-6)
558112
28.8.2018
Kinnarin Pesis
Kuusankosken Puhti
2-0 (12-2, 6-5)
558976
30.8.2018
Espoon Pesis II
Kuusankosken Puhti
1-0 (1-1, 6-6, 1-0)
näytä
558837
30.8.2018
Nurmijärven Maila
Lahden Mailaveikot
1-2 (6-5, 5-7, 3-5)
558222
2.9.2018
Haminan Palloilijat
Puna-Mustat II
2-0 (12-3, 4-3)
näytä
558934
2.9.2018
Espoon Pesis II
Lahden Mailaveikot
2-0 (3-2, 5-2)
näytä
558918
3.9.2018
Hyvinkään Tahko III
Lahden Mailaveikot
1-2 (5-6, 7-4, 0-1)
558578
3.9.2018
Virkkalan Kiri
Haminan Palloilijat
0-2 (1-17, 5-14)
näytä
558879
8.9.2018
Haminan Palloilijat
Nurmijärven Maila
2-0 (6-1, 9-6)
näytä
558031
9.9.2018
Päiväkummun Pesis
Haminan Palloilijat
0-2 (2-6, 11-12)
näytä
558536
9.9.2018
Lahden Mailaveikot
Virkkalan Kiri
2-0 (10-4, 6-4)