Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Nuorisoleiri

C- tytöt kilpasarja

Alkusarja lohko AAlkusarja lohko BPuolivälierätRistikkäisottelutVälierätFinaaliPronssiSijat 5-6Sijat 7-8Sijat 9-10Sijat 11-12Sijat 13-14Sijat 15-16Sijat 17-18Sijat 19-20

Alkusarja lohko A

Alkusarja lohko A

#JoukkueOVTHJUOKSUTP
1.Pesäkarhut980189 - 2716
2.Espoo 1 970270 - 3114
3.KeKi C-tytöt 1961277 - 1913
4.Mailajuniorit961269 - 2713
5.SMJT02950452 - 5310
6.Mailattaret940528 - 638
7.Halsuan Toivo940538 - 588
8.Siipe930647 - 556
9.Karhugirls910830 - 942
10.Pattu900922 - 950

Alkusarja lohko A

Yleinen tulostensyöttöavain ei ole käytössä kyseisessä turnauksessa tai sarjassa.

IDPelipäivämääräKenttäKotijoukkueLajittele laskevastiVierasjoukkueTulosJärjestäjäPöytäkirja
45320424.7.2017 18:30K14 KaakkuriEspoo 1 Siipe3-10C- tytöt kilpasarja: SMJT02näytä
45342425.7.2017 09:45K16 Pitkäkangas kumirouheEspoo 1 SMJT026-4C- tytöt kilpasarja: Mailajunioritnäytä
45307126.7.2017 09:45K14 KaakkuriEspoo 1 KeKi C-tytöt 13-2C- tytöt kilpasarja: Halsuan Toivonäytä
45318126.7.2017 18:30K15 LintulaEspoo 1 Pesäkarhut3-4C- tytöt kilpasarja: Mailattaretnäytä
45317827.7.2017 14:15K16 Pitkäkangas kumirouheEspoo 1 Mailajuniorit7-6C- tytöt kilpasarja: Karhugirlsnäytä
45331424.7.2017 13:00K15 LintulaHalsuan ToivoEspoo 1 1-11C- tytöt kilpasarja: Mailattaretnäytä
45337224.7.2017 18:30K13 Oulunsalon kirkonkyläHalsuan ToivoPattu8-1C- tytöt kilpasarja: Mailajunioritnäytä
45322025.7.2017 14:15K13 Oulunsalon kirkonkyläHalsuan ToivoSMJT0211-9C- tytöt kilpasarja: Pesäkarhutnäytä
45319426.7.2017 17:15K15 LintulaHalsuan ToivoMailattaret3-5C- tytöt kilpasarja: Espoo 1 näytä
45316527.7.2017 13:00K16 Pitkäkangas kumirouheHalsuan ToivoKarhugirls9-3C- tytöt kilpasarja: Mailajunioritnäytä
45332724.7.2017 17:15K13 Oulunsalon kirkonkyläKarhugirlsPesäkarhut5-10C- tytöt kilpasarja: Halsuan Toivonäytä
45339825.7.2017 08:30K15 LintulaKarhugirlsPattu4-2C- tytöt kilpasarja: Oulu 1näytä
45309726.7.2017 09:45K13 Oulunsalon kirkonkyläKarhugirlsSiipe0-16C- tytöt kilpasarja: Mailajunioritnäytä
45311026.7.2017 19:45K23 Kellon tekonurmiKarhugirlsSMJT026-13C- tytöt kilpasarja: Pattunäytä
45328828.7.2017 08:30K15 LintulaKarhugirlsEspoo 1 2-9C- tytöt kilpasarja: YPJ 1näytä
45333025.7.2017 09:45K17 HovisuoKeKi C-tytöt 1Mailattaret11-0C- tytöt kilpasarja: Siipenäytä
45327526.7.2017 18:30K23 Kellon tekonurmiKeKi C-tytöt 1Pattu10-1C- tytöt kilpasarja: SMJT02näytä
45313627.7.2017 11:00K13 Oulunsalon kirkonkyläKeKi C-tytöt 1Karhugirls18-2C- tytöt kilpasarja: Mailattaretnäytä
45329128.7.2017 09:45K13 Oulunsalon kirkonkyläKeKi C-tytöt 1Halsuan Toivo19-1C- tytöt kilpasarja: Mailattaretnäytä
45338524.7.2017 14:15K16 Pitkäkangas kumirouheMailajunioritKeKi C-tytöt 11-1C- tytöt kilpasarja: Pesäkarhutnäytä
45305524.7.2017 19:45K13 Oulunsalon kirkonkyläMailajunioritMailattaret3-2C- tytöt kilpasarja: Pattunäytä
45312325.7.2017 08:30K16 Pitkäkangas kumirouheMailajunioritHalsuan Toivo7-1C- tytöt kilpasarja: SMJT02näytä
45326225.7.2017 15:30K13 Oulunsalon kirkonkyläMailajunioritKarhugirls10-2C- tytöt kilpasarja: SMJT02näytä
45314924.7.2017 14:15K15 LintulaMailattaretKarhugirls7-6C- tytöt kilpasarja: Espoo 1 näytä
45340825.7.2017 14:15K14 KaakkuriMailattaretSiipe4-3C- tytöt kilpasarja: Espoo 1 näytä
45345326.7.2017 11:00K13 Oulunsalon kirkonkyläMailattaretPattu7-3C- tytöt kilpasarja: Siipenäytä
45336927.7.2017 09:45K13 Oulunsalon kirkonkyläMailattaretEspoo 1 1-6C- tytöt kilpasarja: KeKi C-tytöt 1näytä
45308427.7.2017 14:15K15 LintulaMailattaretSMJT022-7C- tytöt kilpasarja: Pesäkarhutnäytä
45324624.7.2017 15:30K15 LintulaPattuSiipe5-6C- tytöt kilpasarja: Karhugirlsnäytä
45330125.7.2017 13:00K14 KaakkuriPattuEspoo 1 1-22C- tytöt kilpasarja: Mailattaretnäytä
45306827.7.2017 09:45K14 KaakkuriPattuSMJT024-6C- tytöt kilpasarja: Pesäkarhutnäytä
45349527.7.2017 13:00K15 LintulaPattuPesäkarhut3-17C- tytöt kilpasarja: SMJT02näytä
45343728.7.2017 09:45K14 KaakkuriPattuMailajuniorit2-15C- tytöt kilpasarja: Siipenäytä
45310725.7.2017 13:00K13 Oulunsalon kirkonkyläPesäkarhutKeKi C-tytöt 16-5C- tytöt kilpasarja: Halsuan Toivonäytä
45346626.7.2017 11:00K14 KaakkuriPesäkarhutHalsuan Toivo3-2C- tytöt kilpasarja: KeKi C-tytöt 1näytä
45347927.7.2017 08:30K14 KaakkuriPesäkarhutMailajuniorit5-1C- tytöt kilpasarja: Pattunäytä
45348228.7.2017 08:30K13 Oulunsalon kirkonkyläPesäkarhutMailattaret21-0C- tytöt kilpasarja: KeKi C-tytöt 1näytä
45323324.7.2017 13:00K16 Pitkäkangas kumirouheSMJT02Pesäkarhut3-2C- tytöt kilpasarja: KeKi C-tytöt 1näytä
45325924.7.2017 19:45K14 KaakkuriSMJT02KeKi C-tytöt 12-7C- tytöt kilpasarja: Siipenäytä
45334326.7.2017 08:30K13 Oulunsalon kirkonkyläSMJT02Mailajuniorit5-13C- tytöt kilpasarja: Karhugirlsnäytä
45321728.7.2017 08:30K14 KaakkuriSMJT02Siipe3-2C- tytöt kilpasarja: Pattunäytä
45341125.7.2017 08:30K17 HovisuoSiipePesäkarhut5-21C- tytöt kilpasarja: KeKi C-tytöt 1näytä
45344026.7.2017 19:45K15 LintulaSiipeMailajuniorit2-13C- tytöt kilpasarja: Pesäkarhutnäytä
45315227.7.2017 08:30K13 Oulunsalon kirkonkyläSiipeHalsuan Toivo0-2C- tytöt kilpasarja: Espoo 1 näytä
45335627.7.2017 14:15K1 StadionSiipeKeKi C-tytöt 13-4C- tytöt kilpasarja: Fera-Cnäytä