Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: Ratapuisto etu

Osoite: Enäjärventie, Nummela

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijä
15.7.2013 08:30E- tytöt kilpasarjaLohko AFera E1SiiPe9-8Pesäkarhut E01
15.7.2013 09:30E- tytöt kilpasarjaLohko BPesäkarhut E01Fera E211-4SiiPe
15.7.2013 10:30E- tytöt kilpasarjaLohko CHalToPuhti, Red14-7Fera E2
15.7.2013 11:30E- tytöt pelisarjaLohko BHP MustatKPK15-12Tahko E-tytöt
15.7.2013 12:30E- tytöt kilpasarjaLohko ANurmon JymyKeKi E1-Tytöt5-14Pesä Ysit
15.7.2013 13:30E- tytöt kilpasarjaLohko BLipottaretPaukku ET13-4KeKi E1-Tytöt
15.7.2013 14:30E- tytöt kilpasarjaLohko CRäpsä E-tytötPesä Ysit13-2Paukku ET
15.7.2013 15:30E- tytöt pelisarjaLohko AHP OranssiJoMa / E-tytöt5-17LP-Juniorit
15.7.2013 16:30E- tytöt kilpasarjaLohko ASiiPeJyPe10-9Fera E2
15.7.2013 17:30E- tytöt kilpasarjaLohko BKaKaPesäkarhut E011-15Puhti, Red
15.7.2013 18:30E- tytöt kilpasarjaLohko CPuhti, RedPesäkarhut211-7SiiPe
16.7.2013 08:30E- tytöt kilpasarjaLohko CPesä YsitHalTo5-9Fera E1
16.7.2013 09:30E- tytöt kilpasarjaLohko AKeKi E1-TytötFera E111-3Pesä Ysit
16.7.2013 10:30E- tytöt kilpasarjaLohko BFera E2Lipottaret6-8KeKi E1-Tytöt
16.7.2013 11:30E- tytöt pelisarjaLohko AKeKi E2 Kuulapesis12-12Roihu
16.7.2013 12:30E- tytöt kilpasarjaLohko CRäpsä E-tytötPesäkarhut221-2Paukku ET
16.7.2013 13:30E- tytöt kilpasarjaLohko ANurmon JymyJyPe18-3Pesäkarhut2
16.7.2013 14:30E- tytöt kilpasarjaLohko BKaKaPaukku ET15-0Nurmon Jymy
16.7.2013 15:30E- tytöt pelisarjaLohko BIPV / YsitLP-Juniorit7-15KPK
17.7.2013 08:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko DPuhti, RedFera E10-6KaKa
17.7.2013 09:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko EHalToSiiPe4-9Fera E1
17.7.2013 10:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko FPesäkarhut2JyPe6-19SiiPe
17.7.2013 11:30E- tytöt pelisarjaJatkolohko GSisu-NipeVimpelin Veto9-18Vi-Pu
17.7.2013 12:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko DFera E2Mailajuniorit 011-21HalTo
17.7.2013 13:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko EKaKaRäpsä E-tytöt5-16Fera E2
17.7.2013 14:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko FIKPesä Ysit5-11KaKa
18.7.2013 08:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko FPaukku ETPesäkarhut22-11Lipottaret
18.7.2013 09:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko DLipottaretPuhti, Red2-12Pesäkarhut2
18.7.2013 10:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko EPesäkarhut E01HalTo14-4Puhti, Red
18.7.2013 12:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko FJyPeIK11-6Fera E1
18.7.2013 13:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko DFera E1Fera E210-3JyPe
18.7.2013 14:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko ESiiPeKaKa6-1Fera E2
18.7.2013 16:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko FPaukku ETPesä Ysit3-7Mailajuniorit 01
18.7.2013 17:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko DLipottaretMailajuniorit 010-17Pesä Ysit
18.7.2013 18:30E- tytöt kilpasarjaJatkolohko EPesäkarhut E01Räpsä E-tytöt8-9Mailajuniorit 01
19.7.2013 08:30E- tytöt kilpasarjaD5 - E6LipottaretHalTo10-19Räpsä E-tytöt
19.7.2013 09:30E- tytöt kilpasarjaE1 - D2Räpsä E-tytötMailajuniorit 012-24HalTo
19.7.2013 10:30E- tytöt kilpasarjaSijat 15-16Pesä YsitPesäkarhut28-9Mailajuniorit 01
19.7.2013 13:30E- tytöt kilpasarjaSijat 11-12LipottaretFera E22-20
19.7.2013 14:30E- tytöt kilpasarjaSijat 3-4KeKi E1-TytötRäpsä E-tytöt5-1Tuntematon