Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: 11. POP Areena
Kenttä: 11. POP Areena
Osoite:
Jokisuuntie 14, Siilinjärvi
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/PO...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
19.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
JoMa musta
SiKi
3-3
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
19.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Pesäkarhut C-Punaiset
PattU
7-4
SiiPe
näytä
19.7.2021 17:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
JoMa musta
3-2
HP-K
näytä
19.7.2021 18:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
HP-K
SiiPe
4-7
Kirittäret
näytä
19.7.2021 19:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Kirittäret
Lippo Valkoinen
2-8
HP
näytä
20.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
SoJy oranssi
KeKi C1
5-10
PattU
näytä
20.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU
HP-K
0-5
SoJy oranssi
näytä
20.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
SiiPe
AA
3-2
HP-K
näytä
20.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ Valkoinen
SiKi
16-1
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
20.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
Mailattaret
5-5
SiKi
näytä
20.7.2021 15:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Pesäkarhut C-Punaiset
HP-K
4-3
AA
näytä
21.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Mailattaret
HP-K
1-9
SiKi
näytä
21.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
SiKi
KeKi C1
2-19
HP
näytä
21.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
Virkiä
6-15
KeKi C1
näytä
21.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Lippo Valkoinen
Manse PP
6-6
Paukku / JoKoJuniorit
näytä
21.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
LaJy
HP
10-7
Manse PP
näytä
21.7.2021 15:30
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
KeKi C1
SMJ Valkoinen
5-2
HP
näytä
21.7.2021 17:15
C-pojat pelisarja
A-lohko
SoJy oranssi
SMJ C2
9-11
KPL C2
näytä
21.7.2021 18:30
C-pojat pelisarja
A-lohko
KPL C2
KiPe06
5-4
Kiri
näytä
21.7.2021 19:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
Pesäkarhut C-Punaiset
1-5
Lippo Valkoinen
näytä
22.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
SiKi
LaJy
3-4
Fera
näytä
22.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Fera
SoJy oranssi
6-0
SiKi
näytä
22.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Lippo Valkoinen
PattU
2-12
LaJy
näytä
22.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ Valkoinen
SoJy oranssi
4-1
Manse PP
näytä
22.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Manse PP
HP-K
2-24
SMJ Valkoinen
näytä
23.7.2021 08:30
C-pojat pelisarja
B-lohko
RePi
Espoon Pesis
5-13
SMJ Valkoinen
näytä
23.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Kirittäret
SiiPe
2-14
Espoon Pesis
näytä
23.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Virkiä
Roihu
3-2
SiiPe
näytä
23.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu: A4-B5
SoJy oranssi
Mailattaret
8-7
SiiPe
näytä
23.7.2021 15:30
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu: B4-A5
SiiPe
Virkiä
2-5
SoJy oranssi
näytä
23.7.2021 18:30
C-tytöt kilpasarja
Puolivälierä: B2-A3
Kirittäret
Fera
1-2 (2-1, 2-4, 0-0, 3-4)
SiKi
näytä
24.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
Välierä: B1 - A2/B3 voittaja
Pesäkarhut C-Punaiset
HP-K
0-2 (0-8, 0-3)
Virkiä
näytä
24.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelu: 7.-8.
SoJy oranssi
Virkiä
10-3
KiPe06
näytä
24.7.2021 13:00
C-pojat pelisarja
Pronssiottelu
SMJ C2
UPV
7-6
näytä
24.7.2021 15:00
C-pojat pelisarja
Loppuottelu
Espoon Pesis
Kiri
0-20
näytä