Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: 1. Puijo
Kenttä: 1. Puijo
Osoite:
Puijonlaaksontie, Kuopio
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Pu...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
19.7.2021 13:00
C-pojat kilpasarja
A-lohko
JoMa
AA
4-19
IPV
näytä
19.7.2021 14:15
C-pojat kilpasarja
B-lohko
IPV
Tahko Yellow
0-3
AA
näytä
19.7.2021 15:30
C-tytöt pelisarja
C-lohko
Lippo Sininen
MyVe
9-6
SMJ Punainen
näytä
19.7.2021 17:15
C-pojat kilpasarja
A-lohko
ViVe
HP
5-5
HP-K
näytä
19.7.2021 18:30
C-pojat kilpasarja
B-lohko
JoKo Juniorit
HP-K
9-12
ViVe
näytä
19.7.2021 19:45
C-tytöt pelisarja
D-lohko
Puhti
APV
21-2
LMV
näytä
20.7.2021 08:30
C-tytöt pelisarja
A-lohko
SMJ Punainen
LMV
8-5
MyVe
näytä
20.7.2021 09:45
C-pojat kilpasarja
A-lohko
KiPa -90
Manse PP
1-7
Lippo
näytä
20.7.2021 11:00
C-pojat kilpasarja
B-lohko
Lippo
SMJ C1
3-10
KiPa -90
näytä
20.7.2021 13:00
C-tytöt pelisarja
C-lohko
MyVe
Mailattaret 2
6-7
Vihti / Espoo
näytä
20.7.2021 14:15
C-pojat kilpasarja
A-lohko
AA
Manse PP
8-4
SMJ C1
näytä
20.7.2021 15:30
C-pojat kilpasarja
B-lohko
PuPe
SMJ C1
2-8
Manse PP
näytä
20.7.2021 17:15
C-tytöt pelisarja
B-lohko
Mailajuniorit
Vihti / Espoo
12-0
MyVe
näytä
20.7.2021 18:30
C-tytöt pelisarja
C-lohko
MyVe
ViU
4-12
Mailajuniorit
näytä
21.7.2021 08:30
C-pojat kilpasarja
B-lohko
Tahko Yellow
HP-K
3-8
PöU
näytä
21.7.2021 09:45
C-pojat kilpasarja
A-lohko
KeKi
PöU
9-5
HP-K
näytä
21.7.2021 11:00
C-tytöt pelisarja
B-lohko
Ura
HP-K 2
15-1
KeKi
näytä
21.7.2021 13:00
C-tytöt pelisarja
A-lohko
SMJ Punainen
YPJ
1-13
SoJy violetti
näytä
21.7.2021 14:15
C-pojat kilpasarja
B-lohko
JoKo Juniorit
KPL C1
13-26
JoMa
näytä
21.7.2021 15:30
C-pojat kilpasarja
A-lohko
LMV
JoMa
8-2
KPL C1
näytä
21.7.2021 17:15
C-tytöt pelisarja
Lohko E (sijat 1-8)
LP
Mailajuniorit
6-1
SMJ Punainen
näytä
21.7.2021 18:30
C-tytöt pelisarja
Lohko H (sijat 9-16)
SMJ Punainen
Ura
9-11
LP
näytä
21.7.2021 19:45
C-tytöt pelisarja
Lohko J (sijat 17-25)
LMV
Roihu DT
7-2
Ura
näytä
22.7.2021 08:30
C-pojat kilpasarja
A-lohko
PöU
KiPa -90
3-7
KPL C1
näytä
22.7.2021 09:45
C-pojat kilpasarja
B-lohko
KaMa
KPL C1
4-24
PöU
näytä
22.7.2021 11:00
C-tytöt pelisarja
Lohko E (sijat 1-8)
LP
ViU
9-6
Lippo Sininen
näytä
22.7.2021 13:00
C-pojat kilpasarja
A-lohko
SoJy violetti
HP
7-2
IPV
näytä
22.7.2021 14:15
C-pojat kilpasarja
B-lohko
Lippo
IPV
6-1
SoJy violetti
näytä
22.7.2021 17:30
Itä-Länsi
Itä-Länsi kilpasarja tytöt
Itä kilpasarja tytöt
Länsi kilpasarja tytöt
2-0 (3-1, 8-3)
näytä
22.7.2021 19:30
Itä-Länsi
Itä-Länsi kilpasarja pojat
Itä kilpasarja pojat
Länsi kilpasarja pojat
2-0 (3-2, 4-3)
näytä
23.7.2021 08:30
C-tytöt pelisarja
Lohko F (sijat 1-8)
SMJ DT
YPJ
9-7
Oulaisten Huima
näytä
23.7.2021 09:45
C-tytöt pelisarja
Lohko G (sijat 9-16)
Puhti
Oulaisten Huima
5-5
YPJ
näytä
23.7.2021 11:00
C-pojat kilpasarja
A-lohko
ViVe
LMV
5-4
Puhti
näytä
23.7.2021 13:00
C-pojat kilpasarja
B-lohko
SiKi
Tahko Yellow
10-7
ViVe
näytä
23.7.2021 18:30
C-pojat kilpasarja
Puolivälierä A2-B3
HP
PuPe
2-0 (8-0, 21-4)
JoMa
näytä
24.7.2021 08:30
C-pojat kilpasarja
Välierät A1 - B2/A3 voittaja
SoJy violetti
AA
1-0 (9-3, 5-5)
näytä
24.7.2021 11:00
C-pojat kilpasarja
Sijoitusottelu sijat 5-6
PuPe
SMJ C1
3-8
LMV
näytä
24.7.2021 13:00
C-pojat kilpasarja
Pronssiottelu
AA
KPL C1
2-0 (7-3, 5-3)
Leiriorganisaatio
näytä
24.7.2021 15:00
C-pojat kilpasarja
Loppuottelu
SoJy violetti
HP
0-2 (4-6, 3-11)
Leiriorganisaatio
näytä