Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: Joensuu

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
14.6.2020 18:00D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07JoMa 060-2 (0-20, 2-17)näytä
17.6.2020 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa mustaViU2-0 (21-1, 12-4)näytä
24.6.2020 18:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa punJoMa musta1-2 (8-14, 16-2, 3-4)näytä
25.6.2020 18:00D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 06JoMa 072-0 (19-0, 31-0)näytä
26.6.2020 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/punainenKiPa-900-2 (8-9, 5-11)näytä
26.6.2020 00:01E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/mustaKiPa-900-2 (1-4, 7-15)näytä
26.6.2020 13:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaKiPaJoMa musta1-2 (18-9, 12-13, 0-1)näytä
26.6.2020 13:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaKiPaJoMa/musta1-2 (18-9, 12-13, 0-1)näytä
26.6.2020 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa punainenViU2-1 (6-13, 17-5, 1-0)näytä
27.6.2020 00:02E-tytötLohko AJoMa IlU10-11näytä
27.6.2020 00:03E-tytötLohko AKiPaIlU11-16näytä
27.6.2020 00:04E-tytötLohko AJoMa KiPa12-17näytä
29.6.2020 00:00E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/punainenJoMa/musta24-26näytä
1.7.2020 18:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/punainenJoMa/musta1-0 (11-8, 10-10)näytä
3.7.2020 18:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa mustaJoMa pun1-2 (11-8, 9-10, 0-0, 3-4)näytä
4.7.2020 00:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa mustaKPK0-2 (4-7, 3-6)näytä
4.7.2020 00:01D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa punainenKPK2-1 (5-10, 11-8, 0-0, 3-0)näytä
4.7.2020 00:03F-pojatRunkosarjaJoMa punainenPuPe19-5näytä
4.7.2020 00:04F-pojatRunkosarjaJoMa mustaPuPe18-7näytä
5.7.2020 00:04D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07PuPe2-0 (3-2, 6-1)näytä
5.7.2020 00:05D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 06HP-K 062-0 (8-2, 8-1)näytä
5.7.2020 00:06D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 06PuPe2-0 (22-2, 25-3)näytä
5.7.2020 00:07D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07HP-K 060-2 (1-7, 0-2)näytä
9.7.2020 00:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa mustaSoJy2-1 (4-2, 8-14, 0-0, 4-3)näytä
9.7.2020 00:01D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSoJyJoMa punainen0-2 (5-6, 4-7)näytä
9.7.2020 00:01D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaJoMa/mustaSoJy2-1 (4-2, 8-14, 0-0, 4-3)näytä
9.7.2020 00:02D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSoJyJoMa/punainen0-2 (5-6, 4-7)näytä
10.7.2020 00:01D-pojat pelisarjaLohko BJoMa mustaPuPe1-2 (3-14, 8-3, 0-0, 2-3)näytä
10.7.2020 10:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa punPuPe2-1 (4-3, 0-13, 0-0, 3-2)näytä
10.7.2020 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa mustaJoMa punainen2-0 (13-7, 15-13)näytä
14.7.2020 00:00D-pojat kilpasarjaRunkosarjaPuPeJoMa 071-2 (6-5, 1-3, 0-0, 3-4)näytä
14.7.2020 00:01D-pojat kilpasarjaRunkosarjaKiri BlueSoJy0-2 (0-17, 1-11)näytä
14.7.2020 00:02D-pojat kilpasarjaRunkosarjaPuPeSoJy0-2 (3-9, 1-21)näytä
14.7.2020 00:03D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07Kiri Blue1-2 (6-2, 4-5, 0-0, 0-2)näytä
14.7.2020 18:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa mustaJoMa pun0-2 (10-18, 9-18)näytä
18.7.2020 00:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaKPKJoMa musta1-2 (10-1, 2-4, 0-0, 2-3)näytä
18.7.2020 00:01D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa punainenKirittäret2-1 (5-4, 5-7, 0-0, 2-1)näytä
18.7.2020 00:02D-tytöt pelisarjaRunkosarjaKirittäretKPK0-2 (3-5, 8-13)näytä
18.7.2020 00:03D-tytöt pelisarjaRunkosarjaKirittäretJoMa musta2-0 (8-7, 13-5)näytä
18.7.2020 00:04D-tytöt pelisarjaRunkosarjaViUKPK2-0 (4-2, 7-6)näytä
19.7.2020 00:00C-pojatRunkosarjaJoMaKiri2-1 (0-10, 6-3, 0-0, 3-2)näytä
19.7.2020 00:01C-pojatRunkosarjaKiriKiPa2-0 (22-19, 11-9)näytä
19.7.2020 00:06F-pojatRunkosarjaJoMa mustaKiPa-90 mustat7-5näytä
19.7.2020 00:07F-pojatRunkosarjaKiPa-90 mustatJoMa punainen10-9näytä
23.7.2020 00:00E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/mustaJoMa/punainen17-12näytä
26.7.2020 00:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa mustaSiiPe1-0 (8-6, 5-5)näytä
26.7.2020 00:00D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07SoJy0-1 (2-2, 1-10)näytä
26.7.2020 00:01D-pojat pelisarjaLohko BSoJyPuPe0-2 (1-6, 4-11)näytä
26.7.2020 00:01D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 06KPL2-0 (2-1, 5-0)näytä
26.7.2020 00:02D-pojat pelisarjaLohko BSiiPeSoJy0-1 (5-6, 10-10)näytä
26.7.2020 00:02D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 07KPL0-2 (2-6, 4-16)näytä
26.7.2020 00:03D-pojat pelisarjaLohko BPuPeJoMa pun2-0 (10-5, 3-0)näytä
26.7.2020 00:03D-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa 06SoJy2-1 (1-5, 6-3, 0-0, 4-3)näytä
27.7.2020 17:00JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätF-tytöt JoMaKiPa-90 G-t14-13
27.7.2020 17:01JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätJoMa MustatViU F113-18
27.7.2020 17:02JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätViU GKiPa-90 G-tytöt Punainen18-11
27.7.2020 18:00JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätF-tytöt JoMaViU F12-20
27.7.2020 18:01JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätJoMa MustatJoMa Punaiset11-10
27.7.2020 19:00JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätJoMa PunaisetKiPa-90 G-tytöt Punainen13-4
27.7.2020 19:01JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaTurnauspäivätViU GKiPa-90 G-t11-8
29.7.2020 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/mustaJoMa/punainen1-2 (13-14, 12-8, 0-4)näytä
1.8.2020 00:00C-tytötRunkosarjaKirittäretViU2-0 (7-5, 8-4)näytä
1.8.2020 00:00E-tytötLohko AIlUJoMa 13-10näytä
1.8.2020 00:01C-tytötRunkosarjaJoMaKirittäret1-2 (7-14, 7-6, 0-0, 2-3)näytä
1.8.2020 00:01C-tytötRunkosarjaHP ViU2-0 (6-4, 9-0)näytä
1.8.2020 00:01E-tytötLohko AIPVIlU7-17näytä
1.8.2020 00:02C-tytötRunkosarjaHP JoMa2-0 (4-3, 7-1)näytä
1.8.2020 00:02E-tytötLohko AJoMa IPV15-8näytä
1.8.2020 12:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa punainenYsit2-1 (8-9, 10-1, 0-0, 2-1)näytä
1.8.2020 14:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa mustaYsit2-0 (22-1, 24-1)näytä
2.8.2020 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/punainenSoJy1-2 (6-2, 5-11, 0-0, 1-4)näytä
2.8.2020 00:01E-pojat kilpasarjaRunkosarjaPuPeSoJy0-2 (4-5, 4-11)näytä
2.8.2020 00:02E-pojat kilpasarjaRunkosarjaKiPa-90IPV Reds2-0 (10-1, 22-1)näytä
2.8.2020 00:03E-pojat kilpasarjaRunkosarjaKiPa-90PuPe2-1 (7-8, 19-6, 0-0, 2-1)näytä
2.8.2020 00:04E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/mustaIPV Reds2-0 (24-11, 7-2)näytä
4.8.2020 00:00E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/mustaSiiPe
4.8.2020 00:01E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/punainenSoJy
4.8.2020 00:02E-pojat pelisarjaLohko BSoJySiiPe
5.8.2020 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaJoMa punainenJoMa musta
8.8.2020 00:02C-pojatRunkosarjaJoMaIPV
8.8.2020 00:03C-pojatRunkosarjaSoJyIPV
8.8.2020 00:04C-pojatRunkosarjaJoMaSoJy
10.8.2020 00:00E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/punainenJoMa/musta
15.8.2020 00:00D-pojat pelisarjaLohko BJoMa punKiPa
15.8.2020 00:00F-pojatRunkosarjaJoMa punainenPK-P
15.8.2020 00:00F-pojatRunkosarjaSoJyJoMa punainen
15.8.2020 00:01D-pojat pelisarjaLohko BJoMa mustaKiPa
15.8.2020 00:01F-pojatRunkosarjaJoMa mustaSoJy
15.8.2020 00:02F-pojatRunkosarjaJoMa mustaPK-P
16.8.2020 00:00E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/punainenSoJy
16.8.2020 00:01E-pojat pelisarjaLohko BSiiPeJoMa/musta
16.8.2020 00:02E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/punainenSiiPe
16.8.2020 00:03E-pojat pelisarjaLohko BJoMa/mustaSoJy
23.8.2020 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/punainenPuPe
23.8.2020 00:01E-pojat kilpasarjaRunkosarjaSoJyKiPa-90
23.8.2020 00:02E-pojat kilpasarjaRunkosarjaIPV RedsPuPe
23.8.2020 00:03E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMa/mustaKiPa-90
23.8.2020 00:04E-pojat kilpasarjaRunkosarjaIPV RedsSoJy
3.9.2020 17:00C-pojatRunkosarjaJoMaKiPa