Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
PPL eteläisen alueen aluesarja
» Kenttä: Kerava
Kenttä: Kerava
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
28.4.2019 11:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Kepe F
Tahko F-pojat
0-2 (8-9, 6-7)
näytä
29.4.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
KePe Valkoinen
2-0 (19-1, 15-2)
näytä
6.5.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
Espoo Blue
0-2 (8-13, 4-23)
näytä
8.5.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Kepe sininen
Hml Paukku E-p
0-2 (4-5, 2-9)
näytä
8.5.2019 18:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Kepe F
Kipe -06 F-pojat
1-2 (7-8, 7-5, 2-6)
näytä
12.5.2019 18:00
Miehet
Ristikkäislohko
KEPE
Kepe Miehet
3-23
näytä
13.5.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
Roihu DP
2-0 (18-4, 13-0)
näytä
15.5.2019 18:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Kepe F
Espoon Pesis FP
2-0 (6-4, 11-7)
näytä
16.5.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
Latokaski
2-0 (22-0, 19-3)
näytä
20.5.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
KiPe-06 D-pojat
0-2 (5-13, 5-13)
näytä
25.5.2019 13:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Kepe sininen
KPL E
0-2 (1-9, 8-11)
näytä
26.5.2019 11:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Kepe valkoiset
LMV
0-2 (7-8, 8-13)
näytä
26.5.2019 13:30
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Espoon Pesis White
LMV
0-2 (5-14, 5-9)
näytä
26.5.2019 18:00
Miehet
Lohko A
KEPE
Paukku
1-2 (17-3, 6-12, 0-0, 4-5)
näytä
26.5.2019 18:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Espoon Pesis White
Kepe valkoiset
0-2 (4-9, 5-6)
näytä
27.5.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
Roihu DP
2-0 (30-4, 20-0)
näytä
29.5.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
OtaKoppi NAS
2-0 (23-6, 11-5)
näytä
2.6.2019 11:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Hml Paukku E-p
Kepe sininen
2-0 (4-3, 7-5)
näytä
2.6.2019 13:30
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
MansePP E07 pojat
Hml Paukku E-p
2-1 (6-4, 2-3, 0-0, 2-1)
näytä
2.6.2019 16:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Kepe sininen
MansePP E07 pojat
0-1 (11-11, 4-18)
näytä
3.6.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
PäPe2
2-0 (25-5, 20-2)
näytä
6.6.2019 18:00
Miehet
Lohko B
Kepe Miehet
Roihu
2-0 (21-1, 21-1)
näytä
8.6.2019 11:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
PuMu 05/06
2-0 (21-0, 28-12)
näytä
14.6.2019 18:00
Miehet
Lohko A
KEPE
cobra 2
0-2 (3-19, 9-13)
näytä
15.6.2019 11:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Kepe valkoiset
KPL E
2-0 (27-20, 10-8)
näytä
15.6.2019 13:30
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Hml Paukku E-peli
KPL E
2-0 (19-6, 18-6)
näytä
15.6.2019 18:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Hml Paukku E-peli
Kepe valkoiset
0-2 (10-11, 6-8)
näytä
17.6.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
NuMa-VJJ
2-0 (8-6, 11-0)
näytä
24.6.2019 12:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Kepe F
LMV F-pojat
0-2 (7-10, 8-10)
näytä
25.6.2019 18:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
Kepe valkoiset
Espoon Pesis Blue
1-0 (12-11, 9-9)
näytä
26.6.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Kepe sininen
Tahko E- Pojat
1-2 (1-16, 12-9, 2-7)
näytä
28.6.2019 18:00
Miehet
Ristikkäislohko
Kepe Miehet
Luja
9-12
näytä
30.6.2019 18:00
Miehet
Ristikkäislohko
KEPE
Latokaski
3-29
näytä
7.7.2019 15:00
Miehet
Lohko B
Kepe Miehet
Espoo
1-2 (3-7, 8-6, 0-2)
näytä
10.7.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
KPL D
0-2 (6-9, 5-19)
näytä
28.7.2019 18:00
Miehet
Lohko A
KEPE
Vipa M2
0-2 (7-20, 14-22)
näytä
29.7.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
Espoo Blue
0-2 (2-26, 12-17)
näytä
4.8.2019 18:00
Miehet
Ristikkäislohko
KEPE
Repe
3-11
näytä
5.8.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
Hyvinkään Tahko Brown
1-2 (5-7, 13-9, 2-3)
näytä
7.8.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
PäPe2
2-0 (22-8, 18-5)
näytä
8.8.2019 18:30
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
HP E-pojat
Kepe sininen
1-2 (22-1, 8-16, 5-5, 1-5)
näytä
9.8.2019 18:00
Miehet
Lohko B
Kepe Miehet
Latokaski
0-2 (5-11, 5-6)
näytä
15.8.2019 18:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
Nice-Team
2-0 (5-1, 33-2)
näytä
18.8.2019 12:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Kepe F
LMV F-pojat
0-2 (9-17, 8-14)
näytä
19.8.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
KiPe-06 D-pojat
2-0 (15-10, 7-2)
näytä
24.8.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
HP E-pojat
MansePP E07 pojat
2-0 (12-11, 13-9)
näytä
24.8.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
MansePP E07 pojat
Kepe sininen
0-2 (12-16, 4-7)
näytä
24.8.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Kepe sininen
HP E-pojat
0-2 (15-16, 3-32)
näytä
25.8.2019 14:00
Naiset
Runkosarja
Kepe Naiset
Manse PP 3
2-0 (23-4, 26-1)
näytä
25.8.2019 18:00
Miehet
Lohko A
KEPE
Luja
2-0 (1-0, 1-0)
30.8.2019 18:00
Miehet
Lohko B
Kepe Miehet
Repe
0-2 (3-22, 3-13)
näytä
1.9.2019 15:00
Miehet
Ristikkäislohko
Kepe Miehet
Paukku
11-2
näytä
2.9.2019 17:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Sininen
PuMu 05/06
2-0 (1-0, 1-0)