7.5.2019 18:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | LMV Blue | 2-0 (7-3, 16-15) | | näytä |
8.5.2019 18:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | Koetus juniorit D1 | 2-0 (15-4, 2-1) | | näytä |
11.5.2019 15:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | Kirittäret D-tytöt | 2-0 (5-4, 12-3) | | näytä |
11.5.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | PöU Dt | 1-2 (5-4, 6-7, 0-4) | | näytä |
11.5.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | PöU Dt | Kirittäret D-tytöt | 2-0 (6-4, 7-2) | | näytä |
11.5.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | Espoo Blue | 0-2 (0-9, 5-6) | | näytä |
12.5.2019 10:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | LMV | 2-0 (26-5, 6-5) | | näytä |
13.5.2019 18:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hml Paukku E-p | Tahko E- Pojat | 2-1 (14-15, 6-5, 3-0) | | näytä |
14.5.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | Tahko F-tytöt 2 | Jana FT | 2-0 (12-8, 13-8) | | |
15.5.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | KePe Sininen | 2-0 (7-5, 10-8) | | näytä |
16.5.2019 00:00 | C- tytöt | Runkosarja | Hyvinkään Tahko | HuVe | 1-0 (18-0, 2-2) | | näytä |
20.5.2019 18:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko E- Pojat | Kepe sininen | 2-0 (14-7, 10-9) | | näytä |
24.5.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Tahko Brown | Tahko Yellow | 2-0 (11-4, 17-7) | | näytä |
24.5.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | KPL D | 0-1 (5-5, 0-13) | | näytä |
25.5.2019 10:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Tahko F-pojat | Manse PP valkoinen | 0-2 (3-7, 6-13) | | näytä |
25.5.2019 12:30 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Manse PP valkoinen | LMV F-pojat | 0-2 (4-7, 5-10) | | näytä |
25.5.2019 15:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Tahko F-pojat | LMV F-pojat | 0-2 (4-16, 2-6) | | näytä |
26.5.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | Roihu | Tahko F-tytöt 1 | 2-0 (8-5, 11-6) | | näytä |
26.5.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | LMV F-tytöt | Roihu | 0-1 (11-11, 5-6) | | näytä |
26.5.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | Tahko F-tytöt 1 | LMV F-tytöt | 0-2 (7-15, 3-6) | | näytä |
30.5.2019 12:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Tahko F-pojat | ViPa F | 2-0 (29-5, 7-6) | | näytä |
30.5.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | Jana FT | Tahko F-tytöt 1 | 0-1 (7-12, 10-10) | | näytä |
31.5.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Tahko Brown | ViPa ET | 1-2 (10-14, 12-9, 3-7) | | näytä |
2.6.2019 12:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Kipe -06 F-pojat | Pyry-Pesis | 1-1 (6-5, 5-6, 0-0) | | näytä |
2.6.2019 12:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko E- Pojat | HP E-pojat | 2-1 (12-11, 8-11, 7-1) | | näytä |
2.6.2019 18:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Pyry-Pesis | Tahko F-pojat | 2-0 (7-6, 3-1) | | näytä |
2.6.2019 18:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Kipe -06 F-pojat | Tahko F-pojat | 1-1 (4-5, 3-2, 0-0) | | näytä |
4.6.2019 18:00 | D- tytöt kilpasarja | Runkosarja | Tahko Black | Puhti | 1-0 (14-7, 9-9) | | näytä |
4.6.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | KePe Sininen | 0-2 (3-12, 4-17) | | näytä |
5.6.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | ViPa D-tytöt | 1-2 (12-18, 17-7, 0-5) | | näytä |
9.6.2019 10:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | Espoo | 0-2 (6-7, 1-15) | | näytä |
9.6.2019 18:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | JoKo juniorit | 1-2 (4-7, 8-6, 0-0, 1-2) | | näytä |
9.6.2019 18:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Espoo | JoKo juniorit | 1-2 (7-8, 5-4, 0-0, 1-2) | | näytä |
12.6.2019 18:00 | D- tytöt kilpasarja | Runkosarja | Tahko Black | HP | 1-0 (15-15, 10-9) | | näytä |
17.6.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | Espoon Pesis D-tytöt | 2-0 (17-6, 12-8) | | näytä |
17.6.2019 18:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Manse PP CP | Espoo | 1-2 (4-9, 11-9, 0-0, 1-2) | | näytä |
18.6.2019 18:00 | D- tytöt kilpasarja | Runkosarja | Tahko Black | Manse PP Dt | 2-0 (31-4, 17-5) | | näytä |
30.6.2019 18:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | Espoo White | 0-2 (3-6, 5-14) | | näytä |
30.6.2019 18:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Espoo White | Koetus juniorit D1 | 2-0 (22-1, 10-7) | | näytä |
30.6.2019 18:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Koetus juniorit D1 | Hyvinkään Tahko Yellow | 0-2 (1-12, 1-6) | | näytä |
4.7.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | KiPe-06 D-pojat | 2-0 (15-1, 14-5) | | näytä |
6.7.2019 11:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | KPL D | 0-2 (7-8, 1-4) | | näytä |
6.7.2019 13:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Manse D06 pojat | KPL D | 0-2 (3-5, 5-12) | | näytä |
6.7.2019 15:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | Manse D06 pojat | 2-0 (5-2, 8-2) | | näytä |
7.7.2019 00:00 | C- tytöt | Runkosarja | Kirittäret Ct | Hyvinkään Tahko | 1-0 (3-0, 2-2) | | näytä |
7.7.2019 11:00 | C- tytöt | Runkosarja | Hyvinkään Tahko | Roihu CT | 2-0 (11-4, 3-2) | | näytä |
7.7.2019 13:00 | C- tytöt | Runkosarja | Roihu CT | Kirittäret Ct | 1-2 (2-7, 7-6, 0-0, 0-2) | | näytä |
9.7.2019 18:00 | D- tytöt kilpasarja | Runkosarja | Tahko Black | Roihu DT | 2-1 (10-12, 13-7, 12-3) | | näytä |
10.7.2019 18:00 | D- pojat kilpasarja | Runkosarja | Hyvinkään Tahko Yellow | HuVe | 2-0 (18-1, 12-0) | | näytä |
11.7.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | Roihu D-tytöt | 2-0 (13-5, 17-6) | | näytä |
14.7.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | SuPo E-tytöt | Tahko Brown | 0-2 (6-10, 4-24) | | näytä |
14.7.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Tahko Brown | JoKo juniorit | 2-0 (19-6, 7-6) | | näytä |
14.7.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | JoKo juniorit | SuPo E-tytöt | 0-2 (11-13, 2-13) | | näytä |
16.7.2019 18:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | Loimaa | 2-0 (10-1, 19-1) | | näytä |
29.7.2019 18:00 | F- pojat | Lohko B (itäinen) | Tahko F-pojat | Kepe F | 2-0 (12-10, 9-6) | | näytä |
3.8.2019 13:30 | C- tytöt | Runkosarja | Hyvinkään Tahko | Kirittäret Ct | 0-2 (0-6, 0-10) | | näytä |
3.8.2019 16:00 | C- tytöt | Runkosarja | Kirittäret Ct | Espoon Pesis C -tytöt | 2-0 (6-2, 23-1) | | näytä |
3.8.2019 18:00 | C- tytöt | Runkosarja | Espoon Pesis C -tytöt | Hyvinkään Tahko | 2-1 (0-1, 6-5, 0-0, 4-3) | | näytä |
7.8.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Lohko A (itäinen) | Hyvinkään Tahko Brown | KePe Valkoinen | 2-0 (12-5, 14-13) | | näytä |
9.8.2019 18:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko E- Pojat | MansePP E07 pojat | 2-0 (7-6, 12-6) | | näytä |
15.8.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | JoKo Juniorit D-tytöt | 0-2 (5-14, 11-18) | | näytä |
18.8.2019 14:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | MyVe Dt | Roihu D-tytöt | 2-1 (7-4, 4-8, 0-0, 4-3) | | näytä |
18.8.2019 15:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Tahko Yellow | MyVe Dt | 2-1 (16-9, 5-19, 0-0, 4-3) | | näytä |
18.8.2019 18:00 | D- tytöt pelisarja | Runkosarja | Roihu D-tytöt | Tahko Yellow | 0-2 (7-17, 9-20) | | näytä |
18.8.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Roihu Et | Tahko Yellow | 2-0 (9-6, 19-5) | | näytä |
18.8.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Tahko Yellow | HP oranssit | 0-2 (5-6, 8-18) | | näytä |
18.8.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Roihu Et | Tahko Brown | 2-1 (11-6, 6-12, 0-0, 5-4) | | näytä |
18.8.2019 18:00 | E- tytöt | Runkosarja | Tahko Brown | HP oranssit | 2-0 (11-2, 8-7) | | näytä |
20.8.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | Tahko F-tytöt 1 | Roihu | 0-2 (15-20, 9-12) | | näytä |
24.8.2019 11:00 | D- tytöt kilpasarja | Runkosarja | Tahko Black | LP D-tytöt | 2-0 (23-3, 19-12) | | näytä |
25.8.2019 12:30 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | Manse PP CP | 2-0 (12-2, 7-2) | | näytä |
25.8.2019 15:00 | C- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko C | Kipe-06 | 2-1 (5-3, 5-9, 0-0, 3-2) | | näytä |
27.8.2019 18:00 | F- tytöt | Runkosarja | LMV F-tytöt | Tahko F-tytöt 2 | 1-2 (14-16, 7-5, 7-10) | | näytä |
1.9.2019 15:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | Tahko E- Pojat | KPL E | 0-2 (1-11, 1-16) | | |
1.9.2019 18:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | MansePP E07 pojat | Tahko E- Pojat | 2-0 (9-8, 19-2) | | näytä |
1.9.2019 18:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | KPL E | MansePP E07 pojat | 2-1 (8-9, 13-9, 0-0, 5-4) | | näytä |
2.9.2019 17:30 | D- tytöt kilpasarja | Sijat 1-3 | Tahko Black | HP | 2-1 (6-7, 7-4, 1-0) | | näytä |
8.9.2019 11:00 | E- pojat kilpasarja | Runkosarja | MansePP E07 pojat | HP E-pojat | 2-1 (4-3, 3-5, 4-0) | | näytä |
14.9.2019 00:00 | D- pojat kilpasarja | Sijat 1-4 | Espoo White | Koetus juniorit D1 | 2-0 (18-1, 10-3) | | näytä |
14.9.2019 00:00 | D- pojat kilpasarja | Sijat 1-4 | KPL D | Hyvinkään Tahko Yellow | 0-1 (1-5, 9-9) | | näytä |
14.9.2019 11:00 | D- pojat kilpasarja | Sijat 1-4 | KPL D | Koetus juniorit D1 | 2-0 (9-2, 4-3) | | näytä |
14.9.2019 11:01 | D- pojat kilpasarja | Sijat 1-4 | Espoo White | Hyvinkään Tahko Yellow | 2-0 (8-4, 3-2) | | näytä |
16.9.2019 18:00 | D- pojat pelisarja | Sijat 5-8 | Hyvinkään Tahko Brown | KiPe-06 D-pojat | 2-1 (8-6, 8-12, 0-0, 4-3) | | näytä |