Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Naperoleiri
» Kenttä: 3. Rivieera
Kenttä: 3. Rivieera
Osoite:
Niementie 16 Kankaanpää
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/61...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
31.7.2019 12:30
F-pojat
Fp lohko C
SoJy violetti
Lippo Juniorit valkoinen
0-12
näytä
31.7.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko C
Pesäkarhut F10 dap
Tahko F-pojat
5-12
näytä
31.7.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko C
JoMa punainen
Espoon Pesis FP
10-8
näytä
31.7.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko C
PuPe
KoU F-Pojat
9-10
näytä
1.8.2019 08:30
F-pojat
Fp lohko A
Kiri
KePe
10-9
näytä
1.8.2019 09:30
F-pojat
Fp lohko A
Pyry-Pesis
Pattu F-Pojat
10-6
näytä
1.8.2019 10:30
F-pojat
Fp lohko A
KiPa-90 Musta
LaJy F-pojat
16-1
näytä
1.8.2019 12:30
F-pojat
Fp lohko B
Tarmo
HP F-pojat
5-12
näytä
1.8.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko B
Lippo-IiU
KPL F09 Vatut
6-28
näytä
1.8.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko B
Kipa-90 punaiset
SiiPe F PiällysVelemut
11-7
näytä
1.8.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko B
HP-K
MyVe F-pojat
18-10
näytä
1.8.2019 17:30
F-pojat
Fp lohko B
KPL F09 Vatut
Kipa-90 punaiset
13-10
näytä
1.8.2019 18:30
F-pojat
Fp lohko B
HP-K
Lippo-IiU
27-3
näytä
2.8.2019 09:30
F-pojat
Fp lohko C
SoJy violetti
JoMa punainen
11-6
näytä
2.8.2019 10:30
F-pojat
Fp lohko C
LMV
Pesäkarhut F10 dap
10-5
näytä
2.8.2019 12:30
F-pojat
Fp lohko C
Espoon Pesis FP
KoU F-Pojat
8-4
näytä
2.8.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko A
LaJy F-pojat
Kiri
6-11
näytä
2.8.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko A
Pattu F-Pojat
Pesäkarhut F10 pojat
11-10
näytä
2.8.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko C
PuPe
LMV
3-8
näytä
2.8.2019 17:30
F-pojat
Fp lohko B
Kipa-90 punaiset
Tarmo
15-3
näytä
2.8.2019 18:30
F-pojat
Fp lohko B
SMJ P09 Rojo
Kama 09
10-12
näytä
2.8.2019 19:30
F-pojat
Fp lohko C
Tahko F-pojat
Manse PP F-pojat
8-14
näytä
3.8.2019 08:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
PuPe
Pesäkarhut 09 Pojat
2-5
näytä
3.8.2019 09:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KoU F-Pojat
Kiri
2-6
näytä
3.8.2019 10:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Tahko F-pojat
SMJ P09 Blanco
5-14
näytä
3.8.2019 12:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Pesäkarhut 09 Pojat
Pattu F-Pojat
23-9
näytä
3.8.2019 13:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Kipa-90 punaiset
KoU F-Pojat
14-5
näytä
3.8.2019 14:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
SoJy violetti
HP-K
3-13
näytä
3.8.2019 15:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Kama 09
Manse PP F-pojat
8-7
näytä
4.8.2019 08:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KPL F Hakit
Espoon Pesis FP
7-10
näytä
4.8.2019 09:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KoU F-Pojat
Pattu F-Pojat
9-0
näytä
4.8.2019 10:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
SMJ P09 Blanco
Manse PP F-pojat
12-5
näytä
4.8.2019 11:30
F- tytöt
Lauantain ja sunnuntain pelit
Pesäkarhut F10-Tytöt
RuoPi F
8-8
näytä