Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Villa Park
Kenttä: Villa Park
Osoite:
Torikatu 20
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/To...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Fera
Pattu Juniorit C-tytöt
4-3
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesä Ysit CT
Pesäkarhut D-punaiset
3-8
Pattu Juniorit C-tytöt
näytä
22.7.2019 15:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YPJ C03
LaJy
4-7
Pesä Ysit CT
näytä
22.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
PETO
KeKi1
2-7
ViVe
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
Lohko D
ViVe
SMJ D-tytöt
17-3
PETO
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YK
Muhoksen Pallo-Salamat
11-2
SMJ D-tytöt
näytä
23.7.2019 08:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
MJ-Cty
Lahti
6-2
Hyvinkään Tahko
näytä
23.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
HP
Hyvinkään Tahko
5-4
Lahti
näytä
23.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Fera C2
SMJ
4-9
HP
näytä
23.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Siipe C-tytöt
Kirittäret
5-8
KaMa -04
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
KPK
YPJ C04
11-0
Siipe C-tytöt
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Puhti
Pori pesäkarhut valkoiset
5-6
YPJ C04
näytä
24.7.2019 08:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Hyvinkään Tahko
Pesäkarhut C-Punaiset
1-3
Lahti
näytä
24.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Mailattaret
Lahti
7-8
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
24.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko D
SMJ D-tytöt
JoU
7-6
Mailattaret
näytä
24.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Sievin Sisu C-tytöt
PuPe
23-7
PattU C-pojat
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Pattu Juniorit C-tytöt
MJ-Cty
4-4
PuPe
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko B
APV
Lippo Sininen
6-2
MJ-Cty
näytä
25.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko A
PuPe
Jalas
3-12
Fera
näytä
25.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Fera
RuoPi C-tytöt
5-2
Jalas
näytä
25.7.2019 10:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
RÄPSÄ-04
LaJy
2-6
SMJ 2
näytä
25.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
KeKi1
Siipe C-tytöt
3-3
Muhoksen Pallo-Salamat
näytä
25.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Muhoksen Pallo-Salamat
YPJ C04
12-1
Siipe C-tytöt
näytä
25.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko F
Jalas
ViVe
1-7
YPJ C04
näytä
26.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko F
SiKi
Jalas
8-4
KPK
näytä
26.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
KPK
YK
3-7
SiKi
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
PETO
Kirittäret
0-12
KPK
näytä
26.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko F
Joma punaiset
Jalas
9-0
HuVe
näytä
26.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko H
SMJ D-tytöt
HuVe
5-5
Jalas
näytä
26.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko I
Mailattaret / SMJ / ViVe
Espoo
4-16
SMJ D-tytöt
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu A6-B7
Muhoksen Pallo-Salamat
Siipe C-tytöt
5-3
Pesäkarhut C-Mustat
näytä
26.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu E3-F4
Jalas
Pesäkarhut C-Mustat
8-9
NJ-04
näytä
26.7.2019 19:15
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu F3-E4
Joma punaiset
NJ-04
6-1
Jalas
näytä
27.7.2019 08:00
C-tytöt kilpasarja
Sijat 13-14
RÄPSÄ-04
Siipe C-tytöt
8-3
YPJ C03
näytä
27.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Sijat 15-16
YPJ C03
Lahti
2-9
Siipe C-tytöt
näytä
27.7.2019 10:30
C-tytöt kilpasarja
Sijat 17-18
Hyvinkään Tahko
RuoPi C-tytöt
7-3
Lahti
näytä
27.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Sijat 21-22
Roihu
Ylivieskan Kuula C2
4-13
HP Tiikerit
näytä
27.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Sijat 5-6
HP Tiikerit
SoJy 2
2-4
Ylivieskan Kuula C2
näytä