Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: T12 Lintula 2, Takakenttä
Kenttä: T12 Lintula 2, Takakenttä
Osoite:
Kaislakuja, 90160 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ka...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 14:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko B
Kirittäret D-tytöt
Virkiä valkoinen
16-5
Siki Dt06
näytä
15.7.2019 15:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko B
ViU D-tytöt
Siki Dt06
7-3
Virkiä valkoinen
näytä
15.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Mailajuniorit
VM oranssi
9-11
SMJ Musta
näytä
15.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
JoMa punainen
SMJ Musta
7-20
VM oranssi
näytä
16.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
KaKa
AA
11-11
HP
näytä
16.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
HP
Keki D1-tytöt
2-6
KaKa
näytä
16.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU D05-tytöt
HP
1-8
Siipe Mustat
näytä
16.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Fera D1
Siipe Mustat
14-4
PattU D05-tytöt
näytä
16.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siki Dt-05
Virkiä sininen
8-11
Keki D1-tytöt
näytä
16.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
KaKa
Keki D1-tytöt
4-31
Siki Dt-05
näytä
17.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ Musta
Pesäkarhut D-punaiset
8-9
Mailajuniorit
näytä
17.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Mailajuniorit
JoMa punainen
8-9
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
17.7.2019 10:30
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko P
Roihu D-tytöt pelisarja
YK
5-11
JoMa punainen
näytä
17.7.2019 13:00
D-tytöt pelisarja
Loppulohko W (53-59)
Kipa
JoMa musta
25-7
Kirittäret D-tytöt
näytä
17.7.2019 14:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko J
Kirittäret D-tytöt
Lippo sininen
4-8
Pesäkarhut E07
näytä
17.7.2019 15:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko J
MyVe -06-07
Pesäkarhut E07
5-12
Lippo sininen
näytä
17.7.2019 19:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko K
JoKo juniorit/PöU
IK-06
9-5
Lp D-tytöt
näytä
17.7.2019 20:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko K
Lajy D-tytöt
Lp D-tytöt
3-9
IK-06
näytä
18.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
HP
Fera D1
7-4
PattU D05-tytöt
näytä
18.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siipe Mustat
PattU D05-tytöt
7-9
HP
näytä
18.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Keki D1-tytöt
Siipe Mustat
17-1
AA
näytä
18.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
HP
AA
12-6
Keki D1-tytöt
näytä
19.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Roihu
Mailajuniorit
12-2
Lippo valkoinen
näytä
19.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ Musta
Lippo valkoinen
21-0
Roihu
näytä
19.7.2019 14:30
D-tytöt pelisarja
Välierät
Ve-Vi-Pesis
Manse PP
1-14
Leiriorganisaatio
19.7.2019 15:30
D-tytöt pelisarja
Välierät
Lp D-tytöt
Lippo sininen
13-5
Leiriorganisaatio
näytä
20.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
Sijoitus 15-16
Mailajuniorit
Siipe Mustat
5-12
SMJ Musta
näytä
20.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
Sijoitus 13-14
SMJ Musta
Pesäkarhut D-mustat
15-6
Siki Dt-05
näytä
20.7.2019 10:30
D-tytöt kilpasarja
Sijoitus 11-12
Roihu
Siki Dt-05
6-16
Pesäkarhut D-mustat
näytä