Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: P4 Kiiminki
Kenttä: P4 Kiiminki
Osoite:
Kirjastokuja, Kiiminki
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/@65.1283...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 18:00
D-pojat kilpasarja
D-lohko
KeKi White
JoKo juniorit D-pojat
12-2
ViVe
näytä
15.7.2019 19:00
D-pojat kilpasarja
D-lohko
ViVe
SoJy violetti
2-3
Espoo White
näytä
15.7.2019 20:00
D-pojat kilpasarja
D-lohko
KaMa D-pojat
Espoo White
3-8
SoJy violetti
näytä
16.7.2019 08:30
D-pojat kilpasarja
C-lohko
IPV
SMJ musta
0-15
JoMa 1
näytä
16.7.2019 09:30
D-pojat kilpasarja
C-lohko
Lippo Jr Valkoinen
JoMa 1
7-8
IPV
näytä
16.7.2019 10:30
D-pojat kilpasarja
C-lohko
HalTo
Manse PP
2-8
Lippo Jr Valkoinen
näytä
16.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko A
KPL E
KoU D
8-10
Sudet -05
näytä
16.7.2019 15:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko A
KiPe06
Sudet -05
5-2
KoU D
näytä
17.7.2019 08:30
D-pojat kilpasarja
A-lohko
JoMa 2
HP
0-22
Lippo Musta
näytä
17.7.2019 09:30
D-pojat kilpasarja
A-lohko
AA-06
Lippo Musta
8-1
HP
näytä
17.7.2019 10:30
D-pojat kilpasarja
A-lohko
LMV
KiPa-90
0-7
AA-06
näytä
17.7.2019 13:00
D-pojat kilpasarja
B-lohko
SiKi
KPL Yellow
1-13
UPV Dp
näytä
17.7.2019 14:00
D-pojat kilpasarja
B-lohko
HP-K
UPV Dp
8-1
KPL Yellow
näytä
17.7.2019 15:00
D-pojat kilpasarja
B-lohko
Kiri Blue
Hyvinkään Tahko Yellow
7-4
HP-K
näytä
18.7.2019 08:30
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko H (9-16)
UPV Dp
Ylivieskan Kuula
5-2
Manse PP
näytä
18.7.2019 09:30
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko H (9-16)
KaMa D-pojat
Manse PP
4-9
Ylivieskan Kuula
näytä
18.7.2019 13:00
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko G (9-16)
Espoo White
IPV
2-10
KiPa-90
näytä
18.7.2019 14:00
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko G (9-16)
Kiri Blue
KiPa-90
3-5
Espoo White
näytä
19.7.2019 08:30
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
SMJ musta
KPL Yellow
6-2
SoJy violetti
näytä
19.7.2019 09:30
D-pojat kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
AA-06
SoJy violetti
3-14
SMJ musta
näytä
19.7.2019 13:30
D-pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut 13-16
Espoo White
Ylivieskan Kuula
3-12
Kiri Blue
näytä
19.7.2019 14:30
D-pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut 13-16
KaMa D-pojat
Kiri Blue
12-10
Ylivieskan Kuula
näytä
20.7.2019 08:30
D-pojat kilpasarja
Loppulohko Z (23-25)
JoMa 2
HalTo
5-16
JoKo juniorit D-pojat
näytä
20.7.2019 09:30
D-pojat kilpasarja
Loppulohko Z (23-25)
HalTo
JoKo juniorit D-pojat
4-4
JoMa 2
näytä
20.7.2019 10:30
D-pojat kilpasarja
Loppulohko Z (23-25)
JoKo juniorit D-pojat
JoMa 2
6-1
HalTo
näytä