Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: KENTTÄ 16 | Tackla A
Kenttä: KENTTÄ 16 | Tackla A
Osoite:
Olarinniityntie 8, 02210 Espoo
Linkki karttaan:
https://goo.gl/maps/x5WmfwhEfW6V4EMi9
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
1.7.2019 13:30
E-tytöt kilpasarja
A
Pesäkarhut E-08 Milet
SMJ musta
1-21
LaJy E1
näytä
1.7.2019 14:30
E-tytöt kilpasarja
A
HP mustat
LaJy E1
11-4
Pesäkarhut E-08 Milet
näytä
1.7.2019 15:30
E-tytöt kilpasarja
A
Roihu Blue
Virkiä sininen
7-6
HP mustat
näytä
1.7.2019 18:00
E-tytöt kilpasarja
A
Lippo E-tytöt
TyTe
7-6
LPjr
näytä
1.7.2019 19:00
E-tytöt pelisarja
D
LPjr
NJ
10-17
TyTe
näytä
1.7.2019 20:00
E-tytöt pelisarja
E
SiiPe Keltaiset
AA
5-12
LPjr
näytä
2.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
A
Pesäkarhut E-08 Milet
TyTe
5-9
Virkiä sininen
näytä
2.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
A
Virkiä sininen
HP mustat
3-9
Pesäkarhut E-08 Milet
näytä
2.7.2019 13:00
E-tytöt kilpasarja
A
Lippo E-tytöt
Pesäkarhut E-08 Milet
18-1
TyTe
näytä
2.7.2019 14:00
E-tytöt kilpasarja
A
SMJ musta
TyTe
11-1
Lippo E-tytöt
näytä
2.7.2019 15:00
E-tytöt kilpasarja
A
HP mustat
Roihu Blue
24-0
SMJ musta
näytä
2.7.2019 16:00
E-tytöt kilpasarja
A
Virkiä sininen
LaJy E1
2-9
HP mustat
näytä
2.7.2019 19:00
E-tytöt kilpasarja
A
HP mustat
Pesäkarhut E-08 Milet
21-0
Virkiä sininen
näytä
2.7.2019 20:00
E-tytöt kilpasarja
A
TyTe
Virkiä sininen
0-7
HP mustat
näytä
3.7.2019 19:00
E-tytöt kilpasarja
B
OsVa ET
SMJ punainen
6-5
Pesäkarhut E07
näytä
3.7.2019 20:00
E-tytöt kilpasarja
B
Pesäkarhut E07
Tahko Brown
10-1
SMJ punainen
näytä
4.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
B
Fera E1
OsVa ET
14-1
Tahko Brown
näytä
4.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
B
SiiPe Mustat
Tahko Brown
5-11
Fera E1
näytä
4.7.2019 10:30
E-tytöt pelisarja
M
Puhti
HP oranssit
11-7
Tahko Brown
näytä
4.7.2019 13:00
E-tytöt kilpasarja
C
SMJ punainen
HP mustat
6-16
Pesäkarhut E07
näytä
4.7.2019 14:00
E-tytöt kilpasarja
D
Virkiä sininen
Pesäkarhut E07
3-23
SMJ punainen
näytä
4.7.2019 15:00
E-tytöt kilpasarja
F
Pesäkarhut E-08 Milet
KeKi E-tytöt
2-18
Virkiä sininen
näytä
4.7.2019 16:00
E-tytöt kilpasarja
E
SiiPe Mustat
Roihu Blue
0-13
Pesäkarhut E-08 Milet
näytä
5.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
C
HP mustat
SMJ musta
13-1
OsVa ET
näytä
5.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
D
Pesäkarhut E07
OsVa ET
8-3
HP mustat
näytä
5.7.2019 10:30
E-tytöt kilpasarja
F
KeKi E-tytöt
Tahko Brown
12-3
Pesäkarhut E07
näytä
5.7.2019 13:00
E-tytöt kilpasarja
C
HP mustat
Fera E1
7-6
LaJy E1
näytä
5.7.2019 14:00
E-tytöt kilpasarja
D
LaJy E1
Pesäkarhut E07
11-1
HP mustat
näytä
5.7.2019 15:00
E-tytöt kilpasarja
F
Lippo E-tytöt
KeKi E-tytöt
7-3
Manse E07T
näytä
5.7.2019 16:00
E-tytöt kilpasarja
E
Roihu Blue
Manse E07T
5-11
Lippo E-tytöt
näytä
6.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
Välierät
HP mustat
Pesäkarhut E07
18-7
Leiriorganisaatio
näytä
6.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelut
SMJ musta
OsVa ET
7-6
Lippo E-tytöt
näytä
6.7.2019 10:30
E-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelut
Manse E07T
Lippo E-tytöt
14-15
SMJ musta
näytä
6.7.2019 11:30
E-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelut
SiiPe Mustat
Tahko Brown
3-8
Manse E07T
näytä
6.7.2019 13:30
E-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelut
HP mustat
LaJy E1
12-4
Leiriorganisaatio
näytä