Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 16 Tahmela
Kenttä: 16 Tahmela
Osoite:
Tahmelankatu 27, Tampere
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
17.7.2018 14:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Pesäkarhut punaiset
Roihu
16-3
SMJ Musta
näytä
17.7.2018 15:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
SMJ Musta
VePe
3-14
Pesäkarhut punaiset
näytä
17.7.2018 16:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Keki White
SiiPe Mustat
10-7
VePe
näytä
18.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Fera 1
MJ-1
2-15
YPJ-04
näytä
18.7.2018 09:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Hp-k
VM sininen
10-10
Ruopi Mustat
näytä
18.7.2018 10:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Ruopi Mustat
YPJ-04
4-6
Hp-k
näytä
18.7.2018 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
RÄPSÄ-04
Joma punainen
16-2
KaKa
näytä
18.7.2018 15:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Pesäkarhut mustat
Tahko 04
3-5
RÄPSÄ-04
näytä
18.7.2018 16:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
KaKa
Pattu juniorit musta
4-18
Tahko 04
näytä
18.7.2018 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko H
Kipe06Whites
YK-V
14-5
HP-K 06
näytä
18.7.2018 20:00
D- pojat pelisarja
Lohko H
SoJy oranssi
YPA
4-0
YK-V
näytä
19.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
LaJy
SoJy
8-3
YK
näytä
19.7.2018 09:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
HP
NJ-04
12-2
Lippo Valkoinen
näytä
19.7.2018 13:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Pesäkarhut punaiset
SiiPe Mustat
18-3
VePe
näytä
19.7.2018 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Keki White
Roihu
20-0
SMJ Musta
näytä
19.7.2018 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
VM sininen
YPJ-04
9-3
MJ-1
näytä
19.7.2018 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Fera 1
Hp-k
17-6
Ruopi Mustat
näytä
20.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Keki White
YK
10-5
MJ-1
näytä
20.7.2018 09:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Pattu juniorit musta
MJ-1
10-6
Keki White
näytä
20.7.2018 13:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
YK
MJ-1
7-8
Pattu juniorit musta
näytä
20.7.2018 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Keki White
Pattu juniorit musta
4-6
YK
näytä
21.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko G
VM sininen
VePe
8-10
Keki White
näytä
21.7.2018 09:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko J
Ruopi Mustat
Roihu
13-6
VePe
näytä
21.7.2018 10:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
MJ-1
Keki White
7-0
Roihu
näytä
21.7.2018 13:00
D- tytöt kilpasarja
G1-H2
SoJy
SiiPe Mustat
2-6
Ruopi Mustat
näytä
21.7.2018 14:00
D- tytöt kilpasarja
J1-K2
Ruopi Mustat
Lippo Valkoinen
25-6
SoJy
näytä
21.7.2018 15:00
D- tytöt kilpasarja
E1-F2
Pattu juniorit musta
LaJy
4-7
Lippo Valkoinen
näytä
22.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Sijat 9-10
SiiPe Mustat
HP
9-10
Fera 1
näytä
22.7.2018 09:45
D- tytöt kilpasarja
Sijat 7-8
Keki White
Fera 1
10-9
SiiPe Mustat
näytä
22.7.2018 11:00
D- tytöt kilpasarja
Sijat 5-6
RÄPSÄ-04
YK
2-6
Keki White
näytä