Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K13 Oulunsalon kirkonkylä
Kenttä: K13 Oulunsalon kirkonkylä
Osoite:
Koulutie, 90460 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ko...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
24.7.2017 13:00
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
Virkiä
HP
3-7
Mups
näytä
24.7.2017 14:15
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
KPK 1
Mups
4-13
Roihu
näytä
24.7.2017 15:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
NJ
Roihu
5-9
KPK 1
näytä
24.7.2017 17:15
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Karhugirls
Pesäkarhut
5-10
Halsuan Toivo
näytä
24.7.2017 18:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Halsuan Toivo
Pattu
8-1
Mailajuniorit
näytä
24.7.2017 19:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Mailajuniorit
Mailattaret
3-2
Pattu
näytä
25.7.2017 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
HP
JoMa
4-3
YPJ 1
näytä
25.7.2017 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
KPK 1
YPJ 1
3-2
JoMa
näytä
25.7.2017 13:00
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Pesäkarhut
KeKi C-tytöt 1
6-5
Halsuan Toivo
näytä
25.7.2017 14:15
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Halsuan Toivo
SMJT02
11-9
Pesäkarhut
näytä
25.7.2017 15:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Mailajuniorit
Karhugirls
10-2
SMJT02
näytä
25.7.2017 17:15
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko H
PeTo
KPK 2
24-5
UP-V C-Tytöt
näytä
25.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko H
UP-V C-Tytöt
Puhti
3-18
KPK 2
näytä
26.7.2017 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
SMJT02
Mailajuniorit
5-13
Karhugirls
näytä
26.7.2017 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Karhugirls
Siipe
0-16
Mailajuniorit
näytä
26.7.2017 11:00
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Mailattaret
Pattu
7-3
Siipe
näytä
26.7.2017 13:00
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko J
Pesä Ysit
Fera C2
8-4
Oulu 2
näytä
26.7.2017 14:15
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko J
Puhti
Oulu 2
28-6
Pesä Ysit
näytä
26.7.2017 17:15
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko K
LP-JR
LMV C-Tytöt
4-6
URA
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko K
URA
RuoPi C-t
10-1
LP-JR
näytä
27.7.2017 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Siipe
Halsuan Toivo
0-2
Espoo 1
näytä
27.7.2017 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Mailattaret
Espoo 1
1-6
KeKi C-tytöt 1
näytä
27.7.2017 11:00
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
KeKi C-tytöt 1
Karhugirls
18-2
Mailattaret
näytä
27.7.2017 13:00
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
Virkiä
Mups
1-9
JoMa
näytä
27.7.2017 14:15
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
JoMa
Roihu
11-3
Virkiä
näytä
28.7.2017 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Pesäkarhut
Mailattaret
21-0
KeKi C-tytöt 1
näytä
28.7.2017 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
KeKi C-tytöt 1
Halsuan Toivo
19-1
Mailattaret
näytä
28.7.2017 14:15
C- tytöt kilpasarja
Puolivälierät
Espoo 1
KPK 1
9-4
KeKi C-tytöt 1
näytä
28.7.2017 15:30
C- tytöt kilpasarja
Puolivälierät
HP
KeKi C-tytöt 1
2-3
KPK 1
näytä
29.7.2017 08:30
C- tytöt kilpasarja
Välierät
Mups
Espoo 1
0-2 (9-10, 1-6)
KPK 1
näytä
29.7.2017 10:00
C- tytöt kilpasarja
Sijat 5-6
KPK 1
HP
6-3
Mups
näytä
29.7.2017 11:15
C- tytöt kilpasarja
Sijat 17-18
Siipe
Virkiä
10-2
HP
näytä
29.7.2017 13:00
C- tytöt kilpasarja
Pronssi
Mups
Pesäkarhut
0-2 (1-10, 3-9)
Leiriorganisaatio
näytä
29.7.2017 14:30
C- tytöt kilpasarja
Finaali
KeKi C-tytöt 1
Espoo 1
2-0 (2-1, 7-3)
Leiriorganisaatio
näytä