Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: 26. Kirkonkylä, Rusko

Osoite: Talkootie 2, Rusko

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
16.7.2017 17:00D- tytöt pelisarjaLohko DNurmoRoihu7-23Pöytyänäytä
16.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko DSieviJoroinen7-1Nurmonäytä
16.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko DOuluLappeenranta7-8Sievinäytä
17.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko CVimpeliHyvinkää4-13Raumanäytä
17.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko CIiIlomantsi2-9Vimpelinäytä
17.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko CSeinäjoki 04Toholampi12-8Ilomantsinäytä
17.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko BSeinäjoki 0506Siilinjärvi11-10Kajaaninäytä
17.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko BSimoEspoo10-9Seinäjoki 0506näytä
17.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko BMynämäkiJanakkala9-3Espoonäytä
17.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko APoriJoensuu14-2Ruovesinäytä
17.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko ALahtiYlihärmä5-4Porinäytä
17.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko AKöyliöPattijoki1-8Ylihärmänäytä
18.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko DOuluSievi8-12Joroinennäytä
18.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko DPöytyäNurmo17-6Sievinäytä
18.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko DLappeenrantaRoihu9-8Nurmonäytä
18.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko CSeinäjoki 04Ii8-2Ilomantsinäytä
18.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko CRaumaVimpeli6-6Seinäjoki 04näytä
18.7.2017 16:00D- tytöt pelisarjaLohko CToholampiHyvinkää11-10Vimpelinäytä
18.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko BSiilinjärviJanakkala11-2Espoonäytä
18.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko BSeinäjoki 0506Simo3-19Siilinjärvinäytä
18.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko BKajaaniMynämäki4-2Simonäytä
19.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko KToholampiPöytyä7-8Simonäytä
19.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko HKöyliöSimo4-9Toholampinäytä
19.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko HVimpeliJoroinen10-12Köyliönäytä
19.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko LOuluSeinäjoki 05069-2Seinäjoki 04näytä
19.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko GRoihuSiilinjärvi11-1Oulunäytä
19.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko GSeinäjoki 04Lahti12-6Roihunäytä
19.7.2017 17:30D- tytöt pelisarjaLohko FYlihärmäLappeenranta11-6Kajaaninäytä
19.7.2017 18:30D- tytöt pelisarjaLohko FKajaaniHyvinkää7-7Janakkalanäytä
20.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 45.-48.PoriJanakkala14-10Lappeenrantanäytä
20.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 37.-40.Seinäjoki 04Köyliö7-13Porinäytä
20.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 29.-32MynämäkiLappeenranta10-2Janakkalanäytä
21.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaSijat 47.-48.JanakkalaEspoo13-10Simonäytä
21.7.2017 10:30D- tytöt pelisarjaSijat 41.-42.ToholampiIlomantsi5-7näytä
21.7.2017 11:30D- tytöt pelisarjaSijat 33.-34.LahtiJoroinen6-11näytä