Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 11. Parkki
Kenttä: 11. Parkki
Osoite:
Tuureporinkatu 2, Turku
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
16.7.2017 17:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Vaasa
Ruovesi
10-9
Kuusankoski
näytä
16.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Pori Punaiset
Joensuu
16-8
Vaasa
näytä
16.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Kempele
Kuusankoski
9-1
Pori Punaiset
näytä
17.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Kankaanpää
Muhos
6-4
Laitila
näytä
17.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Laitila
Ylihärmä
12-5
Muhos
näytä
17.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Haapajärvi
Hämeenkyrö
10-18
Ylihärmä
näytä
17.7.2017 13:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Jyväskylä
Hamina
2-22
Jalasjärvi
näytä
17.7.2017 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Rauma D3
Pattijoki
15-9
Hamina
näytä
17.7.2017 15:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Jalasjärvi
Ylivieska
15-2
Pattijoki
näytä
17.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Pattijoki
Jyväskylä
17-11
Ylivieska
näytä
17.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Hamina
Jalasjärvi
12-10
Jyväskylä
näytä
17.7.2017 20:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Rauma D3
Ylivieska
24-1
Jalasjärvi
näytä
18.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Veteli
Peräseinäjoki
3-8
Pori Mustat
näytä
18.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Oulu
Pori Mustat
5-2
Peräseinäjoki
näytä
18.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Siilinjärvi
Rauma D1
5-5
Oulu
näytä
18.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Pori Punaiset
Peräseinäjoki
11-1
Joensuu
näytä
18.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Hamina
Laitila
2-10
Pori Punaiset
näytä
18.7.2017 20:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko J
Joensuu
Pori Mustat
16-3
Hamina
näytä
19.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko F
Kankaanpää
Rauma D1
4-3
Veteli
näytä
19.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko F
Rauma D3
Vaasa
12-6
Kankaanpää
näytä
19.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
Haapajärvi
Veteli
8-14
Rauma D3
näytä
19.7.2017 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Pori Punaiset
Laitila
12-1
Kempele
näytä
19.7.2017 15:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko E
Peräseinäjoki
Hamina
8-9
Laitila
näytä
19.7.2017 16:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko H
Kempele
Ylihärmä
8-4
Peräseinäjoki
näytä
20.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut 17.-20.
Muhos
Jyväskylä
12-1
Vaasa
näytä
20.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut 9.-12.
Siilinjärvi
Jalasjärvi
1-7
Jyväskylä
näytä
20.7.2017 13:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut 1.-4.
Pori Punaiset
Vaasa
9-13
Muhos
näytä
21.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Sijat 23.-24.
Kuusankoski
Haapajärvi
3-4
Pori Punaiset
näytä
21.7.2017 10:30
D- tytöt kilpasarja
Sijat 17-18.
Muhos
Veteli
8-1
näytä
21.7.2017 11:30
D- tytöt kilpasarja
Sijat 5.-6.
Hamina
Rauma D1
3-5
näytä
21.7.2017 13:00
D- tytöt kilpasarja
Sijat 3.-4.
Pori Punaiset
Laitila
16-5
näytä
21.7.2017 14:00
D- tytöt kilpasarja
Sijat 1.-2.
Vaasa
Rauma D3
6-17
näytä