Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: 8. Kuukkelinpuisto

Osoite: Tilhenkatu 28, Turku

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
16.7.2017 17:00D- tytöt pelisarjaLohko CRaumaSeinäjoki 0419-6Hyvinkäänäytä
16.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko CToholampiIi8-7Raumanäytä
16.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko CIlomantsiVimpeli10-32Toholampinäytä
17.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko BKajaaniSeinäjoki 050626-5Janakkalanäytä
17.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko BSiilinjärviSimo10-15Kajaaninäytä
17.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko BEspooMynämäki3-20Simonäytä
17.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko AYlihärmäPori22-1Joensuunäytä
17.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko APattijokiLahti29-8Ylihärmänäytä
17.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko ARuovesiKöyliö13-15Lahtinäytä
17.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko DJoroinenLappeenranta5-11Sievinäytä
17.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko DRoihuPöytyä24-6Joroinennäytä
17.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko DNurmoOulu16-15Pöytyänäytä
18.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko CIlomantsiToholampi10-7Iinäytä
18.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko CHyvinkääRauma9-6Toholampinäytä
18.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko CVimpeliSeinäjoki 0425-5Raumanäytä
18.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko BEspooSiilinjärvi10-16Simonäytä
18.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko BJanakkalaKajaani0-20Espoonäytä
18.7.2017 16:00D- tytöt pelisarjaLohko BMynämäkiSeinäjoki 050624-1Kajaaninäytä
18.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko APoriKöyliö5-15Lahtinäytä
18.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko AYlihärmäPattijoki4-9Porinäytä
18.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko AJoensuuRuovesi9-11Pattijokinäytä
19.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko KRuovesiJanakkala11-8Siilinjärvinäytä
19.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko GLahtiSiilinjärvi15-1Ruovesinäytä
19.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko GSeinäjoki 04Roihu6-18Lahtinäytä
19.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko LIiJoensuu13-5Espoonäytä
19.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko JNurmoEspoo12-2Iinäytä
19.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko JIlomantsiPori9-8Nurmonäytä
19.7.2017 17:30D- tytöt pelisarjaLohko EMynämäkiRauma3-7Pattijokinäytä
19.7.2017 18:30D- tytöt pelisarjaLohko EPattijokiSievi24-4Mynämäkinäytä
21.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaSijat 45.-46.PoriRuovesi21-9Lahtinäytä
21.7.2017 10:30D- tytöt pelisarjaSijat 43.-44.NurmoPöytyä10-9näytä
21.7.2017 11:30D- tytöt pelisarjaSijat 35.-36.SimoRoihu6-11näytä