Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: 7. Kupittaa 5

Osoite: Blomberginaukio 4, Turku

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
16.7.2017 17:00D- tytöt pelisarjaLohko BJanakkalaEspoo25-5Seinäjoki 0506näytä
16.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko BMynämäkiSiilinjärvi10-3Janakkalanäytä
16.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko BSimoKajaani2-18Mynämäkinäytä
17.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko AJoensuuYlihärmä1-21Köyliönäytä
17.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko APoriPattijoki0-20Joensuunäytä
17.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko ALahtiRuovesi20-12Pattijokinäytä
17.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko DPöytyäJoroinen7-10Lappeenrantanäytä
17.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko DOuluRoihu2-22Pöytyänäytä
17.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko DSieviNurmo15-18Roihunäytä
17.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko CIiVimpeli14-28Toholampinäytä
17.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko CSeinäjoki 04Hyvinkää11-15Iinäytä
17.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko CRaumaIlomantsi20-0Hyvinkäänäytä
18.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko BSimoMynämäki6-13Siilinjärvinäytä
18.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko BSeinäjoki 0506Janakkala5-7Mynämäkinäytä
18.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko BKajaaniEspoo14-1Janakkalanäytä
18.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko ALahtiPori23-2Pattijokinäytä
18.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko AKöyliöJoensuu16-6Lahtinäytä
18.7.2017 16:00D- tytöt pelisarjaLohko ARuovesiYlihärmä3-23Joensuunäytä
18.7.2017 18:00D- tytöt pelisarjaLohko DJoroinenNurmo17-4Roihunäytä
18.7.2017 19:00D- tytöt pelisarjaLohko DPöytyäOulu8-6Joroinennäytä
18.7.2017 20:00D- tytöt pelisarjaLohko DLappeenrantaSievi4-11Oulunäytä
19.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaLohko LIiOulu10-15Hyvinkäänäytä
19.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaLohko FYlihärmäKajaani3-17Iinäytä
19.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaLohko FHyvinkääLappeenranta6-3Ylihärmänäytä
19.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko KToholampiRuovesi13-6Mynämäkinäytä
19.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaLohko ESieviMynämäki6-8Toholampinäytä
19.7.2017 15:00D- tytöt pelisarjaLohko ERaumaPattijoki7-8Sievinäytä
19.7.2017 16:00D- tytöt pelisarjaLohko KJanakkalaToholampi7-28Raumanäytä
19.7.2017 17:30D- tytöt pelisarjaLohko GLahtiRoihu17-3Siilinjärvinäytä
19.7.2017 18:30D- tytöt pelisarjaLohko GSiilinjärviSeinäjoki 044-12Lahtinäytä
20.7.2017 10:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 41.-44.PöytyäIlomantsi7-8Sievinäytä
20.7.2017 11:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 33.-36.JoroinenRoihu12-5Pöytyänäytä
20.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaLohko LSeinäjoki 0506Ii3-10Ilomantsinäytä
20.7.2017 14:00D- tytöt pelisarjaRistikkäisottelut 25.-28.KajaaniSievi3-11Seinäjoki 0506näytä
21.7.2017 09:00D- tytöt pelisarjaSijat 49.-50.OuluIi1-3Sievinäytä
21.7.2017 10:30D- tytöt pelisarjaSijat 39.-40.Seinäjoki 04Siilinjärvi7-8Iinäytä
21.7.2017 11:30D- tytöt pelisarjaSijat 31.-32.LappeenrantaRauma21-10Köyliönäytä
21.7.2017 13:00D- tytöt pelisarjaSijat 25.-26.PattijokiSievi16-13Lappeenrantanäytä