Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: 11. Mustola 2
Kenttä: 11. Mustola 2
Osoite:
Mustolantie, 88610 Vuokatti
Linkki karttaan:
https://www.google.com/maps/d/viewe...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
9.7.2017 17:30
E- tytöt pelisarja
H-lohko
JoMa
TyTe vihreät
10-6
Räpsä
näytä
9.7.2017 18:30
E- tytöt pelisarja
H-lohko
IK 06
Räpsä
15-13
JoMa
näytä
9.7.2017 19:30
E- tytöt pelisarja
H-lohko
TyTe vihreät
KK-V
8-24
IK 06
näytä
10.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko
Pesäkarhut 05
12-8
VM 05
näytä
10.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
VM 05
SMJ musta
23-5
Tahko
näytä
10.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
E-lohko
VePe
Pesäkarhut 06
9-10
YPJ
näytä
10.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
D-lohko
PomPy
YPJ
22-8
VePe
näytä
10.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
E-lohko
Pesäkarhut 06
Lippo sininen
21-8
PomPy
näytä
10.7.2017 18:00
E- tytöt pelisarja
C-lohko
PuPe
KPK
8-23
TyTe vihreät
näytä
10.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
H-lohko
IK 06
TyTe vihreät
19-8
KPK
näytä
10.7.2017 20:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
PeTo 06
KeKi Blue
23-14
IK 06
näytä
11.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
VM 05
Pesäkarhut 05
11-3
PattU 05
näytä
11.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
PattU 05
HP
12-10
SiKi keltainen
näytä
11.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
L-lohko
SiKi keltainen
Mailajuniorit
7-18
HP
näytä
11.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
K-lohko
KaKa
NiPe
22-4
LaJy
näytä
11.7.2017 14:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
LaJy
KeKi White
1-23
KaKa
näytä
11.7.2017 15:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
IK 05
AA
25-3
KeKi White
näytä
11.7.2017 18:00
E- tytöt pelisarja
K-lohko
KaKa
Virkiä 06
23-9
SiiPe 06
näytä
11.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
Räpsä
SiiPe 06
15-7
Virkiä 06
näytä
11.7.2017 20:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SiiPe 05
Puhti
11-9
Räpsä
näytä
12.7.2017 08:30
E- tytöt pelisarja
N-lohko
Espoo / Lahti / Roihu
Räpsä
13-20
SiKi sininen
näytä
12.7.2017 09:30
E- tytöt pelisarja
O-lohko
SiKi sininen
Fera 2
10-8
Räpsä
näytä
12.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
P-lohko
KiPa-90
PattU 06
7-11
Fera 2
näytä
12.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
T-lohko
KK-V
Virkiä 05
11-10
Kirittäret
näytä
12.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
P-lohko
PattU 06
Kirittäret
5-3
KK-V
näytä
13.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
Fera 3
9-10
SiiPe 06
näytä
13.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SiiPe 05
LaJy
1-4
HP
näytä
13.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
T-lohko
SMJ punainen
KK-V
4-17
SiKi sininen
näytä
13.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
SiiPe 06
PuPe
9-15
VePe
näytä
13.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
VePe
SiKi sininen
14-9
PuPe
näytä
14.7.2017 08:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 25-26
Tyte keltaiset
ViU
10-7
Räpsä
näytä
14.7.2017 09:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 40-42
Fera 2
Räpsä
24-4
Tyte keltaiset
näytä
14.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 40-42
Räpsä
IiU
4-18
Fera 2
näytä
14.7.2017 11:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 40-42
IiU
Fera 2
10-11
Leiriorganisaatio
näytä