Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: 10. Mustola 1
Kenttä: 10. Mustola 1
Osoite:
Mustolantie, 88610 Vuokatti
Linkki karttaan:
https://www.google.com/maps/d/viewe...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
9.7.2017 12:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
Fera 2
PeTo 06
7-9
Leiriorganisaatio
näytä
9.7.2017 17:30
E- tytöt pelisarja
F-lohko
OuHu
Mailajuniorit
9-17
SiiPe 06
näytä
9.7.2017 18:30
E- tytöt pelisarja
F-lohko
KaKa
SiiPe 06
23-2
Mailajuniorit
näytä
9.7.2017 19:30
E- tytöt pelisarja
F-lohko
IiU
OuHu
13-7
KaKa
näytä
10.7.2017 08:30
E- tytöt pelisarja
C-lohko
PuPe
PattU 06
7-18
Fera 3
näytä
10.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Lippo valkoinen
Fera 3
15-6
PattU 06
näytä
10.7.2017 10:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
PattU 05
HP-K
9-9
Lippo valkoinen
näytä
10.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
D-lohko
Tyte keltaiset
KiPa-90
15-12
SiiPe 06
näytä
10.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
F-lohko
SiiPe 06
OuHu
9-15
Ura
näytä
10.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
D-lohko
KiPa-90
Ura
20-19
OuHu
näytä
10.7.2017 18:00
E- tytöt pelisarja
C-lohko
Virkiä 06
PattU 06
14-7
Pesäkarhut 05
näytä
10.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
H-lohko
Räpsä
KK-V
8-14
Virkiä 06
näytä
10.7.2017 20:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
SiKi keltainen
LP-juniorit
9-9
PattU 06
näytä
11.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Manse PP
Lippo valkoinen
2-13
SMJ musta
näytä
11.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko
SMJ musta
12-27
KPK
näytä
11.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
L-lohko
KPK
Virkiä 05
9-17
Tahko
näytä
11.7.2017 13:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Puhti
Fera 1
8-29
SoJy
näytä
11.7.2017 14:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SoJy
SiiPe 05
20-0
PattU 05
näytä
11.7.2017 15:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut 05
PattU 05
15-4
SiiPe 05
näytä
11.7.2017 18:00
E- tytöt pelisarja
K-lohko
NiPe
LP-juniorit
3-22
Espoo / Lahti / Roihu
näytä
11.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
VM
Espoo / Lahti / Roihu
14-13
NiPe
näytä
11.7.2017 20:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
TyTe vihreät
Fera 2
3-19
VM
näytä
12.7.2017 08:30
E- tytöt pelisarja
P-lohko
Lippo sininen
Kirittäret
8-9
IK 06
näytä
12.7.2017 09:30
E- tytöt pelisarja
P-lohko
IK 06
KeKi Blue
8-14
Lippo sininen
näytä
12.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
T-lohko
NiPe
SMJ punainen
19-5
Virkiä 06
näytä
13.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
IK 05
SoJy
0-24
VM
näytä
13.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
N-lohko
SiiPe 06
VM
6-23
IK 05
näytä
13.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
Välierä 1
PomPy
Pesäkarhut 06
9-10
LP-juniorit
näytä
13.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
Välierä 2
LP-juniorit
KaKa
17-13
Pesäkarhut 06
näytä
14.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 5-6
HP-K
VM 05
7-8
SMJ musta
näytä
14.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 7-8
SMJ musta
YK
9-5
ViU
näytä
14.7.2017 10:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 11-12
Tahko
Puhti
9-4
YK
näytä
14.7.2017 11:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 35-36
KPK
SMJ punainen
12-13
Tahko
näytä
14.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
Sijat 23-24
PomPy
KaKa
10-9
Leiriorganisaatio
näytä