Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: 4. Salmela 3
Kenttä: 4. Salmela 3
Osoite:
Salmelantie 2, 88600 Sotkamo
Linkki karttaan:
https://www.google.com/maps/d/viewe...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
1.1.2017 00:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
OuHu
SiKi sininen
6-13
näytä
9.7.2017 17:30
E- tytöt pelisarja
C-lohko
PattU 06
KPK
8-8
IK 05
näytä
9.7.2017 18:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
LaJy
IK 05
16-3
HP
näytä
9.7.2017 19:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
HP-K
HP
8-3
LaJy
näytä
10.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Manse PP
HP
1-23
Kirittäret
näytä
10.7.2017 09:30
E- tytöt pelisarja
B-lohko
Kirittäret
Virkiä 05
12-13
SMJ musta
näytä
10.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
A-lohko
SMJ punainen
RePi
4-11
Virkiä 05
näytä
10.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
Fera 2
SiKi keltainen
5-8
Pesäkarhut 05
näytä
10.7.2017 14:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Fera 3
Pesäkarhut 05
3-8
SiKi keltainen
näytä
10.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
KeKi Blue
Fera 2
10-13
Fera 3
näytä
10.7.2017 18:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Puhti
IK 05
9-6
VePe
näytä
10.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
E-lohko
ViU
VePe
14-5
IK 05
näytä
10.7.2017 20:00
E- tytöt pelisarja
D-lohko
YPJ
Ura
16-14
ViU
näytä
11.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SoJy
KeKi White
8-9
HP-K
näytä
11.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
HP-K
Fera 3
6-3
KeKi White
näytä
11.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
M-lohko
JoMa
Pesäkarhut 06
8-10
AA
näytä
11.7.2017 13:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ musta
HP-K
7-7
PattU 06
näytä
11.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
P-lohko
PattU 06
KeKi Blue
7-4
PeTo 06
näytä
11.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
PuPe
PeTo 06
4-19
KeKi Blue
näytä
11.7.2017 18:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Lippo valkoinen
HP-K
2-14
Fera 3
näytä
11.7.2017 19:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Fera 3
Tahko
4-12
HP-K
näytä
11.7.2017 20:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
KeKi White
AA
10-3
Tahko
näytä
12.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko
Lippo valkoinen
21-3
SMJ musta
näytä
12.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
SMJ musta
10-11
Lippo valkoinen
näytä
12.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
S-lohko
RePi
Virkiä 06
9-8
HP
näytä
12.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
VM
YPJ
7-10
Fera 3
näytä
12.7.2017 14:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Puhti
KeKi White
1-12
SiiPe 05
näytä
12.7.2017 15:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
SiiPe 05
6-10
Puhti
näytä
12.7.2017 16:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
VM 05
PattU 05
7-7
Lippo valkoinen
näytä
12.7.2017 17:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Fera 1
YK
7-2
näytä
12.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
VePe
Ura
11-13
OuHu
näytä
13.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut 05
HP-K
7-5
Leiriorganisaatio
näytä
13.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
YK
0-21
Pesäkarhut 05
näytä
13.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
O-lohko
SiKi sininen
KeKi Black
16-4
AA
näytä
13.7.2017 11:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ musta
Pesäkarhut 05
4-5
AA
näytä
13.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
T-lohko
NiPe
Virkiä 05
15-10
Leiriorganisaatio
näytä
13.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
P-lohko
Lippo sininen
KiPa-90
16-17
OuHu
näytä
13.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
TyTe vihreät
OuHu
6-18
KiPa-90
näytä
13.7.2017 16:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
YPJ
Espoo / Lahti / Roihu
15-14
Leiriorganisaatio
näytä
14.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 13-14
Lippo valkoinen
LaJy
2-8
HP
näytä
14.7.2017 09:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 37-39
PeTo 06
PattU 06
12-8
SiKi sininen
näytä
14.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 37-39
SiKi sininen
PeTo 06
10-8
PattU 06
näytä
14.7.2017 11:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 37-39
PattU 06
SiKi sininen
3-12
PeTo 06
näytä
14.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
Sijat 21-22
LP-juniorit
Pesäkarhut 06
8-9
Leiriorganisaatio
näytä